Weet niet welk merk flesvoeding je hebt?quote:Op dinsdag 6 april 2010 18:52 schreef freecell het volgende:
nutriton ken ik
1x per dag door de fles is genoeg? En hoeveel dan?
Dit probleem hadden wij dus ook en bovendien leek ze van de Zantac ook echt last te hebben. Na het stoppen met Zantac is het spugen helaas gebleven. Vaak en veel.quote:Op dinsdag 6 april 2010 13:54 schreef freecell het volgende:
Hier is het kiezen: wél Zantac en heel veel spugen na elke voeding (gewoon spugen, niet projectiel) of geen Zantac en 2 à 3x per dag een half uur KEIHARD krijsen
Dat spugen is ook niet heel handig ivm groeien wat al niet zo denderend ging....
Dus we proberen het nu even zonder, gisteren ging best goed, maar nu net weer in slaap na een flinke krijs en gloekpartij
Daan krijgt 2 scheppen Jpbm in zijn fles, 4x daags 1,3ml Motilium en 2x 0,85ml Zantac. Verder houden we 'm een half uur rechtop na de voeding en staat zijn bedje schuin.quote:Oh en yeah.... Daan kan weer plat liggen in de box of op een speelkleed om lekker te spelen en dan heeft hij geen last van de reflux. Wel max. 15 minuten doen we (maar dan is hij het ook wel weer even zat) en min. 1 uur na de voeding.
Het gaat trouwens heel goed met de reflux, nu met de medicijnen en alle schuinhoud-maatregelen heeft hij er geen last meer van. 31 mei moeten we weer naar de KA en dan bespreken of we misschien iets kunnen afbouwen (al ben ik wel bang dat het weer terug komt).
Nee, in elke fles!quote:Op dinsdag 6 april 2010 18:52 schreef freecell het volgende:
nutriton ken ik
1x per dag door de fles is genoeg? En hoeveel dan?
Uhhh.... tof? En ze weten niet dat olie niet werkt omdat het drijft, enbovenin de maag al verteert door enzymen en dus niet eens in de darmen terecht komt?quote:
Ik neem aan dat jullie dit dan weigeren. Mijn zoon krijgt ook nog elke avond zantac. In het begin moest hij er niets van hebben en spuugde het uit. Ik gaf het gewoon weer openieuw. Todat het erin zat.quote:Op zaterdag 29 mei 2010 11:59 schreef ..-._---_-.- het volgende:Zantac hebben we wel meegekregen maar dat weigerde hij.
Nee, we kregen het er gewoon niet in. Hij spuugde het net zo hard weer uit. We hebben uiteindelijk ons er bij neergelegd dat het iets is waar hij zonder nadelige gevolgen overheen zou groeien en dat is ook zo gegaan. Voor ons waren dat zware tijden, maar ik zou het bij de volgende weer op dezelfde manier doen.quote:Op zaterdag 29 mei 2010 16:05 schreef TheFrankey het volgende:
[..]
Ik neem aan dat jullie dit dan weigeren.
Tenzij ze door het maagzuur een slokdarm ontsteking krijgen en bij niet behandelen daarvan ze permanente schade kunnen overhoudenquote:Op zaterdag 29 mei 2010 16:12 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Nee, we kregen het er gewoon niet in. Hij spuugde het net zo hard weer uit. We hebben uiteindelijk ons er bij neergelegd dat het iets is waar hij zonder nadelige gevolgen overheen zou groeien en dat is ook zo gegaan. Voor ons waren dat zware tijden, maar ik zou het bij de volgende weer op dezelfde manier doen.
Ook zonder te behandelen kun je nog steeds onder controle blijven.quote:Op zaterdag 29 mei 2010 16:39 schreef _evenstar_ het volgende:
[..]
Tenzij ze door het maagzuur een slokdarm ontsteking krijgen en bij niet behandelen daarvan ze permanente schade kunnen overhouden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |