Schijnveiligheid.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 22:06 schreef Exoteria het volgende:
Nou ja... nu kan iedereen wel lachen, maar zo'n heel gek onderwerp vind ik het niet.
Het ÍS wel zo.... rondom de bank/pinautomaten... camera's, tankstation..camera's (ook buiten!), op verschillende plaatsen in het winkelcentrum... camera's, pleintjes met veel horeca.... camera's en er wordt al een tijd gesproken over nóg meer camera's....
of het goed of niet goed is weet ik niet, maar feit is wel.. je wordt tegenwoordig potverdorie bijna continu gefilmd als je je huis verlaten hebt.
Ik kan zowel verschillende voor- als nadelen verzinnen... een uitgesproken mening heb ik dus (nog) niet.
quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 23:07 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Schijnveiligheid.
In onden zijn 4 miljoen camera's dacht ik.
Om misdaad op te sporen is het al achterhaalt want elke overvaller draagt een hoodie. Systemen die automatisch aggresiviteit kunnen detecteren kunnen effectief zijn maar de mens kennende zal men teveel afhankelijk worden en niet meer andere problemen registreren. Worden al gebruikt. Ik heb zelf een systeem gezien die in 1 seconde duizenden gezichten kon scannen in een massa.
Vind het zelf niet prettig om overal een spoor achter te laten. Niet zozeer omdat ik iets te verbergen heb maar me afvraag hoe lek die systemen zijn en wie er toegang tot hebben.
quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 23:43 schreef Dragorius het volgende:
De interessantere vraag is > wat kun je met "al die data"
quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 23:43 schreef Dragorius het volgende:
De interessantere vraag is > wat kun je met "al die data"
Chantage, schuld opzadelen. Legio mogelijkheden. Het toepassen dient echter subtiel te gebeuren. En er zou een wet moeten kunnen zijn die het opvragen van die beelden toestaat, zodat je ze ook "ter verdediging" kan gebruiken. Opslag van al die beelden wordt wel omslachtig...veel ruimte voor nodigquote:Op vrijdag 21 augustus 2009 23:50 schreef Exoteria het volgende:
[..]
ik ben lief, schattig en onschuldig.... ik zou dus niet weten wat een zieke geest met die data kan of wil..... juist omdat ik mij niet in zo iemand (de corrupte overheid of een gemene burger) kan verplaatsen en ik het niet op de harde manier wil ontdekken, heb ik liever niet dat iedere scheet (hypothetisch, want dat doe ik natuurlijk nooit) die ik laat vastgelegd zien.
Heel terechtquote:Op vrijdag 21 augustus 2009 17:16 schreef Fok_Fok het volgende:
Naarmate de technologie geavanceerder wordt krijg ik steeds meer het gevoel dat ik overal in de gaten word gehouden, op welke manier dan ook.
In hoeverre is dat terecht?
Het zou wel es verder kunnen gaan dan je denktquote:Op vrijdag 21 augustus 2009 17:16 schreef Fok_Fok het volgende:
Naarmate de technologie geavanceerder wordt krijg ik steeds meer het gevoel dat ik overal in de gaten word gehouden, op welke manier dan ook.
In hoeverre is dat terecht?
Sterker nog, wat als:quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 17:19 schreef Lkw het volgende:
In ieder geval moet je geen mobieltje gebruiken, daarmee licht men je totale doopceel.
Zo dat zou ik knap vinden, mensen afluisteren met behulp van licht.quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 21:12 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Het zou wel es verder kunnen gaan dan je denkt
Glasvezelkabels zijn zeer gevoelige afluisterapparaten
Of je haalt de batterij eruitquote:Op woensdag 26 augustus 2009 16:23 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Sterker nog, wat als:
ieder modern mobieltje een camera is EN een microfoon is, dat NIET uit gaat.
d.w.z. ook als het mobieltje UIT staat voor de gebruiker, werken de camera EN de microfoon toch.
Dus bijvoorbeeld:
Heb je een mobieltje in je slaapkamer liggen en ook al staat die uit, dan worden TOCH beelden en geluiden van jouw slaapkamer doorlopend verzonden naar jouw telecom-operator en/of overkoepelende netwerk, bijvoorbeeld satelietnetwerk met een zeer laag zend-vermogen, gebruikmakend van de energie van jouw batterijtje en van het EM-veld veroorzaakt door o.a. het elektriciteitsnet en zendmasten (RF en ELF-frequenties).
Dit is technisch heel goed mogelijk.
Advies dus:
als je je mobieltje niet gebruikt.doe je mobieltje uit EN stop je mobieltje in een afgesloten/geluiddichte metalen ruimte, bijvoorbeeld een koektrommel in een kast.
Ja dat kan, maar het is dan nog niet uitgesloten dat een ander (onzichtbaar) circuit in de micro-transistors aanblijft en zich voedt met het beschikbare vermogen uit de ELF en RF frequenties.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |