Hele topics zijn er aan gewijd, het feit dan HBO'ers dom zijn, geen plaats zouden kennen in deze samenleving maar vooral heel erg waardeloos. Ik ben het hier overigens mee eens, maar meer dan genoeg mensen blijkbaar niet. Daarom leek het me wel gepast dat deze mensen hun meningen konden delen en trachten de andersdenkenden van gedachten te doen veranderen.
Dus vertel ons, wat doet de HBO'er wat niemand anders kan? Wat is zijn/haar toegevoegde waarde aan deze samenleving. Waarom zouden ze geen fatsoenlijke studie doen of een opleiding waar je daadwerkelijk iets aan hebt?
antiklacht:
quote:
Op donderdag 20 augustus 2009 14:40 schreef Pool het volgende:Hoax! Vmbo'ers zijn niet dom, die werken gewoon graag met hun handen en/of willen niet graag hard studeren. Er is maar één echte domme, nutteloze groep: de hbo-scholieren.