Grapje mag ik hopen toch?quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 20:24 schreef Jahr00n het volgende:
Als ze haar haar liet groeien zou ik haar wel geven.
Oh shit toch niet.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 20:26 schreef Balkellende het volgende:
[..]
Grapje mag ik hopen toch?
Kijk hoe ze eruit ziet. En dan omschrijft ze zichzelf ook nog als eigenwijs, grappig en mooi.![]()
[ afbeelding ]
quote:Vroeger, toen de mensen nog spreekwoorden gebruikten en daar dan diepzinnig bij keken, bijvoorbeeld: “Pas als het kalf verdronken is dempt men de put,” werd er ook nog wel eens gezegd: “‘Te’ is nooit goed, behalve in tevreden.” Dat was toen ook echt zo, want een taart kon lekker zoet zijn, maar als hij ‘te zoet’ was, dan was hij eigenlijk vies.
Inmiddels is ‘te’ natuurlijk allang niet meer vooral negatief. “We aten tapas in zo’n Spaans café’tje, echt te lekker!” Waarbij de nadruk op ‘te’ valt. “Pinkpop was gewoon te leuk. En mijn tent was echt te ranzig want er had iemand op gekotst. Lachen man.”
Voor elk bijvoegelijk naamwoord kan eigenlijk ‘te’ gezet worden, zodat het woord aan kracht wint.
Neem ‘bizar’. Vroeger was bizar een extreem woord dat vooral van toepassing was op dingen waarvan je het bestaan bijna niet geloofde. Een seriemoordenaar die zijn slachtoffers in stukjes hakte en dan verwerkte in een vleespastij die hij aan de naburige traiteur verkocht. Dat was bizar.
Nu is het ook al bizar als het de hele dag heel erg warm is. Of als een tentamen verzet wordt. Om bizar toch weer een beetje kracht te geven, plak je er dus ‘te’ voor. Nog steeds heb je dan niet de oorspronkelijke betekenis van bizar. Maar het is bijvoorbeeld goed te gebruiken in een zin als deze: “Hij heeft als hobby papier-maché-en. Te. Bizar.”
Precies dezelfde soort mensen die ‘te bizar’ zeggen, kunnen ook zeggen: “Hoe bizar is dát.” De ‘Hoe…dat’-constructie (zoals hij bij dezen heet) heeft de laatste vijf jaar een ongekende opmars gemaakt, wederom met alle mogelijke bijvoegelijke naamwoorden: “Hoe vet is dát.” Let op, er wordt nauwelijks een vraagteken uitgesproken. Het is dan ook niet de bedoeling dat er iemand antwoordt, want iedereen weet precies hoe vet het is: “Te vet.”
Ja, je zou godverdomme eens moeite doen om iets anders te begrijpen dan de Teletubbies.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 20:47 schreef kreuk050 het volgende:
Ik vond het ook niks dacht ik toen ik het zag uurtje geleden....
Lelijk trutje...met 'r woorden.
Ja je moeder ofzo...quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 21:00 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
[..]
Ja, je zou godverdomme eens moeite doen om iets anders te begrijpen dan de Teletubbies.
Achterlijk rund dat je d'r bent.
Dat het voor jou al snel intellectueel is komt omdat jij de verstandelijke vermogens van een strontvlieg lijkt te hebben. Geeft niets knul, kan je ook niets aan doen, glazenwassers moeten er ook zijn.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 21:17 schreef kreuk050 het volgende:
[..]
en dan doet ze ook nog es semi-intellectueel....met 'r woorden.
Jongen al had je het stukje in dat programma gezien dan wist je waar ik het over had. Met je gescheld. Debiel.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 21:24 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
[..]
Dat het voor jou al snel intellectueel is komt omdat jij de verstandelijke vermogens van een strontvlieg lijkt te hebben. Geeft niets knul, kan je ook niets aan doen, glazenwassers moeten er ook zijn.
Maar wat bedoel je ""met 'r woorden" Jij kijkt liever naar cabaretière die een uur lang zwijgt omdat je het dan wel begrijpt ofzo?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |