FOK!forum / Klaagbaak / De Sneakerz cd's
Remsjodonderdag 13 augustus 2009 @ 16:35


Een beetje hip en jeugdig Nederland kent het Sneakerzlabel wel. Sneakerz is een (gratis) '' strand '' feest waarbij een tal aan bekende Nederlandse houseDJ's op het feest draaien. Ook komt er 2 keer per jaar een compilatie cd's uit. Deze cd's staan bekend om de exclusieve housetracks die op de cd's staan. Geen tracks die je op elke 538 Dancesmash hoort maar tracks die nog niet zijn gereleased in Nederland.

Deze cd's waren tot voor kort zeer aangenaam. Vanaf deel 1 tot en met deel 4 is het genieten geblazen. Vanaf deeltje 5 '' toen Gregor Salto het stokje overnam '' ging het al bergafwaarts met deze eervolle reeks. Deel 6 en 7 waren al helemaal bagger en heb ik besloten die maar lekker in de winkel te laten liggen.

Gisterenmiddag las ik toevallig een cd recensie van Sneakerz 9 genaamd: Sneakerz in de stad: Mixed by Skitzofrenix en Franky Rizardo. De cd compilatie kreeg een 8.0 en ik besloot hem te gaan halen bij de Free Record Shop. Afijn, ik stond vanmiddag dus in de FRS en uiteraard stond ik al snel met Sneakerz 9 in me handen. Daarnaast zag ik maar voor 10 euro Sneakerz 8 staan. Dit schijfje is gemixt door Oliver Twizt en Youri Donatz. Ik rekende af, haastte me zo snel mogelijk naar huis om al dansend het schijfje van Sneakerz 8 in de cdspeler te jonassen. De eerste klanken kwamen uit de Speakerz. Het begon lekker zomers en lekker underground maar vanaf nummertje 5 heb ik hem toch maar afgezet. Op de hoes van de cd's het net zo goed: Blooming Dale 2009 kunnen staan.

Sneakerz in de stad: Mixed by Skitzofrenix en Franky Rizardo ga ik nu opzetten en ik zal dadelijk live verslag doen. Dus blijf zitten waar je zit en houd je computer aan!
D_Adonderdag 13 augustus 2009 @ 16:37
* biertje pakt.
Ploertendoderdonderdag 13 augustus 2009 @ 16:38
we zullen zien
foqqerdonderdag 13 augustus 2009 @ 16:38
Op het gebied van mainstream house/trance is er de afgelopen jaren al sowieso niks fatsoenlijks gecomponeerd
Chuck_Norrisdonderdag 13 augustus 2009 @ 16:39
De eerste Sneakerz cd's waren wel chill.
Meddodonderdag 13 augustus 2009 @ 16:39
Download dan eerst voordat je iets koopt
Hetiszoverdonderdag 13 augustus 2009 @ 16:43
We wachten het af.
Remsjodonderdag 13 augustus 2009 @ 16:43
Ik heb Sneakerz 9 nu op staan. Nummer 1 is al voorbij gevlogen(letterlijk) was wel een lekker nummer met goede vocals. Niks geen fluitmelodieen maar gewoon aangename '' beach '' house. Nummertje 2 gaat al wat meer richting minimalhouse
#ANONIEMdonderdag 13 augustus 2009 @ 16:46
quote:
Op donderdag 13 augustus 2009 16:38 schreef foqqer het volgende:
Op het gebied van mainstream house/trance is er de afgelopen jaren al sowieso niks fatsoenlijks gecomponeerd
Zijn nog genoeg leuke trance nummertjes te vinden hoor
fathankdonderdag 13 augustus 2009 @ 16:47
Housemuziek maakt jongeren kapot.
Ploertendoderdonderdag 13 augustus 2009 @ 16:47
quote:
Op donderdag 13 augustus 2009 16:46 schreef HSG-BOMBER het volgende:

[..]

Zijn nog genoeg leuke trance nummertjes te vinden hoor
Precies Alleen moet je soms wel goed zoeken
#ANONIEMdonderdag 13 augustus 2009 @ 16:49
quote:
Op donderdag 13 augustus 2009 16:47 schreef Ploertendoder het volgende:

[..]

Precies Alleen moet je soms wel goed zoeken
Dat wel, maar een beetje moeite doen vind ik niet erg.
Hetiszoverdonderdag 13 augustus 2009 @ 16:49
quote:
Op donderdag 13 augustus 2009 16:49 schreef HSG-BOMBER het volgende:

[..]

Dat wel, maar een beetje moeite doen vind ik niet erg.
Daniel Kandi
kikoooooodonderdag 13 augustus 2009 @ 16:50
Godverdomme over kansloze topics gesproken. Wat doet dit ik klaagbaak man?
Remsjodonderdag 13 augustus 2009 @ 16:50
Inmiddels aantal nummertjes geskipt naar nummer 6. Ook weer een topper. Hij is iig nu al beter dan Sneakerz 8 en volgens mij kan het echt niet meer lager.

Het is iig geen bubblegum house meer zoals in deeltje 7 die mixt was door Bingo Players en Bart B More
fathankdonderdag 13 augustus 2009 @ 16:50
Sneakerz afgelopen zondag in Bloemendaal was overigens wel tof. Alleen jammer van Vato Gonzalez en die kanker mc die z'n smoel niet dicht kan houden, en jammer dat men het weer nodig vond om te vechten op het einde van de avond. Leipe mocro's die weer op hun besneden pikkie waren getrapt. Gelukkig werden ze er vakkundig uitgewerkt door de beveiliging, met een paar stompen na .
D_Adonderdag 13 augustus 2009 @ 16:51
Deadmau5.
Remsjodonderdag 13 augustus 2009 @ 16:53
quote:
Op donderdag 13 augustus 2009 16:51 schreef Dark_Angelus het volgende:
Deadmau5.
Hij is helaas geen lid van Sneakerz
de_boswachterdonderdag 13 augustus 2009 @ 16:57
Leuk TS dat we je avonturen mogen volgen. Maar niet hier in KLB.
Doe maar op TMF.nl ofzo en meld het in de KLB FB. Ik ben benieuwd op welk kanaal je ons verwelkomt.