Je woont in Zwijndrecht?quote:Op donderdag 13 augustus 2009 14:57 schreef ABBA_Jehova het volgende:
's Nachts en overdag scheuren hier een aantal amateur-coureurs luidruchtig met auto's en motoren door mijn woonplaats. Waar is de politie om ze van de weg te halen.
/. grapjes doe je maar ergens anders.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 15:00 schreef wise het volgende:
kenteken noteren en filmen.
Afgeven bij de politie
????
profit
quote:Op donderdag 13 augustus 2009 15:01 schreef Penisbaard het volgende:
TS kent duidelijk de regels van de straat niet. Je moet ze uitdagen voor een raceduel, en als je wint is de buurt weer van jou
quote:Op donderdag 13 augustus 2009 15:07 schreef Rosbief het volgende:
Ze rijden zichzelf wel dood, gemeentes laten niet voor niets alle bomen langs gevaarlijke wegen staan.
Sujettenquote:Op donderdag 13 augustus 2009 15:10 schreef jitzzzze het volgende:
TS heeft zeker alleen een topic geopend, i.p.v. deze sujetten aan te spreken [ afbeelding ]
sujetten. Klinkt duurquote:Op donderdag 13 augustus 2009 15:10 schreef jitzzzze het volgende:
TS heeft zeker alleen een topic geopend, i.p.v. deze sujetten aan te spreken [ afbeelding ]
Huhquote:Op donderdag 13 augustus 2009 15:14 schreef IJsblock het volgende:
Span een dikke boom tussen 2 kabels.
Fuck, je had me te pakken.....quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Put On Your Red Shoes And Dance The Blues
quote:Op donderdag 13 augustus 2009 15:17 schreef IJsblock het volgende:
[..]
Fuck, je had me te pakken.....
Scherp blijven hé?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En typ eens wat leuks in dat plaatjes zoeken topic, over de SL.
Mijn opa had ook ooit een woonplaats.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 15:03 schreef opgebaarde het volgende:
hey ik heb ook een woonplaats, en het is nog een vaste ook.
Als er weer wat nieuws komt post ik het.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 15:17 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
Scherp blijven hé?
En typ eens wat leuks in dat plaatjes zoeken topic, over de SL.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |