FOK!forum / School, Studie en Onderwijs / [Eerstejaars studenten] Wat ga jij studeren? Waar en Waarom?
motorbloempjemaandag 10 augustus 2009 @ 12:09
Het is bijna 1 september, begin van het nieuwe collegejaar.

Voor de eerstejaars, vers van de middelbare school, is dit het eerste college-jaar! Spanning ende sensatie!

Wat ga jij studeren, waar en waarom?
Wat zijn je verwachtingen van de studie?

Heb je bijvoorbeeld deze studie 'gekozen' omdat je dit altijd al wilde? Heb je duidelijke toekomstplannen/-dromen? Of ben je dit gaan doen omdat je uitgeloot ben voor een andere studie in de hoop dat je volgend jaar wel wordt ingeloot? Of berust je je in je lot en ben je van plan deze tweede keus af te ronden?

Kortom, wat gaat de gemiddelde Fok!ker die eerstejaars is studeren en waarom?

motorbloempjedonderdag 13 augustus 2009 @ 08:45
er zijn dus geen eerstejaars op Fok!
Matthijs-donderdag 13 augustus 2009 @ 14:22
TS eerst.
Dartaniondonderdag 13 augustus 2009 @ 18:38
als je het studeren mag noemen:

BedrijfsEconomie

Amsterdam
wikwakka2donderdag 13 augustus 2009 @ 19:20
IBA aan de EUR, ik zat te twijfelen tussen economie en bedrijfskunde, maar toch maar voor bedrijfskunde gegaan.
MoneyTalksdonderdag 13 augustus 2009 @ 19:46
Wat ga je zelf doen moblo? Of heb je besloten toch weer verder te gaan?
Conversatievrijdag 14 augustus 2009 @ 11:53
quote:
Op donderdag 13 augustus 2009 18:38 schreef Dartanion het volgende:
als je het studeren mag noemen:

BedrijfsEconomie

Amsterdam
Je klinkt sceptisch. Hoezo zou je dat geen studeren mogen noemen?
MoneyTalksvrijdag 14 augustus 2009 @ 15:48
Waarschijnlijk omdat het HBO is...
motorbloempjevrijdag 14 augustus 2009 @ 16:11
ik opende het topic niet omdat ik perse wilde vertellen wat ik ging doen, aangezien ik geen echte groene eerstejaars meer ben

Maar met heel veel pijn in mijn hart verlaat ik informatiekunde voor Engelse Taal en Cultuur De alfa vakken ware prima te doen en leuk, de beta vakken niet binnen de tijd die ik per week in een studie wil en kan steken en daardoor een slepende hel

aaipodvrijdag 14 augustus 2009 @ 20:20
Ik ga Rechtsgeleerdheid studeren aan de RUG. Ik heb vorig jaar een jaar HBO-rechten gedaan en dat vond ik te praktisch en eigenlijk ook gewoon te makkelijk. Na overleg met een 'coach' daar besloten toch naar de uni te gaan.

De keuze voor de RUG was makkelijk. Het is 5 minuten fietsen vanaf mijn huis en ik heb mijn familie, vrienden en bijbaan hier. De RUG staat verder ook niet slecht aangeschreven, dus een andere universiteit heb ik nooit serieus overwogen. Wel lijkt het me tof om misschien een half jaar in het buitenland te gaan studeren (Engeland?), maar we zien wel hoe dat loopt.
#ANONIEMvrijdag 14 augustus 2009 @ 20:25
Information Management (HBO), HSZuyd @ Sittard

Waarom Information Management? Ik kom van MBO ICT af, maar ik vind de technische kant van ICT niet interessant genoeg. Veels te 'droge' stof. Maar de branche vind ik wel interessant.

Met deze opleiding kan ik wel in de branche werken, maar dan zonder het saaie technische werk te doen. Vooral de afstudeerrichting Consultancy & operational excellence spreekt me enorm aan.

Consultancy lijkt me gewoon heel leuk om te doen. Je moet de ICT-processen bekijken en mogelijkheden zoeken om die te verbeteren. Dat spreekt mij enorm aan. Het is dus minder directe technische kennis, en meer inzicht

Overigens ga ik na 2 jaar fulltime gewerkt te hebben met pauperbaantjes nu eindelijk weer naar school. Ik kan niet wachten tot het schooljaar begint

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 14-08-2009 20:26:42 ]
Dartanionzaterdag 15 augustus 2009 @ 01:07
quote:
Op vrijdag 14 augustus 2009 15:48 schreef MoneyTalks het volgende:
Waarschijnlijk omdat het HBO is...
Correct!
hardromacorezaterdag 15 augustus 2009 @ 20:00
quote:
Op vrijdag 14 augustus 2009 20:25 schreef Dein_Gesicht het volgende:
Ik kan niet wachten tot het schooljaar begint
Dude..

hier trouwens eentje die AD SAXION D'TER 3ps gaat volgen ( P. psychologische en pedagogische studies).
Kijken of ik hulp wil verlenen, dan wel na de P behaald te hebben een Wo studie te beginnen, maar eerst maar eens kijken of ik een maand volmaak.
Matthijs-zaterdag 15 augustus 2009 @ 20:19
quote:
Op zaterdag 15 augustus 2009 20:00 schreef hardromacore het volgende:

[..]

Dude..
Hier spreekt iemand die de verkeerde keuze heeft gemaakt. Jammer voor jou.

Ik kijk er ook naar uit, eindelijk diepgang.
Sport_Lifezondag 16 augustus 2009 @ 02:46
quote:
Op donderdag 13 augustus 2009 18:38 schreef Dartanion het volgende:
als je het studeren mag noemen:

BedrijfsEconomie

Amsterdam R'dam
BasementDwellerzondag 16 augustus 2009 @ 11:05
Wis- en Natuurkunde, omdat natuurkunde een van de meest fundamentele wetenschappen is over iets wat niet door de mens wordt geregeld, de natuur . Wiskunde omdat ik het een leuk vak vond op de middelbare school. Ik heb nog geen uitgebreide toekomstplannen, ik kijk wel waar en of het schip strandt

[ Bericht 0% gewijzigd door BasementDweller op 16-08-2009 12:34:50 ]
#ANONIEMzondag 16 augustus 2009 @ 13:05
quote:
Op zaterdag 15 augustus 2009 20:00 schreef hardromacore het volgende:

[..]

Dude..

hier trouwens eentje die AD SAXION D'TER 3ps gaat volgen ( P. psychologische en pedagogische studies).
Kijken of ik hulp wil verlenen, dan wel na de P behaald te hebben een Wo studie te beginnen, maar eerst maar eens kijken of ik een maand volmaak.
Lees ook eens eventjes wat voor die zin staat. 2 jaar Fulltime werken bij baantjes waar je geen diploma voor nodig hebt, terwijl je de capaciteiten hebt om ontiegelijk veel meer te kunnen, is zwaar deprimerend. Dan is school echt geweldig.
Hanneke12345zondag 16 augustus 2009 @ 21:04
Wiskunde. Omdat ik dat best leuk vind, en er - tot nog toe iig - redelijk goed in ben. Aan de UvA.
Demon_Hunterzondag 16 augustus 2009 @ 21:08
Ik ga geschiedenis studeren op de hogeschool utrecht.
Lange_Lexzondag 16 augustus 2009 @ 21:18
26 zomers jong hier en ik ga beginnen aan het eerste jaar verpleegkunde aan de HRO .
Na van mijn 14e tot mijn 25e thuis gezeten te hebben ivm ziekte , vorig jaar begonnen met een universitaire studie geschiedenis. Was erg interessant , maar het hart riep om wat anders.
Nu besloten mijn hart te volgen en mij volledig te storten op verpleegkunde.
Zal wel even wennen worden , maar ik kijk er enorm naar uit!
Hap_Slikmaandag 17 augustus 2009 @ 11:11
Ik zal te vinden zijn bij econometrie aan de VU !
Stefanovichmaandag 17 augustus 2009 @ 16:49
quote:
Op zaterdag 15 augustus 2009 20:19 schreef Matthijs- het volgende:

[..]

Hier spreekt iemand die de verkeerde keuze heeft gemaakt. Jammer voor jou.

Ik kijk er ook naar uit, eindelijk diepgang.
Wat ga je doen dan? Je hebt zeker HBO gedaan, maar vond het te makkelijk/oppervlakkig? Same here. Nu moet ik ook een andere studie gaan doen, ben er alleen nog niet uit en veel tijd is er niet meer om te kiezen
#ANONIEMmaandag 17 augustus 2009 @ 17:05
quote:
Op maandag 17 augustus 2009 16:49 schreef Stefanovich het volgende:

[..]

Wat ga je doen dan? Je hebt zeker HBO gedaan, maar vond het te makkelijk/oppervlakkig? Same here. Nu moet ik ook een andere studie gaan doen, ben er alleen nog niet uit en veel tijd is er niet meer om te kiezen
Bij mij was het nog een rits triester dan dat

Vanwege een stukje onvolwassenheid van HAVO naar VMBO 4 overgestapt. Daar hoofdschuddend door het niveau, en zonder enige moeite als hoogste van mn klas geslaagd (niks om trots over te zijn, op dat niveau )

Datzelfde probleem gehad op MBO ICT (niveau 4). Het ging -te- makkelijk, hoefde er echt -niks- voor te doen. Dit was sowieso al een enorme demotivatie. Tevens kwam ik erachter dat ik netwerkbeheer wel goed kon, maar gewoon oer, oersaai vond. Vanwege een rits rotte persoonlijke situaties uiteindelijk zelfs t laatste jaar gestopt, dus zonder diploma van de opleiding afgegaan.

Wist totaal niet wat ik toen ging doen. Dus de makkelijkste oplossing gepakt -> Fulltime gaan werken bij de plek waar ik toendertijd een bijbaan had -> De Mediamarkt

Dit was qua werk nog wel ok. Na n jaar daar echter eruit getrapt omdat ze geen vaste contracten gaven. (kosten besparen, jeweetz)

Toen bij een helpdesk terechtgekomen voor een internetprovider. Als er toch iets deprimerend is, is het helpdeskwerk. Zit je dan tussen de sjonnies die dit als een goede carriere zien, omdat ze niet meer kunnen, studenten en semi arbeidsongeschikten, terwijl je van jezelf verrekte goed weet dat je veel meer kan.

Dit ook een jaar gedaan, omdat ik echt nog altijd niet wist wat ik wilde.

Uiteindelijk dan toch de heilige graal gevonden -> Information Management! Ik zit nu al zeker 2 maanden lang de dagen weg te strepen totdat t schooljaar begint
Hunterlifemaandag 17 augustus 2009 @ 17:20
Ik ga dit jaar ICT doen op het mbo (niveau 4), omdat ik een jaar moet wachten voordat ik me bij de vavo kan aanmelden. En nee, geen rutte regeling voor deze tijger.
#ANONIEMmaandag 17 augustus 2009 @ 17:23
quote:
Op maandag 17 augustus 2009 17:20 schreef Hunterlife het volgende:
Ik ga dit jaar ICT doen op het mbo (niveau 4), omdat ik een jaar moet wachten voordat ik me bij de vavo kan aanmelden. En nee, geen rutte regeling voor deze tijger.
Echt, ik dacht dat ik in een nachtmerrie beland was toen ik op MBO ICT een CISCO boek opensloeg, en hoofdstuk 1 ging uitleggen wat dat streepje, dat vierkantje en dat kruisje rechtsbovenaan je scherm deden.
Hunterlifemaandag 17 augustus 2009 @ 17:52
Het is dan ook tot februari=p.
hardromacoremaandag 17 augustus 2009 @ 18:58
quote:
Op maandag 17 augustus 2009 17:23 schreef Dein_Gesicht het volgende:
Echt, ik dacht dat ik in een nachtmerrie beland was toen ik op MBO ICT een CISCO boek opensloeg, en hoofdstuk 1 ging uitleggen wat dat streepje, dat vierkantje en dat kruisje rechtsbovenaan je scherm deden.
Er zullen dan natuurlijk ook mensen aan zo een studie beginnen die er helemaal niks van afweten. Niet teveel naar jezelf kijken.
BasementDwellermaandag 17 augustus 2009 @ 19:00
quote:
Op maandag 17 augustus 2009 18:58 schreef hardromacore het volgende:

[..]

Er zullen dan natuurlijk ook mensen aan zo een studie beginnen die er helemaal niks van afweten. Niet teveel naar jezelf kijken.
Ja hoor... mensen die ICT gaan doen maar nog nooit een computer hebben aangeraakt
#ANONIEMmaandag 17 augustus 2009 @ 20:51
quote:
Op maandag 17 augustus 2009 18:58 schreef hardromacore het volgende:

[..]

Er zullen dan natuurlijk ook mensen aan zo een studie beginnen die er helemaal niks van afweten. Niet teveel naar jezelf kijken.
Als je niet weet wat dat kruisje rechtsboven in beeld is mag je oprotten op zo'n opleiding
raaavimaandag 17 augustus 2009 @ 23:17
Communicatie Management @ HU
Cahirmaandag 17 augustus 2009 @ 23:21
quote:
Op donderdag 13 augustus 2009 19:20 schreef wikwakka2 het volgende:
IBA aan de EUR, ik zat te twijfelen tussen economie en bedrijfskunde, maar toch maar voor bedrijfskunde gegaan.
IBA?
_Lokimaandag 17 augustus 2009 @ 23:21
Ik ga Toegepaste Psychologie studeren aan het Saxion in Deventer.
Waarom? Omdat ik mensen wil kunnen hebben, ik me altijd afvraag waarom iets is en ik ben geïnteresseerd in het menselijk lichaam, wat alleen aan de orde komt bij deze studie in Nijmegen en Deventer. Nijmegen had een zware loting, dus tadaa, Deventer.
hardromacoremaandag 17 augustus 2009 @ 23:37
quote:
Op maandag 17 augustus 2009 23:21 schreef _Loki het volgende:
Ik ga Toegepaste Psychologie studeren aan het Saxion in Deventer.
Waarom? Omdat ik mensen wil kunnen hebben, ik me altijd afvraag waarom iets is en ik ben geïnteresseerd in het menselijk lichaam, wat alleen aan de orde komt bij deze studie in Nijmegen en Deventer. Nijmegen had een zware loting, dus tadaa, Deventer.
Waarom geen 3ps?
Tot volgende week...
_Lokimaandag 17 augustus 2009 @ 23:46
quote:
Op maandag 17 augustus 2009 23:37 schreef hardromacore het volgende:

[..]

Waarom geen 3ps?
Tot volgende week...
Psychologie is breder dan de andere opleidingen die je na 3ps kan doen. Dat is allemaal zo op een ding gericht zeg maar. En echt moeite met kiezen had ik ook niet, dus oriënteren is niet meer nodig.
Ja tot maandag hé :]
Noodlydinsdag 18 augustus 2009 @ 17:58
quote:
Op vrijdag 14 augustus 2009 16:11 schreef motorbloempje het volgende:

Maar met heel veel pijn in mijn hart verlaat ik informatiekunde voor Engelse Taal en Cultuur
In Nijmegen ook nog toevallig?
Fappiedinsdag 18 augustus 2009 @ 18:00
*lurkt*
motorbloempjedinsdag 18 augustus 2009 @ 22:06
quote:
Op dinsdag 18 augustus 2009 17:58 schreef Noodly het volgende:

[..]

In Nijmegen ook nog toevallig?
ja hoe dat zo?
ChipsZak.woensdag 19 augustus 2009 @ 09:59
Ik ga psychologie studeren aan de RuG,
Wil ik al jaren, dusjeh.
Sjaakneliswoensdag 19 augustus 2009 @ 17:48
quote:
Op maandag 17 augustus 2009 23:21 schreef Cahir het volgende:

[..]

IBA?
International Business Administration. EUR is Erasmus Universiteit Rotterdam neem ik aan.
Noodlywoensdag 19 augustus 2009 @ 20:32
quote:
Op dinsdag 18 augustus 2009 22:06 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

ja hoe dat zo?
Goeie keus, ik begin er over twee weken aan mijn tweede jaar.
motorbloempjewoensdag 19 augustus 2009 @ 20:45
quote:
Op woensdag 19 augustus 2009 20:32 schreef Noodly het volgende:

[..]

Goeie keus, ik begin er over twee weken aan mijn tweede jaar.
Brits of amerikanistiek?

en waarom doe je niet mee met de intro? En ben je actief bij GAG/USA?
Eva4Evahwoensdag 19 augustus 2009 @ 22:27
Rechten, en nee ik ga het niet studeren omdat ik niets anders wist ben langsgeweest en vond het erg interessant, toen meeloopdag gedaan, dat was ook erg leuk en boeiend! Ik ga gezellig naar Utrecht omdat ik daar de voorlichting het beste vond (daar ook die meeloopdag gedaan) en toen ik er rondliep, dacht ik echt 'dit is mijn universiteit' Bovendien is de locatie heel handig voor mij omdat veel van mijn vrienden in Arnhem/Nijmegen zitten en mijn familie in het westen, dus zit ik er mooi tussenin
Msswoensdag 19 augustus 2009 @ 23:16
Ik heb 4 jaar SPH gedaan en daar ben ik afgelopen jaar dan toch mee gekapt. Ik ga nu Europese Studies aan de UvA doen. Ik heb hiervoor gekozen omdat ik een studie wilde doen waarbij ik veel te maken zou krijgen met taal & cultuur en omdat ik de historische vormgeving van Europa erg interessant vind.
ErictheSwiftwoensdag 19 augustus 2009 @ 23:41
quote:
Op zondag 16 augustus 2009 11:05 schreef BasementDweller het volgende:
Wis- en Natuurkunde, omdat natuurkunde een van de meest fundamentele wetenschappen is over iets wat niet door de mens wordt geregeld, de natuur . Wiskunde omdat ik het een leuk vak vond op de middelbare school. Ik heb nog geen uitgebreide toekomstplannen, ik kijk wel waar en of het schip strandt
Je bedoelt de twinstudie "Wis- en Natuurkunde"? Wow, that's pretty hardcore man. I envy you
Fappiewoensdag 19 augustus 2009 @ 23:54
quote:
Op zondag 16 augustus 2009 11:05 schreef BasementDweller het volgende:
Wis- en Natuurkunde, omdat natuurkunde een van de meest fundamentele wetenschappen is over iets wat niet door de mens wordt geregeld, de natuur . Wiskunde omdat ik het een leuk vak vond op de middelbare school. Ik heb nog geen uitgebreide toekomstplannen, ik kijk wel waar en of het schip strandt
Wiskunde
UltraRdonderdag 20 augustus 2009 @ 11:12
Bestuurs- & organisatie wetenschap (B&O) aan de Universiteit Utrecht.

Deze studie richt zich op organisaties met een publieke functie en de wisselwerking met hun maatschappelijke en bestuurlijke omgeving. Waarbij veel aandacht wordt besteedt aan actuele maatschappelijke vraagstukken.

Ik heb in 2004/2005 1 jaar Bestuurskunde gedaan aan de Erasmus universiteit Rotterdam. Dat vond ik een leuke studie, maar moest vanwege persoonlijke omstandigheden stoppen. Dit jaar besloot ik weer aan een studie te willen beginnen, maar wel in een andere stad.

Ik ben in maart bij de open dag van B&O geweest. Ik vond het zeer interessant en daar stond mijn beslissing al vrijwel vast. Ben daarna nog wel naar het dagje studeren geweest waar mijn gevoel werd bevestigd. Met name het feit dat je wordt ingedeeld in vaste leergroepen van zo'n 25 tot 30 personen waarin je het hele jaar alle colleges zult volgen, en dat de colleges voor zo'n 75% in werkcollege opzet zijn sprak mij bijzonder aan.

Ik heb me toen ingeschreven waarna ik aan de verplichte selectieprocedure ben begonnen. Per jaar worden er slechts 90 nieuwe studenten toegelaten.
De selectieprocedure, waarmee men zich een beeld vormt van de motivatie, kennis van en affiniteit met de inhoud van de opleiding en de aanwezigheid van academische en communicatieve vaardigheden van de kandidaat, bestond uit:
-Een schriftelijk thematisch interview (verschillende vragen over waarom je die studie wilt gaan doen, en je mening over een zelfgekozen onderwerp in 1 a4'tje geven.)
-Een competentieprofieltest (zelfde principe als een studiekeuze/persoonlijkheidstest)
-Een aanbevelingsbrief van een (oud-)begeleider van school
-Een persoonlijk gesprek.
-Je examencijfers.

Toen ik eind juli terugkwam van vakantie lag de envelop met de uitslag op de mat. Het openen was wel ff stressen.
Van de 250 kandidaten hadden er uiteindelijk 207 de volledige selectieprocedure afgerond en daarvan zijn er 93 geplaatst, waaronder ondergetekende!

28 augustus begint de introductieweek van de studie en studievereniging. De week daarop de daadwerkelijke studie. Ik heb er echt veel zin in.
Moet alleen nog een laptop aanschaffen, dure krengen...
Noodlydonderdag 20 augustus 2009 @ 14:01
quote:
Op woensdag 19 augustus 2009 20:45 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

Brits of amerikanistiek?

en waarom doe je niet mee met de intro? En ben je actief bij GAG/USA?
Brits. Ik doe niet mee met de intro omdat ik gewoon geen zin heb mentormama te zijn, heb vorig jaar wel als kindje meegedaan. Ben niet actief bij de GAG.
pekeldonderdag 20 augustus 2009 @ 14:25
HBO Bestuurskunde aan Saxion Enschede.

Waarom? Omdat organiseren mij heel, heel erg goed ligt, evenals het aanpakken van problemen. Daarnaast ben ik geïnteresseerd in de ontwikkelingen in de maatschappij en geïnteresseerd in de politiek, wat ik ook nauwlettend volg.

Zo. .
Stefanovichvrijdag 21 augustus 2009 @ 01:06
quote:
Op donderdag 20 augustus 2009 14:25 schreef pekel het volgende:
HBO Bestuurskunde aan Saxion Enschede.

Waarom? Omdat organiseren mij heel, heel erg goed ligt, evenals het aanpakken van problemen. Daarnaast ben ik geïnteresseerd in de ontwikkelingen in de maatschappij en geïnteresseerd in de politiek, wat ik ook nauwlettend volg.

Zo. .
Stel dat je je P haalt, zou je dan naar de uni gaan? Wat is eigenlijk het grote verschil tussen bestuurskunde HBO/WO? Weet iemand dat?
Boomfluisteraarvrijdag 21 augustus 2009 @ 08:32
quote:
Op vrijdag 21 augustus 2009 01:06 schreef Stefanovich het volgende:

[..]

Stel dat je je P haalt, zou je dan naar de uni gaan? Wat is eigenlijk het grote verschil tussen bestuurskunde HBO/WO? Weet iemand dat?
Risico is wel als je dan faalt op de uni. Dan heb je namelijk helemaal geen diploma, maar wel 2 jaar verspeeld.
pekelvrijdag 21 augustus 2009 @ 11:07
quote:
Op vrijdag 21 augustus 2009 01:06 schreef Stefanovich het volgende:

[..]

Stel dat je je P haalt, zou je dan naar de uni gaan? Wat is eigenlijk het grote verschil tussen bestuurskunde HBO/WO? Weet iemand dat?
Ik zelf zou niet gaan, maar meer om het feit dat ik al 2 jaar verspeeld heb en sowieso een stukje zekerheid in de zin van een diploma wil. .

Enne, WO zal het niveau wel hoger liggen hé. .
motorbloempjevrijdag 21 augustus 2009 @ 11:16
quote:
Op donderdag 20 augustus 2009 14:01 schreef Noodly het volgende:

[..]

Brits. Ik doe niet mee met de intro omdat ik gewoon geen zin heb mentormama te zijn, heb vorig jaar wel als kindje meegedaan. Ben niet actief bij de GAG.
nou, wellicht tot ziens dan of niet heb je al je vakken gehaald?
Renevrijdag 21 augustus 2009 @ 13:52
quote:
Op vrijdag 21 augustus 2009 11:07 schreef pekel het volgende:

[..]

Ik zelf zou niet gaan, maar meer om het feit dat ik al 2 jaar verspeeld heb en sowieso een stukje zekerheid in de zin van een diploma wil. .

Enne, WO zal het niveau wel hoger liggen hé. .
Kan je altijd nog intern gaan doen met een leerbudget bij de overheid.
Noodlyvrijdag 21 augustus 2009 @ 17:21
quote:
Op vrijdag 21 augustus 2009 11:16 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

nou, wellicht tot ziens dan of niet heb je al je vakken gehaald?
Ik moet volgende week nog 1 essay schrijven, en als ik dat heb gehaald heb ik alles. En zoniet, tot ziens bij American Studies in de 4e periode.
phileine_dinsdag 25 augustus 2009 @ 14:12
psychologie aan de universiteit van leiden. k heb vorig jaar even rechten gestudeerd (ook in leiden), maar dat was niet echt mijn ding. k heb de rest van het studiejaar toen gewerkt en gekeken welke studie ik dan wel zou willen doen. toen kwam k al snel uit bij psychologie! heb verschillende colleges gevolgd en vond het gewoon erg interessant. c'est ca.
Sjoegerdwoensdag 26 augustus 2009 @ 00:45
Security Technology op de HU
BasementDwellerwoensdag 26 augustus 2009 @ 00:57
quote:
Op woensdag 19 augustus 2009 23:41 schreef ErictheSwift het volgende:

[..]

Je bedoelt de twinstudie "Wis- en Natuurkunde"? Wow, that's pretty hardcore man. I envy you [ afbeelding ]
Jep, de twinstudie .
Q.E.D.woensdag 26 augustus 2009 @ 01:07
quote:
Op woensdag 26 augustus 2009 00:57 schreef BasementDweller het volgende:

[..]

Jep, de twinstudie .
En hoeveel ECTS/vakken is dat extra bij jou?
#ANONIEMwoensdag 26 augustus 2009 @ 03:36
Een MBO-4+ opleiding genaamd: IBS (International Business Studies) op het Albeda in Rotterdam.

[ Bericht 36% gewijzigd door o.us op 26-08-2009 23:20:41 ]
BasementDwellerwoensdag 26 augustus 2009 @ 20:22
quote:
Op woensdag 26 augustus 2009 01:07 schreef Q.E.D. het volgende:

[..]

En hoeveel ECTS/vakken is dat extra bij jou?
Het is ong. 20% meer dan alleen natuurkunde. Ik weet niet uit mijn hoofd hoeveel ECTS dat is .Het is ook niet makkelijk te zeggen hoeveel extra vakken je krijgt. Ik krijg ipv 'wiskundige technieken' (voor natuurkundestudenten) de 'echte' wiskundevakken.
homesick88woensdag 26 augustus 2009 @ 20:41
Hbo Rechten in Amsterdam na 3 jaar gewerkt te hebben
Remunj88woensdag 26 augustus 2009 @ 21:39
Ik ga Bedrijfsadministratie volgen op het MBO in Roermond.

Om dat ik geen werk kan vinden. En ik best sterk ben in Economie.
Theamericandonderdag 27 augustus 2009 @ 01:22
quote:
Op woensdag 26 augustus 2009 00:45 schreef Sjoegerd het volgende:
Security Technology op de HU
op welke locatie HU
MoneyTalksdonderdag 27 augustus 2009 @ 02:05
quote:
Op donderdag 27 augustus 2009 01:22 schreef Theamerican het volgende:

[..]

op welke locatie HU
Dat gaat naar Oudenoord. Zat eerst in Amersfoort.
Sjoegerddonderdag 27 augustus 2009 @ 10:49
quote:
Op donderdag 27 augustus 2009 01:22 schreef Theamerican het volgende:

[..]

op welke locatie HU
Oudenoord 700 . Maar heb ook lessen/colleges op Nijenoord.
tomadonderdag 27 augustus 2009 @ 12:22
Systems & Control @ TUe.
ikke043donderdag 27 augustus 2009 @ 20:57
Bachelor of Built Environment aan de hogeschool zuyd. Omdat het een brede opleiding is en omdat het lekker dicht bij is.
Jonkowisevrijdag 28 augustus 2009 @ 19:15
Economics & Business Economics @ RUG
Had een hoog cijfer op economie eindexamen
Hugo__Bossvrijdag 28 augustus 2009 @ 19:56
Ga het derde jaar in van HBO elektrotechniek, duaal studeren.. studie is toch niet helemaal wat ik zoek, maar maak em toch maar af.. alles t/m 2e jaar gehaald met prima cijfers en ga niet echt met tegenzin ofzo erheen.. veel werk in te vinden en vast wel iets wat ik wél leuk vind, dus vandaar.. owja, op Avans Hogeschool in breda...
Fortune_Cookiezondag 30 augustus 2009 @ 11:13
Ik ga de Associate Degree crossmediale communicatie doen.

Omdat het me enorm interesseert

Heb al een bachelor CE op zak, maar dat interesseert me allemaal geen zak. Werk ondertussen in de zorg.
Andyyzondag 30 augustus 2009 @ 15:03
Commerciele economie @ HvA
damn, wat een boel allochtonen
motorbloempjezondag 30 augustus 2009 @ 18:51
ChipsZak.zondag 30 augustus 2009 @ 18:52
quote:
Op vrijdag 28 augustus 2009 19:15 schreef Jonkowise het volgende:
Economics & Business Economics @ RUG
Had een hoog cijfer op economie eindexamen
Ooh! Dat studeert zij daar ook!
Nu zit ze daarvoor een half jaar in Kopenhagen.
Femszondag 30 augustus 2009 @ 20:43
Ik ga Internationaal en Europees recht studeren @ RUG.

Waarom? Omdat ik uitgeloot ben voor ib/io en toch maar een andere studie moest kiezen. Toch de internationale kant op wil en dit overlappende vakken heeft en ik hiermee ook nog de internationale betrekkingen kant op kan! Ben benieuwd hoe het me gaat bevallen!
Renezondag 30 augustus 2009 @ 20:57
quote:
Op zondag 30 augustus 2009 20:43 schreef Fems het volgende:
Ik ga Internationaal en Europees recht studeren @ RUG.

Waarom? Omdat ik uitgeloot ben voor ib/io en toch maar een andere studie moest kiezen. Toch de internationale kant op wil en dit overlappende vakken heeft en ik hiermee ook nog de internationale betrekkingen kant op kan! Ben benieuwd hoe het me gaat bevallen!
Mooie aanvulling denk ik, 1 jaartje recht ernaast.
Femszondag 30 augustus 2009 @ 21:04
quote:
Op zondag 30 augustus 2009 20:57 schreef Renesite het volgende:

[..]

Mooie aanvulling denk ik, 1 jaartje recht ernaast.
Misschien word ik volgend jaar wel uitgeloot! Of bevalt rechten mij helemaal! We zullen zien! Morgenochtend 1e college, ben benieuwd!