Ik zou het sowieso even navragen bij PZ of je baas.quote:Op maandag 10 augustus 2009 09:42 schreef miki het volgende:
Voor een verhuizing krijg je bijvoorbeeld twee dagen betaald verlof. Stel, ik heb altijd op woensdag vrij en ik verhuis die dag. Heb ik daarna dan nog maar recht op 1 dag betaald verlof?
Je hebt die woensdag dan recht op betaald verlof. Als je de donderdag erna vrij hebt, ben je die gewoon vrij denk ik. Die krijg je dus niet betaald omdat je normaal gesproken dan niet werkt. Je houdt dan niet de ene dag over. Mocht je een half jaar later weer verhuizen heb je gewoon weer recht op 2 dagen volgens mij.
En hoe zit het precies met bijvoorbeeld je eigen huwelijk? Ik heb gehoord dat je deze dagen sowieso krijgt, ongeacht of je die dagen wel of niet werkt.
Hier denk ik dat je alleen de dagen dat je contractueel werkt betaald krijgt.
quote:Op maandag 10 augustus 2009 09:53 schreef D-FENS het volgende:
Rondom een verhuizing heb je natuurlijk meer te regelen dan de daadwerkelijke verhuisdag zelf. De twee verlofdagen voor je verhuizing zijn dan ook bedoeld voor AL die zaken. Zou je niet de volledige 2 dagen verlof krijgen dan minimaal naar rato van je gebruikelijke uren. Dus als je 80% van een normale week werkt, dan ook 80% van 2 dagen verlof tbv je verhuizing.
Ik wilde een heel verhaal maken, maar de essentie staat hier wel vermeld. Part time werken levert in dit geval dan problemen op. Je kunt niet een extra vrije dag claimen omdat een van je bijzondere dagen op je normale vrije dag valt.quote:Op maandag 10 augustus 2009 10:07 schreef Fe2O3 het volgende:
Antwoord daarop is, nee natuurlijk nietZijn de 'risicos' van part-time werken.
Voor een verhuizing staat in de meeste CAO's 2 dagen bijzonder verlof. Of je die dagen opneemt op de verhuisdag zelf of op een ander moment is daarbij niet relevant. Als parttimer kan je soms wel maar een deel van die twee dagen krijgen, gelijk aan het percentage dat je parttime werkt.quote:Op maandag 10 augustus 2009 10:07 schreef Fe2O3 het volgende:
[..]
Wat TS bedoelt is dat als hij werkt op bijv. ma, woe, vrij en iemand gaat trouwen op dinsdag, kerstmis valt op ma en dinsdag of hij gaat verhuizen op donderdag en vrijdag, hij dan een dag dat hij wel werkt vrij krijgt in ruil voor de dag dat hij toch niet hoefde te werken.
Antwoord daarop is, nee natuurlijk nietZijn de 'risicos' van part-time werken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |