Ziehier het bewijs dat Moslims gewoon verplicht worden door de Islam om dwars te liggen, ofniet Ghazi?quote:Op zondag 9 augustus 2009 23:16 schreef Ghazi het volgende:
[..]
Handen geven kan nog wel, hoewel het een grote bron van infectie is omdat veel niet-Moslims hun handen niet wassen na een toiletbezoek (nu met de Mexicaanse griep is het beter om helemaal geen handjes te schudden), maar zoenen gaat echt te ver.
Weet je zeker dat hij een Moslim is? Hij doet wel erg veel om de niet-Moslims te pleasen.
Niet per se.quote:Op maandag 10 augustus 2009 11:50 schreef Monolith het volgende:
Ik zeg ook helemaal niet dat 'iedereen alles maar kan doen' volgens het liberalisme. Wanneer er sprake is van dwang door derden, dan dient er ingegrepen te worden. Wanneer er echter vrijwillig keuzes worden gemaakt, die wij als 'onderdrukking' ervaren, dan valt dat gewoon onder de liberale verworvenheden.
Wanneer gaat die vlieger volgens jou niet op? (Even afgezien van het gegeven dat betreffend individu wel handelingsbekwaam geacht dient te worden)quote:
Daarom zijn haar ouders streng hervormd bedoel jequote:Op maandag 10 augustus 2009 12:26 schreef deedeetee het volgende:
Sommige mensen zijn zo als de dood voor de dood dat ze elke gekte wel willen aannemen als hun dat helpt hun angst beter onder controle te krijgen
Oh nu praatje het ineens goedquote:Op maandag 10 augustus 2009 12:28 schreef Gia het volgende:
Dat ze zich bekeerd tot de Islam is nog tot daaraantoe, maar je ziet bij die bekeerlingen dan wel vaak dat ze meteen zo extremistisch zijn als de pest. Niet alleen een hoofddoekje, nee, meteen ook een sluier. Dan loop je toch ook als spook te koop in zo'n dorp. Logisch dat daar reacties op komen.
Overigens denk ik dat het in dit geval om een puberteitsfase gaat. Als ze wat ouder wordt, houdt ze er wel weer mee op.
Hoezo? Emancipatie draait om eigen keuze, niet om gedwongen iets anders doen dan een halve eeuw geleden gedwongen werd gedaan.quote:Op maandag 10 augustus 2009 08:42 schreef DustPuppy het volgende:
Als geboren Nederlandse gesluierd over straat gaan vind ik een klap in het gezicht van elke Nederlandse vrouw die gevochten heeft voor haar emancipatie.
Dit verdient wat mij betreft dan ook geen enkel respect.
Ik heb het over REACTIES, niet over schelden en haatmails, DAAR ben ik het niet mee eens.quote:Op maandag 10 augustus 2009 12:53 schreef SCH het volgende:
[..]
Oh nu praatje het ineens goed
Logisch dat er hatemails komen en dat ze wordt uitgescholden
Je doet net alsof ze iets onbehoorlijks doet..quote:Op maandag 10 augustus 2009 12:59 schreef Gia het volgende:
Maar zoals ik al zei, ze draait wel weer bij.
Wanneer het de liberale verworvendheden ondermijnt. Nou kun je je afvragen in hoeverre dat hier in dit individuele geval het geval is, en ik ga in je mee dat dat labiele puberwijf gewoon moet doen wat ze wil, maar dat hoeft niet per se in de geest, of zelfs maar een verworvenheid, van het liberalisme te zijn.quote:Op maandag 10 augustus 2009 12:40 schreef Monolith het volgende:
Wanneer gaat die vlieger volgens jou niet op? (Even afgezien van het gegeven dat betreffend individu wel handelingsbekwaam geacht dient te worden)
Ach joh! Welke hinder ondervindt ze nu werkelijk van wat mailtjes? Enorm ludiek toch juist zoiets!quote:Op maandag 10 augustus 2009 12:53 schreef SCH het volgende:
Logisch dat er hatemails komen en dat ze wordt uitgescholden
Nee hoor, wat is dat toch met jullie, woorden in iemands mond leggen.....quote:Op maandag 10 augustus 2009 13:01 schreef Alicey het volgende:
[..]
Je doet net alsof ze iets onbehoorlijks doet..
Maar als ze niet "bijdraait", dan is er toch ook niets aan de hand? Toch niets mis met moslim zijn?quote:Op maandag 10 augustus 2009 13:17 schreef Gia het volgende:
[..]
Nee hoor, wat is dat toch met jullie, woorden in iemands mond leggen.....
Ik zeg alleen dat ik denk dat het een opstandigheidsfase zou kunnen zijn. Is een heel normaal verschijnsel op die leeftijd. De ene wordt Gothic, de andere moslim. Zo is Kim Holland destijds vanuit de Jehova's getuigen, de sexindustrie in gegaan. Akkoord, dat is niet goed gekomen.
Maar vaak draaien die pubers wel weer bij.
Dat zal er vast wel veel mee te maken hebben ja.. Dat kan haast niet anders.quote:Waarmee ik niet zeg dat de islam iets fouts is, maar ik zie dit als een afzetten tegen haar gemeenschap.
Dat is een mogelijkheid, of die leuke vent bekeert zich ook of ze houden elk hun eigen geloof.quote:
Komt ze straks een leuke vent tegen, die gewoon Christen of niet gelovig is, dan verandert haar idee wellicht wel weer.
*proest*quote:Op zondag 9 augustus 2009 16:07 schreef Sachertorte het volgende:
Logisch toch dat de Elspeters dit niet pikken? Dit meisje geeft blijk van een NSB mentaliteit, ze is een overloopster. En ze moet ook niet zo zeuren, in ieder geval vandaag zal ze geen hatemail krijgen.
Ik zeg ook absoluut niet dat het 'in de geest' van het liberalisme zou zijn. Wat ik simpelweg betoog is dat het liberalisme de vrijheid om je eigen keuzes te maken behelst, niet de plicht om dit te doen.quote:Op maandag 10 augustus 2009 13:06 schreef speknek het volgende:
[..]
Wanneer het de liberale verworvendheden ondermijnt. Nou kun je je afvragen in hoeverre dat hier in dit individuele geval het geval is, en ik ga in je mee dat dat labiele puberwijf gewoon moet doen wat ze wil, maar dat hoeft niet per se in de geest, of zelfs maar een verworvenheid, van het liberalisme te zijn.
Je hebt duidelijk moeite je te verplaatsen in de Elspeters. Reken maar dat die dit als verraad zien. Eigenlijk reageren ze dus nog heel gematigd.quote:Op maandag 10 augustus 2009 13:22 schreef OldJeller het volgende:
[..]
*proest*
Dramatisch, de kennis betreft Nederlandse geschiedenis vandaag de dag.
Klopt, ben niet bekend met hen. Schijnbaar zijn ze dus nogal religieus.quote:Op maandag 10 augustus 2009 13:46 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Je hebt duidelijk moeite je te verplaatsen in de Elspeters. Reken maar dat die dit als verraad zien. Eigenlijk reageren ze dus nog heel gematigd.
Voor de Elspeters is dit een NSBstreek. Overlopen naar de vijand, dat doe je niet in zo'n strenggelovig dorp. Een overstap van de Hersteld Hervormde Kerk naar de Hervormde Kerk ligt daar al zeer gevoelig, laat staan dit. En dat weet dit meisje, die hoofddoek is dus een bewuste provocatie.quote:Op maandag 10 augustus 2009 13:48 schreef OldJeller het volgende:
[..]
Klopt, ben niet bekend met hen. Schijnbaar zijn ze dus nogal religieus.
NSB heeft er echter niets mee te maken.
Dat je niet zo "vrij" bent in je doen en laten, zoals in b.v. de randstad, omdat je anders met de nek aangekeken wordt, was me bekend. Maar dit zegt wel iets over het dorp.quote:Op maandag 10 augustus 2009 13:57 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Voor de Elspeters is dit een NSBstreek. Overlopen naar de vijand, dat doe je niet in zo'n strenggelovig dorp. Een overstap van de Hersteld Hervormde Kerk naar de Hervormde Kerk ligt daar al zeer gevoelig, laat staan dit. En dat weet dit meisje, die hoofddoek is dus een bewuste provocatie.
Laten we dan maar Italië platgooien met 1 atoombom, want dat is nog lang niet zo erg als 2 atoombommen in Japan.quote:Op maandag 10 augustus 2009 11:00 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Dat meisje pleegt verraad door het christendom te laten vallen en te kiezen voor de islam. Of je dan hatemails moet sturen is een tweede hoewel dat nog meevalt als je bedenkt wat moslims doen als iemand zich bekeerd tot het christendom.
De vrouw in kwestie mag dan een identiteitsverandering hebben ondergaan, maar dat valt natuurlijk in het niet hoevaak jij al een identiteitsverandering hebt ondergaan met al die klonen waarmee jij hebt gepost.quote:Op maandag 10 augustus 2009 13:46 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Je hebt duidelijk moeite je te verplaatsen in de Elspeters. Reken maar dat die dit als verraad zien. Eigenlijk reageren ze dus nog heel gematigd.
Begrip hebben ervoor is een groot woord, maar moeten we er bij stilstaan of er ook maar enige aandacht aan besteden? Wat mij betreft niet. Ze had het kunnen verwachten in een dorp als Elspeet.quote:Op maandag 10 augustus 2009 14:35 schreef OldJeller het volgende:
Het is inderdaad een beetje vreemd (understatement) dat het begrijpelijk is, of je enigszins begrip moet hebben voor hatemail en/of bedreigingen, omdat als een moslim zich naar het christendom zou bekeren, ze soms wel ergere dingen doen.
In het Westen is men toch ontwikkeld en beschaafd (althans, het is iets wat vaak gezegd wordt o.a. hier op het forum), of alleen bij vlagen?
Die hadden het immers ook 'kunnen verwachten'?quote:Op maandag 10 augustus 2009 16:06 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Begrip hebben ervoor is een groot woord, maar moeten we er bij stilstaan of er ook maar enige aandacht aan besteden? Wat mij betreft niet. Ze had het kunnen verwachten in een dorp als Elspeet.
Daarnaast, ik vind dit wel een leuk bericht voor de afwisseling, eens een keer wat anders dan in elkaar gemepte homo's of blondines.
Nee hoor, ze behoren juist het recht te hebben veilig over straat te huppelen hoe ze maar willen. Echter dat sommige tuig moslims zich het recht in eigen handen menen te nemen en ze in elkaar te slaan, geeft mij genoeg reden om te stellen dat ik nu ook een oogje toeknijp als autochtonen het een keer doen en de moslim zich als een huilie gedragen gaat.quote:Op maandag 10 augustus 2009 16:07 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Die hadden het immers ook 'kunnen verwachten'?
Doe dan maar Engeland. Dat is inderdaad lang niet zo erg als 2 op Japan.quote:Op maandag 10 augustus 2009 14:30 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Laten we dan maar Italië platgooien met 1 atoombom, want dat is nog lang niet zo erg als 2 atoombommen in Japan.
Kortom, geweldig argument!
quote:Op maandag 10 augustus 2009 16:02 schreef Montov het volgende:
[..]
De vrouw in kwestie mag dan een identiteitsverandering hebben ondergaan, maar dat valt natuurlijk in het niet hoevaak jij al een identiteitsverandering hebt ondergaan met al die klonen waarmee jij hebt gepost.![]()
Wat is er extremistisch aan mijn constatering? Die lui in Elspeet doen niet aan genuanceerd postmodernistisch denken. In hun boekje (hihi) is er niets ergers dan geloofsafval. Zo bekeken vertonen ze een alleszins beschaafde reactie, zo te zien wordt het meisje namelijk alleen maar een beetje genegeerd door een deel van de inwoners/krijgt ze te horen dat haar keuze niet gewaardeerd wordt, bewijs voor bedreigingen zie ik niet.quote:En ook elke kloon heeft weer hetzelfde extremistische gelul.
Rare qbus.
Ja en dat maakt 'het punt' volkomen inhoudsloos. Als je het liberalisme aanhangt heb je juist wel de plicht om dat te doen, aangezien je dat het goede acht.quote:Op maandag 10 augustus 2009 13:24 schreef Monolith het volgende:
Ik zeg ook absoluut niet dat het 'in de geest' van het liberalisme zou zijn. Wat ik simpelweg betoog is dat het liberalisme de vrijheid om je eigen keuzes te maken behelst, niet de plicht om dit te doen.
Alleen wordt dat gebagatelliseerd door o.a. hullie de autochtonen doen het ook en in het geval van die meisje uit A'dam dat ze maar niet schaars gekleed moet gaan zodat bepaalde Marokkaanse jongeren hen niet in elkaar beuken. De conclusie was dat provocerend gedrag dat nu eenmaal kan uitlokken. Die transeksueel in Utrecht Zuilen is wat dat betreft ook een mooi voorbeeld van dit soort selectieve verontwaardiging. En wat krijg je dan? Dan men dit soort berichten ook gaat bagatelliseren. Het is een soort wisselwerking.quote:Op maandag 10 augustus 2009 16:06 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Daarnaast, ik vind dit wel een leuk bericht voor de afwisseling, eens een keer wat anders dan in elkaar gemepte homo's of blondines.
De logische conclusie is dat je je niet moet laten beinvloeden door wat radicalen zeggen, want dat zorgt alleen maar voor meer polarisatie.quote:Op maandag 10 augustus 2009 16:41 schreef Mylene het volgende:
[..]
Alleen wordt dat gebagatelliseerd door o.a. hullie de autochtonen doen het ook en in het geval van die meisje uit A'dam dat ze maar niet schaars gekleed moet gaan zodat bepaalde Marokkaanse jongeren hen niet in elkaar beuken. De conclusie was dat provocerend gedrag dat nu eenmaal kan uitlokken. Die transeksueel in Utrecht Zuilen is wat dat betreft ook een mooi voorbeeld van dit soort selectieve verontwaardiging. En wat krijg je dan? Dan men dit soort berichten ook gaat bagatelliseren. Het is een soort wisselwerking.
Hou toch op met die onzin, het ergste wat ze meemaakt is dat sommige mensen op straat geen goedendag meer zeggen, wat een ramp zeg..... Ze geeft zelf aan dat ze er prima kan leven, de TT slaat uiteraard ook nergens op....quote:Op maandag 10 augustus 2009 09:21 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
En aandacht geven doe je dan door middel van hatemails?
Ik blijf het knap vinden hoe zoveel mensen het nu ineens allemaal ok vinden als iemand die net even iets anders doet compleet uit de samenleving gezet wordt.
Ze wordt ook uitgescholden en nageschreeuwd als ze op straat loopt.quote:Op maandag 10 augustus 2009 17:11 schreef Arnold_fan het volgende:
[..]
Hou toch op met die onzin, het ergste wat ze meemaakt is dat sommige mensen op straat geen goedendag meer zeggen, wat een ramp zeg..... Ze geeft zelf aan dat ze er prima kan leven, de TT slaat uiteraard ook nergens op....
quote:Op maandag 10 augustus 2009 14:35 schreef OldJeller het volgende:
Het is inderdaad een beetje vreemd (understatement) dat het begrijpelijk is, of je enigszins begrip moet hebben voor hatemail en/of bedreigingen, omdat als een moslim zich naar het christendom zou bekeren, ze soms wel ergere dingen doen.
In het Westen is men toch ontwikkeld en beschaafd (althans, het is iets wat vaak gezegd wordt o.a. hier op het forum), of alleen bij vlagen?
Doe niet zo overdreven, bedreigingen =/ negeren volgens mijquote:Met lood in haar schoenen fietste ze de eerste dag dat ze haar hoofddoek droeg naar de bushalte. Ze werd met argusogen bekeken, maar ze zette door. Ze neemt haar dorpsgenoten niets kwalijk, omdat ze volgens Frens niets van de islam weten, doordat ze alleen dingen op tv zien en bang zijn voor het onbekende. De meeste inwoners van haar dorp groeten haar nog wel, anderen zijn daarmee gestopt. „Ze kijken de andere kant op.
Zegt ze inderdaad, terwijl blijkt dat de mensen haar gewoon gedag zeggen.quote:Op maandag 10 augustus 2009 17:15 schreef Ghazi het volgende:
[..]
Ze wordt ook uitgescholden en nageschreeuwd als ze op straat loopt.
Jij wil toch ook niet dat straatjongeren je lieftallige vrouw voor hoer uitschelden op straat?
Als ze daadwerkelijk een hatemail had gehad was daar zeker een quote over opgenomen in haar verhaal. Het feit dat ze niets kan laten zien geeft al aan dat ze het sterk overdrijft.quote:Op maandag 10 augustus 2009 14:35 schreef OldJeller het volgende:
Het is inderdaad een beetje vreemd (understatement) dat het begrijpelijk is, of je enigszins begrip moet hebben voor hatemail en/of bedreigingen, omdat als een moslim zich naar het christendom zou bekeren, ze soms wel ergere dingen doen.
In het Westen is men toch ontwikkeld en beschaafd (althans, het is iets wat vaak gezegd wordt o.a. hier op het forum), of alleen bij vlagen?
Nee, ik vergeleek hatemails niet met atoombommenquote:Op maandag 10 augustus 2009 16:24 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Doe dan maar Engeland. Dat is inderdaad lang niet zo erg als 2 op Japan.
Hatemails vergelijken met atoombommen.
Ah, dus Wilders overdrijft ook als ie zegt bedreigd te worden. Immers, ik heb geen quotes van die bedreigingen gezien. Ik vraag me echt af of sommigen hun eigen logica wel volgen of enkel maar wat roepen om iig te doen lijken of hun mening strookt met hetgeen ze elders verkondigen.quote:Op maandag 10 augustus 2009 17:36 schreef Arnold_fan het volgende:
[..]
Als ze daadwerkelijk een hatemail had gehad was daar zeker een quote over opgenomen in haar verhaal. Het feit dat ze niets kan laten zien geeft al aan dat ze het sterk overdrijft.
totdat het over labaratoria gaat of mensen die ermee te maken hebben die gebruik maken van testdieren en daarna worden geterroriseerd door milieu activisten...quote:Op maandag 10 augustus 2009 12:53 schreef SCH het volgende:
[..]
Oh nu praatje het ineens goed
Logisch dat er hatemails komen en dat ze wordt uitgescholden
De hypocrisie, en vele andere met jou hier.
Dat is 't ook, ik had ook niets anders verwacht van radicale linksen en Islamitische idioten. Het is dus inderdaad volkomen logisch dat Wilders bedreigd word door deze mensen, daar heb je gelijk in.quote:Op maandag 10 augustus 2009 18:07 schreef gelly het volgende:
[..]
En verder is het, die logica volgende, volkomen logisch en begrijpbaar dat Wilders bedreigd wordt. Moet ie zich immers maar conformeren naar de Nederlandse maatschappij.
Is je sarcasmedetector kapot?quote:Op maandag 10 augustus 2009 18:10 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Dat is 't ook, ik had ook niets anders verwacht van radicale linksen en Islamitische idioten. Het is dus inderdaad volkomen logisch dat Wilders bedreigd word door deze mensen, daar heb je gelijk in.
Zal ik jou die vraag stellen?quote:
Goed punt.quote:Op maandag 10 augustus 2009 18:14 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Zal ik jou die vraag stellen?
Ze is al gesluierd.quote:Op maandag 10 augustus 2009 18:21 schreef tho_Omas het volgende:
Ach gossie. De bakvis wil zo graag eens tegendraads zijn, zo graag anders zijn dan de rest. Alles voor de aandacht, dan moet je ook op de blaren zitten.
Ze kan ook gewoon een burka aantrekken, dan herkennen de dorpslui haar niet meer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |