Ja, die kan je op een Nikon klikkenquote:Op zondag 9 augustus 2009 @ 15:19 schreef Skaai het volgende:
Dus die Sigma 70-300 mm. F4-5,6 DL Macro super met Nikonvatting. Incl. 85 mm UV-filter + zonnekapkan ik op een Nikon klikken lees ik dat goed? Is het voor een amateur leuk spul?
. No offence hoor
, ik ben een newbien00b. Ik hou het topic in de gaten, even kijken wat mijn portemonnee deze maand doet.
Yes, it's yours!quote:Op zondag 9 augustus 2009 @ 15:21 schreef Ingetje79 het volgende:
Mag ik het Veilige Huis?
Dan is m'n Nicci Frenchserie tot nu toe compleet
Je bedoelt de lenzen uit de set? Geen idee, ik laat het Re even opzoekenquote:Op zondag 9 augustus 2009 @ 15:38 schreef Ingetje79 het volgende:
Meneer I. vraagt of die lenzen ook op een Canon 300D passen
Ik heb het Veilige Huihuis!quote:Op zondag 9 augustus 2009 15:43 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Je bedoelt de lenzen uit de set? Geen idee, ik laat het Re even opzoeken
Ik neem hem mee en doe het geld maar direct naar de asielactie-rekening, wel zo makkelijkquote:Op zondag 9 augustus 2009 @ 15:45 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Ik heb het Veilige Huihuis!![]()
Neem je die ff mee 12 september? En zal ik die 5 naar de rekening van de actie overmaken of naar jou en dat jij het doorsluist?
En zet Re maar aan het werk
edit: Oh![]()
Staat genoteerd!quote:Op zondag 9 augustus 2009 @ 16:00 schreef bigbird het volgende:
Nog niemand voor Zelda? Dan wil ik die wel graag
Ja zeg...nu heb ik um lekker alquote:Op zondag 9 augustus 2009 16:04 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Staat genoteerd!
Ga je naar de overdracht? Want dan zou ik hem gelijk mee kunnen nemen
Ik heb die van Ingetje gelijk verkocht, maar ik geloof dat het de bedoeling is dat je even wacht of er nog mensen meer bieden?
Ja nee, ik doelde ook op de bieding van bigbird, dat ik dus nog even af moet wachten?quote:Op zondag 9 augustus 2009 @ 16:05 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Ja zeg...nu heb ik um lekker al
Het was maar een garpjuhquote:Op zondag 9 augustus 2009 16:06 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Ja nee, ik doelde ook op de bieding van bigbird, dat ik dus nog even af moet wachten?
Die van jou is al toegezegd
Primaquote:Op zondag 9 augustus 2009 @ 16:09 schreef bigbird het volgende:
De bedoeling is dat we bij de overdracht zijn dus als ik hem win zou dat kunnen jaIk wacht rustig af of er nog anderen geinteresseerd zijn
55-200 heeft iets minder bereik dan deze, je kan dus met deze dingen van verder weg dichterbij halen. (snapje?quote:Op zondag 9 augustus 2009 @ 16:13 schreef Skaai het volgende:
Hmm nog een vraagje, ik heb zelf een Nikon AF-S Nikkor 55-200 liggen. Is die 70-300 dan een puike macro lens of koop ik dan iets wat ik eigenlijk al heb liggen? Ik neem wel aan dat er een verschil in zit, maar hey nogmaals, ik ben newbie.
Nou, ik ben eruit hoor, ik wil voor de Canon T50 + accesoires de vraagprijs biedenquote:Canon T50 Spiegelreflexcamera incl. Canon FD 50 mm. F1,8 en Vivitar 70-150 mm. F3,5 (macrolens) en een Keystone KE-1900B flitser.
Combiprijs: ¤40,00 excl. verzendkosten. (+ gratis draagtas die niet op de foto staat!)
Nou voor het geld is het dus niet verkeerd en dan krijg ik er ook nog een UV filter bij, kan ik lekker aanklooien.quote:Op zondag 9 augustus 2009 16:20 schreef MissBliss het volgende:
[..]
55-200 heeft iets minder bereik dan deze, je kan dus met deze dingen van verder weg dichterbij halen. (snapje?Ik weet niet hoe ik het moet zeggen
)
Verder is dit geen 1:1 macrolens, maar 1:2. Dat betekent dat je een object maximaal op de halve grote op je sensor krijgt. (Bij een 1:1 is die vlieg dus even groot op de sensor als in het echt. Does this make sense?)
Ze overlappen elkaar dus wel een beetje qua bereik! Deze heeft dus alleen die macrofunctie erbij en ietsje meer bereik
Staat genoteerd! Ik laat mn kraampje open tot morgenavond.quote:Op zondag 9 augustus 2009 @ 16:22 schreef Chicolate het volgende:
[..]
Nou, ik ben eruit hoor, ik wil de Canon T50 + accesoires kopen voor de vraagprijs. Was al een beetje op zoek naar een analoge spiegelreflex en hey, nu gaat het geld ook nog naar een goed doel
.
Ik woon in Almere, dus ik zou hem op kunnen komen halen als dat mogelijk is?(maar dan wel na 16 aug, want dan is mn OV weer geldig enzo).
Yay! Staat ook genoteerd!quote:Op zondag 9 augustus 2009 @ 16:29 schreef Skaai het volgende:
[..]
Nou voor het geld is het dus niet verkeerd en dan krijg ik er ook nog een UV filter bij, kan ik lekker aanklooien.
[b]Ik bied 50 euro!/b] Mocht je denken dat ophalen beter of veiliger is dan is Amsterdam niet ver weg voor mij.
Anders betaal ik gewoon de verzendkosten erbij natuurlijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |