quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 18:51 schreef Ploertendoder het volgende:
Sweet is Zweet? Ik dacht lief of zoet
Dat mokkel claimde in dat gigantische huis te wonen maar dat was het huis van dr vriendje (zn ouders probably). Hetzelfde met de Rolls, die was niet van papa maar van de papa van het vriendje.quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 18:48 schreef poepeneesje het volgende:
Wat was dat nou met dat enne meisje, stond er in het begin iets van Harry was een oplichter ofzo... Ik kon net niet allemaal lezen.
Klaar voor een carriere in de porno.quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 18:49 schreef Chain_Reaction het volgende:
Borstvergroting en schaamlipcorrectie krijgen als cadeau op je Sweet Sixteen..
Ingewijd door Ron Jeremyquote:Op zaterdag 8 augustus 2009 18:54 schreef Gewoonik het volgende:
[..]
Klaar voor een carriere in de porno.
Mooiste langs zap moment had ik bij dat programma toen een griet een auto kreeg á 80.000 dollar. Janken en boos op mammie want ze wilde een andere kleur of iets dergenlijks.....quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 18:53 schreef Leonidas82 het volgende:
walgelijk programma idd
Overigens ligt het aan de opvoeding en slappe houding van de ouders. Die durven geen nee te zeggen tegen hun eigen kroostAnderzijds zijn het voorbeelden van de uitwassen van onze populaire en vercommercialiseerde samenleving die ook onze kinderen lijken te infecteren..
Ik betaal dan eventuele advocaatkosten.. Zo'n goed idee vind ik het.quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 18:58 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Als een echte Robin Hood ga ik zo'n wijf nog 's een keer beroven hier in Nederland.
Haha, nice!quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 18:59 schreef Chain_Reaction het volgende:
[..]
Ik betaal dan eventuele advocaatkosten.. Zo'n goed idee vind ik het.
Vooruit het chronische gebrek aan tieten is stuitend te noemenquote:Op zaterdag 8 augustus 2009 19:02 schreef Gewoonik het volgende:
Het ergste is nog wel dat die meiden door alle make up en zonnebank er uitzien als 25 jarige hoertjes.
Maar ze mogen nog steeds niet legaal drinken.![]()
wat een hoer. Beetje zielig voor die vader, maarja welke mongool geeeft zijn kind een auto kadoquote:
Leeghoofdige hoertjes idd.quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 19:02 schreef Gewoonik het volgende:
Het ergste is nog wel dat die meiden door alle make up en zonnebank er uitzien als 25 jarige hoertjes.
Maar ze mogen nog steeds niet legaal drinken.![]()
Schuldgevoel afkopen omdat beide ouders zo nodig carriere moesten maken en het kind emotioneel verwaarloosd hebben.. Om de logischerwijs vervelende puber dan zoet te houden krijgen ze belachelijke cadeaus.quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 19:04 schreef Markster het volgende:
[..]
wat een hoer. Beetje zielig voor die vader, maarja welke mongool geeeft zijn kind een auto kado
Jouw ouders zijn niet rijk genoeg.. jij krijgt een brommertquote:Op zaterdag 8 augustus 2009 19:07 schreef MiniMiss het volgende:
Ik wil ook een auto
I don't give a shit wat voor auto, ben al in de wolken als ik d'r eentje krijg
zo'n boodschappending is ook goed
Porsche is ook wel aardig (A)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |