Bron?quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 11:56 schreef Jahr00n het volgende:
Dichtbranden kan je zelf toch ook wel.
quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 11:56 schreef Jahr00n het volgende:
Dichtbranden kan je zelf toch ook wel.
Dat is mijn vermoeden, omdat het optioneel is.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 11:56 schreef Ploertendoder het volgende:
Maar vreemd dat het dichtbranden niet wordt verzekerd
Geen idee. Ik denk dat het heel duur is, en dan geef ik dat geld liever uit aan keukenrolquote:Op vrijdag 7 augustus 2009 11:57 schreef appelsjap het volgende:
[..]
![]()
Maar TS hoeveel kost inbranden dan?
Je moet ook niet zoveel snuiven.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 11:57 schreef ImMaxa het volgende:
Ik heb soms ook vanuit het niets een bloedneus. Al gebeurt dat gemiddeld een paar keer per jaar, dus niet problematisch. Wel irritant. Op skivakantie ooit 4 keer in 1,5 dag. Dat was behoorlijk irri.
Neukfout?quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 12:02 schreef Acinonyx het volgende:
Ik krijg alleen een bloedneus als ik een te lekkere chick zie, mijn neus ontplofd dan spontaan
Eh, ik probeer clean te blijven. Maar ik ben wel behoorlijk verslaafd aan cola.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 12:02 schreef ImMaxa het volgende:
Snuiven... Right.
Bedankt voor de oplossing. Jammer dat ik geen junk ben... TS wel?
quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 12:07 schreef Myraela het volgende:
Huilen bij de dokter verzekeringsmaatschappij , dan krijg je het wel vergoed.
Idd, Micheal Scofield had het ook. Die is nu ook dood.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 12:13 schreef HSG het volgende:
Misschien heb je wel een tumor.
Bedankt...ik moest nog kijkenquote:Op vrijdag 7 augustus 2009 12:15 schreef Jahr00n het volgende:
[..]
Idd, Micheal Scofield had het ook. Die is nu ook dood.
Lekker he? Of met een net iets te lange nagel te diep in je neus te peuteren en uitschieten, geeft ook zo'n lekkere stroom voldoening.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 12:29 schreef MeetMeHalfway het volgende:
Ik heb er zelf ook vaak last van. Wat wel heerlijk is om dan direct je neus dicht te houden en na een paar minuten die hele bloed en snotzooi eruit te snuiten. Heerlijk gevoel.
Je vergeet de eigen risicoquote:Op vrijdag 7 augustus 2009 11:59 schreef BorusBulldog het volgende:
Als je aangeeft dat je door het bloeden van je neus ook mentaal in de knoei raakt kan je het zeker wel vergoedt krijgen.
Bekijk even je mogelijkheden en ga dan de emo uithangen bij je huisarts, voor de 110 euro per maand mag je toch ook wel even een chronische bloedneus op laten lossen vind ik.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |