Enige voordeel is inderdaad dat de shift het nog doet. maar is niet echt RSI vriendelijk typen zo.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 10:55 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
En dan ook echt die kleine 'b'
Gadver
mijn moeder heeft de LP van ELO, plaat is ook enorm veel verkocht natuurlijk destijds.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 10:55 schreef Sjowhan het volgende:
Mijn vader heeft die hele cd van ze. Volgens mij heeft hij ook nog de LP in de kast staan...
Eentje. Selling the Drama. De rest is drama.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 11:22 schreef SilentChaos het volgende:
Ik vind't ook dramatisch eigenlijk
Alhoewel er misschien 1 of 2 nummers zijn die ik wel aan kan horen...
Helaas pindakaas...quote:Op donderdag 6 augustus 2009 11:23 schreef on_air het volgende:
Slinger die webcam maar aan voor Gerards Wes impressie.
~quote:Op donderdag 6 augustus 2009 11:23 schreef on_air het volgende:
[..]
Eentje. Selling the Drama. De rest is drama.
met de nadruk natuurlijk op "THE"quote:
quote:
GRRRRRquote:
Hier in amsterdam is de ether ontvangst van 3FM behoorlijk beroerd, misschien dat dat ook meespeelt.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 11:31 schreef on_air het volgende:
Valt me trouwens op dat in welke winkel ik ook kom hier in het verre zuiden, overal 3FM aanstaat.
In het barre noorden heb je dat nauwelijks.
Tong ook al bekend bij 3fm ?quote:Op donderdag 6 augustus 2009 11:24 schreef Roel_Jewel het volgende:
Daar gaan we weer![]()
Iets met Herman en plassen.
Ekdom ligt nu al dubbel
Heb ik totaal geen last van in A'dam. Of komt dat omdat ik op een zolder zit.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 11:33 schreef Againzender het volgende:
[..]
Hier in amsterdam is de ether ontvangst van 3FM behoorlijk beroerd, misschien dat dat ook meespeelt.
quote:Op donderdag 6 augustus 2009 11:42 schreef on_air het volgende:
De Sony commercial erbij is ook mooi.
quote:
Dat kan wel een hoop uitmaken ja. Maar ik zit bijna altijd te klooien om een beetje goede ontvangst te krijgen, terwijl de commerciele zenders over het algemeen zonder problemen doorkomen. Die zender staat denk ik ergens anders ofzoquote:Op donderdag 6 augustus 2009 11:39 schreef on_air het volgende:
[..]
Heb ik totaal geen last van in A'dam. Of komt dat omdat ik op een zolder zit.
iki zeg nieuwe megahit!quote:
niet slecht!quote:Op donderdag 6 augustus 2009 12:12 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
http://mobypicture.com/?mjyxdr
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |