Tenzij ze radicaal van stijl veranderen vind ik dit niet echt goed nieuws..quote:Op donderdag 4 november 2010 06:14 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Hot off the rumour mill is the news that Disney may be looking to
adapt MORT in a couple of years time. According to Latino Review
the adaptation could be coming from directors Ron Clements and John
Musker who last released The Princess and the Frog and are about to
release Pooh in 2011.
Heb je Going Postal al gezien, die vond ik stukken beter dan CoM, Hogfather heb ik nog niet gezien, want ik wil eerst het boek lezen.quote:Op donderdag 4 november 2010 15:31 schreef picodealion het volgende:
In de loop van de jaren is mijn voorkeur uitgegaan naar de Watch boeken. Veel Vimes, veel Vetinari. Angua is ook geweldig.
Ik ben ook erg benieuwd naar Mort. Ik vond Hogfather prima te doen maar The Colour of Magic heb ik afgezet, die was echt te kut.
Ik wist niet dat daar een film van was. Boek was geweldig in elk geval, die ga ik eens checken.quote:Op donderdag 4 november 2010 16:13 schreef FrankRicard het volgende:
[..]
Heb je Going Postal al gezien, die vond ik stukken beter dan CoM, Hogfather heb ik nog niet gezien, want ik wil eerst het boek lezen.
Ik vond hem echt geweldigquote:Op donderdag 4 november 2010 17:11 schreef picodealion het volgende:
Ik wist niet dat daar een film van was. Boek was geweldig in elk geval, die ga ik eens checken.
Dat heb ik ook ja. Ik ben nu de laatste Tiffany aan het lezen en het is zo genieten om die te lezen...maar ook weer zo ontzettend jammer als ik hem dan straks uit heb...quote:Op donderdag 4 november 2010 15:17 schreef picodealion het volgende:
Bijna door Unseen Acadamicals heen. Altijd weer een strijd, ik kan hem niet neerleggen en lees elke vrije minuut van de dag een stukje, maar ik baal ook altijd als een stekker als ik weer bijna door een boek heen ben. Volgens mij is dit de op een na laatste Discworld die ik nog niet had gelezen,.
Vond je die beter of ook echt goed?quote:Op donderdag 4 november 2010 16:13 schreef FrankRicard het volgende:
Heb je Going Postal al gezien, die vond ik stukken beter dan CoM, Hogfather heb ik nog niet gezien, want ik wil eerst het boek lezen.
Ik vond hem heel goed. Bijna exact zoals ik het verhaal voor mij zag.quote:Op donderdag 4 november 2010 21:42 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Vond je die beter of ook echt goed?
Ik heb hem nog liggen maar ik durf niet zo goed..altijd bang dat de film niet klopt bij de beelden in mijn hoofd
Oh, dan durf ik wel, dankje!quote:Op donderdag 4 november 2010 21:51 schreef Xessive het volgende:
Ik vond hem heel goed. Bijna exact zoals ik het verhaal voor mij zag.
Hogfather was een slap aftreksel van het boek.quote:Op donderdag 4 november 2010 21:53 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Oh, dan durf ik wel, dankje!
Had je dat toevallig ook bij Hogfather?
Dan durf ik helemaalquote:Op donderdag 4 november 2010 22:02 schreef Xessive het volgende:
Hogfather was een slap aftreksel van het boek.
Mijn excuses dat het wederom gezegd moet worden danquote:Op vrijdag 5 november 2010 17:47 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Maar weer eens de waarschuwing dan:
COM is niet echt representatief. Pratchett moet daar zijn stijl nog vinden. Pas vanaf Mort! (mijn mening) komt Discworld goed op gang.
Small Gods.quote:Op vrijdag 5 november 2010 21:52 schreef Tha_Bartman het volgende:
[..]
Mijn excuses dat het wederom gezegd moet worden dan
In dat geval ga ik Mort ook maar eens een kans geven, nadat ik deze gelezen hebKan ik daar dan zo in beginnen zonder de anderen te lezen?
Mijn absolute bottom-favoriet. Ik vond er niks aan, heb deze ook, als enige, hoogstens een keer of 4 gelezen.quote:
Smaken verschillen. Deze staat voor mij op een gedeelde eerste plaats met The Thief of Time.quote:Op zaterdag 6 november 2010 09:12 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Mijn absolute bottom-favoriet. Ik vond er niks aan, heb deze ook, als enige, hoogstens een keer of 4 gelezen.
Is dat die met Carrot? Dan weet ik het niet hoor! Maar ik heb er ook nog niet veel gelezenquote:Op zaterdag 6 november 2010 21:34 schreef FrankRicard het volgende:
Ik heb het al vaker gezegd in deze reeks, maar ik raad dus altijd Guards! Guards! aan om mee te beginnen.
Ja, dat vind ik ook, deze twee.quote:Op zaterdag 6 november 2010 21:04 schreef Xessive het volgende:
[..]
Smaken verschillen. Deze staat voor mij op een gedeelde eerste plaats met The Thief of Time.
Dat vind ik ook. Vetinari wordt alleen maar slimmer en gehaaider neergezet, maar ook menselijker en dat maakt hem een veel interessanter personage.quote:Op zondag 7 november 2010 22:36 schreef picodealion het volgende:
Geheel niet mee eens, ik vond Making Money juist erg sterk. Vetinari is inderdaad iets milder maar dat maakt hem alleen maar geweldiger vind ik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |