quote:Smilie-bende Let op.
Er is een bende aan de gang, genaamd: smily-bende. Ze komen overal. Ze hebben al zover mij bekend is, slachtoffers gemaakt in Antwerpen en
Bergen op zoom, Roosendaal en nu ook zelfs in Halsteren en Vlaardingen. Wat doet de smilie-bende??
Ze pakken meisjes (zo rond 16/20 jaar) en stellen haar de vraag: Glimlach door het leven of verkracht worden. Zodra je kiest voor
glimlach door het leven, snijden ze je mond open in de vorm van een glimlach en ze strooien er zout is, zodat je heel je leven een litteken hebt.
Dit is geen grap!!!
Pas op, het zijn ongeveer 6 maroks.
Stuur dit door naar zoveel mogelijk meisjes (eventueel jongens) zodat ze het weten!!
Met vriendelijke groet,
Lisette Hoogstad
Ministerie van Buitenlandse Zaken
Directie Personenverkeer, Migratie en Vreemdelingenzaken
Afdeling Asiel- en Migratiezaken
Telefoon (070) 348 5964
Fax (070) 348 5046
En wat ben je dan als je er een topic over opent?quote:Op zondag 2 augustus 2009 02:01 schreef EatMyShit het volgende:
Er bestaan zwakbegaafde mensen, die zulke berichten doorsturen..![]()
![]()
![]()
.
Ik wil daar eens lekker over kankeren, mag ik?quote:Op zondag 2 augustus 2009 02:05 schreef Ruud het volgende:
En wat ben je dan als je er een topic over opent?
Nee!quote:Op zondag 2 augustus 2009 02:07 schreef EatMyShit het volgende:
[..]
Ik wil daar eens lekker over kankeren, mag ik?
Wijsneus die je bent..
Easy tiger...quote:Op zondag 2 augustus 2009 02:07 schreef EatMyShit het volgende:
[..]
Ik wil daar eens lekker over kankeren, mag ik?
Wijsneus die je bent..
Het is maar dat het een lekkere brunette is, met heerlijk lijfje. Heb tijdje geleden met haar gezoend, maar niet geneukt helaas.quote:Op zondag 2 augustus 2009 02:09 schreef Nacalon het volgende:
Kanker, Dit is oud. Zeker al 8-9 jaar![]()
Mensen die hier intrappen en in al die andere kettingbrieven verdienen dood getrapt te worden
http://www.fancy.nl/bbpress/topic.php?id=70564&pagequote:Het is inderdaad waar!
In de stad waar ik woon, is er wel iets over in een krantje verschenen.. ik ben echt altijd bang voor die bende als in m'n eentje laat over straat fiets (=wekelijks na dansen)
Wees blij dat ze er hier nog om vragen..quote:Een Chelsea Smile is een bijnaam voor de methode om een slachtoffer vanaf de mondhoeken tot de oren te snijden. Het resultaat lijkt op een lugubere "glimlach".
De Chelsea Smile is vandaag de dag bekend door Chelsea Hooligans, sommigen zouden deze barbaarse methoden bij rivaliserende supporters toegepast hebben: door het slachtoffer een credit card in de mondhoek te duwen en vervolgens in het kruis te trappen, het slachtoffer schreeuwt en voila: een Chelsea Smile.
De oorsprong van de Chelsea Smile, ook wel Glasgow Smile genoemd, licht echter heel ergens anders. De methode werd in de jaren '60 toegepast in Glasgow door straatbendes. De methode werd al snel overgenomen door bendes in de wijk Chelsea in London. De bendes lieten op deze manier een soort teken achter bij andere bendes.
In Frankrijk noemt men de methode de "Kabylian smile" (le sourire kabyle), dit door de toepassing van de methode door rebelse Kabylia in Algerije tegen de Franse troepen.
Just my thoughtsquote:
"One night, as he left a pub he was working at, people told him to give them his coat and records and when he refused, a guy jumped on his back, stabbed him, and scarred his face"quote:Op zondag 2 augustus 2009 10:41 schreef J.Herrer het volgende:
In Braveheart, Gladiator en dat soort films speelt er ook altijd zo'n figuur mee met een Glasgow grin
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het is wel waar. Een vriendin van mij had ook een vriendin ( toen ze nog in rotterdam woonde ) en die vriendin daarvan was ook gepakt door de bende ( maar dit was waarschijnlijk een andere bende want dat is al langer geleden ). Zij had ook gekozen voor de glimlach, en haar mondhoeken waren inderdaad ook opengesneden tot aan haar oren. En haar wonden werden opengetrokken, en er werd enorm veel zout in gestrooid. Dus inderdaad, het kan je zomaar overkomen.quote:Op zondag 2 augustus 2009 02:28 schreef EatMyShit het volgende:
[..]
http://www.fancy.nl/bbpress/topic.php?id=70564&page....
Nog kanslozer dan die forward-mails waarin je zoveel mogelijk die mail aan je vriendenkring dient door te sturen om kans te maken op de cash die wordt beloofd door Microschoft......quote:Op zondag 2 augustus 2009 12:44 schreef Zotheid het volgende:
[..]
Het is wel waar. Een vriendin van mij had ook een vriendin ( toen ze nog in rotterdam woonde ) en die vriendin daarvan was ook gepakt door de bende ( maar dit was waarschijnlijk een andere bende want dat is al langer geleden ). Zij had ook gekozen voor de glimlach, en haar mondhoeken waren inderdaad ook opengesneden tot aan haar oren. En haar wonden werden opengetrokken, en er werd enorm veel zout in gestrooid. Dus inderdaad, het kan je zomaar overkomen.![]()
Een vriendin van een vriendin van een vriendin...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |