Puur omdat het geld is?quote:Op vrijdag 31 juli 2009 22:22 schreef willempjewever het volgende:
Waarom zou je dit geld willen hebben van een "vader" die nooit naar je omgekeken heeft?
Ik zou zeggen pak die klootzak voor zo veel mogelijk centen. Ik haat dit soort type vaders.quote:Op vrijdag 31 juli 2009 23:00 schreef GGMM het volgende:
Wat sommige mensen doen voor geld.Waar is je trots?
Wat voor "soort" vaders? Die geen alimentatie betalen?quote:Op vrijdag 31 juli 2009 23:05 schreef Megumi het volgende:
[..]
Ik zou zeggen pak die klootzak voor zo veel mogelijk centen. Ik haat dit soort type vaders.Het is dat die van mij tussen zes planken ligt. Anders had ik dit zelf ook geprobeerd.
En de kids in de steek laten en moeders alleen laten opdraaien voor de opvoeding.quote:Op vrijdag 31 juli 2009 23:11 schreef GGMM het volgende:
[..]
Wat voor "soort" vaders? Die geen alimentatie betalen?
Terecht.
Dude!quote:Op vrijdag 31 juli 2009 23:00 schreef GGMM het volgende:
Wat sommige mensen doen voor geld.Waar is je trots?
Je zit er echt mee he? Verwerk je gevoelens en ga verder met je leven.quote:Op zaterdag 1 augustus 2009 00:38 schreef Megumi het volgende:
Mijn moeder heeft in in elk geval een extra pensioen nu dankzij mijn vader. Hij dacht ons te kunnen ontkennen maar de wetgeving in mij geboorte land is wat beter dan hier.Heeft dat lijk tussen zes planken toch nog wat nut gehad.
Doe ik al jaren. Jij bent zeker ook zo een vader?quote:Op zaterdag 1 augustus 2009 00:52 schreef GGMM het volgende:
[..]
Je zit er echt mee he? Verwerk je gevoelens en ga verder met je leven.
http://ec.europa.eu/civiljustice/legal_prof/legal_prof_ire_nl.htmquote:4. Sheriffs (deurwaarders)
Elke county in Ierland heeft een Sheriff. Dit is een ambtenaar die onder andere verantwoordelijk is voor de beslagname op en de verkoop van goederen om na een rechterlijk vonnis een schuld af te wikkelen. Sheriffs worden benoemd krachtens de Court Officers Act 1945, en paragraaf 12(5) bepaalt dat slechts advocaten met vijf jaar ervaring of degenen die ten minste vijf jaar als bureauchef of hoofdassistent bij een under-sheriff of sheriff hebben gewerkt, voor benoeming in aanmerking komen. Op grond van paragraaf 12(6) (g) van deze wet moeten de arbeidsvoorwaarden van iedere Sheriff op wie de voorafgaande paragrafen van de Act van toepassing zijn, van tijd tot tijd worden vastgesteld door de minister van Financiën na overleg met de minister van Justitie.
Andere methoden die voor de invordering van schulden op grond van rechterlijke vonnissen worden gebruikt, zijn de procedure waarbij de rechter afbetaling in wekelijkse of maandelijkse termijnen gelast nadat hij de draagkracht van de debiteur heeft beoordeeld, een bevel tot beslaglegging op geld dat een derde partij aan een debiteur verschuldigd is ter inlossing van de schuld, een bevel tot beslaglegging op goederen van een debiteur die worden verkocht ter inlossing van de schuld, een bevel tot inschrijving van een hypotheekrecht op een onroerende zaak van de debiteur met een verbod op transacties met deze zaak totdat de schuld is ingelost (de schuldeiser kan ook de volgende stap nemen en de zaak laten verkopen teneinde de schuld te vereffenen) , de opheffing van kapitaalvennootschappen door de rechter en faillietverklaring van de debiteur.
tsja zo te zien heb je van je moeder ook veel respect geleerd. Alimentatie zal ik btw ook nooit betalen. Als ik toevallig ooit ga scheiden wil ik de kinderen hebben en anders betaal ik in natura maar ik ga never nooit niet zomaar een geldbedrag overmakenquote:Op vrijdag 31 juli 2009 23:05 schreef Megumi het volgende:
[..]
Ik zou zeggen pak die klootzak voor zo veel mogelijk centen. Ik haat dit soort type vaders.Het is dat die van mij tussen zes planken ligt. Anders had ik dit zelf ook geprobeerd.
idd te belachelijk voor woorden dat je dan alsnog alimentatie moet betalen terwijl het de keuzen van 1 persoon isquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 09:02 schreef ozzietukker het volgende:Het klinkt allemaal leuk, dat je alimentatie moet betalen, en dat instanties zorgen dat je het krijgt als de vader in kwestie niet betaald.
Helaas is dat niet zo, het lbio is vaak machteloos, vooral als de vader in kwestie geen officiele inkomsten heeft of andere schulden, dan kan je wel proberen loonbeslag te leggen, dat zal niet werken niet.
Daarnaast, zeker als vader in Ierland zit is het bijna onmogelijk om geld te krijgen, stel dat je hem daar voor het gerecht krijgt, een groot deel is inderdaad verjaard, en niet meer redelijk om te eisen, daarnaast zal bij een positieve uitspraak je het geld nog moeten krijgen. Wat betekent dat je weer een plaatselijke deurwaarder moet benaderen, dat zijn weer extra kosten, daarnaaast moet deze wel geld zien te halen, en zoals gesteld, dat ligt niet altijd even gemakkelijk, en de kosten wegen niet op tegen de baten, naast de stress die het met zich meebrengt.
Of dit eerlijk is? Het ligt aan de situatie hoe het kind is verwerkt, als het een eenmalig slippertje is en moeders wil het kind niet aborteren, en de vader geeft aan het niet te willen hebben, waarom moet deze dan betalen aan de opvoeding, omdat de moeder haar zin heeft doorgedrukt en het kind wil houden? (Ik ken zo'n meisje, op vakantie even van bil gegaan, nu hopza met kindje in de bijstand en lekker alimentatie ontvangen, net zoals haar moeder.....)
quote:Op zaterdag 1 augustus 2009 17:14 schreef terror623 het volgende:
allimentatie schulden worden nooit kwijtgescholden via de schuldhulpverlening !
daarnaast zal dit niet verjaren zolang jij hier achteraan blijft gaan (oftewel regelmatig brieven blijft schrijven), en zal hij moeten betalen zodra jij hem te pakken krijgt.
Volgens mij zijn dit soort dingen uiteindelijk zelfs strafbaar en zou je kunnen kijken of een aangifte mogelijk is en dan een uitlevering.
Daarnaast kan je gewoon in ierland natuurlijk met je uitspraak van de rechter (eu landen moeten meewerken met de uitspraken van rechters in andere eu landen) daar een gerechtsdeurwaarder inhuren en zijn hele huis laten leegtrekken + zijn huis per opbod laten verkopen (indien het zijn gekochte huis is)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |