Of je springt op de grasmaaier.quote:Op donderdag 30 juli 2009 00:08 schreef cerror het volgende:
Prius.
Waarom pak je niet gelijk een kliko en bouw er een electromotor in.
Nog liever: onder de grasmaaier.quote:
Het 2009-model is sowieso aanzienlijk minder lelijk.quote:Op donderdag 30 juli 2009 00:16 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[ afbeelding ]
Zo is hij het minst lelijk.
Ja. Maar jij bent een negert. Jij valt op grote achterwerken.quote:Op donderdag 30 juli 2009 00:16 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[ afbeelding ]
Zo is hij het minst lelijk.
wellicht zeg ik nu iets heel doms ofzo hoor, maar bedoelen ze niet met dat BPM -vrij dat je er geen BPM voor hoeft te betalen?quote:De eerste versie daarvan kostte een paar jaar terug iets van 26000,-. Let wel, daar zat de BPM dus in! En wat hoor ik nu in de reclame? "De Toyota Prius is geheel vrij van BPM en is al te verkrijgen vanaf 24995,-!"
WTF. Eerst kostte een auto incl. BPM 26000,- en nu kost diezelfde grafbak 1000 ballen minder, maar zit er geen BPM in verwerkt!
Ik wil helemaal geen Toyota! Ik wil een echte auto! Eentje waarbij ik niet bedonderd word.quote:
Ik kan het toch op zijn minst proberen?quote:Op donderdag 30 juli 2009 00:21 schreef B.E.D het volgende:
Op een strijkijzer kun je helemaal niet rijden.
quote:Op donderdag 30 juli 2009 00:23 schreef vosss het volgende:
[..]
wellicht zeg ik nu iets heel doms ofzo hoor, maar bedoelen ze niet met dat BPM -vrij dat je er geen BPM voor hoeft te betalen?
quote:
Nee, in een consumentenprijs zijn belastingen als BPM en BTW altijd al verwerkt.quote:Op donderdag 30 juli 2009 00:23 schreef vosss het volgende:
[..]
wellicht zeg ik nu iets heel doms ofzo hoor, maar bedoelen ze niet met dat BPM -vrij dat je er geen BPM voor hoeft te betalen?
quote:Op donderdag 30 juli 2009 00:18 schreef cerror het volgende:
[..]
Ja. Maar jij bent een negert. Jij valt op grote achterwerken.
They see me rollin....quote:
Nee, want aan consumenten afgegeven prijzen zijn altijd incl. alle belastingen, en dan had Toyota ook met iets heel anders geadverteerd. Ze weten gewoon dat die auto BPM-vrij is en doen daarom flink wat bovenop die prijs. Dat vloeit rechtstreeks in de zakken van Toyota.quote:Op donderdag 30 juli 2009 00:56 schreef Sjibble het volgende:
de autobranche brengt een model uit en zoekt manieren om dat model goedkoper te maken.
RIjke mensen kunnen die 1000 ballen geen ruk schelen.
De autobranche naait je niet, maar de overheid.
Volgens mij kan je naar de belastingdienst en de BPM voor die auto terugvragen.
Die wil ik ook helemaal niet. Ik meld hier alleen dat we enorm door Toyota genaaid worden.quote:Op donderdag 30 juli 2009 01:46 schreef dr.dunno het volgende:
eigen schuld, moet je maar niet zo'n lelijk en alles behalve écht zuinig rijdend kippenhok willen kopen.
En we weten allemaal wat dat opgeleverd heeft.quote:Op donderdag 30 juli 2009 02:00 schreef M-AH het volgende:
En daarom is de Pruis natuurlijk de best verkopende auto ATM
omdat de rest van NL allang mooiere en betere auto's heeft gekocht, de geitenwollensokken-boomknuffelaars lopen 10 jaar achter.quote:Op donderdag 30 juli 2009 02:00 schreef M-AH het volgende:
En daarom is de Pruis natuurlijk de best verkopende auto ATM
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |