Dat kanquote:Op woensdag 29 juli 2009 22:57 schreef blessed19 het volgende:
[..]
Verdomd! Modje, kan je de TT ff veranderen?
Daar dacht ik ook aan. Ze zeiden het ook op het nieuws, maar ik heb me helemaal suf gegoogled, online-posterwinkels en de winkels hier in de buurt afgestruind, maar ik kan het schilderij nergens vinden.quote:
thnx! eerst ff in de piraten schilderij'en koekeloeren!quote:Op donderdag 30 juli 2009 14:40 schreef GMAC06 het volgende:
Tja ik heb zelf een grote foto collectie van allemaal schilderijen eens gedownload en verzameld. (Hamgrey's Art Collection) Maar misschien kan je hem hier tussen vinden http://thepiratebay.org/t(...)lvador_Dali_(GMAC06) of eens kijken op www.virtualdali.com
De simpelste weg is meestal de beste. ik heb gezocht op ''dali gestolen'' via google en kwam uit op deze site: klik!quote:Op donderdag 30 juli 2009 15:29 schreef De_Hertog het volgende:
Heb je geprobeerd een paar van die woorden uit je OP in Google te gooien? Misschien komt hij dan ook wel langs.
Of een heler..quote:Op donderdag 30 juli 2009 15:45 schreef blessed19 het volgende:
[..]
Nu kan ik op zoek gaan naar een winkel die de print kan leveren.
quote:Op donderdag 30 juli 2009 15:59 schreef blessed19 het volgende:
iemand misschien een verhelderend idee?
Ik twijfel nog steeds erg of het hierboven afgebeelde kunstwerk werkelijk zo heet. want zowel in het engels als in het spaans is het een bepaald woord, maar ook geen site die het gezochte kunstwerk aanbied.quote:Op donderdag 30 juli 2009 16:01 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Dali was Spaans: Adolescencia
quote:ado·les·cen·tie de; v leeftijd van ca. 16 - ca. 20 jaar
ik vind het allemaal heel erg vreemd, want op de site die jij noemde zie je helemaal bovenin en helemaal onderin toch redelijk hetzelfde kunstwerk.quote:Op donderdag 30 juli 2009 16:25 schreef De_Hertog het volgende:
Volgens mij zie ik waar het probleem vandaan komt.. Er is een ander schilderij waar Adolescence in voor komt, als een van de Three Faces. Volgens onder andere deze discussie is het de juiste naam, en volgens deze blog is het een redelijk onbekend stuk, geschilderd op de cover van een magazine, en moet het gezicht van Betty Stockfeld zijn. Maar als je daar op zoekt kom je een ander schilderij tegen:
[ afbeelding ]
En Pour Vous is inderdaad de naam van het magazine dat werd aangehaald.. Zou dat betekenen dat ze twee dingen door elkaar gehaald hebben bij het Scheringa Museum? Want als ik het goed zie is dat verder de enige bron die het schilderij zo noemt...
Maar misschien kun je op deze site meer vinden?
Ja, maar van die kom ik alleen zwart-wit versies tegen, die bovendien minder 'ruimte' hebben:quote:Op donderdag 30 juli 2009 16:32 schreef blessed19 het volgende:
[..]
Zo zou hij dan officieel moeten heten, bedankt voor je info! Ik ga er verder mee google´en.
Niet alleen dat! het kindje in de schaduw is bij de z/w variant een meisje en de z/w variant is veel gedetailleerder.quote:Op donderdag 30 juli 2009 16:33 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Ja, maar van die kom ik alleen zwart-wit versies tegen, die bovendien minder 'ruimte' hebben:
[ afbeelding ]
Begon ik me ook af te vragen ja.. Of een studie, of een onvoltooide versie, want de hele ondergrond lijkt niet afgemaakt te zijn.quote:Op donderdag 30 juli 2009 16:41 schreef blessed19 het volgende:
[..]
Niet alleen dat! het kindje in de schaduw is bij de z/w variant een meisje en de z/w variant is veel gedetailleerder.
het zou toch niet zo zijn dat de gekleurde versie een slechte kopie is?
zal ik het museum eens bellen en vertellen dat ze misschien een ''vals'' doek hadden?quote:Op donderdag 30 juli 2009 16:42 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Begon ik me ook af te vragen ja.. Of een studie, of een onvoltooide versie, want de hele ondergrond lijkt niet afgemaakt te zijn.
In ieder geval lijkt Dali het idee vaker gebruikt te hebben, maar dit specifieke schilderij is niet te vinden..
Misschien hebben ze het wel express 'gestolen'quote:Op donderdag 30 juli 2009 16:45 schreef blessed19 het volgende:
[..]
zal ik het museum eens bellen en vertellen dat ze misschien een ''vals'' doek hadden?
Dat zou erg goed kunnen! Dat ze erachter kwamen dat hij nep was (hij is alleen maar in Dali's privecollectie geweest) en via een diefstal toch het geld kunnen opstrijken.quote:Op donderdag 30 juli 2009 16:50 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Misschien hebben ze het wel express 'gestolen'![]()
--> BNW
Nu maar afwachten hoe ze zullen reageren, want de kleurenversie is overduidelijk niet een officiele versie.quote:Goedendag,
Ik ben de laatste tijd op zoek geweest naar een poster van het bijgeleverde kunstwerk van Dali. Ik kan hem helaas nergens vinden, zelfs google kan er niks van maken. Wat blijkt nou, het was alleen maar in dali's privecollectie geweest.
De zwart wit versie is de officiele versie ervan, duidelijk is dat de gekleurde versie een kopie/opdracht is van het orgineel. Is er een mogelijkheid dat 1 van beide op een doek gezet kan worden, en zo ja, wat zal de maximale grootte zijn om geen kwaliteitsverlies te laten optreden?
Ik hoor graag van u,
Vriendelijke groet,
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |