Is niet ergggquote:Op woensdag 5 augustus 2009 20:18 schreef SalvadorSati het volgende:
Ik vind dat liedje met 'die vreselijk genante titel' best leuk eigenlijk.
bronquote:Jan Smit: 'Mijn moeder lacht weer'
AMSTERDAM - Jan Smit heeft onthuld dat zijn moeder na zijn breuk met Yolanthe weer kan lachen "En dat vind ik het belangrijkst."
De zanger liet in Shownieuws weten dat het hem niet zo veel kon schelen dat zijn moeder haar ongenoegen over zijn ex Yolanthe Cabau van Kasbergen op tv uitte.
Jan: "Natuurlijk heb ik het met mijn moeder besproken. Ze wilde haar verhaal kwijt en zei 'het maakte me niet uit wat de rest ervan vindt, ik wil het kwijt'. Nu ze het kwijt is, kan ze weer lachen. Dat vind ik het belangrijkst."
Ook bekende Jan dat hij verliefd is op Liza. "Maar ik weet niet of serieus is. Dat moet blijken. Ik heb geleerd dat je niet in de toekomst kunt kijken."
quote:Op woensdag 5 augustus 2009 18:29 schreef Eef999 het volgende:
En we hebben een nieuwe verhaallijn, Yo en Fleur schoonzusjes![]()
![]()
Maar die Rodney, da's toch alles behalve een vent![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Zooo liev toch.quote:
wat is dat toch met die 2 meiden?quote:Op woensdag 5 augustus 2009 22:26 schreef Anniebab het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
![]()
Om je te bescheuren dit.T is een complot.!!!
quote:Commotie rond Volendam-scheiding
van onze redactie
AMSTERDAM - Het gonst in Volendam van de geruchten over de scheiding van Jan Smits nieuwe liefde Liza Plat en haar ex Wim Visscher. De 23-jarige zanger zou de kosten daarvan voor zijn rekening willen nemen.
„Niets van waar”, reageert zijn manager Aloys Buys. „Waarom zou Jan dat doen? De scheiding is iets tussen Liza en Wim. Bovendien weet ik uit eigen ervaring dat er nauwelijks kosten aan een scheiding zijn verbonden. Je stapt naar een advocaat, die maakt een brief op en klaar is Kees. Dat loopt echt niet in de papieren.”
quote:Op donderdag 6 augustus 2009 00:37 schreef snetje het volgende:
[..]
wat is dat toch met die 2 meiden?
ipv een goede studie te volgen hebben ze beiden maar besloten van och! wij slaan wel een rijke vent aan de haaken dan kijken wie de vetste vangt?
en het is toch raar dat waar Yo gaat Fleur volgt!
en een Yo die nog doodleuk met Fleur kan omgaan terwijl deze beweerd te hebben gewipt met Jan terwijl hij nog met Yo ging? neh neh nehdit zaakje stinkt! sterker nog deze 2 meiden stinken en de verliefde heren stinken er allemaal in
![]()
ik zou wel eens willen weten wat Yo en Fleur allemaal met elkaar bespreken als ze denken alleen te zijn![]()
quote:
hahaha dat hij maar uitkijkt , Waar ramona weg ging met 6 miljoen zal Yo wel het dubbele willen hebben , let maar op die is heeeeeeeeeeeeeeeel snel zwanger dan kan ze meer geld vragen straks.quote:Op woensdag 5 augustus 2009 19:05 schreef Deisyy het volgende:
Ik snap alleen niet zo goed waarom Wes dan meteen met een huwlijksaanzoek dreigt
Waarom zo'n haast om te trouwen, laat ze eerst van elkaar genieten en trouwen kan altijd nog .... of niet.
Goedemorgenquote:Op donderdag 6 augustus 2009 08:57 schreef Loveless85 het volgende:
Volgens mij loopt die Fleur lekker achter Yo aan en pakt ze de leftovers, of regelt Yo ff een scharreltje voor haar vriendinnetje. Bij Jan lukte het echter niet of iets dus besprong Fleur 'm zelf maar...
Vond het eerst nog ergens wel sneu voor Yo, toen bleek dat Jan nou ook niet echt netjes was, maar moet zeggen dat hoe meer er over dat wijf naar boven komt hoe meer ze echt op een golddigger begint te lijken... Samen met haar vriendinnetje lekker rijke kerels af gaan en zo ff een toekomst veiligstellen waarin ze zelf niet hoeven te werken
Yo is goed in 1 ding en das geld uitgeven.quote:Op woensdag 5 augustus 2009 20:16 schreef Mooiiiiiii het volgende:
[..]
,die"vaak jonge" voetbalvrouwen zijn vaak veel te onervaren wat betreft goede voeding geven aan hun voetballende mannetjes.:Proteine enzo..Veel pasta's neem ik aan enz..Of zouden ze allemaal een persoonlijke kok in huis hebben die al hun eten klaarmaakt?Weet dat eigenlijk niet..![]()
Precies, al is natuurlijk de vraag wat er bij Wesley te halen valt na z'n scheiding, maar dit soort wijven vergeet ineens 'per ongeluk' de pilquote:Op donderdag 6 augustus 2009 09:03 schreef JEEtjuuh het volgende:
[..]
Goedemorgen........en je hebt helemaal gelijk
![]()
We hoeven alleen nog maar te wachten en we zullen het allemaal zien, die is binnen notime zwanger.
Allicht als 'broertje van' boert hij niet slecht, en denk meer dat Fleur gewoon dichtbij 't vuur (Yo en Wes) wil zitten. Als wesley zoveel miljoenen heeft zal z'n broertje allicht niet in armoe levenquote:Op donderdag 6 augustus 2009 09:33 schreef bloodymary het volgende:
Maar die Rodney Sneijder is toch helemaal niet rijk? Die staat net aan het begin van zijn eventuele voetbalcarriere en voorzover ik weet zijn ze opgegroeid in heel arme omstandigheden. Dus daar hoeft die Fleur het niet voor te doen hoor.
Tsja als je dat zo noemt als niet iedereen op een lijn zit, trouwens topics zat zou ik zeggen.......quote:Op donderdag 6 augustus 2009 09:08 schreef Vivi het volgende:
Deze topic kan beter omgedoopt worden tot "Het doucheputje van Fok!" zo langzamerhand.
Tuurlijk, omdat Yolanthe de golddigger is, is het een type dat "per ongeluk" de pil vergeet zodra ze verkering heeft met een voetballer die de helft van z'n vermogen al aan z'n ex kwijt is... en dat allemaal terwijl ze zeer gewenst zwanger had kunnen worden van een zanger die over 30 jaar nog steeds z'n geld kan verdienen en nog nooit eerder getrouwd is geweest.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 09:10 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Precies, al is natuurlijk de vraag wat er bij Wesley te halen valt na z'n scheiding, maar dit soort wijven vergeet ineens 'per ongeluk' de pil
Het blijft hetzelfde, het maakt haar alleen maar sluwer dat ze zó gecalculeerd te werk gaat dat ze nu al eentje aan de haak slaat die later wellicht rijk word. Feit blijft in beide gevallen dat het puur om geld gaat.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 09:55 schreef Leandra het volgende:
[..]
Tuurlijk, omdat Yolanthe de golddigger is, is het een type dat "per ongeluk" de pil vergeet zodra ze verkering heeft met een voetballer die de helft van z'n vermogen al aan z'n ex kwijt is... en dat allemaal terwijl ze zeer gewenst zwanger had kunnen worden van een zanger die over 30 jaar nog steeds z'n geld kan verdienen en nog nooit eerder getrouwd is geweest.![]()
En over Fleur en Rodney; Rodney heeft natuurlijk nog geen cent maar is wel een potentiele grootverdiener.... en tsja, als Fleur die aan de haak weet te slaan dan is ze iig een stuk slimmer dan die simpele zielen die in dit topic alleen maar "Golddigger" kunnen roepen, want het getuigt van een stuk meer inzicht als je al bij een man hoort terwijl hij nog rijk moet worden dan wanneer je er alleen maar achteraan huppelt als ze al een vette bankrekening hebben.
Het is SHO, voor feiten moet je in NWS zijn...quote:Op donderdag 6 augustus 2009 10:00 schreef Copycat het volgende:
Ik vind het zo grappig dat alle eventuele slechte vrouweneigenschappen hier zonder enige grond worden toegedicht aan Yolanthe. Met nonsens die als feiten worden gepresenteerd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |