Dat laatste denk ik. Hier geen enkel probleemquote:Op woensdag 29 juli 2009 16:59 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Haperen de liedjes bij jou ook zo of ligt het aan mijn internetverbinding?
quote:Op woensdag 29 juli 2009 17:01 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Dat laatste denk ik. Hier geen enkel probleem.
Somsquote:Op woensdag 29 juli 2009 17:12 schreef Gitaarmat het volgende:
Heeft iemand hier NRC Next?
"De krant brengt de leugens in het land."quote:
Bij Ziggo verzinnen ze ook dat internet een middagje plat gelegd moet worden om de noodbatterijen van het netwerk te vervangen. Die zijn namelijk nodig zodat je kunt internetten in het geval van een stroomstoring.quote:Op woensdag 29 juli 2009 19:05 schreef Sersjee het volgende:
"Filmtrailers downloaden"... Wist Ziggo nou echt niks beters te verzinnen wat iemand wil downloaden? Filmtrailers! Give me a break.
Volkomen.quote:Op woensdag 29 juli 2009 19:11 schreef Marc63 het volgende:
[..]
Bij Ziggo verzinnen ze ook dat internet een middagje plat gelegd moet worden om de noodbatterijen van het netwerk te vervangen. Die zijn namelijk nodig zodat je kunt internetten in het geval van een stroomstoring.
Logisch toch?
*YouTube aanzwengelt*quote:Op woensdag 29 juli 2009 19:16 schreef Marc63 het volgende:
Gisteren voor het eerst de clip van Bulletproof gezien.
Ik hoor La Roux toch liever op de radio...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |