bronquote:ISLAMABAD - Pakistaanse veiligheidstroepen hebben in de noordwestelijke Swatvallei negen jongens bevrijd die door militanten van de Taliban klaargestoomd werden voor zelfmoordaanslagen. Twee andere jongens gaven zichzelf tijdens invallen spontaan over. Dat maakten overheidsfunctionarissen dinsdag bekend.
Volgens ruwe schattingen heeft de Taliban ongeveer 1500 jonge jongens in opleiding die na hun training aanslagen kunnen plegen door zichzelf op te blazen. Hun leeftijd varieert van 9 tot 18 jaar. „Ze worden zo gehersenspoeld dat ze zelfs hun ouders ongelovig noemen”, aldus een regionale minister. De kinderen worden vaak door de militanten bij hun familie weggeroofd.
In de trainingskampen krijgen de kinderen films te zien over de onderdrukking van de Palestijnen en die van moslims in Kashmir. Daarnaast wordt hun verteld dat ze naar de hemel gaan als ze vijanden van de islam doden. Na hun bevrijding ontstaat een probleem, omdat ouders de geradicaliseerde kinderen vaak niet terug willen.
De Swatvallei is na een offensief van het leger weer in handen van de overheid. Tot voor kort had de Taliban het daar voor het zeggen.
Niks niet! Een bom op die kinderen! Onkruid bij de wortels en eruit trekken godsnondeju!!!quote:
Ze waren in Irak ook in staat om geestelijk gehandicapten naar de markt te sturen met 'n "extra riem". Ik zie dit dus gewoon als een extra bevestiging van de geestesziekte van moslimterroristen.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 18:43 schreef Mylene het volgende:
[..]
bron
Het kan natuurlijk propaganda zijn, maar als dit waar is is het behoorlijk ziek. Handen af van kinderen.
Dat vind ik wel een beetje overdreven om de handen van die kinderen eraf te halen, ze kunnen er ook niet zo veel aan doen. Kun je beter de hersenspoelers pakken.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 18:43 schreef Mylene het volgende:
[..]
bron
Het kan natuurlijk propaganda zijn, maar als dit waar is is het behoorlijk ziek. Handen af van kinderen.
Omdat het verschil tussen een 18-jarige NATO-soldaat en 17-jarige Talibanstrijders zo klein is dat je daarover na zou kunnen gaan denken, en dat is natuurlijk niet de bedoeling. Dus hebben ze een foto van een peuter gezocht, en gevonden.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 19:07 schreef Monidique het volgende:
Waarom plaatst de Telegraaf er een plaatje uit Palestina bij?
Is gewoon radicale islam. In radicale islam is iedereen die "niet genoeg moslim is", een ongelovige.quote:„Ze worden zo gehersenspoeld dat ze zelfs hun ouders ongelovig noemen”, aldus een regionale minister
Moslims maken deel uit van de ummah: moslimgemeenschap over de hele werd. Bijna alle moslims komen voor elkaar op, omdat ze hetzelfde geloof delen en ze maken deel uit van de ummah (daarom zijn bijna alle Nederlandse moslims solidair met Israel, maar over Darfur meppen ze geen woord).quote:In de trainingskampen krijgen de kinderen films te zien over de onderdrukking van de Palestijnen en die van moslims in Kashmir.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |