FOK!forum / Films & Series / G-Force
Biancaviadinsdag 28 juli 2009 @ 12:51
Oh, echt, ik werd zojuist door een vriend geattendeerd op deze film:





Een speciaal getraind team van cavia's wordt er door de Amerikaanse overheid op uit gestuurd om de plannen van een gestoorde miljardair te dwarsbomen

G-Force is een komedie avontuur over de laatste ontwikkelingen van een geheim overheidsproject waarin dieren worden getraind tot superspionnen. Bewapend met de nieuwste technische snufjes, ontdekken de getrainde cavia's dat het lot van de hele wereld in hun kleine pootjes ligt. De caviaspionagegroep G-Force bestaat uit: Darwin, de teamleider die hoe dan ook voor iedere missie wil slagen. Blaster, een op hol geslagen wapenexpert, eigenwijs en met een grote voorliefde voor alles wat extreem is. Juarez, niet alleen een sexy dame maar ook een ervaren vechtsportster. Verder wordt het caviateam versterkt door de verkenningsvlieg Mooch en superspeurneus Speckles de mol die tevens de computer- en informatiespecialist van het team is.






Vanaf morgen in de bioscoop! Dat moet ik zien!
Marijkezwolledinsdag 28 juli 2009 @ 12:59
Heb je de trailer al bekeken? Zo niet:

Echt te grappig en schattig!
ehqodinsdag 28 juli 2009 @ 13:01
Als je dit verhaal in boekvorm uitbrengt leest geen volwassene het, maar als het een film is ontstaat er ineens een hype. Hoe kan dat eigenlijk?
Echo99dinsdag 28 juli 2009 @ 13:14
Ik kijk al jaren naar 'Wonderteam!' Beetjeh hetzelfde...
Marijkezwolledinsdag 28 juli 2009 @ 13:59
quote:
Op dinsdag 28 juli 2009 13:01 schreef ehqo het volgende:
Als je dit verhaal in boekvorm uitbrengt leest geen volwassene het, maar als het een film is ontstaat er ineens een hype. Hoe kan dat eigenlijk?
Omdat cavia's in een boek niet zo schattig zijn? Ik denk dat je voor sommige dingen gewoon echt de beelden nodig hebt om het leuk en grappig te laten zijn. Ik denk dat in een boek dit verhaal lang zo leuk niet is
Biancaviadonderdag 30 juli 2009 @ 21:57
Ik heb 'm gezien!

Het is echt hilarisch, een bad guy heeft een compleet ridicuul plan 'to take over the world' en er zit natuurlijk iemand die je totaal niet verwacht in het complot.
De cavia's zijn prachtig geanimeerd, de hamster is hilarisch en de muizen komisch.

Verder natuurlijk een compleet absurd verhaal, maar wel zeer vermakelijk.
SPOILER
Killer cappuccinomachines die cavia's proberen te vermoorden, een hackermol, FBI-agenten die het niet voor elkaar krijgen een paar cavia's in opgepimpte plastic ballen te pakken te krijgen, een hamster met een fret als grootvader... Jezus, wat flauw!