quote:Op maandag 27 juli 2009 19:45 schreef Babbelzz het volgende:
Mijn schoonouders blijken een week geleden te zijn aangereden,
Tja, je kan natuurlijk alles op papier zetten wat je wilt. Papier is geduldig hequote:Op maandag 27 juli 2009 19:55 schreef Babbelzz het volgende:
als het een verzekeringskwestie is, dan kun je je werkelijke schade claimen toch, inclusief je onkosten?
de fietsenmaker was ruim 10 km verderop, dat x 4 = 40 km die ze anders nooit gemaakt zouden hebben. Ze hebben slechts een AOWtje, letten goed op hun geld etc en hebben simpelweg ongevraagd nu te maken met onkosten.
Waar het me eigenlijk om gaat is dat Ik wil voorkomen dat als de fietsenzaak afgehandeld is er mogelijke ziekenhuis bezoeken straks onder hun eigen risico vallen en ze dan naar die meneer gaan en dat hij zegt; ik heb toch alles betaald? Dan hebben ze geen poot om op te staan.
dus @ibeben het kan zo'n verklaring? hem aansprakelijk stellen voor evt voortkomende kosten?
Kost ze hun eigen risico. Dat zouden ze ook moeten claimenquote:Nu zat ik met mijn vriend er eens over te praten en eigenlijk lijkt het mij wenselijk dat die man ook de benzinekosten naar de fietsenmaker vergoedt, een kleine vergoeding geeft voor de overlast die ze er ervan hebben gehad. De huisarts kosten die worden vergoed vanuit hun eigen verzekering.
Das eigenlijk ook wat ik bedoelde te zeggen. Je weet nooit waar je opeens allemaal verantwoordelijk voor gehouden gaat worden. Schadeformulier ok, de rest mag de verzekering regelen. Daar betaal je als verzekerde ook gewoon voor lijkt me.quote:Op maandag 27 juli 2009 22:10 schreef MouseOver het volgende:
Meld de gang van zaken bij de zorgverzekeraar. Die gaan er afhankelijk van de verzekeraar achteraan. CZ is me erg behulpzaam geweest bij zoiets.
edit; als ik die man was zette ik helemaal niets zomaar op papier. Het enige wat ik zou doen is eventueel een schadeformulier invullen. Daar heb je zelf genoeg aan, dus misschien moet je hem zo ver zien te krijgen. Da's wat minder bedreigend dan zomaar je poot onder zo'n 'open' verklaring zetten.
Als ie aansprakelijk is, dan dient ie alle kosten te vergoeden voorzover die in een voldoende verband met de aanrijding staan. Let wel, je schoonouders hebben een schadebeperkingsplicht. Dus geen kosten maken die niet strikt noodzakelijk zijn.quote:Op maandag 27 juli 2009 19:55 schreef Babbelzz het volgende:
dus @ibeben het kan zo'n verklaring? hem aansprakelijk stellen voor evt voortkomende kosten?
Dat dus.quote:Op maandag 27 juli 2009 19:47 schreef Rosbief het volgende:
Ha eindelijk gerechtigheid!
Bejaarden horen gewoon niet in het verkeer thuis, punt uit.
quote:Op dinsdag 28 juli 2009 23:50 schreef jortkeldert het volgende:
[..]
Dat dus.
Toen ik nog fietsend naar school ging namen die wegpiraten altijd 3/4 van het fietspad in beslag.
De aso`s!!
De man wilde eerst de kosten zelf betalen, maar overweegt nu alsnog schadeformulier in te vullen. Lijkt me idd ook het handigste.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 20:37 schreef Pandora73 het volgende:
Ik zou in ieder geval zo snel mogelijk contact opnemen met de automobilist en dan een schadeformulier invullen. Liefst ook ondertekend door de automoblilist. En dan vervolgens hun verzekering inschakelen. Die regelen dan alle schade die je schoonouders lijden. Of dat nou schade aan de fiets is, eventuele kledingschade, gemaakte onkosten, maar ook eventuele letselschade (stel dat het allemaal toch niet helemaal voorspoedig heelt)
Je moet altijd zo snel mogelijk de verzekering informeren.
Hebben je schoonouders een rechtsbijstandverzekering? Dan die voor de zekerheid ook informeren, als de tegenpartij niet wil meewerken.
Zijn er getuigen die de aanrijding gezien hebben? Dat zou wel handig zijn...
Daar gaat het dus niet om, het gat om het principe dat ze kosten moeten maken doordat die vent zat te suffen, dat is letterlijk wat ie zei. Kleding zou je in zo'n geval ook vergoed willen zien, dit is mijn inziens niets anders.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 08:49 schreef BeamofLight het volgende:
OMFG. 40 kilometer. Waarschijnlijk hebben ze een Atos. Die rijdt 1 op 20.
2 liter benzine dus. 2*1,2 = 2,40!
Probeer van deze mensen nog even de gegevens te achterhalen voor het geval dat. Meer is beter, zeker als het om getuigen gaat.quote:Op woensdag 29 juli 2009 18:38 schreef Babbelzz het volgende:
[..]
De man wilde eerst de kosten zelf betalen, maar overweegt nu alsnog schadeformulier in te vullen. Lijkt me idd ook het handigste.
Ze hebben geen rechtsbijstandsverzekering. Diebnen ze zelf hun ziektekostenverzekering te informeren?
Er zijn mensen die eea hebben gezien of in ieder geval ter plaatse kwamen nadat het gebeurd was.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |