Ja!quote:Op maandag 27 juli 2009 15:10 schreef SallySellsSalt het volgende:
Wie weet of deze 8 maanden kalendermaanden zijn of werkelijk 2/3 van het aantal dagen per jaar?
Big brother's watching youquote:
Als de mensen bij wie je inwoont er geen probleem van maken, dan hoef je je niet uit te schrijven. Het kan zijn dat zij gekort worden op zaken als belastingen. Maar dat hangt helemaal van je woonsituatie af. Ik zou het overleggen met de hoofdbewoners van het huis en je kan bij je gemeente telefonisch informeren wat er gebeurt bij uitschrijving, of het verplicht is en wat de consequenties precies kunnen zijn. Als je dat eng vind, bel je gewoon onder een andere naam.quote:Op woensdag 29 juli 2009 18:35 schreef SallySellsSalt het volgende:
Heartz, nee, geen eigen huis. Heb gewoon plannen om voor een lange periode periode per jaar in het buitenland te verblijven.
En hoe deed je dat met je vaste lasten dan?quote:Op woensdag 29 juli 2009 19:10 schreef napalmpje het volgende:
Maar als je je niet uitschrijft dan moet je gewoon je ziektekostenpremies blijven betalen, wat is het probleem?
Ik heb in het verleden over een periode van 5 jaar zo'n 3 jaar in het buitenland gezeten, nooit uitgeschreven. Sowieso omdat ik nog gewoon een huis had. Hou je nog wel een verblijfsplaats aan dan?
betalen?quote:Op woensdag 29 juli 2009 21:30 schreef heartz het volgende:
[..]
En hoe deed je dat met je vaste lasten dan?
Tja, het is wel lekker als je dat kan permiteren. Maar niet iedereen kan zich dat permiteren.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |