bronquote:delfzijl -
In Delfzijl is een vermoedelijke pincodedief opgepakt. Een 16-jarige jongen uit Roemenië is vrijdagavond aangehouden in een winkel aan de Landstraat. De jongen had zich kort voor sluitingstijd in de winkel verstopt en was waarschijnlijk van plan na sluitingstijd skimapparatuur bij de kassa's te plaatsen of weg te halen.
De man is ingesloten voor nader onderzoek. De apparatuur wordt geplaatst om de pin- en pasgegevens van klanten te achterhalen. De apparatuur wordt op een later moment na sluitingstijd weer opgehaald en uitgelezen.
De politie adviseert de winkeliers om elke dag bij het sluiten van de winkel te controleren of niemand meer in het pand is.
Zeker als je weet dat er Zigeuners Roemenen in de buurt zijn.quote:Op zondag 26 juli 2009 17:38 schreef NEC-Nijmegen het volgende:
ik zou sowieso standaard aan het eind van de dag mn zaak controleren om te kijken of niemand zich er verstopt heeft.
De kleine zaakjes (zonder pin automaat)quote:Op zondag 26 juli 2009 17:42 schreef Sander het volgende:
Welke idioot heeft nou geen bewegingsmelder in zijn zaak hangen? Wij zijn niet eens verzekerd zonder die krengen
Kan dat nog? Zonder pin automaat?quote:Op zondag 26 juli 2009 17:44 schreef Flepke het volgende:
[..]
De kleine zaakjes (zonder pin automaat)
Veruit de meeste bedrijven hebben die dingen niet hoorquote:Op zondag 26 juli 2009 17:42 schreef Sander het volgende:
Welke idioot heeft nou geen bewegingsmelder in zijn zaak hangen? Wij zijn niet eens verzekerd zonder die krengen
Als ze geen pinautomaat hebben valt er ook niet te skimmen lijkt mij.quote:Op zondag 26 juli 2009 17:44 schreef Flepke het volgende:
[..]
De kleine zaakjes (zonder pin automaat)
Arme jongen moet wel skimmen om zijn collegegeld te kunnen betalen.quote:Op zondag 26 juli 2009 18:51 schreef Lavenderr het volgende:
De dader is 16 jaar!
Hij is slim genoeg om te kunnen skimmen, dus als hij die inventiviteit nu eens gebruikte door te studeren, dan kwam er nog wat van hem terecht. Jammer.
Misschien mag hij in de bak wel studeren.quote:Op zondag 26 juli 2009 18:55 schreef Gabriel-Omar-Batistuta het volgende:
[..]
Arme jongen moet wel skimmen om zijn collegegeld te kunnen betalen.
Sommige mensen willen in de Nederlandse bak belanden, gratis onderdak in een luxe hotel.quote:Op zondag 26 juli 2009 18:58 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Misschien mag hij in de bak wel studeren.
O wacht, daar komt hij natuurlijk niet terecht he, zal wel 2 uurtjes meelopen worden met de plantsoenendienst.
Worden vaak met n waarschuwing heen gezonden, jong etc.quote:Op zondag 26 juli 2009 19:36 schreef OldJeller het volgende:
Wat voor straf zou zo iemand nou krijgen?
Ik heb het idee dat het niet iets noemenswaardigs zal zijn, en dat het deze persoon (en handlangers) niet zal beletten in de toekomst soortgelijke misdaden te begaan.
Is dat zo, waar dan? Ben wel benieuwd.quote:
quote:
Bron: Leidsch Dagbladquote:Zes maanden cel voor Roemeense skimmers
De rechtbank in Den Haag heeft drie Roemenen veroordeeld tot ieder zes maanden celstraf voor skimmen in Leiden.
De verdachten (23, 26 en 30 jaar) werden 11 februari dit jaar op heterdaad betrapt. Een getuige zag dat vier mannen zich verdacht ophielden bij twee pinautomaten in de Hooglandse Kerksteeg. De man belde de politie en bij aankomst van de agenten gingen drie Roemenen er vandoor. Tijdens hun vlucht voor de politie gooiden twee mannen een pasje weg. Met een van deze pasjes was een bankrekening geplunderd voor 1500 euro.
De agenten konden drie van de vier verdachten aanhouden.
Bron: Sleutelstad.nlquote:Leiden -
17 juli 2009 -
Een onderhoudsmonteur heeft vanmorgen 7.00 uur skimapparatuur op een kaartjesautomaat op station Lammenschans ontdekt en de politie gebeld. De man is bij de automaat gebleven totdat de politie ter plaatse was. Ondertussen probeerde een verdacht persoon hem bij de automaat weg te lokken. Waarschijnlijk om de apparatuur snel te verwijderen. Een tweede man bleef opvallend in de buurt van de kaartautomaten rondhangen. De mannen bleven in de buurt rondhangen tot zij de politie zagen. Toen zij vervolgens de trap afliepen, kwamen de agenten net naar boven. Op aanwijzingen van de getuige werden de verdachten, van 20 en 39 jaar, aangehouden.
Een agent zag hoe één van de verdachten iets liet vallen en een schuifbeweging boven een rioolput maakte. De agent duwde de verdachte weg en heeft een USB-stick uit de rioolput gehaald. De politie doet verder onderzoek. De skimapparatuur is inbeslaggenomen voor het onderzoek. De technische recherche heeft ter plaatse sporenonderzoek gedaan.
Eerder dit jaar werden ook al skimmers betrapt bij een tankstation aan de Haagweg en bij een pinautomaat aan de Hooglandse Kerksteeg. De daders van dat laatste geval zijn onlangs tot zes maanden cel veroordeeld.
Ah oke dankquote:Op zondag 26 juli 2009 20:21 schreef _Qmars_ het volgende:
[..]
[..]
Bron: Leidsch Dagblad
[..]
Bron: Sleutelstad.nl
Die ratten zitten hier overal in Leiden.
Dweilen met de kraan open dus.quote:Op zondag 26 juli 2009 19:38 schreef Het_hupt het volgende:
[..]
Worden vaak met n waarschuwing heen gezonden, jong etc.
Daarom zetten die Roemenen ook kleine kinderen in. Laatst op de BBC gezien, 11 jarige zakkenrollers, tikken iets van ¤600 op n dag af.
Zo'n enorme straf zal dat vast niet zijn voor dat soort criminelen als je kijkt naar de omstandigheden waarin sommige Roemenen leven.quote:Zes maanden cel voor Roemeense skimmers
De rechtbank in Den Haag heeft drie Roemenen veroordeeld tot ieder zes maanden celstraf voor skimmen in Leiden.
De verdachten (23, 26 en 30 jaar) werden 11 februari dit jaar op heterdaad betrapt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |