abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_72590056
quote:
Op woensdag 9 september 2009 18:07 schreef Feestkabouter het volgende:


ik eet mijn schoenen op als blijkt dat die terugbetaling geheel volgens de originele afspraken/beloftes is gegaan en zonder dat de investeerders erom hebben hoeven vragen!
Wanneer dit investereders van het 1e uur waren en gewoon dus bovenaan de piramide zaten dan kunnen ze best wel alles terug hebben gekregen.
  † In Memoriam † woensdag 9 september 2009 @ 18:48:28 #77
21636 Feestkabouter
pi_72590819
quote:
Op woensdag 9 september 2009 18:23 schreef Basp1 het volgende:

[..]

Wanneer dit investereders van het 1e uur waren en gewoon dus bovenaan de piramide zaten dan kunnen ze best wel alles terug hebben gekregen.
daar zat ik later ook aan te denken..........
maar dan is het qua verdediging weer erg zinloos om deze mensen erbij te betrekken, want precies zoals je zegt hoort zo'n element gewoon bij de structuur van het plan. geen piramide zonder punt.
pi_72590925
quote:
Op woensdag 9 september 2009 18:48 schreef Feestkabouter het volgende:
[..]
daar zat ik later ook aan te denken..........
................
En smaken de schoenen een beetje
pi_72591723
quote:
Op woensdag 9 september 2009 18:23 schreef Basp1 het volgende:

[..]

Wanneer dit investereders van het 1e uur waren en gewoon dus bovenaan de piramide zaten dan kunnen ze best wel alles terug hebben gekregen.
Volgens mij was het geen pyramide, of wel? Zover ik begreep was het gewoon een nieuw fonds, dat opgehaald is en nooit echt is geinvesteerd. Sommige investeerders zullen wellicht met lichtelijke dwang vroegtijdig een vertrek gekregen hebben.
"Winners never quit, 'cause quitters never win"
"Greedy people get rich, but pigs get slaughtered"
pi_72591776
Ach, zij geven het geld tenminste uit aan leuke dingen, onze overheid verspilt het mooi aan de noord-zuid lijn en de betuwe lijn, daar heeft niemand plezier van..
pi_72591821
En die nieuwe Bentley Continental GT voor 2/3 van de prijs vond ik ook niet heel erg
  woensdag 9 september 2009 @ 19:20:26 #82
212634 Ron.Burgundy
Milk was a bad choice
pi_72591879
quote:
Op woensdag 9 september 2009 19:17 schreef alsem het volgende:
Ach, zij geven het geld tenminste uit aan leuke dingen, onze overheid verspilt het mooi aan de noord-zuid lijn en de betuwe lijn, daar heeft niemand plezier van..
Hoe heb ik dan plezier van die wagens die ze gekocht hebben?
You've got a dirty, whorish mouth, that's what you have.
pi_72592047
quote:
Op woensdag 9 september 2009 19:20 schreef Ron.Burgundy het volgende:

[..]

Hoe heb ik dan plezier van die wagens die ze gekocht hebben?
Jij hoeft er geen pezier van te hebben. Zij hadden het idee en hebben er van genoten.
Rik: Hey guys, wouldn't it be AMAZING if all this money was real?
Vyvyan: Rik, that is the single most predictable and BORING thing anyone could ever say whilst playing Monopoly.
pi_72592263
quote:
Op woensdag 9 september 2009 19:17 schreef alsem het volgende:
Ach, zij geven het geld tenminste uit aan leuke dingen, onze overheid verspilt het mooi aan de noord-zuid lijn en de betuwe lijn, daar heeft niemand plezier van..
Daar hebben een stuk meer mensen plezier van dan je denkt. Hoeveel mensen daar al geen arbeid aan gehad hebben de afgelopen jaren...
"Winners never quit, 'cause quitters never win"
"Greedy people get rich, but pigs get slaughtered"
  † In Memoriam † donderdag 10 september 2009 @ 13:42:01 #85
21636 Feestkabouter
pi_72612862
quote:
Op woensdag 9 september 2009 18:51 schreef ikweethetookniet het volgende:

[..]

En smaken de schoenen een beetje
ho ho, eerst even afwachten wat die investeerders te zeggen hebben.
ook al zou het kunnen zijn dat het de eerste investeerders van een piramide waren, dan nog is er grote kans dat ons foute vrienden de terugbetaling hebben geprobeerd te voorkomen.
pi_72613787
quote:
Op woensdag 9 september 2009 19:30 schreef Drive-r het volgende:

[..]

Daar hebben een stuk meer mensen plezier van dan je denkt. Hoeveel mensen daar al geen arbeid aan gehad hebben de afgelopen jaren...
hmm wat zou leuker zijn.. een ferrari testrijden of beton gieten voor een spoorrails die toch nooit gebruikt gaat worden?
pi_73290592
quote:
Palm Invest-verdachten te zien in maffiafilm
Uitgegeven: 1 oktober 2009 16:48
Laatst gewijzigd: 1 oktober 2009 16:54
AMSTERDAM - De verdachten van het beruchte beleggingsfonds Palm Invest hebben een voorliefde voor de maffiafilm The Godfather, zo blijkt uit een video die donderdag is opgedoken op de website 925.nl.

Op de video laten de hoofdverdachten zich in Loosdrecht fêteren en omringen door zakenrelaties en een zingende Gerard Joling. Aanleiding voor het feestje was de verjaardag van Remko V., een van de hoofdverdachten.

OM
Het Openbaar Ministerie (OM) beschuldigt de verdachten onder meer van verduistering van ruim 20 miljoen euro van investeerders en witwassen, van 2005 tot begin 2008. Palm Invest had volgens justitie ongeveer 31 miljoen euro aangetrokken voor beleggingen in Dubai. Zo'n 400 beleggers investeerden in het beleggingsfonds.

Volgens het OM is slechts 4 miljoen euro daadwerkelijk daaraan besteed en is de rest vooral uitgegeven aan het luxeleven van de verdachten, die zich te buiten gingen aan dure huizen, auto's en boten. Het proces rond de megafraude werd onlangs uitgesteld tot 15 maart 2010.

In juli van dit jaar werd verdachte Danny K. in Antwerpen door afpersers ontvoerd en werd bij hem een teen afgeknipt.

Verfilming
Opmerkelijk genoeg is er een mogelijke verfilming op komst over de zaak. Een advocatenkantoor heeft de rechten vastgelegd voor de film, die als titel 'Palm Invest, the true story' zou krijgen, zo werd vorige maand bekend.
http://www.nuzakelijk.nl/(...)n-in-maffiafilm.html

Lijkt me duidelijk dat al dat geld die lui compleet naar het hoofd is gestegen. 4 miljoen euro van de 31 belegd en de rest gewoon lekker zelf opgemaakt!
pi_74471659
quote:
Op donderdag 1 oktober 2009 22:34 schreef haatbaard het volgende:

[..]

http://www.nuzakelijk.nl/(...)n-in-maffiafilm.html

Lijkt me duidelijk dat al dat geld die lui compleet naar het hoofd is gestegen. 4 miljoen euro van de 31 belegd en de rest gewoon lekker zelf opgemaakt!
De geschorste Bartels heeft zeker die rechten? Die heeft het al net zo in zijn bol gekregen als die lui van Palm Invest.
pi_83233209
quote:
Acht jaar cel geëist tegen ontvoerders Palm Invest-top

’Afknippen van teen voorbij middeleeuws’

door Saskia Belleman

AMSTERDAM, donderdag

„Weerzinwekkend sadistisch. Zo’n zaak kom je niet vaak tegen.” Aan grote woorden geen gebrek gistermiddag in de Amsterdamse rechtbank. Daar stonden de 36-jarige Niels B. en de even oude Jeroen E. terecht wegens hun aandeel in de ontvoering, afpersing en zware mishandeling van Danny Klomp en B. D., directeur en verkoopmanager van het failliete investeringsfonds Palm Invest. Acht jaar onvoorwaardelijke celstraf eiste officier van justitie mr. M. van IJzendoorn tegen het duo. De manier waarop de slachtoffers in juli van het vorig jaar in de val werden gelokt, de voortdurende bedreigingen en het afknippen van een teen bij Klomp, noemde Van IJzendoorn „ruim voorbij middeleeuws”. Tijdens de zitting bleek dat Klomp en D. bij toeval het slachtoffer werden. De ontvoerders hadden het eigenlijk gemunt op Klomps zakenpartner, Remco Voortman. Zowel hij als Klomp zijn vorige maand veroordeeld tot 3,5 jaar cel voor het laten verdampen van miljoenen euro’s van investeerders. De opdrachtgevers voor de ontvoering zouden tot de gedupeerden behoren. Helemaal duidelijk is dat niet, want juist zij zijn nog altijd spoorloos. Niels B. en Jeroen E. zijn slechts „onderknuppels, die nu worden gebruikt als kanonnenvlees”, stelde E.’s raadsvrouwe mr. C. van Drumpt. Jeroen E. liet zich voor het karretje spannen, omdat hij zelf werd bedreigd wegens anderhalve ton aan gokschulden. Die moest hij onmiddellijk aflossen. De enige manier om meer tijd te krijgen voor het afbetalen van zijn schuld, was door een klus te doen voor zijn schuldeisers. Hij moest de Palm Investbestuurder naar een plek lokken „voor een goed gesprek”. Hoe? Dat mocht hij zelf weten. E. leefde zich in in zijn rol. Hij vermomde zich als de orthodoxjoods zakenman Freilich, compleet met plakbaard en keppeltje. Tegenover Klomp deed hij voorkomen alsof hij op zoek was naar iemand die hem kon adviseren bij investeringen in vastgoed in Doebai en de Verenigde Emiraten. Het ging erin als koek bij Klomp, die vooral op zoek was naar manieren om geld te verdienen om de gedupeerde Palminvesteerders te kunnen terugbetalen.
Klomp en collega D. werden meegelokt naar Antwerpen door E. en diens ’chauffeur’ Niels B. Daar beleefde het duo het angstigste uur uit hun leven. In het appartement waar ze naartoe werden gebracht, werden ze besprongen door gewapende mannen met bivakmutsen op en geslagen. Ze moesten zich volledig uitkleden. Bij D. dreigden de mannen een duim af te knippen, bij Klomp knipten ze daadwerkelijk een kleine teen af. Op de wond werd vijf seconden lang een gloeiend heet strijkijzer gedrukt. Pas nadat Klomp hun bezwoer voor geld te zullen zorgen, lieten de belagers hun slachtoffers gaan. Niels B. en Jeroen E. deden de mannen uitgeleide en waren ook degenen die zich op het afgesproken tijdstip meldden in een motel in Houten, waar het geld zou worden overhandigd. Het enige wat ze daar aantroffen waren een lege koffer én een arrestatieteam, dat hen inrekende. E. handelde uit pure angst zegt hij, omdat hij zelf werd – en nog steeds wordt – bedreigd. Volgens het OM is daarvan echter niets gebleken. Waarom B. meedeed, bleef een raadsel. Hij hulde zich in stilzwijgen. Volgens zijn advocaat mr. N. van der Laan is hij „slechts een dommekracht, die werd gevraagd een stropdas om te doen en chauffeur te spelen”.

Bron: Telegraaf
Tja.... bad karma... teen afknippen en dichtschroeien met een heet strijkijzer, best effectief tegen bloedvlekken op het tapijt _O-

Wie zich als een crimineel gedraagt krijgt met criminelen te maken :Y

[ Bericht 0% gewijzigd door Danny op 08-05-2011 13:20:16 ]
Calm down, your nervous state
I'll sing you a lullaby.
Calm down, cause no mistake
Should keep you up all night
pi_83233382
8 jaar, flinke eis.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_83233630
Lol hebben ze Brothers gezien ofzo, met dat strijkijzer
pi_83233884
Uiteraard is het een gruwelijk barbaarse mishandeling, 8 jaar cel vind ik dan ook een terechte eis.

De volgende keer als ik een strijkijzer zal aanschaffen informeer ik eerst bij de verkoper of je er ook vlees mee kan dichtschroeien
Calm down, your nervous state
I'll sing you a lullaby.
Calm down, cause no mistake
Should keep you up all night
  vrijdag 25 juni 2010 @ 18:01:09 #93
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_83295328
Villa's fraudeurs Palm Invest te koop

De privévilla's van Danny K. en Remco V., die vanwege fraude met het vastgoedfonds Palm Invest werden veroordeeld tot drieënhalf jaar cel, staan te koop. Het pand van K. in Bussum moet minimaal 2,1 miljoen euro opbrengen, het pand van V. in Blaricum minimaal 2,2 miljoen euro


Villa Voortman in Blaricum

Dat bevestigde makelaar Björn Berendsen van Kruyff Makelaars vrijdag. Curator Evert Baart meldde deze week in zijn derde verslag over het faillissement van Palm Invest dat de mannen de volmacht voor de verkoop hebben getekend. De verkoop moet geld in het laatje brengen voor gedupeerden van de fraude

Doordat Palm Invest geen heldere administratie bijhield, blijft het lastig de zoekgeraakte miljoenen op te sporen. De curator overweegt daarom een forensisch accountant in te schakelen om de administratie opnieuw in kaart te brengen. Baart verwacht het faillissement binnen een à drie jaar af te wikkelen

http://www.telegraaf.nl/b(...)e_koop__.html?p=10,2

Ze moeten dus verhuizen Oh nee ze waren al verhuisd naar een woning met bewaking en streepjespak

[ Bericht 7% gewijzigd door ikweethetookniet op 26-06-2010 16:58:21 ]
  zaterdag 26 juni 2010 @ 00:55:19 #94
149454 GSbrder
Les extrêmes se touchent
pi_83313758
Hahahaha!

Oh nee, toch niet.
Lachen man, martelen
Power is a lot like real estate, it's all about location, location, location.
The closer you are to the source, the higher your property value.
pi_83314571
quote:
Op zaterdag 26 juni 2010 00:55 schreef GSbrder het volgende:
Hahahaha!

Oh nee, toch niet.
Lachen man, martelen
het zal jouw 2 miljoen euro zijn
  zaterdag 26 juni 2010 @ 10:08:19 #96
149454 GSbrder
Les extrêmes se touchent
pi_83318834
quote:
Op zaterdag 26 juni 2010 01:18 schreef edikt het volgende:

[..]

het zal jouw 2 miljoen euro zijn
Zodra ik 2 miljoen zou investeren in fokking Palm-invest
mag je bij mij een teen afknippen
Power is a lot like real estate, it's all about location, location, location.
The closer you are to the source, the higher your property value.
  zaterdag 26 juni 2010 @ 11:11:26 #97
97934 ASroma
Flamboyant
pi_83319894
quote:
Op zaterdag 26 juni 2010 10:08 schreef GSbrder het volgende:

[..]

Zodra ik 2 miljoen zou investeren in fokking Palm-invest
mag je bij mij een teen afknippen
maar je hebt wel trouw je depositogarantiestelsel formuliertje ingevuld in der tijd met icesave
  zaterdag 26 juni 2010 @ 11:19:01 #98
149454 GSbrder
Les extrêmes se touchent
pi_83320051
quote:
Op zaterdag 26 juni 2010 11:11 schreef ASroma het volgende:

[..]

maar je hebt wel trouw je depositogarantiestelsel formuliertje ingevuld in der tijd met icesave
Nee. Icesave
Power is a lot like real estate, it's all about location, location, location.
The closer you are to the source, the higher your property value.
pi_83320743
quote:
Op vrijdag 25 juni 2010 18:01 schreef ikweethetookniet het volgende:
Villa's fraudeurs Palm Invest te koop
De curator overweegt daarom een forensisch accountant in te schakelen...
Forensisch account... is dat iemand die zoekt naar geld in de zakken van omgelegde maffia bazen?

Of zou hij een holte onderzoek laten uitvoeren bij de heren... om te kijken of daar de verloren miljoenen verstopt zitten
Calm down, your nervous state
I'll sing you a lullaby.
Calm down, cause no mistake
Should keep you up all night
  dinsdag 6 juli 2010 @ 14:49:00 #100
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_83723212
En we hebben de foto's

Wat een wansmaak hebben die gasten zeg


keuken


slaapkamer


badkamer

Toch kopen check link

http://www.kruyff.nl/object.cfm?lisowner=43255&lisnr=LH10757&city=&pricefrom=1000000&priceto=99999999&page=6&id=topsegment
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')