Hier moest ik wel ff om lachenquote:Op donderdag 8 oktober 2009 11:10 schreef lkb9000 het volgende:
Heb hem gister weer gespeeld, maar dan met de audio wat aangepast: voices&effects 30% music 100% en de tv heel hard. Dat maakt de ervaring nog 10x beter
Heb hem op de 360 en de PS3 maar de 360 demo is veel beter. Ziet er beter uit en vooral het geluid op de PS3 is belabberde kwaliteit
Daar heb ik geen geld voor (over).quote:Op woensdag 14 oktober 2009 09:40 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Hier moest ik wel ff om lachen
Je wil betere audio en zet dan je TV wat harderZorg dat voor een goede HT set
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Eerst even wachten tot je bij het RTS-deel zitquote:Op woensdag 14 oktober 2009 19:21 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
Hij is tof, xit er pas een uurtje in, maar ik weet nu al dat ik deze uit ga spelen.
Ik denk dat ik die sidemissions ook maar ga bewaren, al vrees ik dat ik al die Ambush-dingen zat ga worden als ik ze allemaal achter elkaar moet doen.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 19:57 schreef Rossdale het volgende:
Jep, op Roy-moeilijkheid met hulp van huisgenoot
Ik ga alle sidemissions later nog eens doen, heb de main storyline doorgeknald omdat hij gewoon zo tof was
Of je ff een review schrijftquote:
Wat de fuck idd, komt totaal niet terug in de demo ookquote:Op vrijdag 16 oktober 2009 09:54 schreef Strolie75 het volgende:
Ik heb besloten te wachten met deze game na het zien van de review op www.gametrailers.com.
Ik pijp Tim Shafer. Maar het leuke aan Psychonauts en Grim Fandango was de afwisseling. Verschillende werelden of levels. Trok je de ene niet, dan was de andere wel weer leuk!
Ik ben bang dat die Hard Rock setting gaat vervelen, zeker met die simplistische RTS-elementen. Dat trek ik echt niet in een game! Grootste minpunt van FFVII is die missie als je die vogel boven die toren moet beschermen!
verkeerde topic Rossdalequote:Op woensdag 14 oktober 2009 20:54 schreef Rossdale het volgende:
Ik typ eerst mijn review van Forza 3 en de overgebleven 2 previews van de gamescom nogBL is voor iemand anders, al mijn (bevooroordeelde) kennis staat al in de preview. De game heeft wel wat minpuntjes maar een wat meer objectief persoon kan dat wat beter beoordelen
Zijn zo gedaan die Ambush missies.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 20:20 schreef Nebo het volgende:
[..]
Ik denk dat ik die sidemissions ook maar ga bewaren, al vrees ik dat ik al die Ambush-dingen zat ga worden als ik ze allemaal achter elkaar moet doen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Trouwens best lastig om die Bound Serpents te vinden...Ik heb al aardig wat rondgereden, maar heb er pas rond de 70, en dan moet ik er nog 50. Denk niet dat ik die voor elkaar ga krijgen zonder guide
Doe eens niet.
ja, je kunt een solo scoren waarmee je het aanmaken van troepen van de tegenstander tijdelijk kunt stoppenquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 23:10 schreef Nebo het volgende:
Iemand een tip voor mij wat betreft de ijsmijnen? Ik kom echt niet voorbij die battle, die Reapers op paarden die slachten echt mijn hele troepen af en die ratkerels krijg ik ook echt moeilijk neer...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Losse units selecteren heb ik nog nooit gebruikt, behalve op het stukje waar het uitgelegd werd hoe het moest.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 23:50 schreef Nebo het volgende:
Daar zit ik dus ook vast, dat kreng overrompelde me plots met al die nare units. Overigens ben ik alleen maar een beetje met het pijltje naar boven mijn troepen als een gek naar voren aan het sturen. Dat hele gezeik met het selecteren van losse units werkt wat mij betreft voor geen meter...
SPOILER: voor de zekerheidOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Doe eens niet.
quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 23:21 schreef Misan het volgende:
ik ben trouwens in dat gevecht tegen Ophelia teruggeschakeld naar Easy om er voorbij te komen, na drie uur was ik nog geen klap verder
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |