quote:
toevallig ook gezien.quote:Op vrijdag 24 juli 2009 13:14 schreef Miam het volgende:
Hier weer verder,
zoals ik al zei heb ik het gisteravond eens gekeken.
heb vol verbazing zitten kijken naar die Pascal, wat een zelfingenomen rotzak zeg....
John Williams doet het leuk en is een lust voor het oog.
Nou, inderdaad! En die vent begon net over Afrika!! Dat ze daar ook zo lang moesten lopen naar putten enzo, en John W toen: Ja, maar dat vinden die mensen ook niet leuk.quote:
Nee, verbazen doet het niet nee, frustreren daarentegen weer wel. Wat een Harrie!quote:Op donderdag 20 augustus 2009 21:27 schreef Ole het volgende:
Goh het verbaast me nou niks dat hij niet klaar is
Ik hoop dat ze het huis hebben kunnen verkopen en de buit hebben verdeeld, en dat zij nu gezellig met haar zoon in een klein af huisje gelukkig zit te wezen. Met kaasrjes aan, en een keuken met keukenkastjes en zo. Gumutlich.quote:
Ja, daar moet je maar zin in hebben. Om je daar voor op te offeren.quote:Op donderdag 20 augustus 2009 21:32 schreef Ole het volgende:
soort van autist die in zijn eigen wereldje leeft
En een verwarming natuurlijkquote:Op donderdag 20 augustus 2009 21:33 schreef SalvadorSati het volgende:
[..]
Ik hoop dat ze het huis hebben kunnen verkopen en de buit hebben verdeeld, en dat zij nu gezellig met haar zoon in een klein af huisje gelukkig zit te wezen. Met kaasrjes aan, en een keuken met keukenkastjes en zo. Gumutlich.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |