Het houdt maar niet op met de privileges! Wat een feest is dat toch, getrouwd zijn!quote:Op donderdag 23 juli 2009 17:41 schreef Bluezz het volgende:
En er is er één jarig married hoera hoera
Dus laat alles maar hangen dudevella
En die pantykousjes onder je broekrok mógen![]()
Nou dat is zeker een juich waard! Wat fijn zeg!!quote:Oh en ik heb ook goed nieuws, als ik niet voorgelogen ben vanmiddag, kan ik maandag een verlengd contract tekenen t/m aug 2010![]()
Veel gegetenquote:Op donderdag 23 juli 2009 18:12 schreef ColdFeet het volgende:
DH, Madeira is mooi he?Wat heb je zoal gedaan?
soepje en kalkoensaladequote:Op donderdag 23 juli 2009 19:46 schreef DarkElf het volgende:
lekker avondje samen, entrecote, frietjes, wijntje en straks filmpje kijken: public enemies
Wij hadden toen bij een Turk gegeten waarbij de helft ziek werdquote:Op donderdag 23 juli 2009 19:46 schreef DarkElf het volgende:
wij hadden bij een fantastische turk gegeten die de meest zalige hummus had die ik ooit op heb maar waar die zat?? geen idee de mr weet t vast wel als je t wilt weten
Ja, wil je het de mr. vragen bitte?quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:46 schreef DarkElf het volgende:
wij hadden bij een fantastische turk gegeten die de meest zalige hummus had die ik ooit op heb maar waar die zat?? geen idee de mr weet t vast wel als je t wilt weten
WB DHquote:Op donderdag 23 juli 2009 17:58 schreef Den_Haag het volgende:
een TT voor mij?
Madeira was echt geweldig!
Bluezzzz![]()
Chi-Ling?quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:06 schreef borisz het volgende:
CHinees was erg lekker, we zijn naar de Chinees in de haven van IJmuiden geweest op de boulevard. Die is. De beste Chinees in de buurt.
Draverij en dronkemansgevechten op de kermis.quote:Ohja de feestweek is nu ook in IJmuiden. Die is niks aan. Over een paar weken is de 200ste feestweek in Santpoort. Stukken gezelliger.
ga ik doen, hoor je nogquote:Op donderdag 23 juli 2009 20:07 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Ja, wil je het de mr. vragen bitte?
quote:
In Santpoort is dat leuk jaquote:Draverij en dronkemansgevechten op de kermis.
Hmm... lekkel. Die gaat de Palm in, bedankt.quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:27 schreef DarkElf het volgende:
ah t kwartje viel!
http://www.hasir.de/eng/hasir_mitte.html
Nice Boriszquote:Op donderdag 23 juli 2009 20:07 schreef borisz het volgende:
Verder nog eenvoor Bloes.
en ook nog eenvoor mij DH mag trots op me zijn, heb een 7,5 voor de her van finance
.
Bluezzie! foto's komen dit weekend ergensquote:Op donderdag 23 juli 2009 20:19 schreef Bluezz het volgende:
WB
[..]
WB DH![]()
![]()
![]()
Ik kijk ook uit naar jouw foto's
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |