....Is fucking irritant

Ik net even naar de Bas, boodschappen doen.
Terwijl ik op zoek ben naar de monchou
![]()
valt het me op dat er zo'n overgestresst wijf alles bij elkaar loopt te graaien en in een wagen te donderen, mij en andere winkelbezoekers daarbij storend in de weg lopend.
Blijkt dat wijf vervolgens voor me te staan bij de kassa. Heeft ze zich zo gehaast, dat ze zich 3 keer bedenkt of ze nou eigenlijk 1 of 2 dingen melk wil, (1 dus, de ander mochten ze bij de kassa achterhouden

). Klaar met de melk bedenkt ze zich 3x of ze nou eigenlijk wel die tuinfakkels die ze heeft wil (ook die laat ze uiteindelijk bij de kassa liggen) en zo voor nog wat. Alsof dat nog niet genoeg is, is ze de inlegkruisjes, of weet ik wat die wijven daar allemaal neerplempen, vergeten. Wordt er zo'n huppeltutje omgeroepen, die er 5 minuten over doet om de juiste kassa te vinden. Vervolgens gaat ze inlegkruisjes halen voor dat mens, komt ze terug, blijkt dat dat mens allways wil ipv kotex, gaat ze zelf maar die andere halen.
In de tussentijd kan ik geen kant op, gezien er achter me een flinke rij staat. Overigens staan er bij de anderen ook flinke rijen, dus het heeft geen zin om van kassa te wisselen.
gevolg: omdat dat *****wijf zonodig haast moet hebben staan er 5 mensen 10 minuten langer te wachten

egoistische trut.
samenvatting:
klacht: Bas verkoopt geen monchou meer