Dat is alleen voor betalingen binnen Europa. Verplichting van de EU voor kostenloos betalings verkeer.quote:Op woensdag 22 juli 2009 21:30 schreef Rewimo het volgende:
Overschrijven kost niets als je de kosten op "shared" zet, voorzover ik weet. Ik schrijf geregeld bedragen over naar Duitsland en daar komen geen kosten bij.
Dat is alleen binnen de EU.quote:Op woensdag 22 juli 2009 21:30 schreef Rewimo het volgende:
Overschrijven kost niets als je de kosten op "shared" zet, voorzover ik weet. Ik schrijf geregeld bedragen over naar Duitsland en daar komen geen kosten bij.
Zou dan toch even de koers hiervan naast de koers van een bank houden. Denk niet dat de koers van PayPal beter is dan boekingskosten van een bank, maar dat is natuurlijk ook afhankelijk van de hoogte van het bedrag.quote:Op woensdag 22 juli 2009 21:41 schreef Innisdemon het volgende:
Maak 2 paypal accounts aan. Stuur het naar het account die aan je NL rekening is gelinkt en voila.
Iets ruimere koers, geen boekingskosten.
JIj hebt een buitelandse valuta op je nederlandse rekening laten storten?quote:Op donderdag 23 juli 2009 00:10 schreef mividaloca het volgende:
Ik heb het gewoon op mijn nederlandse rekening laten storten en heb gewoon het gehele bedrag gehad er zijn dus geen kosten afgegaan..
Zullen euro's zijn van een europese bankrekening. Geen Australische Dollars van een Australische rekening.quote:Op donderdag 23 juli 2009 01:09 schreef Innisdemon het volgende:
[..]
JIj hebt een buitelandse valuta op je nederlandse rekening laten storten?
yes yes. vanuit Australie.. mijn belastinggeld door een bedrijf laten storten..quote:Op donderdag 23 juli 2009 01:09 schreef Innisdemon het volgende:
[..]
JIj hebt een buitelandse valuta op je nederlandse rekening laten storten?
Ik ben wel benieuwd met welk bedrijf je dit gedaan hebt. Ik probeer het namelijk over te boeken naar me nederlandse rekening. 1: er worden 24 australische dollars als transactie kosten berekent en 2: ik kan maar 1000 dollar per keer overboeken dus dan zou ik 2 keer het bedrag van 24 dollar kwijt zijn.quote:Op donderdag 23 juli 2009 11:04 schreef mividaloca het volgende:
[..]
yes yes. vanuit Australie.. mijn belastinggeld door een bedrijf laten storten..
Zoals al gezegd is, Paypal?. Eventueel via een familielid oidquote:Op zaterdag 25 juli 2009 10:52 schreef theemuts1982 het volgende:
[..]
Ik ben wel benieuwd met welk bedrijf je dit gedaan hebt. Ik probeer het namelijk over te boeken naar me nederlandse rekening. 1: er worden 24 australische dollars als transactie kosten berekent en 2: ik kan maar 1000 dollar per keer overboeken dus dan zou ik 2 keer het bedrag van 24 dollar kwijt zijn.
Dammit!
quote:Op woensdag 22 juli 2009 21:23 schreef theemuts1982 het volgende:
Ik heb een buitenlandse bankrekening. In australie wel te verstaan.
Ik heb daar een tijdje gewerkt en heb nu de belasting hiervan teruggekregen. Nou ben ik al een tijdje in nederland maar dit geld is gestort op me australische bankrekening. Nou vraag ik me af: "Wat is goedkoper?". Gewoon het bedrag pinnen en dan op me nederlandse bankrekening zetten of is het mogelijk om je geld over te schrijven door middel van internetbankieren. Of kom je dan alleen maar duurder uit?
Ik hoop dat er iemand is die me kan helpen.
Per pinactie moet je waarschijnlijk ook flink betalen, dus een eventueel restant is het minste waar je je zorgen om moet maken.quote:Op donderdag 23 juli 2009 07:58 schreef Fixers het volgende:
@ TS: Als je het hele bedrag wil pinnen, dan zal je nooit het hele bedrag kunnen opnemen. Pinautomaten geven normaal alleen maar uit in veelvouden van ¤ 10,- Je zult dan altijd met een restantje blijven zitten. Mogelijk ook nog moeten betalen voor de rekening.
Ik weet niet hoe het met de banken in Australië zit. Echter hier is pinnen toch altijd wereldwijd gratis als je niet het allergoedkoopste pakket bij je bank hebt? Ik pin in het buitenland altijd kleine bedragen om niet met veel van die valuta opgescheept te zitten en betaal nooit kosten. Het is natuurlijk wel de vraag welke koers je krijgt.quote:Op zaterdag 25 juli 2009 15:25 schreef Wackyduck het volgende:
[..]
Per pinactie moet je waarschijnlijk ook flink betalen, dus een eventueel restant is het minste waar je je zorgen om moet maken.
Dan rekent de bank waar je pint, dus niet je Nederlandse bank, ook nog eens kosten. En dat boven op de voor hun gunstige wisselkoers.quote:Op zaterdag 25 juli 2009 17:46 schreef DIJK het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe het met de banken in Australië zit. Echter hier is pinnen toch altijd wereldwijd gratis als je niet het allergoedkoopste pakket bij je bank hebt? Ik pin in het buitenland altijd kleine bedragen om niet met veel van die valuta opgescheept te zitten en betaal nooit kosten. Het is natuurlijk wel de vraag welke koers je krijgt.
ik heb gewoon via travellers xpress mijn taxback gevraagd en gezegd ik wil het op mijn nederlandse rekening hebben.. nu had ik uitgerekend dat ik 800 dollar moest krijgen min 99,-(fee van travellers xpress) ik kreeg dus een mail dat ik inderdaad 700 zou krijgen en dat het was overgeboekt.. had dus 406 euro op mijn rekening staan vorige week! nou dat klopt als je de wisselkoersen bekijkt.. er dus helemaal niks afgegaan verder.quote:Op zaterdag 25 juli 2009 10:52 schreef theemuts1982 het volgende:
[..]
Ik ben wel benieuwd met welk bedrijf je dit gedaan hebt. Ik probeer het namelijk over te boeken naar me nederlandse rekening. 1: er worden 24 australische dollars als transactie kosten berekent en 2: ik kan maar 1000 dollar per keer overboeken dus dan zou ik 2 keer het bedrag van 24 dollar kwijt zijn.
Dammit!
Maar zagen ze het als inkomsten uit het buitenland omdat jij niet wilde aangeven hoe je aan dat geld was gekomen? Er is een belastingovereenkomst tussen Australie en NL waar beide landen hebben afgesproken dat inkomen niet dubbel belast wordt.quote:Op zaterdag 25 juli 2009 12:43 schreef ozzietukker het volgende:
[..]Kijk uit voor de Nederlandse belastingdienst, geld overboeken vanaf een Australische (of welke buitenlandse rekening dan ook), welke op je eigen naam staat, naar je rekening in Nederland kan tot gevolg hebben dat zij hierover belasting willen incasseren omdat ze het zien als inkomsten in het buitenland, ondanks dat je er daar al belasting over hebt betaald.
(Ik heb dat zelf aan de hand gehad, en hoewel onterecht, uiteindelijk wel betaald omdat de belastingdienst geen idee had hoe het werkelijk zat met mijn inkomsten in het buitenland en ik dit ook niet wilde aangeven).
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |