En dat terwijl 'ie de inheemse fauna overhoop haalt. Nee, natuurlijk jaquote:Op dinsdag 21 juli 2009 23:12 schreef geelkuikentje het volgende:
[..]
Onze kat heeft altijd buiten rond gehuppeld. Het is een buitenkat. Dat kan in de gebieden buiten de bebouwde kom. Lekker buiten rommelen. Behoefte doen waar de kat wil. No problemo. Lekker jagen wat een kat leuk vindt.
Tuurlijk dat doet een kat standaard altijdquote:Op dinsdag 21 juli 2009 23:15 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
En dat terwijl 'ie de inheemse fauna overhoop haalt. Nee, natuurlijk ja.
Dus katten hebben geen natuurlijk instinct omdat ze van nature niet in Nederland in het wild leven?quote:Op dinsdag 21 juli 2009 23:14 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Dat blijkt. Een kat natuur noemen. En nog in Nederland ook. In Azië zou ik me er nog íets bij voor kunnen stellen.. Met de nadruk op iets.
Er zijn weinig beesten in Nederland zo onnatuurlijk als katten.
quote:Op dinsdag 21 juli 2009 23:16 schreef geelkuikentje het volgende:
[..]
Tuurlijk dat doet een kat standaard altijd
Je mist het punt.quote:Op dinsdag 21 juli 2009 23:16 schreef -En4Cer- het volgende:
[..]
Dus katten hebben geen natuurlijk instinct omdat ze van nature niet in Nederland in het wild leven?
Zeg dan niks![]()
Ook al heb je een kat als huisdier, het jachtinstinct haal je niet uit zo'n beest. Dus ja, het is de natuur dat een kat andere beest vangt, dood maakt en op eet.
Dat heb ik met andermans duiven die bij mij alles (vooral mn auto's + motor) onderschijten.quote:Op dinsdag 21 juli 2009 23:22 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
[..]
Je mist het punt.
Een kat is gecreëerd door de mens. Het is, zeker in Nederland, geen inheems beest. Het hoort dus niet in de natuur thuis. De natuur, als in: bui-ten. Maw: zo'n beest heeft buiten geen bestaansrecht wmb. En denk je dat hij onvoldoende leefplezier heeft binnenshuis, nou, dan neem je geen kat. Of zorg dat hij in jóuw tuin blijft.
Ik word schijtziek van alle katten die hier door mijn tuin struinen en op mijn auto krassen maken. Maak van jouw kat niet het probleem van de rest van de buurt.
ja dat is er : geef het beest geen voedsel en geen water meer, dan kan het beest je ook niet dankbaar zijnquote:Op dinsdag 21 juli 2009 23:03 schreef Jooppiejj het volgende:
dat is te weinig voor haar. ze is sowieso elke avond binnen (en dat soms al met luid protest)
is er geen andere manier om dat beest af te leren om dr prooien niet mee naar binnen te nemen?
Even ontopic...quote:Op dinsdag 21 juli 2009 22:46 schreef Jooppiejj het volgende:
ik vind het niet zozeer erg dat ze de beesten vangt. ik vind het meer vervelend dat ze de beesten naar binnen brengt en ze daar gaat mollen zodat alles onder bloed en veren en stukjes ledematen/ingewanden zit. buiten mag ze er mee doen wat ze wil
maar een eendagskuiken? waar kan je dat krijgen dan?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |