je weet dat jij in deze tijd nooit geboren zouquote:Op zondag 19 juli 2009 19:41 schreef versabommie het volgende:
[..]
Nergens voor nodig! Doe ik dus ook niet. Overigens wel een fijne zelfreflectie... Jij, je vader die je anaal uitwoont! Ik vind je een dappere kerel... ! Heb je ook geschreeuwd, toen die ouwe je binnendrong? Ik denk van niet, ik denk dat jij je op je gemak voelde! Top voor je!
neem 100 gr. seroxat en je ziet het misschien wel andersquote:Op zondag 19 juli 2009 19:49 schreef versabommie het volgende:
[..]
Jouw mod, dus neem je verantwoordelijkheid als een kerel! Als je anders denk, ban je me maar, ga ik de discussie elders aan. Het ligt nu aan jou.. ben je zeker genoeg van je zaak? Ja?
Dit topic was verziekt zodra het verhuisd werd naar VOL.quote:Op zondag 19 juli 2009 19:47 schreef remlof het volgende:
Wie lopen er hier nu dit topic te verzieken vraag ik mij af
Wat ben jij dan voor droeftoeter, zit je stringetje een beetje strak?quote:Op zondag 19 juli 2009 19:49 schreef versabommie het volgende:
[..]
Jouw mod, dus neem je verantwoordelijkheid als een kerel! Als je anders denk, ban je me maar, ga ik de discussie elders aan. Het ligt nu aan jou.. ben je zeker genoeg van je zaak? Ja?
Ja ik denk dat dit echt aan Laffer ligt ja of zijn jullie blind?quote:Op zondag 19 juli 2009 19:47 schreef remlof het volgende:
Wie lopen er hier nu dit topic te verzieken vraag ik mij af
Tja...quote:
zijn jullie aangesloten op het riool Anniequote:Op zondag 19 juli 2009 18:14 schreef Anniebab het volgende:
[..]
Nee hoor komen ook uit de kast ,vroeger niet zo makkelijk daar ben ik eerlijk in.We hebben inmiddels ook stromend water en elektra, goed he?
Nope, tis de string van je moeder.... Laat ze eens ophouden met krabben. !quote:Op zondag 19 juli 2009 19:51 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Wat ben jij dan voor droeftoeter, zit je stringetje een beetje strak?
datquote:
en toen raakte je helemaal van slag?quote:Op zondag 19 juli 2009 19:51 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Dit topic was verziekt zodra het verhuisd werd naar VOL.
Tja.. schijnt normaal te zijnquote:Op zondag 19 juli 2009 19:51 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Dit topic was verziekt zodra het verhuisd werd naar VOL.
En daar loopt dan zo'n mod rond die zijn bek maar een duw geeft en loopt te dreigen en te schelden.
En dan valt het me helemaal tegen dat jij het voor zo'n gast opneemt.
Jij bent echt niet goed in je kop he.quote:Op zondag 19 juli 2009 19:54 schreef laffer het volgende:
[..]
en toen raakte je helemaal van slag?![]()
pilletje doen, of touw?
Dat vroeg ik je moer ook vanacht, toen ik hem in d'r anus propte!quote:Op zondag 19 juli 2009 19:54 schreef laffer het volgende:
[..]
en toen raakte je helemaal van slag?![]()
pilletje doen, of touw?
ja ik heb met het verplaatsen van jullie topic jullie leven op de helling gezetquote:Op zondag 19 juli 2009 19:51 schreef Anniebab het volgende:
[..]
Ja ik denk dat dit echt aan Laffer ligt ja of zijn jullie blind?
Gewoon een melding richting mdi doen voor Laffer! Hier doe een melding voor Laffer: mailto:meldpunt@meldpunt.nlquote:Op zondag 19 juli 2009 19:55 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Jij bent echt niet goed in je kop he.
Het is gewoon een discriminerend topic, vol shit en bagger, maar dat schijnt maar niet tot die botte harses van je door te dringen.
flamen? je probeert het wel maar zelfs dat kun je nietquote:Op zondag 19 juli 2009 19:55 schreef versabommie het volgende:
[..]
Dat vroeg ik je moer ook vanacht, toen ik hem in d'r anus propte!
Melding: mailto:meldpunt@meldpunt.nlquote:Op zondag 19 juli 2009 19:49 schreef laffer het volgende:
[..]
je weet dat jij in deze tijd nooit geboren zouworden hè
je weet niet eens wat discriminatie isquote:Op zondag 19 juli 2009 19:57 schreef versabommie het volgende:
[..]
Gewoon een melding richting mdi doen voor Laffer! Hier doe een melding voor Laffer: mailto:meldpunt@meldpunt.nl
Daar gaat het helemaal niet om. Het gaat erom dat er een discriminerend VOL-subforum wordt geopend.quote:Op zondag 19 juli 2009 19:56 schreef laffer het volgende:
[..]
ja ik heb met het verplaatsen van jullie topic jullie leven op de helling gezet![]()
kom op zeg, get help!!!
Dat riep jouw moeder ook, toen ik tegen haar huig ketste!quote:Op zondag 19 juli 2009 19:58 schreef laffer het volgende:
[..]
je weet niet eens wat discriminatie is![]()
je bent nog te dom om te schijten
Mogen we alweer?quote:Op zondag 19 juli 2009 19:59 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Daar gaat het helemaal niet om. Het gaat erom dat er een discriminerend VOL-subforum wordt geopend.
Waarschijnlijk heeft er niemand ooit bij nagedacht dat dat nogal kwetsend over kan komen en dan worden degene die al weken hier in dit topic posten verplicht om in dat mongolenforum te posten.
Daar gaat het om.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |