quote:
Op donderdag 16 juli 2009 10:48 schreef fruityloop het volgende:[..]
Je kan natuurlijk beargumenteren dat een afspraak an-sich daar niet onder valt, vaak zetten mensen dit bij afwezigheid ook in een groepsagenda/planning op het werk. Even los van de details van het verhaal, heeft een werknemer tot op een zekere hoogte ook een informatie plicht jegens zijn werkgever, en moet hij ook waar mogelijk een terugkeer naar het werk bespoedigen, of omgedraaid, geen activiteiten ondernemen die dit vertragen, zoals 1 van mijn collega's die met hartritme stoornissen thuis zat en 2 kuub zand om het huis ging kruien voor de zandbak van de kids.
De werkgever in kwestie had gewoon via de arbo-dienst om een briefje oid moeten vragen van het bezoek, of dit direct bij de collega aan moeten kaarten.
Jawel, een afspraak valt daar ook onder.
Aan de andere kant, het lijkt me wel zo prettig om, als je zo vaak naar het ziekenhuis moet of wat dan ook vanwege een almaar durende aandoening, dat je daar wat over zegt, tegen je collega's, je baas, of wat dan ook.
Als ik verder helemaal niets los laat maar alleen maar zeg dat ik steeds naar het ziekenhuis moet voor een hersenaandoening, maar verder zwijg ik in alle talen, ja, dan roep je het wel een beetje over jezelf af dat er verhalen de rondte gaan doen (bij gebrek aan informatie, vervelend menselijk trekje is dat

) maar ik heb het idee dat de baas van de collega van TS in dit geval zijn wantrouwen ergens anders op baseert dan een 'gebrek aan informatie'?