Heb jij ooit een andere icon gehadquote:Op donderdag 16 juli 2009 15:15 schreef Litpho het volgende:
Of je herkent mijn nieuwe usericon niet natuurlijk.
Braaf, wellicht, sowieso kwam je milder over na de geboorte van je eerste dochter, maar onschuldig? Niet echtquote:Op donderdag 16 juli 2009 15:23 schreef petitlapin2 het volgende:
[..]
![]()
ach, ik blijf mijn reputatie als "relkonijn" volledig onterecht vinden.
Als ik zie wat andere users op dit forum durven schrijven, vond en vind ik mezelf enorm braaf.
Postte jij in dit forum toen mijn dochters zijn geboren... man toch, jij bent me dus echt volledig ontgaan.quote:Op donderdag 16 juli 2009 15:26 schreef Litpho het volgende:
Braaf, wellicht, sowieso kwam je milder over na de geboorte van je eerste dochter, maar onschuldig? Niet echt.
Ik postte hier ook toen je terugkwam als petitlapin2, nieuw en verbeterdquote:Op donderdag 16 juli 2009 15:33 schreef petitlapin2 het volgende:
Postte jij in dit forum toen mijn dochters zijn geboren... man toch, jij bent me dus echt volledig ontgaan.
Schuldig is een groot woord inderdaad. Is "onderhoudend" beter?quote:En ben ik "schuldig", man man man, ik moet eerlijk zeggen dat ik steeds opnieuw verschoot van sommige reacties op mijn uitspraken. Ik had de gave om rellen te starten zonder dat ik dat wou of zelfs kon voorzien.
Ik denk dat het ligt aan een verschil tussen Nederlanders en Belgen/Fransen. Correct me if I'm wrong, maar ik krijg veel de indruk dat Nederlands niet zo goed kunnen omgaan met kritiekquote:Op donderdag 16 juli 2009 15:34 schreef Litpho het volgende:
Ik postte hier ook toen je terugkwam als petitlapin2, nieuw en verbeterd.
Schuldig is een groot woord inderdaad. Is "onderhoudend" beter?.
Ik weet niet of ik het met je vergelijking eens ben, maar dat laatste is gewoon aantoonbaar waarquote:Op donderdag 16 juli 2009 15:38 schreef petitlapin2 het volgende:
[..]
Ik denk dat het ligt aan een verschil tussen Nederlanders en Belgen/Fransen. Correct me if I'm wrong, maar ik krijg veel de indruk dat Nederlands niet zo goed kunnen omgaan met kritiek.
Doe normaal kneus!quote:Op donderdag 16 juli 2009 15:41 schreef Litpho het volgende:
[..]
Ik weet niet of ik het met je vergelijking eens ben, maar dat laatste is gewoon aantoonbaar waar.
Ik breng daarentegen ook de nodige tijd door op een Amerikaans forum en daar zitten vergeleken met Fok! nog veel meer mensen die bijna op zoek lijken te zijn naar iets om zich beledigd over te voelen.
Ik houd inderdaad mijn hart vast voor een Haarlems forum.quote:Op donderdag 16 juli 2009 16:26 schreef Godtje het volgende:
[..]
Doe normaal kneus!
Het is gewoon niet waar. Amerikanen zijn tof.
Dat is er al.quote:Op donderdag 16 juli 2009 16:33 schreef Litpho het volgende:
[..]
Ik houd inderdaad mijn hart vast voor een Haarlems forum.
Oh ja. En jaquote:Op donderdag 16 juli 2009 15:25 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Heb jij ooit een andere icon gehad?
Rellen over softwarequote:
Ik heb de mijne al heul lang iig, heb er maar 2 gehad voor zover ik me kan herinneren. En deze blijft ook nog wel evenquote:Op donderdag 16 juli 2009 15:25 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Heb jij ooit een andere icon gehad?
Hij was okay.quote:Op donderdag 16 juli 2009 17:51 schreef liefie_ het volgende:
Hij is weg, mijn vriendje
Ik ben verdrietig
Omdat ik op vakantie ben?quote:
Ik zit nu in Cochem in Duitsland. Over een paar dagen reizen we verder naar Spanje!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |