En dan zo op een foto gaan, dan ben je nog zieligerquote:Op dinsdag 14 juli 2009 23:24 schreef Dennis101 het volgende:
En het komt niet in je op dat hij het tasje van een vriendin om zijn nek heeft om even te bewaken?
Hij heeft de kleur van dat shirt ook niet mee.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 23:26 schreef klipper het volgende:
Jongens met tasjes........... zijn toch homo?
Denk je erover om zelf eentje te gaan dragen dan?quote:Op dinsdag 14 juli 2009 23:26 schreef klipper het volgende:
Jongens met tasjes........... zijn toch homo?
Wat heeft dat nu weer met FOK! te maken?quote:Op dinsdag 14 juli 2009 23:25 schreef Boomfluisteraar het volgende:
HIVes.
Allemachtig, FOK! verpaupert met de dag.
http://sander-loves-joske.hyves.nl/quote:Op dinsdag 14 juli 2009 23:23 schreef Druktemaker het volgende:
http://94.100.114.11/6489(...)48970464_6_BOTL.jpeg
Even kijken van wie die hyves is.
het is dat je ajacied bent anders was ik tegen je uitgevallen dat er niks mis is met Almerequote:
Hoezo, durf je hem nu opeens niet meer zelf vast te houden.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 23:27 schreef Boomfluisteraar het volgende:
[..]
Denk je erover om zelf eentje te gaan dragen dan?
Dat is een schoudertas, zoiets is normaal hoor. Hoewel Bauer natuurlijk wel een echte baas is hoorquote:
Waarom zou je het jezelf anders afvragen?quote:Op dinsdag 14 juli 2009 23:28 schreef klipper het volgende:
[..]
Hoezo, durf je hem nu opeens niet meer zelf vast te houden.
je hebt je naam ook al niet mee
Whahahahah!quote:Op dinsdag 14 juli 2009 23:29 schreef Fortitudo het volgende:
Als ik eerlijk ben loop ik mijzelf meer te ergeren aan dat achterlijke smoelwerk van die zeekoe in de linkerhoek van de foto
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Een oude, seniele vos is nog steeds sluw en schuw. Nooit afschrijven zeg ik je.
Samen lelijk zijn ze dusquote:Op dinsdag 14 juli 2009 23:30 schreef Larry-Laffer het volgende:
Dat tasje is gewoon van die chick, lijkt me toch vrij duidelijk, paniekzaaier.
muay-toy is ook homo, hij heeft dus zelf ook een tasjequote:Op dinsdag 14 juli 2009 23:34 schreef muay-toy het volgende:
Die tas is van dat meisje oen, die foto is gewoon voor de grap. Mag je tegenwoordig geen foto's meer maken voor de lol? Rot toch op TS, kansloos topic dit.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |