A ik volg dat hele twitter nog nietquote:Op dinsdag 14 juli 2009 08:09 schreef Armageddon het volgende:
Waarom volg je mij nog niet dan J? Zo gaat het nooit wat worden natuurlijk he?
Ach. Zo ken'took.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 08:33 schreef Houzer het volgende:
[..]
Tov J.
Ik had het ook willen ophalen hoor.
had mn schoonma misschien nog geleefd.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 08:41 schreef Houzer het volgende:
Heb je wel het borstkanker probleem opgelost.
Bizar dat ze met alle technologische ontwikkelingen van tegenwooridg, nog steeds niet in staat zijn om kanker goed te kunnen genezen.quote:
Ik kan het je aanraden hoor.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 08:43 schreef Joene het volgende:
ik heb er al een poos niet meer aan gezeten die jesters.
ik zal H is vragen of ze er zin an hebt.quote:
hmmm ja dat is nogal moeilijkquote:Op dinsdag 14 juli 2009 08:48 schreef Houzer het volgende:
[..]
Bizar dat ze met alle technologische ontwikkelingen van tegenwooridg, nog steeds niet in staat zijn om kanker goed te kunnen genezen.
Mja, dat zal nog wel een beetje een issue zijn gok ik zo.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 09:13 schreef Joene het volgende:
[..]
ik zal H is vragen of ze er zin an hebt.
2 Nieuwe?quote:Op dinsdag 14 juli 2009 09:37 schreef Armageddon het volgende:
M'n ma had ook borstkenker paar maanden terug. Zijn allebei haar borsten verwijderd en er meteen twee nieuwe aangezet. Bizar.
je weet het niet J.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 09:18 schreef Jarno het volgende:
[..]
Mja, dat zal nog wel een beetje een issue zijn gok ik zo.
Jij zegt ook nooit watquote:Op dinsdag 14 juli 2009 09:37 schreef Armageddon het volgende:
M'n ma had ook borstkenker paar maanden terug. Zijn allebei haar borsten verwijderd en er meteen twee nieuwe aangezet. Bizar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |