FOK!forum / Sport Algemeen / Wielrenfiets
HalloDaardonderdag 9 juli 2009 @ 20:47
Hallo,
Ik zat eraan te denken om wielrennen is een beetje uit te proberen, mountainbike al een tijdje en dit bevalt me wel. Nu wilde ik alleen wel met een fiets beginnen die niet te duur is, dan kan ik daarna altijd nog investeren in een wat duurdere betere fiets.
Nu lag laatst bij ons de gamma krant bij ons op de mat en daar stond deze fiets in:
http://www.gamma.com/main.html?pid=983
Is deze fiets zijn geld waard of valt hij na 2 weken uit elkaar, hoop dat er hier iemand meer verstand van heeft.

Alvast bedankt.
Yozzzdonderdag 9 juli 2009 @ 20:48
In twee weken valt hij niet uit elkaar. Hij is wel roestbruin geworden tegen die tijd
HalloDaardonderdag 9 juli 2009 @ 20:50
Zo'n slecht weer wordt het toch zeker niet de komende 2 weken, en 's nachts mag hij binnen slapen.
-skippybal-donderdag 9 juli 2009 @ 21:00
Ik zou zo'n fiets nooit bij zo'n winkel kopen. Beter trek je wat meer geld ervoor uit bij de speciaalzaak of zoek je een goede tweedehandse
Rosbiefdonderdag 9 juli 2009 @ 21:03
Gewoon een fiets kopen met minimaal shimano 105, dit is gewoon 400 euro weggooien.
Goedkoop is duurkoop.
HalloDaardonderdag 9 juli 2009 @ 21:19
Ik wilde er juist niet te veel aan uitgeven, dat kan altijd nog. Ik snap dat ik voor dat geld geen topspul heb, maar is de prijs/kwaliteit verhouding wel in orde?
En op welk onderdeel zit jij te doelen met shimano 105?

alvast bedankt voor alle reacties.
RichardRicharddonderdag 9 juli 2009 @ 21:33
quote:
Op donderdag 9 juli 2009 21:19 schreef HalloDaar het volgende:
Ik wilde er juist niet te veel aan uitgeven, dat kan altijd nog. Ik snap dat ik voor dat geld geen topspul heb, maar is de prijs/kwaliteit verhouding wel in orde?
En op welk onderdeel zit jij te doelen met shimano 105?

alvast bedankt voor alle reacties.
Waarschijnlijk de hele groep.
JaapBdonderdag 9 juli 2009 @ 21:42
Zoals gezegd hier is het beter om naar een speciaalzaak te gaan, daar je voor te laten lichten en ook aan te geven wat je wilt. Dan kan het zijn dat je een tweedehands kunt kopen die geschikt is voor jouw maatvoering, en anders kijken voor een nieuwe fiets. En dan niet direct voor superlicht willen gaan want je betaald voor iedere 100 gram die er af gaat flink meer geld.
Wel zorgen voor een goede rem en schakelgroep zoals bijvoorbeeld Shimano. Maar ook Campgnola is goed.
En zorg er ook voor dat je goeie schoenen en kleding koopt anders heb je alsnog een probleem.
marcodejdonderdag 9 juli 2009 @ 21:59
En als je naar een fietsenboer gaat: laat je opmeten.
Yozzzvrijdag 10 juli 2009 @ 00:17
Gebruik de informatie die je van de fietsenboer krijgt om een goede tweedehands van Marktplaats te plukken. Er staan genoeg mooie Trek-fietsen op

Zoals: Klik