abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_70800043
Hallo mensen,

Even een vraagje. Door persoonlijke omstandigheden heb ik bijna 1,5 maand gemist van mijn studie. Toch heb ik alle verslagen netjes gemaakt. Ik wilde ze inleveren, maar kreeg te horen dat ze niet meer worden nagekeken omdat ik te laat ben en het blok nu afgesloten is... Eigenlijk dacht ik dat het gewoon heel erg belangrijk is dat de verslagen gemaakt worden, maar blijkbaar vergis ik mij. Maar ergens vraag ik mij af of een HBO opleiding dat zomaar kan doen... Ik bedoel uiteindelijk gaat het er toch om dat je laat zien dat je competent bent en dat je de opleiding goed doorlopen hebt? Bovendien betaal ik toch collegegeld??? En dat is duur zat. Aan mijn inzet ligt het ook echt niet, want hoewel ik door omstandigheden even niet op school kon komen heb ik alles individueel bijgetrokken door er kijhard voor te gaan. Het voelt als een domper op het harde werk als je de verslagen niet eens meer in mag leveren.
  donderdag 9 juli 2009 @ 00:36:27 #2
134533 donroyco
dus niet Donroyco
pi_70800148
Verschilt per opleiding, vraag aan je studieloopbaanbegeleider, kijk in de statuten of spreek de commissie die erover gaat erop aan..
Op maandag 29 september 2008 11:45 schreef HostiMeister het volgende:
Dat is zeg maar de Nederlandse taal op een vuige keukentafel voorover buigen en hem dan zonder glijmiddel anaal verkrachten. :'(
  donderdag 9 juli 2009 @ 00:38:14 #3
228569 feelsgoodman
esse est percipi
pi_70800184
En dit zit dan op het "hoger" beroeps onderwijs. Gevalletje eigen schuld, dikke bult.

Anderhalve maand absentie, door omstandigheden. Zeer competent, ja.
pi_70800210
Anderhalve maand te laat zijn met een deadline vind ik nou niet echt competent.

In het bedrijfsleven kan je ook niet aankomen met een excuus van "ja maar ik had het eventjes druk in de persoonlijke leefsfeer", een deadline is een deadline en daar hoor je je aan te houden. Mocht het echt niet mogelijk zijn die te halen vanwege omstandigheden, dan moet je dat altijd VOORDAT de deadline verstreken is kenbaar maken aan diegenen die het project/huiswerk moeten nakijken en controleren en hopen op hun coulantie.
deal with it
pi_70800218
Je studiegids geeft daar helderheid over. Sla die er dus even op na!
pi_70800255
En je kan er ook nog mee naar de examencommissie stappen. Schrijf je hun een brief met jouw deel van het verhaal, en zij gaan dan beoordelen of je alsnog de punten kan krijgen.
pi_70800277
OK bedankt! Ik ben niet 1,5 maand te laat met de deadline, ongeveer 2 weken.
pi_70800526
quote:
Op donderdag 9 juli 2009 00:32 schreef vlynder het volgende:
kijhard
!!!
Op dinsdag 23 december 2008 13:19 schreef Slarioux het volgende:
Wauw, wat een grap. Ik heb niet meer zo gelachen sinds 11 september.
pi_70800563
Het is al laat!!!!
KEIhard, ik weet het!!!
pi_70800851
Ik had 1 maand terug geleden nog een formularium ingeleverd wat 4 maanden na de deadline was en werd nog gewoon goedgekeurd
I just had to get that stress off my chest like breast reduction.
pi_70811591
Ja, dat had je misschien beter van tevoren even met de betreffende docent kunnen overleggen. Mijn ervaring is dat er vaak best iets te regelen valt (docenten zijn ook mensen), als je het maar op tijd aangeeft en dus niet een paar weken na een deadline aan komt kakken met "ja maar...!".

Maar je kunt het uiteraard alsnog proberen, gewoon even een mailtje naar de docent sturen, lijkt mij. Niet geschoten is altijd mis. Ik denk alleen dat redeneringen als "ik betaal er toch voor!!!" je niet echt gaan helpen, dus misschien kun je dat beter weglaten. Gewoon uitleggen waarom je zo lang absent bent geweest, waarom je dat niet eerder hebt aangegeven en of je alsjeblieft voor deze ene keer het nog in mag leveren.
"You wanna be bald? Do what I did: wait a while. In the meantime, there is no excuse for running around looking like a freshly circumcised dick."
  donderdag 9 juli 2009 @ 13:50:41 #12
88233 Steve
Still the best.
pi_70811679
Heb je al eerder aangegeven wat er aan de hand is, en bv. even met een studiebegeleider naar de opties gekeken?
"Atb is lief, groetjes Peri."
  Moderator donderdag 9 juli 2009 @ 15:00:33 #13
72712 crew  Rene
Dabadee dabadaa
pi_70814296
Persoonlijke omstandigheden. Als het inleveren niet mag dit opvoeren bij de examencommissie. Misschien krijg je dan een vervangende opdracht.
 | ❤ | Triquester... | ツ Met een accént aigu
  donderdag 9 juli 2009 @ 15:01:47 #14
47047 Herkauwer
een dag niet gehuppeld .......
pi_70814348
Ik mag aannemen dat je voor het verstrijken van de termijn wel hebt aangegeven dat je je verslagen pas later kon inleveren. Als je dat al niet hebt gedaan moet je helemaal niet zeuren.
Zonnepanelen 28 * 290 = 8120 Wp - W - 11° hellingshoek
pi_70844985
Als die persoonlijke omstandigheden al anderhalve maand aanhouden, waarom heb je dan niet al veel eerder aan de bel getrokken?

Altijd dat achteraf gezeur.
pi_70845576
quote:
Op donderdag 9 juli 2009 15:00 schreef Renesite het volgende:
Persoonlijke omstandigheden. Als het inleveren niet mag dit opvoeren bij de examencommissie. Misschien krijg je dan een vervangende opdracht.
Persoonlijke omstandigheden

Dat wordt zo vaak misbruikt. Kan me herinneren dat ik vorig jaar in een statistiek werkgroepje met een aantal finnen samenwerkte, die me wat 'studietips' gaven:

'Ja, gewoon in het begin van het jaar naar de studieadviseur en dan zeggen dat je familieproblemen hebt.., als je dan het BSA niet haalt mag je toch gewoon blijven.'
pi_70845665
te laat is te laat, als je je benen breekt moet je het ook op tijd inleveren.
No Guts, No Glory
  Moderator vrijdag 10 juli 2009 @ 13:55:27 #18
72712 crew  Rene
Dabadee dabadaa
pi_70847591
quote:
Op vrijdag 10 juli 2009 12:58 schreef Finitio het volgende:

[..]

Persoonlijke omstandigheden

Dat wordt zo vaak misbruikt. Kan me herinneren dat ik vorig jaar in een statistiek werkgroepje met een aantal finnen samenwerkte, die me wat 'studietips' gaven:

'Ja, gewoon in het begin van het jaar naar de studieadviseur en dan zeggen dat je familieproblemen hebt.., als je dan het BSA niet haalt mag je toch gewoon blijven.'
Klopt. Mijn studieloopbaanbegeleider zei ook halverwege het jaar. 'Alleen als je persoonlijke problemen hebt, is het goed dat je bij mij langs komt. Wanneer ik dit niet eerder weet kan je er ook niet op terugkomen wanneer je een BSA krijgt.
 | ❤ | Triquester... | ツ Met een accént aigu
  vrijdag 10 juli 2009 @ 16:23:50 #19
241811 Matthijs-
Nice car, Bob
pi_70852643
Deadline = deadline.

En als je dat van tevoren niet aan hebt gegeven valt er al helemáál niets te zeuren.
Oh really?
pi_70852884
"ik betaal toch collegegeld", dat vind ik een heel mooi argument
pi_70853043
quote:
Op vrijdag 10 juli 2009 12:58 schreef Finitio het volgende:

[..]

Persoonlijke omstandigheden

Dat wordt zo vaak misbruikt. Kan me herinneren dat ik vorig jaar in een statistiek werkgroepje met een aantal finnen samenwerkte, die me wat 'studietips' gaven:

'Ja, gewoon in het begin van het jaar naar de studieadviseur en dan zeggen dat je familieproblemen hebt.., als je dan het BSA niet haalt mag je toch gewoon blijven.'
Herkenbaar. Volgens mij wordt in 8 op de 10 BSA-gevallen dit excuus onterecht opgevoerd.
pi_70877408
Heel erg bedankt voor alle antwoorden. Het is me duidelijk! Vervelend, dat zoveel mensen "persoonlijke omstandigheden" misbruiken.... Daardoor moet je je volledig verantwoorden als er echt iets is. Mijn opleiding wil nu dat ik precies vertel wat er dan is, om te kijken of ze daar iets mee kunnen. Ergens denk ik: -dat gaat jullie helemaal niks aan- maar ik heb geen keuze wil ik deze studie blijven volgen.
pi_70910922
Altijd de school op de hoogte houden van eventuele problemen, dan zullen je ze je veel sneller ter wille zijn wanneer je niet aan je (inlever)verplichtingen kunt voldoen. Bij ons moeten we onze begeleider op de hoogte houden, het uitgangspunt is "geen bericht is goed bericht".
Maar goed, dat is een les voor de volgende keer
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')