dag 1: AMS-Hong Kongquote:
ik mv203, of 302quote:Op vrijdag 11 september 2009 00:08 schreef Koewam het volgende:
wie is 203 dan? ik ben 203a...
Was het mediacollege niet (bijna) failliet oid?quote:Op vrijdag 11 september 2009 00:35 schreef lienelien het volgende:
[..]
Tja als je alleen over dingen wil schrijven die jou interesseren moet je gewoon een blog maken
Ik heb besloten dat ik toch bij tv wil. Heb een toffe minor gedaan, super stage gehad, en op het mim hebben ze dit jaar geen tutoren nodig![]()
dus dat kan ik ook niet gaan doen en ik moet wel een beetje aan cv-building gaan doen.. daarnaast ben ik natuurlijk ook nog altijd druk druk met www.campuswiki.nl . Nog vrijwilligers hierzo?
![]()
Uni heb ik ook over nagedacht, maar lijkt me toch te saai (ik ben liever bezig enzo) en ik heb geen master gevonden die me echt heel heel leuk leek. Het werk wat ik wil doen kan ik ook gewoon met hbo, dus dat is verder geen probleem. Had trouwens wel ้้n geweldige master gevonden (aan het mediacollege) maar die kost ค14.000 per jaar![]()
oh leuk! Waar wil je naartoe? En wat voor een stage dan?quote:Op vrijdag 11 september 2009 19:58 schreef Tonio-mcdo het volgende:
Ik ben nu al dingen aan het regelen voor mijn (buitenlandse) stage in april.
Parijs!quote:Op vrijdag 11 september 2009 20:02 schreef lienelien het volgende:
[..]
oh leuk! Waar wil je naartoe? En wat voor een stage dan?
Ik schijn echt een van de weinige mensen te zijn die geen hekel heeft aan fransozen. Al kunnen ze best arrogant doen tegen toeristen. Meestal denken ze echter dat ik 'een local' benquote:Op vrijdag 11 september 2009 20:06 schreef lienelien het volgende:
ohh ParijsDaar wilde ik eigenlijk ook nog altijd een tijdje wonen. Maar die domme Fransozen
Daarnaast is mijn Frans ook echt niet meer wat het geweest is
quote:Op vrijdag 11 september 2009 20:16 schreef Tonio-mcdo het volgende:
[..]
Ik schijn echt een van de weinige mensen te zijn die geen hekel heeft aan fransozen. Al kunnen ze best arrogant doen tegen toeristen. Meestal denken ze echter dat ik 'een local' ben. (Mijn vocabulaire zakt naar thuiskomst weer als een plumppudding in helaas.
)
Haha nou wil ik zien hoe jij eruit ziet. Kan wel kloppen trouwens, ik had ontzettende hoofdpijn dus bijna heel de dag met zonnebril opgelopen.quote:Op vrijdag 18 september 2009 14:33 schreef Duim het volgende:
Volgens mij zag ik Tonio-mcdo vandaag op de trap. Je had zo'n bekend gezicht, maar ik wist niet waarvan. Dus net heb ik iedereens fotoboek uit dit topic doorgekeken en ik denk dat jij het was
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |