Dat is het nadeel van schrijven, posten en dan pas controleren en indien nodig verbeteren.quote:Op maandag 6 juli 2009 21:40 schreef IshtarOptimel het volgende:
Lieverd, ah, het is al gewijzigd. Even klacht lezen.
quote:Op maandag 6 juli 2009 21:43 schreef Penisbaard het volgende:
Onzinnige moeilijke woorden als "product" en "gelikte" in de OP.
Dat heb je goed gezien. Mooie muziek is dat hè?quote:
Precies, wat een opschepper.quote:
Erg goed, ik haal zowaar nu ook tentamens. En het is er erg gezellig. Veel gezelliger dan tussen die betweterige autisten.quote:
Je gaat zelf off topic. Sultan of Swing?quote:Op maandag 6 juli 2009 21:50 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Erg goed, ik haal zowaar nu ook tentamens. En het is er erg gezellig. Veel gezelliger dan tussen die betweterige autisten.
Opschepper?quote:Op maandag 6 juli 2009 21:49 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Precies, wat een opschepper.
Ik had vandaag tenminste een college over teelbalkanker, hij bloemschikken niveau II.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 6 juli 2009 21:52 schreef Beauregard het volgende:
Goed punt, ik neem het mee naar achteren.Pics van je besmeurde bips?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Alle reclame die zich niet tot de feiten beperkt. Subjectieve beeldvorming rondom een product is onzinnig. Zonde van het geld.quote:Op maandag 6 juli 2009 21:53 schreef IshtarOptimel het volgende:
Geef eens voorbeelden van onzinnige reclames.
quote:
Tegenvallertje ditquote:Op maandag 6 juli 2009 22:01 schreef Beauregard het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Net geprobeerd de zelfontspanner te gebruiken. Maar hij klikte al voordat ik überhaupt in beeld was.
CONCRETE voorbeelden, Henk.quote:Op maandag 6 juli 2009 21:57 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Alle reclame die zich niet tot de feiten beperkt. Subjectieve beeldvorming rondom een product is onzinnig. Zonde van het geld.
quote:
quote:Op maandag 6 juli 2009 22:09 schreef IshtarOptimel het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
Mien Servus & zijn geyle usericon van die Franse doemdenker.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |