FOK!forum / Voetbal / AFC Ajax #1354: Trainen, kopen en selecteren in De Lutte.
BliksemSchigtmaandag 6 juli 2009 @ 14:23


Martin Jol neemt 27 spelers mee naar het trainingskamp in De Lutte. Gabri blijft achter in Amsterdam. De Spanjaard is herstellende van een achillespeesblessure.

De selectie vertrekt vanmiddag richting hotel De Bloemenbeek in De Lutte voor een zesdaags trainingskamp. Ajax speelt tijdens het trainingskamp drie oefenduels. Dinsdag staat een wedstrijd tegen algeheel amateurkampioen WKE op het programma. HZVV is donderdag de tegenstander van de ploeg van Martin Jol en zaterdag wordt het trainingskamp afgesloten met een oefenduel tegen Huizen. Tussendoor traint de selectie op de velden van sv De Lutte.

Selectie trainingskamp De Lutte:
Maarten Stekelenburg
Kenneth Vermeer
Marco Bizot
Gregory van der Wiel
Oleguer
Jan Vertonghen
Rasmus Lindgren
Urby Emanuelson
Miralem Sulejmani
Ismaïl Aissati
Bruno Silva
Luis Suarez
Rob Wielaert
Toby Alderweireld
Dario Cvitanich
Eyong Enoh
Siem de Jong
Vurnon Anita
Jan-Arie van der Heijden
Evander Sno
Jeffrey Sarpong
Daley Blind
Dennis Rommedahl
Mitchell Donald
Kennedy
Marvin Zeegelaar
Darko Bodul


Over Ajax-gerelateerde nieuwsberichten, oftwel versteegrobjes:
-Kijk naar de tijd en datum van het nieuwsbericht wat je wil posten.
-Kijk naar de klok van je computer.
-Kijk naar de tijd van de laatste post in het Ajax topic.
-Probeer even na te denken en te berekenen hoeveel tijd er tussen zit.
Bij meer dan twee uur kun je bijna zeker van zijn dat het nieuws al in het topic staat en hoef je het dus niet weer te posten. Bekijk ook sowieso de meest recente pagina in het topic ipv blind copy/pasten!

Dezelfde nieuwsberichten op elke pagina van een topic lezen met daarbij weer eerst 5x keer dat het een versteegrobje is - dan schiet het gewoon niet meer op.

Kijk verder eens in de VBL index voor nog meer topics: Voetbal en voor SC ben je van harte welkom onder in VBL, bij de centrale topics.

[ Bericht 60% gewijzigd door Prosac op 06-07-2009 14:25:51 ]
BigKahunamaandag 6 juli 2009 @ 14:24
In Zegelaar heb ik nooit iets kunnen ontdekken. Niet dat snelle, explosieve, handige, vlugge wat je van een jeugd-buitenspeler mag verwachten.
_Mike_maandag 6 juli 2009 @ 14:24
Martina is dan ook gewoon een matige voetballer voor Ajax.
quote:
Op maandag 6 juli 2009 14:24 schreef BigKahuna het volgende:
In Zegelaar heb ik nooit iets kunnen ontdekken. Niet dat snelle, explosieve, handige, vlugge wat je van een jeugd-buitenspeler mag verwachten.
Hoe vaak heb je hem zien spelen? Laat me raden, tegen Volendam uit en Cape Town?
kevin6188maandag 6 juli 2009 @ 14:24
quote:
Op maandag 6 juli 2009 14:20 schreef BliksemSchigt het volgende:
Timmer .

Die komt sowieso niet als 3e keeper en lijkt me niet de beste persoon voor in de groep.
Met z'n allen de skihut in ter bevoordering van het groepsgevoel, waarom niet? Misschien komt z'n mattie De Cler wel. Hebben we weer een linksback.

Win-winsituatie.
BigKahunamaandag 6 juli 2009 @ 14:24
quote:
Op maandag 6 juli 2009 14:23 schreef BliksemSchigt het volgende:
[ afbeelding ]
Kennedy gaat voor een Davidsje.
kevin6188maandag 6 juli 2009 @ 14:24
Urby zegt deze week in Sportweek: 'Nooit meer linksback'
Prosacmaandag 6 juli 2009 @ 14:24
Gezien de -betrekkelijke rust- bij Ajax en andere Nederlandse clubs denk ik dat vele selecties er op 1 september heel anders uit zien dan op 31 juli.
BliksemSchigtmaandag 6 juli 2009 @ 14:25
http://www.derf.com.ar/despachos.asp?cod_des=274528&ID_Seccion=31

Prediger gaat deze week kiezen waar hij wil voetballen, Boca, Benfica of Ajax. Hij wil gaan voor de club waar hij zich het meest kan ontwikkelen en in beeld blijft voor de selectie van Argentinie. Ajax heeft wel het meest geboden als transfersom.
quote:
Update 13.50 uur: Eerste bod Ajax op verhoeven afgewezen

Volgens het Noordhollands Dagblad heeft Volendam inmiddels een eerste bieding van de Amsterdammers op Verhoeven ontvangen, en ook meteen afgewezen. “Als Ajax Jeroen écht graag wil hebben, dan moeten ze onze prijs voor hem betalen en niets minder. Wij zijn er helemaal niet blij mee als Jeroen vertrekt, want hij is onze aanvoerder en bovendien een boegbeeld van de club”, stelt manager Peter Wijker.

“De komende jaren moet hij een belangrijke rol in ons elftal gaan vervullen. En bovendien: vind maar eens een goede vervanger een maand voor de start van de competitie”, vervolgt hij. De doelman zelf ziet een terugkeer wel zitten. “Mijn zaakwaarnemer Jan Kabalt heeft inmiddels contact gehad met Ajax. Ajax is een topclub, wie dan geen interesse heeft... Eerst moeten de clubs eruit zien te komen, dan is het mijn beurt om met Ajax te praten.”
quote:
Stekelenburg: de ogen van Ajax in Afrika

Met het WK in Zuid-Afrika in aantocht heeft Ajax de band met Ajax Cape Town verstevigd. Maarten Stekelenburg is sinds januari hoofd opleidingen van de filiaalclub in Kaapstad. 'Ik heb het gevoel dat Ajax deze club heel serieus neemt.'

Kort voor zijn vertrek naar Kaapstad zei Stekelenburg: ''Ik ga er onbevangen heen.'' Vijf maanden later is hij in Nederland, voor twaalf dagen, vanwege de winterstop in Zuid-Afrika. ''Maar ik ga straks met heel veel plezier en ambitie terug. Ik heb het idee dat mijn aanwezigheid zinvol is en dat Ajax Cape Town belangrijk kan zijn voor Ajax.''

Het raamwerk van Ajax staat nog, ontdekte Stekelenburg in zijn eerste periode op Ikamva, het complex dat dezelfde naam draagt (Toekomst) als de jeugdaccommodatie in Amsterdam. ''Maar je merkt ook dat er een tijdje geen of weinig Nederlanders hebben gewerkt. Dat zie je bij voorbeeld aan de manier van spelen van de zes opleidingselftallen: te vaak de lange bal, een soort voetbal dat vooral leunt op kracht en snelheid, een meer Afrikaanse speelstijl. We moeten dat langzaam weer 'verajaxen'. Een verzorgde opbouw, goed positiespel. Dat doe je door daar elke dag, bij elke training, de nadruk op te leggen, bij zowel de trainers als de spelers.''

Ajax heeft de laatste jaren iemand in Kaapstad gemist die met 'Ajax-ogen' naar spelers kan kijken. ''En dat heb ik de voorbije tien jaar op De Toekomst geleerd,'' zegt Stekelenburg. ''Neem Eyong Enoh, die met zijn specifieke kwaliteiten iets toevoegt aan de selectie van Ajax. Hij is uiteindelijk vorig jaar via Cape Town in Amsterdam terechtgekomen na een tip van Hans Vonk, maar hij had eerder op stage moeten komen bij Ajax. Die processen moeten beter verlopen.''

Eerder al maakten de Zuid-Afrikanen Benni McCarthy en Steven Pienaar de overstap van Kaapstad naar Amsterdam, maar net als de Kameroener Enoh hebben die twee nooit in de jeugdteams van het Ajax-filiaal gespeeld.
''Opleiden is een kwestie van jaren,'' zegt Stekelenburg. ''En de club is pas tien jaar bezig. Ik ga nog twee jaar vol aan de slag en dan hoop ik dat mijn werk tastbare resultaten oplevert, maar mijn missie is geslaagd als Ajax het tegen die tijd belangrijk vindt dat ik een opvolger krijg.''

ijdens de strijd om de Confederations Cup zat geen speler van Cape Town in de nationale ploeg van Zuid-Afrika. ''Maar in de nationale jeugdelftallen zijn we wel goed vertegenwoordigd,'' zegt Stekelenburg. ''Er is veel talent in Kaapstad. Als die jongens zich doorontwikkelen, kunnen ze het niveau van Ajax aan. Maar om die talenten al op vijftienjarige leeftijd naar Amsterdam te sturen, dat is nogal een overgang. Nog even los van de kosten die daaraan zijn verbonden.''

''Daarom is het zo belangrijk dat Cape Town een goede opleiding heeft. Op Ikamva moeten de spelers volwassen worden, ook qua persoonlijkheid. Het is een voorwaarde dat onze jeugdspelers naar school gaan. Met het beloftenelftal, jongens van negentien jaar, ben ik begonnen met lessen in life skills, sociale vaardigheden.''

Ajax Cape Town werd tien jaar geleden opgericht. Ajax beheert 51 procent van de aandelen, maar de club bedruipt zichzelf. Het doel was, en is, om het niveau van het eerste elftal - dat uitkomt in de hoogste divisie, de Premier League - met zelfopgeleide voetballers omhoog te brengen. Dat gaat met horten en stoten. Met de aanstelling van Stekelenburg moet die opleiding weer een impuls krijgen.

''Ik heb mijn eerste periode in Kaapstad vooral gebruikt om zo veel mogelijk indrukken op te doen. Net als in Amsterdam worden de voetballertjes met een busje gehaald voor de trainingen. Ik ben een paar keer met zo'n busje meegereden, om te zien waar en onder welke omstandigheden die jongens leven. Ik ben bij een aantal van hen thuis geweest, in de townships. Ik vind het moeilijk uit te leggen wat je dan aantreft. Je moet dat met eigen ogen zien. Hokjes waarin drie gezinnen tegelijk leven, kinderen slapen op de grond. Maar de ontvangst is overal even hartelijk.''

''Ik ben ook wel een paar keer alleen in de townships geweest. Was geen probleem. Ik vind de ophef over het gebrek aan veiligheid overdreven. Al zijn er plekken in Kaapstad waar je beter niet kunt komen, of die je 's avonds laat moet mijden. Maar geldt dat niet voor elke grote stad?''

Stekelenburg heeft niet het gevoel dat hij er alleen voor staat bij Cape Town. ''Ik ervaar dat Ajax de club in Kaapstad serieus neemt. Ik heb minimaal eens per maand contact met technisch manager Danny Blind en als zich hier een probleem voordoet, kan ik bij de directie in Amsterdam terecht en dan wordt er werk van gemaakt. Ajax heeft niet zo lang geleden een nieuwe deal gesloten met Adidas en daarin is ook Cape Town meegenomen. Dat zegt genoeg.''

Dat nog niet alle teams in de nieuwe sponsorkleding rondlopen, is hem wel een doorn in het oog, maar Stekelenburg weet inmiddels dat hij zich er niet door moet laten frustreren. ''Ik kom uit een wereld waarin alles tot in de puntjes geregeld moet zijn. Als de jeugdspelers van Ajax na de vakantie terugkomen, ligt alles voor ze klaar. In Afrika is een afspraak niet altijd een afspraak. Over een uur is morgen, en morgen is volgende week. Maar de mensen genieten wel van het leven. En dat zouden wij misschien ook wat vaker moeten doen: genieten.'' (JOP VAN KEMPEN/DICK SINTENIE)
quote:
Kans voor Zeegelaar en Blind

AMSTERDAM - Met een stapel dvd's van duels van Ajax trok Martin Jol zich terug in zijn huis in Spanje. Hij was net aangesteld als trainer en de Hagenaar wilde zich een beeld vormen van de voetballers die hij onder zijn hoede zou krijgen.

Van sommige spelers waren de plussen en minnen snel duidelijk, maar van anderen was nauwelijks beeldmateriaal beschikbaar. Zoals van Daley Blind (19) en Marvin Zeegelaar (18), die zaterdag in de oefenwedstrijd tegen de Zuid-Afrikaanse filiaalclub Ajax Cape Town (3-2) de kans kregen zich te profileren.

Beide jeugdspelers debuteerden vorig seizoen onder trainer Marco van Basten. Blind kwam tot vijf wedstrijden, Zeegelaar werd na één bekerduel (Volendam) niet meer opgeroepen voor de A-selectie. Blind: "Ik heb het afgelopen jaar geleerd dat niet altijd alles meezit."

De laatste stap van de jeugdopleiding is misschien wel de grootste en de moeilijkste: aanhaken bij het niveau van het eerste elftal. Blind forceerde zichzelf en liep tijdens het wintertrainingskamp in Portugal een liesblessure op door overbelasting. "Want je gaat niet tegen de trainer zeggen dat je het niet kunt bijbenen. Het is eerder andersom: je hebt het gevoel dat je als jonkie overal vooraan moet lopen. Dat is een wijze les geweest."

Blind speelde zaterdag de eerste helft linksback, een positie waarvoor Ajax op dit moment geen specialist in huis heeft. "Ik heb er zelf voor het laatst gestaan in de C1, vijf jaar geleden. Maar ik houd me voor elke rol aanbevolen, want ik wil slagen bij Ajax. Met die instelling train ik ook."

Zeegelaar, een stevige linksbuiten, kwam de tweede helft binnen de lijnen. Hij leverde meteen een fraaie voorzet af die door Siem de Jong werd ingekopt (2-0).

Nu de komst van Eljero Elia van de baan is - hij verkast voor vijf jaar naar HSV - nemen de kansen voor een langer verblijf in de A-selectie toe voor Zeegelaar. Hij hoort in elk geval tot de vierentwintig veldspelers die deze week meegaan op trainingskamp naar De Lutte, net als Blind. (DICK SINTENIE)
Barcamaandag 6 juli 2009 @ 14:25
quote:
Op maandag 6 juli 2009 14:17 schreef BigKahuna het volgende:

[..]

ben ik met je eens ja ouwe.
Aangepast. Moest natuurlijk zijn: te veel kwantiteit en te weinig kwaliteit.
TheZapstermaandag 6 juli 2009 @ 14:26
Dus Verhoeven wordt de "grote" aankoop van de zomer?
bloodysundaymaandag 6 juli 2009 @ 14:27
BigKahunamaandag 6 juli 2009 @ 14:28
quote:
Op maandag 6 juli 2009 14:27 schreef bloodysunday het volgende:
[ afbeelding ]
quote:
Op maandag 6 juli 2009 14:24 schreef BigKahuna het volgende:

[..]

Kennedy en Ogararu gaan voor een Davidsje.
Nashjemaandag 6 juli 2009 @ 14:28
quote:
Op maandag 6 juli 2009 14:24 schreef kevin6188 het volgende:
Urby zegt deze week in Sportweek: 'Nooit meer linksback'
Nu Jol nog .
Lucomaandag 6 juli 2009 @ 14:28
quote:
Op maandag 6 juli 2009 14:27 schreef bloodysunday het volgende:
[ afbeelding ]
De achterblijvers... Sta je dan met nummer 67
anon_10041401maandag 6 juli 2009 @ 14:29
quote:
Op maandag 6 juli 2009 14:27 schreef DJ_Ryow het volgende:

[..]

VR
Binnen dezelfde minuut gepost maar wie heeft er nog vertrouwen in een aankoop? Grrrr alle grote clubs in Nederland hebben spelers gekocht behalve Ajax nog. En er is nog niet eens een bod gedaan op die verdediger uit Servië, blehhhhhhhhhhh
BigKahunamaandag 6 juli 2009 @ 14:29
quote:
Op maandag 6 juli 2009 14:28 schreef Luco het volgende:

[..]

De achterblijvers... Sta je dan met nummer 67
Hoe komen ze erop he. Nummer 67
NoizEkickmaandag 6 juli 2009 @ 14:29
quote:
Op maandag 6 juli 2009 14:26 schreef TheZapster het volgende:
Dus Verhoeven wordt de "grote" aankoop van de zomer?
Nou ja, helemaal gelogen zou het niet zijn.
bloodysundaymaandag 6 juli 2009 @ 14:31
Hoop voor Ogararu dat het snel rond is dat hij bij Steaua Boekarest mag blijven
koningdavidmaandag 6 juli 2009 @ 14:31
Aankopen
BigKahunamaandag 6 juli 2009 @ 14:32
Welk rugnummer zou Onyewu krijgen?
bloodysundaymaandag 6 juli 2009 @ 14:33
quote:
Op maandag 6 juli 2009 14:32 schreef BigKahuna het volgende:
Welk rugnummer zou Onyewu krijgen?
Zal wel 4 worden ofzo.
fathankmaandag 6 juli 2009 @ 14:33
quote:
Op maandag 6 juli 2009 14:24 schreef BigKahuna het volgende:

[..]

Kennedy gaat voor een Davidsje.
Volgens mij heeft niemand scheenbeschermers om...
Cavalier1maandag 6 juli 2009 @ 14:33
Geen Luque naar de Lutte? Dacht da Jol hem aan het werk wilde zien?
BigKahunamaandag 6 juli 2009 @ 14:33
quote:
Op maandag 6 juli 2009 14:33 schreef bloodysunday het volgende:

[..]

Zal wel 4 worden ofzo.
Hoe laat is zijn presentatie?
koningdavidmaandag 6 juli 2009 @ 14:34
quote:
Op maandag 6 juli 2009 14:32 schreef BigKahuna het volgende:
Welk rugnummer zou Onyewu krijgen?
Straks is de persconferentie, dus dan zullen we het wel horen denk ik.
bloodysundaymaandag 6 juli 2009 @ 14:34
quote:
Op maandag 6 juli 2009 14:33 schreef Cavalier1 het volgende:
Geen Luque naar de Lutte? Dacht da Jol hem aan het werk wilde zien?
Ja dat dacht ik ook. Beetje raar gedoe, zag hem liever mee gaan dan Kennedy
BigKahunamaandag 6 juli 2009 @ 14:34
quote:
Op maandag 6 juli 2009 14:33 schreef fathank het volgende:

[..]

Volgens mij heeft niemand scheenbeschermers om...
Het kunnen van die dingen zijn die je in je sok schuift he.
sjimzmaandag 6 juli 2009 @ 14:34
quote:
Op maandag 6 juli 2009 14:33 schreef BigKahuna het volgende:

[..]

Hoe laat is zijn presentatie?
geen idee, ken het schema van real niet.
BigKahunamaandag 6 juli 2009 @ 14:36
quote:
Op maandag 6 juli 2009 14:34 schreef sjimz het volgende:

[..]

geen idee, ken het schema van real niet.
.
Nashjemaandag 6 juli 2009 @ 14:36
quote:
Op maandag 6 juli 2009 14:34 schreef koningdavid het volgende:

[..]

Straks is de persconferentie, dus dan zullen we het wel horen denk ik.
Wat persconferentie?
Damzkieeemaandag 6 juli 2009 @ 14:36
Hoelaat en waar moet ik Martina ophalen met mijn auto?
fathankmaandag 6 juli 2009 @ 14:38
quote:
Op maandag 6 juli 2009 14:34 schreef BigKahuna het volgende:

[..]

Het kunnen van die dingen zijn die je in je sok schuift he.
Of als het alleen maar een conditietraining is heb je je scheenbeschermers ook niet nodig.
Dvm86maandag 6 juli 2009 @ 14:38
quote:
Op maandag 6 juli 2009 14:36 schreef Nashje het volgende:

[..]

Wat persconferentie?
Volgens mij is er helemaal geen persconferentie.
kevin6188maandag 6 juli 2009 @ 14:39
quote:
Op maandag 6 juli 2009 14:34 schreef bloodysunday het volgende:

[..]

Ja dat dacht ik ook. Beetje raar gedoe, zag hem liever mee gaan dan Kennedy
Is volgens mij omdat hij pas net twee dagen bij Ajax is ofzo. Dat zei Jol toch ook? Voor sommige spelers is het logischer om met Jong Ajax mee te trainen voor de juiste opbouw.

En scheenbeschermers om bij een warming-up/conditietraining.
TAV74maandag 6 juli 2009 @ 14:40
quote:
Op maandag 6 juli 2009 14:38 schreef Dvm86 het volgende:

[..]

Volgens mij is er helemaal geen persconferentie.
neuh, maar als er hier 1 persoon verzint dat er een persconferentie is is het een paar pagina's verderop waarheid

Ik heb trouwens absoluut niet het gevoel dat er iets spectaculairs staat te gebeuren.
bloodysundaymaandag 6 juli 2009 @ 14:47
quote:
Op maandag 6 juli 2009 14:39 schreef kevin6188 het volgende:

[..]

Is volgens mij omdat hij pas net twee dagen bij Ajax is ofzo. Dat zei Jol toch ook? Voor sommige spelers is het logischer om met Jong Ajax mee te trainen voor de juiste opbouw.

En scheenbeschermers om bij een warming-up/conditietraining.
Hmm in dat geval is het wel te begrijpen ja, als hij beetje presteert hoop ik dat hij nummer 7 over mag nemen van Kennedy
Prosacmaandag 6 juli 2009 @ 14:50
kom op jongens, die geintjes over Defour, Wilhelmsson, Boulahrouz e.d. zijn ook wel mooi geweest.

ik moest wel lachen trouwens.
BigKahunamaandag 6 juli 2009 @ 14:53
quote:
Op maandag 6 juli 2009 14:50 schreef Prosac het volgende:
kom op jongens, die geintjes over Defour, Wilhelmsson, Boulahrouz e.d. zijn ook wel mooi geweest.

ik moest wel lachen trouwens.
Boussouffa?
w00h00maandag 6 juli 2009 @ 14:55
quote:
Op maandag 6 juli 2009 14:50 schreef Prosac het volgende:
kom op jongens, die geintjes over Defour, Wilhelmsson, Boulahrouz e.d. zijn ook wel mooi geweest.

ik moest wel lachen trouwens.
gelukkig, daar deden we het ook om.
Cyberia18maandag 6 juli 2009 @ 14:56
Nou sla een flinke lading bitterballengarnituur maar in dan. Wanneer is de presentatie?
Dr.Dagglamaandag 6 juli 2009 @ 14:56
quote:
Ajax is momenteel driftig op zoek naar een centrale verdediger en werd de afgelopen dagen al aan verschillende spelers gelinkt.

In Italië doet men vrolijk mee met met het speculeren. Sky Sport 24 legde zondag de link met Nelson Rivas, een 26-jarige verdediger van Inter die op de nominatie staat om te vertrekken.

Volgens het eerder genoemde medium zou Ajax interesse hebben in Rivas. De Colombiaan speelt sinds medio 2007 voor Inter, maar zou nu de club mogen verlaten. Coach José Mourinho wil zijn selectie voor komend seizoen inkrimpen. Om dit te bereiken willen de nerazzurri de overbodige verdediger van de hand doen.

Naast Ajax zouden ook de Italiaanse clubs Palermo, Lazio en Parma interesse hebben in Rivas. Vooralsnog zijn er vanuit Italië nog geen verdere berichten doorgekomen dat de Amsterdammers de Colombiaan zouden willen overnemen. Voorlopig lijkt Oguchi Onyewu derhalve nog altijd de belangrijkste kandidaat om als centrale verdediger te worden aangetrokken.
Silazmaandag 6 juli 2009 @ 14:58
quote:
Op maandag 6 juli 2009 14:56 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]


Zal ook wel weer een aardig prijskaartje aan hangen..
TAV74maandag 6 juli 2009 @ 15:00
quote:
Op maandag 6 juli 2009 14:58 schreef Silaz het volgende:

[..]

Zal ook wel weer een aardig prijskaartje aan hangen..
yep, en traditiegetrouw worden er direct een aantal andere clubs genoemd die ook in de markt zijn
bloodysundaymaandag 6 juli 2009 @ 15:01
quote:
Op maandag 6 juli 2009 14:58 schreef Silaz het volgende:

[..]

Zal ook wel weer een aardig prijskaartje aan hangen..
Ja, maar dan nog moeten ze hem proberen te halen, Ajax had noooooit 16 miljoen voor Sulejmani moeten betalen. Dom dat ze dat gedaan hebben en hadden we nu geld over.
haydermaandag 6 juli 2009 @ 15:09
waar blijven die fuckin aannkopen dan?
Cyberia18maandag 6 juli 2009 @ 15:14
quote:
Op maandag 6 juli 2009 15:09 schreef hayder het volgende:
waar blijven die fuckin aannkopen dan?
Hold your horses.

Het is nu in ieder geval duidelijk dat er werk van wordt gemaakt en in de komende dagen het nodige duidelijk zal worden.
Dr.Dagglamaandag 6 juli 2009 @ 15:34
Je 30x in een topic af gaan vragen waar de aankopen blijven, zal het echt niet sneller laten gaan hoor.
Je merkt het vanzelf wel als er wat komt.
#ANONIEMmaandag 6 juli 2009 @ 15:39
Het aantal verkochte frikandellen in de Arena zal komend jaar explosief stijgen...
rompompommaandag 6 juli 2009 @ 15:53
quote:
Op maandag 6 juli 2009 15:39 schreef Sloggi het volgende:
Het aantal verkochte frikandellen in de Arena zal komend jaar explosief stijgen...
Haha.
fuckbuddymaandag 6 juli 2009 @ 15:56
quote:
Op maandag 6 juli 2009 14:26 schreef TheZapster het volgende:
Dus Verhoeven wordt de "grote" aankoop van de zomer?
Wat moet je met die dikzak in godsnaam.
Verhoeven of Sinouh, men... dat zijn echt 2 matige keepers niets meer dan dat.
M0NTANAmaandag 6 juli 2009 @ 16:00
quote:
Op maandag 6 juli 2009 14:56 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]
Nelson "Tyson" Rivas.

twimaandag 6 juli 2009 @ 16:00
quote:
Op maandag 6 juli 2009 15:56 schreef fuckbuddy het volgende:

[..]

Wat moet je met die dikzak in godsnaam.
Verhoeven of Sinouh, men... dat zijn echt 2 matige keepers niets meer dan dat.
Wat snap je niet aan het halen van een derde keeper? Noem eens een derde keeper in de Eredivisie die beter is dan Sinouh of Verhoeven?
#ANONIEMmaandag 6 juli 2009 @ 16:02
quote:
Op maandag 6 juli 2009 16:00 schreef twi het volgende:

[..]

Wat snap je niet aan het halen van een derde keeper? Noem eens een derde keeper in de Eredivisie die beter is dan Sinouh of Verhoeven?
Timmer .
twimaandag 6 juli 2009 @ 16:03
quote:
Op maandag 6 juli 2009 16:02 schreef Sloggi het volgende:
Timmer .
Ja, ok, maar Feyenoord kan dan ook geen eerste en tweede keeper betalen
Prosacmaandag 6 juli 2009 @ 16:04
quote:
Op maandag 6 juli 2009 16:03 schreef twi het volgende:

[..]

Ja, ok, maar Feyenoord kan dan ook geen eerste en tweede keeper betalen
Verhoeven is ook geen 3e keeper, als je het zo stelt.
twimaandag 6 juli 2009 @ 16:07
Ik heb alleen niet het idee dat Timmer een jaar op de tribune wil zitten bij Ajax, en bij Verhoeven zie ik dat nog wel gebeuren. Timmer wil immers nog naar het WK ( )
TAV74maandag 6 juli 2009 @ 16:08
quote:
Op maandag 6 juli 2009 16:07 schreef twi het volgende:
Timmer wil immers nog naar het WK ( )
Krijgt hij als oud international niet gewoon kaartjes dan?
Triptaminemaandag 6 juli 2009 @ 16:08
Lol @ Jeroen Verhoeven. Maar toch, het is geen baggerkeeper ofzo, bij Volendam vorig jaar deed ie het best netjes vind ik. Is alleen niet de aankoop die ik verwachtte, anticlimax dus
DuvelDuvelmaandag 6 juli 2009 @ 16:08
Het is wat. Een derde keeper aantrekken 3e keeper is veruit de meest belachelijke plek in een selectie. Daar zet je toch gewoon een jeugdkeeper neer. En daar moet je echt geen geld voor betalen. Gentenaar heeft een flink aantal jaren voor een belachelijk salaris op de bank/tribune gezeten. Dat gaan ze nu toch niet weer doen.
fuckbuddymaandag 6 juli 2009 @ 16:10
quote:
Op maandag 6 juli 2009 16:00 schreef twi het volgende:

[..]

Wat snap je niet aan het halen van een derde keeper? Noem eens een derde keeper in de Eredivisie die beter is dan Sinouh of Verhoeven?
Jong Ajax heeft geen keeper? Of zeg ik nu iets geks?
Als dat zo is dan heb je als Ajax zijnde een serieus probleem...
Das toch de meest logische oplossing?
BigKahunamaandag 6 juli 2009 @ 16:11
quote:
Op maandag 6 juli 2009 15:56 schreef fuckbuddy het volgende:

[..]

Wat moet je met die dikzak in godsnaam.
Verhoeven of Sinouh, men... dat zijn echt 2 matige keepers niets meer dan dat.
Heijblok daarentegen is een ware sterkeeper. .
Frankz0rzmaandag 6 juli 2009 @ 16:12
quote:
Op maandag 6 juli 2009 16:10 schreef fuckbuddy het volgende:

[..]

Jong Ajax heeft geen keeper? Of zeg ik nu iets geks?
Als dat zo is dan heb je als Ajax zijnde een serieus probleem...
Das toch de meest logische oplossing?
Padt en Bizot keepen dit jaar in Jong Ajax, maar Verhoeven zal dan ook wel de helft van die duels inpikken Ik snap het nut ook niet van een derde keeper.
Urquhartmaandag 6 juli 2009 @ 16:15
Verhoeven is geen verkeerde keuze als derde keeper. Echter behoort het aantrekken van een derde keeper totaal geen prioriteit op dit moment te zijn. Dat doe je eventueel pas als je de gehele defensie en het middenveld op orde is.

[ Bericht 1% gewijzigd door Urquhart op 06-07-2009 16:22:13 ]
fuckbuddymaandag 6 juli 2009 @ 16:17
quote:
Op maandag 6 juli 2009 16:11 schreef BigKahuna het volgende:

[..]

Heijblok daarentegen is een ware sterkeeper. .
Grappig dat je het nu over AZ wilt hebben, maar daar hebben we voorlopig nog Waterman (hoewel die kan vertrekken wat mij betreft) en een erg goede keeper bij jong AZ. Jordy Deckers, dus ik maak me er geen zorgen om. Ik zie Heijblok nog eerder wisselen met Deckers mocht onze temperamentvolle keepert zijn hand weer aan stront slaan

En ik heb liever Heijblok dan die bolle van Volendam idd. IK begrijp gewoon niet dat Ajax niet zijn geld in andere posities steekt waar het echt nodig is dan dit soort "onzin aankopen" te doen...
BigKahunamaandag 6 juli 2009 @ 16:19
quote:
Op maandag 6 juli 2009 16:17 schreef fuckbuddy het volgende:

[..]

Grappig dat je het nu over AZ wilt hebben, maar daar hebben we voorlopig nog Waterman (hoewel die kan vertrekken wat mij betreft) en een erg goede keeper bij jong AZ. Jordy Deckers, dus ik maak me er geen zorgen om. Ik zie Heijblok nog eerder wisselen met Deckers mocht onze temperamentvolle keepert zijn hand weer aan stront slaan

En ik heb liever Heijblok dan die bolle van Volendam idd. IK begrijp gewoon niet dat Ajax niet zijn geld in andere posities steekt waar het echt nodig is dan dit soort "onzin aankopen" te doen...
Mijn punt was meer dat vrijwel iedere derde keeper matig is.
kevin6188maandag 6 juli 2009 @ 16:21
Door het aantrekken van Verhoeven zijn nieuwe aankopen inderdaad uitgesloten.
Prosacmaandag 6 juli 2009 @ 16:21
quote:
Op maandag 6 juli 2009 16:08 schreef DuvelDuvel het volgende:
Het is wat. Een derde keeper aantrekken 3e keeper is veruit de meest belachelijke plek in een selectie. Daar zet je toch gewoon een jeugdkeeper neer. En daar moet je echt geen geld voor betalen. Gentenaar heeft een flink aantal jaren voor een belachelijk salaris op de bank/tribune gezeten. Dat gaan ze nu toch niet weer doen.
Blijkbaar wel.
Dat zowel Stekelenburg en Vermeer zijn er afgelopen seizoen toch nooit tegelijk uit geweest? Althans.. Gentenaar heeft bij mijn weten geen competitiepotjes gespeeld?
Wopper1maandag 6 juli 2009 @ 16:21
Wat moet je überhaupt met een derde keeper .

Stekelenburg en Vermeer als 1 en 2, en dan desnoods een keeper uit de A1 of het 2e team als dat echt nodig is.

Betalen voor een derde keeper is natuurlijk helemaal van de gekke. Lijkt een heel trend te worden. AZ met 3 keepers, en zelfs Heerenveen wil er 3 .
kevin6188maandag 6 juli 2009 @ 16:25
Boschker, Timmer, Vonk en Gentenaar waren inderdaad ook geen derde keeper. Nieuwe trend.
fuckbuddymaandag 6 juli 2009 @ 16:27
quote:
Op maandag 6 juli 2009 16:21 schreef Wopper1 het volgende:
Wat moet je überhaupt met een derde keeper .

Stekelenburg en Vermeer als 1 en 2, en dan desnoods een keeper uit de A1 of het 2e team als dat echt nodig is.

Betalen voor een derde keeper is natuurlijk helemaal van de gekke. Lijkt een heel trend te worden. AZ met 3 keepers, en zelfs Heerenveen wil er 3 .
Reken erop dat Waterman weg is naar Ado.
Verhuren kunnen we hem al, verpatsen is beter. Dus momenteel nog 3 maar met een maand 2 keepers.
En indien het noodzakelijk is zal Deckers van Jong-AZ op de bank komen idd.
Tis dus geen trend die wordt gezet maar eerder de opvolger aantrekken van een speler die 99% zal vertrekken naar Ado in dit geval.
Ik zie Vermeer of Stekelenburg beide blijven dan is het idd debiel om die Bolle te kopen
Wopper1maandag 6 juli 2009 @ 16:32
Bij AZ hebben ze toch Romero - Didulicia en nu Heijblok?

Ik snap het gewoon echt niet. Koop liever een spits en een verdediger ipv een keeper van 120 kilo.
Urquhartmaandag 6 juli 2009 @ 16:33
Kunnen we Verhoeven niet gewoon ruilen voor Sno, Kennedy en/of Rommedahl. Sla je twee vliegen in één klap
_Mike_maandag 6 juli 2009 @ 16:35
Als er vandaag een persconferentie gehouden gaat worden zal het wel om 17:00 zijn right?
kevin6188maandag 6 juli 2009 @ 16:35
Er komt geen persco.
Majamaandag 6 juli 2009 @ 16:36
quote:
FC Volendam heeft het eerste bod van Ajax op Jeroen Verhoeven afgewezen. De Noord-Hollandse club vraagt een half miljoen euro, Ajax wil aanmerkelijk minder betalen.

Technisch directeur Peter Wijker bevestigt dat het bod te laag is. "Hij is boegbeeld en aanvoerder van FC Volendam. Mocht hij toch vertrekken, dan willen we een fatsoenlijk bedrag voor hem ontvangen. Dat hebben we Ajax laten weten", zegt hij in het Noord-Hollands Dagblad.

Verhoeven staat nog een jaar bij FC Volendam onder contract en kreeg onlangs nog een aanbieding om voor drie jaar bij te tekenen.
Dat geld zouden we goed kunnen gebruiken Maar ik zie Ajax dat niet neerleggen...
_Mike_maandag 6 juli 2009 @ 16:36

Jezus, Schell is echt een überdwerg
BliksemSchigtmaandag 6 juli 2009 @ 16:39
http://www.ellitoral.com/index.php/id_um/42141

Boca verwacht dat Colon Prediger aan een Europese club wil verkopen, en nu wordt er ook naast Benfica en Ajax over Hoffenheim, een Franse en Spaanse club gesproken.
Cyberia18maandag 6 juli 2009 @ 16:42
quote:
Op maandag 6 juli 2009 16:35 schreef _Mike_ het volgende:
Als er vandaag een persconferentie gehouden gaat worden zal het wel om 17:00 zijn right?
kevin6188maandag 6 juli 2009 @ 16:42
Mooi was die tijd vroeger. Dan bleef alle onzin je bespaard en stond het gewoon op Teletekst als het rond was.
Urquhartmaandag 6 juli 2009 @ 16:43
quote:
Op maandag 6 juli 2009 16:42 schreef kevin6188 het volgende:
Mooi was die tijd vroeger. Dan bleef alle onzin je bespaard en stond het gewoon op Teletekst als het rond was.
Klopt...en eens per week had je de VI met wat geruchten erin
Seammaandag 6 juli 2009 @ 16:45
Jezus nog steeds niks bekend
sjimzmaandag 6 juli 2009 @ 16:46
M0NTANA post het gerucht weer over die beer. Misschien weet hij weer wat meer.
Gtaboy107maandag 6 juli 2009 @ 16:47
Och ja, Jol zei dat er iemand zou komen hé vandaag? Wie denken jullie dan?
Cyberia18maandag 6 juli 2009 @ 16:48
Is er trouwens in het verleden al niet eens een nieuwe aankoop gepresenteerd in De Lutte? Colin?
BigKahunamaandag 6 juli 2009 @ 16:49
quote:
Op maandag 6 juli 2009 16:48 schreef Cyberia18 het volgende:
Is er trouwens in het verleden al niet eens een nieuwe aankoop gepresenteerd in De Lutte? Colin?
Stop nou met Colin noemen, ik moet huilen .
Urquhartmaandag 6 juli 2009 @ 16:49
quote:
Op maandag 6 juli 2009 16:47 schreef Gtaboy107 het volgende:
Och ja, Jol zei dat er iemand zou komen hé vandaag? Wie denken jullie dan?
Ik denk dat het de bedoeling was om Verhoeven vandaag vast te leggen, alleen Volendam werkt niet mee
Urquhartmaandag 6 juli 2009 @ 16:49
quote:
Op maandag 6 juli 2009 16:48 schreef Cyberia18 het volgende:
Is er trouwens in het verleden al niet eens een nieuwe aankoop gepresenteerd in De Lutte? Colin?
Rommedahl
Nashjemaandag 6 juli 2009 @ 16:49
quote:
Op maandag 6 juli 2009 16:33 schreef Urquhart het volgende:
Kunnen we Verhoeven niet gewoon ruilen voor Sno, Kennedy en/of Rommedahl. Sla je twee vliegen in één klap
Dat zou best kunnen... als die 3 eens de realiteit onder ogen zouden zien .
Cyberia18maandag 6 juli 2009 @ 16:51
quote:
Op maandag 6 juli 2009 16:49 schreef Urquhart het volgende:

[..]

Rommedahl
Ah wel dus.
Cyberia18maandag 6 juli 2009 @ 16:52
quote:
Op maandag 6 juli 2009 16:49 schreef BigKahuna het volgende:

[..]

Stop nou met Colin noemen, ik moet huilen .
Ordinairmaandag 6 juli 2009 @ 16:52
Hier kan ik me zo boos over maken heh! Heeft Ajax gewoon weer niet op tijd gehandeld.
sjimzmaandag 6 juli 2009 @ 16:53
quote:
Op maandag 6 juli 2009 16:52 schreef Ordinair het volgende:
Hier kan ik me zo boos over maken heh! Heeft Ajax gewoon weer niet op tijd gehandeld.
Met wie niet?
RayManiamaandag 6 juli 2009 @ 16:59
quote:
Op maandag 6 juli 2009 16:42 schreef kevin6188 het volgende:
Mooi was die tijd vroeger. Dan bleef alle onzin je bespaard en stond het gewoon op Teletekst als het rond was.
Kan je nu ook doen als je je computer uitzet .
BliksemSchigtmaandag 6 juli 2009 @ 17:28
Gaarne alleen berichten met bron.

Dan maar weer op deze manier
w00h00maandag 6 juli 2009 @ 17:29
Godverdomme was dat nou serieus ofniet
Afwazigmaandag 6 juli 2009 @ 17:29
quote:
Op maandag 6 juli 2009 16:52 schreef Ordinair het volgende:
Hier kan ik me zo boos over maken heh! Heeft Ajax gewoon weer niet op tijd gehandeld.
Hm?
Nashjemaandag 6 juli 2009 @ 17:31
quote:
Op maandag 6 juli 2009 17:29 schreef w00h00 het volgende:
Godverdomme was dat nou serieus ofniet
Wat denk je nou zelf, als alles verwijderd wordt?
BliksemSchigtmaandag 6 juli 2009 @ 17:32
quote:
Op maandag 6 juli 2009 17:29 schreef w00h00 het volgende:
Godverdomme was dat nou serieus ofniet
Vooralsnog niet - zolang er nergens een officieel bericht is van een betrouwbaar medium, is het gewoon onzin en zitten we er hier in ieder geval niet op te wachten.
RayManiamaandag 6 juli 2009 @ 17:33
Jezus Christ man, ik dacht dat het waar was . Wát een humor zeg.
LitmanenAFCAmaandag 6 juli 2009 @ 17:35
quote:
Op maandag 6 juli 2009 17:33 schreef RayMania het volgende:
Jezus Christ man, ik dacht dat het waar was . Wát een humor zeg.
Ik vond het anders best grappig.

Het Ajax topic word eigenlijk wel weer flink verkloot door de modjes.
BliksemSchigtmaandag 6 juli 2009 @ 17:39
quote:
Op maandag 6 juli 2009 17:35 schreef LitmanenAFCA het volgende:

[..]

Ik vond het anders best grappig.

Het Ajax topic word eigenlijk wel weer flink verkloot door de modjes.
Een maand geleden moest er nog van alles aan het niveau gedaan worden, en versteegrobjes dit en dat, en Barca dit en dat. Maar nu doen een paar anderen het, en dan is het allemaal fuckin hilarisch. Niet dus.

Nou, dan ga je lekker in ONZ onzinberichten verzinnen. Voor verdere discussie [FAQ & FB] #102. Vakantietijd.
Egamermaandag 6 juli 2009 @ 17:41
Dus geen aankondiging vandaag? Jammer.
sjimzmaandag 6 juli 2009 @ 17:46
quote:
Op maandag 6 juli 2009 17:35 schreef LitmanenAFCA het volgende:

[..]

Ik vond het anders best grappig.

Het Ajax topic word eigenlijk wel weer flink verkloot door de modjes.
Inderdaad, het is de schuld van de mods dat het niveau hier niet hoger ligt dan groep 4 van de basisschool...
D1maandag 6 juli 2009 @ 17:47
watskeburt?
koningdavidmaandag 6 juli 2009 @ 17:49
quote:
Op maandag 6 juli 2009 17:47 schreef D1 het volgende:
watskeburt?
Een persconferentie Vrij weinig.
Ordinairmaandag 6 juli 2009 @ 17:49
Wat is er aan de hand?
Aanvoerdermaandag 6 juli 2009 @ 17:50
En de lijst met geruchten wordt langer en langer. Ik begin het nu echt zat te worden. Laat die aankopen maar helemaal zitten en laten we gaan voetballen.
Black-Deathmaandag 6 juli 2009 @ 17:58
Waar ging dat nepbericht dan over?
duguidmaandag 6 juli 2009 @ 18:10
Van mij mag de eerste (lees: Onyewu) wel komen, kan hij nog ruim 3 weken meetrainen Zou nogal schelen in het gewenningsproces.
Dvm86maandag 6 juli 2009 @ 18:10
quote:
Oguchi Onyewu staat dicht bij een vertrek bij landskampioen Standard. De Amerikaanse verdediger, einde contract bij de Rouches, zou in de belangstelling staan van Ajax. Volgens sommige bronnen zou Onyewu eerstdaags worden voorgesteld bij de Amsterdamse topclub. Spaanse media melden dan weer dat Real Madrid hengelt naar de diensten van de international. Real zou Onyewu als alternatief achter de hand houden voor het geval het niet tot een overeenkomst komt met Liverpool-speler Alvaro Arbeloa. (lpb)
Bron: DeMorgen.be
quote:

In Europe there is an 'open war' for the services of Oguchi Onyewu, and Ajax Amsterdam, which in principle does not seem to be the club most 'strong' to win the bid, has taken an important step probing directly through the central U.S. its agent.
Bron: Goal.com
BoerBertmaandag 6 juli 2009 @ 18:11
quote:
Op maandag 6 juli 2009 17:58 schreef Black-Death het volgende:
Waar ging dat nepbericht dan over?
Iemand zei dat Onyewu morgen medische keuring zou hebben, maar dat is dus nergens vertelt
Dhill0nmaandag 6 juli 2009 @ 18:22
quote:
Reclame Suárez genomineerd voor Gouden Loeki


Het reclamespotje voor Beter Horen, waarin Luis Suárez een rol speelde, is verkozen tot een van de beste spotjes van de maand.

Daardoor is de reclame nu genomineerd voor de Gouden Loeki. U kunt Luis helpen om deze prachtige troffee te laten winnen. Ga snel naar de Gouden Loeki-site en stem op Luis!
Dit is de website dus : http://www.ster.nl/consumenten/gouden_loeki.html
Egamermaandag 6 juli 2009 @ 18:23
quote:
Op maandag 6 juli 2009 18:22 schreef Dhill0n het volgende:

[..]


Kan 'ie toch nog een prijs winnen.
F1Basmaandag 6 juli 2009 @ 18:26
quote:
Op maandag 6 juli 2009 18:10 schreef Dvm86 het volgende:

[..]

Bron: DeMorgen.be
[..]

Bron: Goal.com
Ik zie het ook niet snel gebeuren maar als het wél lukt zou ik het zeer knap vinden.
Dr.Dagglamaandag 6 juli 2009 @ 18:30
Prima dat dat soort nepberichten worden aangepakt.
1x is leuk. Daarna is de lol er wel van af.
Adidahmaandag 6 juli 2009 @ 18:44
Hoeveel hamburgers zal die Verhoeven kosten?
Rhapsodymaandag 6 juli 2009 @ 18:47
quote:
Op maandag 6 juli 2009 18:44 schreef Adidah het volgende:
Hoeveel hamburgers zal die Verhoeven kosten?
BK zal hem wel sponsoren zeker?

Maar het is een aardige keeper hoor. Maar zoals iedereen zo'n beetje al gezegd heeft; lekker belangrijk... 3e keeper.
F1Basmaandag 6 juli 2009 @ 18:49
quote:
Op maandag 6 juli 2009 18:47 schreef Rhapsody het volgende:

[..]

BK zal hem wel sponsoren zeker?

Maar het is een aardige keeper hoor. Maar zoals iedereen zo'n beetje al gezegd heeft; lekker belangrijk... 3e keeper.
Tot je hem nodig hebt, dan heeft Ajax weer gefaald. Belangrijk; nee. Nuttig; ja.
Seammaandag 6 juli 2009 @ 18:52
quote:
Op maandag 6 juli 2009 18:30 schreef Dr.Daggla het volgende:
Prima dat dat soort nepberichten worden aangepakt.
1x is leuk. Daarna is de lol er wel van af.
Wat was het nepbericht dan? Ik heb het gemist
Rhapsodymaandag 6 juli 2009 @ 18:52
quote:
Op maandag 6 juli 2009 18:49 schreef F1Bas het volgende:

[..]

Tot je hem nodig hebt, dan heeft Ajax weer gefaald. Belangrijk; nee. Nuttig; ja.
Met Padt (over 6 weken weer present) heeft Ajax toch ook een goede. Ok, hij is nu even uit de roulatie, maar hoe groot is de kans dat zowel Stekelenburg als Vermeer niet beschikbaar zijn.
Tenzij een van beide natuurlijk gaat vertrekken.

Nou ja, ik wacht rustig af
Dvm86maandag 6 juli 2009 @ 18:52
Ajax heeft meer dan Benfica geboden voor Prediguer. Deze week nog weten we of hij zal komen of niet. Hopelijk weten we ook meer over Onyewu en Obradovic aan het eind van de week.
Prosacmaandag 6 juli 2009 @ 18:53
quote:
Op maandag 6 juli 2009 18:52 schreef Seam het volgende:

[..]

Wat was het nepbericht dan? Ik heb het gemist
Niet belangrijk om de rest van het topic nu mee te gaan vullen.
Seammaandag 6 juli 2009 @ 18:59
Jammer dat er vandaag niks te vieren valt, had er toch stiekem wel wat van verwacht
Jaszamaandag 6 juli 2009 @ 19:01
Prediguer komt niet als ik hem zo hoor, die wil echt in beeld blijven voor de nationale ploeg en dat zal bij Ajax erg lastig zijn.
Tim86maandag 6 juli 2009 @ 19:17
Bij Benfica is die kans een stuk groter ja, hoewel het eigenlijk onterecht is als je kijkt naar het niveau in Portugal.
bloodysundaymaandag 6 juli 2009 @ 19:18
quote:
Op maandag 6 juli 2009 19:01 schreef Jasza het volgende:
Prediguer komt niet als ik hem zo hoor, die wil echt in beeld blijven voor de nationale ploeg en dat zal bij Ajax erg lastig zijn.
Ik denk dat hij bij ajax wel op speeltijd kan rekenen, dus dat zal wel meevallen toch?
Pedrosomaandag 6 juli 2009 @ 19:19
quote:
Op maandag 6 juli 2009 18:49 schreef F1Bas het volgende:

[..]

Tot je hem nodig hebt, dan heeft Ajax weer gefaald. Belangrijk; nee. Nuttig; ja.
Och, niets mis met Verhoeven. Spuit de bal voor de wedstrijd in met frikadellen-aroma en hij pakt iedere bal klemvast.
Cyberia18maandag 6 juli 2009 @ 19:21
quote:
Op maandag 6 juli 2009 19:01 schreef Jasza het volgende:
Prediguer komt niet als ik hem zo hoor, die wil echt in beeld blijven voor de nationale ploeg en dat zal bij Ajax erg lastig zijn.
Ik geloof niet dat hij meer aan spelen toekomt bij Benfica anders.
Cyberia18maandag 6 juli 2009 @ 19:21
quote:
Op maandag 6 juli 2009 19:19 schreef Pedroso het volgende:

[..]

Och, niets mis met Verhoeven. Spuit de bal voor de wedstrijd in met frikadellen-aroma en hij pakt iedere bal klemvast.
El_Bassiemaandag 6 juli 2009 @ 19:22
quote:
Op maandag 6 juli 2009 19:19 schreef Pedroso het volgende:

[..]

Och, niets mis met Verhoeven. Spuit de bal voor de wedstrijd in met frikadellen-aroma en hij pakt iedere bal klemvast.
Ik hoop echt niet dat Verhoeven komt. Dan krijgen we een heel jaar dit soort grappen.
Jaszamaandag 6 juli 2009 @ 19:22
quote:
Op maandag 6 juli 2009 19:18 schreef bloodysunday het volgende:

[..]

Ik denk dat hij bij ajax wel op speeltijd kan rekenen, dus dat zal wel meevallen toch?
De bondscoach komt niet zo snel naar Nederland

Heeft niks met speeltijd te maken, meer hoe groot en hoe bekend de competitie is oa.
sjimzmaandag 6 juli 2009 @ 19:23
quote:
Op maandag 6 juli 2009 19:22 schreef Jasza het volgende:

[..]

De bondscoach komt niet zo snel naar Nederland

Heeft niks met speeltijd te maken, meer hoe groot en hoe bekend de competitie is oa.
Hij zat toch wel bij AZ toen op de tribune voor Romero?
BliksemSchigtmaandag 6 juli 2009 @ 19:23
quote:
Op maandag 6 juli 2009 19:01 schreef Jasza het volgende:
Prediguer komt niet als ik hem zo hoor, die wil echt in beeld blijven voor de nationale ploeg en dat zal bij Ajax erg lastig zijn.
Als ie echt in beeld wil blijven gaat ie naar Boca, maar die verwachten dat hij naar Europa zal gaan.

Ajax of Benfica; Ajax is nog steeds een enorm grote naam in Argentinie, en Maradona moet toch naar Nederland voor Romero .

Overigens wordt in Frankrijk gemeld dat ene Michael Perreira van Alfortville op proef zou komen bij Ajax; een 22 jarige spits/aanvallende middenvelder ( http://football.le10sport(...)el-perreira_309529_d )
Cyberia18maandag 6 juli 2009 @ 19:24
quote:
Op maandag 6 juli 2009 19:23 schreef sjimz het volgende:

[..]

Hij zat toch wel bij AZ toen op de tribune voor Romero?
Nog steeds niet op komen dagen.
BliksemSchigtmaandag 6 juli 2009 @ 19:33
Dit topic op AjaxFans over scoutingbeleid, scouts en netwerken bij Ajax is een van de meer interessante topics die ik de laatste tijd heb gelezen op Ajax-fora.

Goed en duidelijk overzicht, al zal een deel ook wel op zijn subjectiviteit gebaseerd zijn, maar het lijkt er in ieder geval op dat hij enigszins weet waar die het over heeft.

Ben benieuwd wat er uit voort gaat komen, zeker als Mino Raiola weer bij Ajax in beeld gaat komen en Jol de komende drie jaar de leiding blijft houden.
D1maandag 6 juli 2009 @ 19:38
quote:
Op maandag 6 juli 2009 19:19 schreef Pedroso het volgende:

[..]

Och, niets mis met Verhoeven. Spuit de bal voor de wedstrijd in met frikadellen-aroma en hij pakt iedere bal klemvast.
Eerste speler die wordt uitbetaald in arena's
Urquhartmaandag 6 juli 2009 @ 19:39
quote:
Op maandag 6 juli 2009 19:33 schreef BliksemSchigt het volgende:
Dit topic op AjaxFans over scoutingbeleid, scouts en netwerken bij Ajax is een van de meer interessante topics die ik de laatste tijd heb gelezen op Ajax-fora.

Goed en duidelijk overzicht, al zal een deel ook wel op zijn subjectiviteit gebaseerd zijn, maar het lijkt er in ieder geval op dat hij enigszins weet waar die het over heeft.

Ben benieuwd wat er uit voort gaat komen, zeker als Mino Raiola weer bij Ajax in beeld gaat komen en Jol de komende drie jaar de leiding blijft houden.
Zeker een interessant topic
Wooldoormaandag 6 juli 2009 @ 19:41
Leuk die Prediger maar ik snap het niet waarom Ajax een verdedigende middenvelder zoekt daar hebben we er al aardig wat van, of is het puur zijn fysiek wat hij meer heeft dan de huidige middenvelders?
Urquhartmaandag 6 juli 2009 @ 19:42
quote:
Op maandag 6 juli 2009 19:41 schreef Wooldoor het volgende:
Leuk die Prediger maar ik snap het niet waarom Ajax een verdedigende middenvelder zoekt daar hebben we er al aardig wat van, of is het puur zijn fysiek wat hij meer heeft dan de huidige middenvelders?
Gabri, Enoh en Lindgren zijn allen nogal blessuregevoelig.
El_Bassiemaandag 6 juli 2009 @ 19:43
quote:
Op maandag 6 juli 2009 19:33 schreef BliksemSchigt het volgende:
Dit topic op AjaxFans over scoutingbeleid, scouts en netwerken bij Ajax is een van de meer interessante topics die ik de laatste tijd heb gelezen op Ajax-fora.

Goed en duidelijk overzicht, al zal een deel ook wel op zijn subjectiviteit gebaseerd zijn, maar het lijkt er in ieder geval op dat hij enigszins weet waar die het over heeft.

Ben benieuwd wat er uit voort gaat komen, zeker als Mino Raiola weer bij Ajax in beeld gaat komen en Jol de komende drie jaar de leiding blijft houden.
Als je dat topic leest, lijkt het of Ajax geen scouts heeft die Zuid-Amerika bestrijken. Dan kan toch niet waar zijn?
Wooldoormaandag 6 juli 2009 @ 19:50
quote:
Op maandag 6 juli 2009 19:42 schreef Urquhart het volgende:

[..]

Gabri, Enoh en Lindgren zijn allen nogal blessuregevoelig.
Klopt maar dan heb je verder nog Vertonghen, Sno, Jan-Ari van der Heiijden, Blind, Donald en Anita.
El_Bassiemaandag 6 juli 2009 @ 19:51
quote:
Op maandag 6 juli 2009 19:50 schreef Wooldoor het volgende:

[..]

Klopt maar dan heb je verder nog Vertonghen, Sno, Jan-Ari van der Heiijden, Blind, Donald en Anita.
Daar moeten er sowieso wat van weg. Als deze jongen beter is dan wat er nu loopt, dan moet je hem gewoon halen.
Wooldoormaandag 6 juli 2009 @ 19:55
Dat is waar maar zo'n jongen halen belemmert de ontwikkeling van Vertonghen (van wie we weten dat hij goed is), Jan-Ari van der Heijden welk als groot talent geld en de rest nog. En dan nog ben je er niet zeker van dat Prediger beter is dan een van deze jongens die al vertrouwt zijn met de club.
El_Bassiemaandag 6 juli 2009 @ 20:05
quote:
Op maandag 6 juli 2009 19:55 schreef Wooldoor het volgende:
Dat is waar maar zo'n jongen halen belemmert de ontwikkeling van Vertonghen (van wie we weten dat hij goed is), Jan-Ari van der Heijden welk als groot talent geld en de rest nog. En dan nog ben je er niet zeker van dat Prediger beter is dan een van deze jongens die al vertrouwt zijn met de club.
Probleem van al die spelers is dat ze geen diepgang hebben. Box-to-box-spelers als Mendes da silva hebben als voordeel dat ze zowel verdedigend als aanvallend wat brengen. Deze Prediguer moet ook zo'n speler zijn. Een goede Vertonghen kan dat ook wel, dat is waar. Daarnaast zijn er inderdaad wel andere posities die versterking verdienen. Links en centraal in de verdediging bijvoorbeeld.
cultheldmaandag 6 juli 2009 @ 20:08
Over Prediger: http://www.ajaxtalk.nl/Forum/viewtopic.php?f=9&t=8527&p=883033#p883033
bloodysundaymaandag 6 juli 2009 @ 20:10
quote:
betrouwbaar ?
cultheldmaandag 6 juli 2009 @ 20:13
quote:
Op maandag 6 juli 2009 20:10 schreef bloodysunday het volgende:

[..]

betrouwbaar ?
Z'n beste vriend heeft een mooie functie bij Essel Sports (waar de halve Ajax-selectie door wordt begeleid) en zelf werkt hij bij Feyenoord. Bovendien is bijna alles wat hij aankondigde (waar op dat moment geen enkele andere bron het over had) uitgekomen.
F1Basmaandag 6 juli 2009 @ 20:15
Steef

Dacht dat we daar vanaf waren.
Radegastmaandag 6 juli 2009 @ 20:23
Duurt nu wel erg lang met die Obradovic, begin te denken dat Ajax het geld niet (direct) heeft.
BliksemSchigtmaandag 6 juli 2009 @ 20:24
quote:
Op maandag 6 juli 2009 20:23 schreef Radegast het volgende:
Duurt nu wel erg lang met die Obradovic, begin te denken dat Ajax het geld niet (direct) heeft.
Die 5 miljoen hebben ze echt wel hoor, alleen die 30% zat Ajax dwarszitten gok ik zo.
Dvm86maandag 6 juli 2009 @ 20:26
quote:
Op maandag 6 juli 2009 20:23 schreef Radegast het volgende:
Duurt nu wel erg lang met die Obradovic, begin te denken dat Ajax het geld niet (direct) heeft.
Dat lijkt me sterk. Huntelaar is deze winter nog voor 20 miljoen getransfereerd en Vermaelen voor 10 miljoen. Dit zijn directe inkomsten die uiteraard niet geheel besteed kunnen worden, maar er is echt wel geld.
F1Basmaandag 6 juli 2009 @ 20:26
quote:
Op maandag 6 juli 2009 20:23 schreef Radegast het volgende:
Duurt nu wel erg lang met die Obradovic, begin te denken dat Ajax het geld niet (direct) heeft.
Ze hadden er ook 8 voor Elia.
Radegastmaandag 6 juli 2009 @ 20:28
quote:
Op maandag 6 juli 2009 20:26 schreef F1Bas het volgende:

[..]

Ze hadden er ook 8 voor Elia.
In termijnen toch?
RayManiamaandag 6 juli 2009 @ 20:32
Misschien wil Ajax in termijnen betalen, omdat Ajax ook in termijnen betaald krijgt van bijvoorbeeld Real?
Cyberia18maandag 6 juli 2009 @ 20:38
quote:
Op maandag 6 juli 2009 20:28 schreef Radegast het volgende:

[..]

In termijnen toch?
Yep.
Radegastmaandag 6 juli 2009 @ 20:39
quote:
Op maandag 6 juli 2009 20:32 schreef RayMania het volgende:
Misschien wil Ajax in termijnen betalen, omdat Ajax ook in termijnen betaald krijgt van bijvoorbeeld Real?
Dat kan best zo zijn, en dan heb je een probleem wanneer Partizan de hele som in één keer wil hebben.
TIM-846maandag 6 juli 2009 @ 20:40
quote:
Op maandag 6 juli 2009 20:32 schreef RayMania het volgende:
Misschien wil Ajax in termijnen betalen, omdat Ajax ook in termijnen betaald krijgt van bijvoorbeeld Real?
Misschien moet Ajax dan eens een keer ophouden met spelers te verkopen met betaling in termijnen.
BliksemSchigtmaandag 6 juli 2009 @ 20:45
Jol wil deze week elke wedstrijd met een ander elftal spelen . Verder was het een nietszeggend item bij AT5.

Oh, en ze staan elke ochtend om half 7 op en hebben maar 1 vrije middag. Leuk, zo'n trainingskamp .
Cyberia18maandag 6 juli 2009 @ 20:49
quote:
Op maandag 6 juli 2009 20:45 schreef BliksemSchigt het volgende:

Oh, en ze staan elke ochtend om half 7 op en hebben maar 1 vrije middag. Leuk, zo'n trainingskamp .
Dat wordt dus jongens als Sno en Anita op een zweepslag trakteren.
kevin6188maandag 6 juli 2009 @ 20:50
quote:
Op maandag 6 juli 2009 20:45 schreef BliksemSchigt het volgende:
Jol wil deze week elke wedstrijd met een ander elftal spelen . Verder was het een nietszeggend item bij AT5.

Oh, en ze staan elke ochtend om half 7 op en hebben maar 1 vrije middag. Leuk, zo'n trainingskamp .
Vijf keer bosloop in de ochtend.
kevin6188maandag 6 juli 2009 @ 20:51
quote:
Op maandag 6 juli 2009 20:32 schreef RayMania het volgende:
Misschien wil Ajax in termijnen betalen, omdat Ajax ook in termijnen betaald krijgt van bijvoorbeeld Real?
Ik hoorde zeggen dat Twente ADO in termijnen gaat betalen.
TheJanitormaandag 6 juli 2009 @ 21:01
-edit-

Dit soort berichten dus alleen met betrouwbare bronvermelding.

[ Bericht 78% gewijzigd door BliksemSchigt op 06-07-2009 21:03:21 ]
kevin6188maandag 6 juli 2009 @ 21:03
Lol. Dan zou Ajax bijna het dubbele van de vraagprijs betalen. Denk het niet.
Dvm86maandag 6 juli 2009 @ 21:04
quote:
Op maandag 6 juli 2009 20:51 schreef kevin6188 het volgende:

[..]

Ik hoorde zeggen dat Twente ADO in termijnen gaat betalen.
Joop wilt meedoen met de grote jongens
Aanvoerdermaandag 6 juli 2009 @ 21:06
quote:
Op maandag 6 juli 2009 20:50 schreef kevin6188 het volgende:

[..]

Vijf keer bosloop in de ochtend.
Lekker hoor.
Jaszamaandag 6 juli 2009 @ 21:06
quote:
Op maandag 6 juli 2009 21:06 schreef Aanvoerder het volgende:

[..]

Lekker hoor.
Moeten wij ook maar is doen, kijken hoelang we het volhouden
Dvm86maandag 6 juli 2009 @ 21:14
Iemand enig idee waar dit over gaat?

http://www.infobae.com/contenidos/458804-101275-0-Cappa-se-cree-que-tiene-al-Ajax&
Nashjemaandag 6 juli 2009 @ 21:16
quote:
Op maandag 6 juli 2009 20:23 schreef Radegast het volgende:
Duurt nu wel erg lang met die Obradovic, begin te denken dat Ajax het geld niet (direct) heeft.
Partizan wil 30% van de transferrechten, maar inderdaad. Ajax is weer lekker ouderwets aan het truttelen. Lang afwachten, en dan vervolgens erachter komen dat ze weer eens te laat zijn.
BliksemSchigtmaandag 6 juli 2009 @ 21:16
quote:
Over ruzie op de bank met de tegenstander, dat ze denken dat ze als Ajax spelen, etc.

Niets met een speler of ons direct te maken.
#ANONIEMmaandag 6 juli 2009 @ 21:17
quote:
Op maandag 6 juli 2009 20:51 schreef kevin6188 het volgende:

[..]

Ik hoorde zeggen dat Twente ADO in termijnen gaat betalen.
En maar huilie doen dat Ajax in termijnen wilde betalen
Hypocriete zak hooi dat het er is
kevin6188maandag 6 juli 2009 @ 21:18
quote:
Gaat volgens mij over een trainer die met zijn team op z'n Ajax' wil voetballen, maar wat niet helemaal is gelukt. Tiki-tiki, je weet.
Dvm86maandag 6 juli 2009 @ 21:21
quote:
Op maandag 6 juli 2009 21:16 schreef BliksemSchigt het volgende:

[..]

Over ruzie op de bank met de tegenstander, dat ze denken dat ze als Ajax spelen, etc.

Niets met een speler of ons direct te maken.
Toch mooi, dat ze zo over ons aller Ajax spreken
FireFox1maandag 6 juli 2009 @ 21:25
quote:
Op maandag 6 juli 2009 21:16 schreef Nashje het volgende:

[..]

Partizan wil 30% van de transferrechten, maar inderdaad. Ajax is weer lekker ouderwets aan het truttelen. Lang afwachten, en dan vervolgens erachter komen dat ze weer eens te laat zijn.
En dan gaat er weer een ander partij er mee vandoor en speelt ie de sterren van de hemel.

Zo werd Roberto Carlos ooit aan Ajax aangeboden, maar kozen ze voor Marcio Santos
kevin6188maandag 6 juli 2009 @ 21:26
Inderdaad, een speler kopen die kort daarvoor wereldkampioen is geworden is een schande!

Dat het niet goed uitpakt is iets anders, maar sommige transfers - hoe slecht ze ook hebben uitgepakt - zijn gewoon logisch te verklaren. Achteraf praten is altijd makkelijk.
FireFox1maandag 6 juli 2009 @ 21:28
quote:
Op maandag 6 juli 2009 21:26 schreef kevin6188 het volgende:
Inderdaad, een speler kopen die kort daarvoor wereldkampioen is geworden is een schande!

Dat het niet goed uitpakt is iets anders, maar sommige transfers - hoe slecht ze ook hebben uitgepakt - zijn gewoon logisch te verklaren. Achteraf praten is altijd makkelijk.
Sulejmani? 16 miljoen?
Sno?

Verklaar dat maar eens
kevin6188maandag 6 juli 2009 @ 21:29
Dat is iets anders, maar je moet niet net doen alsof de komst van Santos een achterlijke zet van Ajax was. Er wordt hier al geschreeuwd om de komst van Onyewu, kun je nagaan als het Ajax-topic al had bestaan ten tijde van de komst van Santos.

En als Sulejmani er straks 20 scoort en over een tijdje voor 25+ miljoen wordt verkocht roept iedereen weer dat het de investering waard is geweest.

Ik ben dat opportunisme een beetje beu. Het is soms net hoe de wind waait.
bloodysundaymaandag 6 juli 2009 @ 21:30
quote:
Op maandag 6 juli 2009 21:28 schreef FireFox1 het volgende:

[..]

Sulejmani? 16 miljoen?
Sno?

Verklaar dat maar eens
Sno is toch voor 1 miljoen gehaald, of heeft die zo'n astronomisch salaris?
FireFox1maandag 6 juli 2009 @ 21:31
quote:
Op maandag 6 juli 2009 21:29 schreef kevin6188 het volgende:
Dat is iets anders, maar je moet niet net doen alsof de komst van Santos een achterlijke zet van Ajax was.
Was het in principe niet nee. Het speelde namelijk een prima WK

Maar onze cult-held Gabrich op basis van een video contracteren was pas echt een aanfluiting. Ik wil weer een type Litmanen, Finidi en zelfs een Bogarde zien, die voor een appel en ei gekocht waren en uitgroeide tot wereldtopper.
kevin6188maandag 6 juli 2009 @ 21:33
De appels en eieren van tegenwoordig kosten gewoon X miljoen. En worden voor X^2 miljoen weer verkocht. Wen er maar aan.
FireFox1maandag 6 juli 2009 @ 21:34
quote:
Op maandag 6 juli 2009 21:30 schreef bloodysunday het volgende:

[..]

Sno is toch voor 1 miljoen gehaald, of heeft die zo'n astronomisch salaris?
1 miljoen is nog veel voor zo'n waardeloze speler. Afgelopen zaterdag waren weer getuigen van zijn totale onkunde.
Jaszamaandag 6 juli 2009 @ 21:35
Sulejmani waren veel mensen wel blij mee toen hij kwam, die jongen kan ook gewoon goed voetballen hoor. Hopelijkt komt het eruit, alleen het bedrag was debiel.
FireFox1maandag 6 juli 2009 @ 21:37
quote:
Op maandag 6 juli 2009 21:35 schreef Jasza het volgende:
Sulejmani waren veel mensen wel blij mee toen hij kwam, die jongen kan ook gewoon goed voetballen hoor. Hopelijkt komt het eruit, alleen het bedrag was debiel.
Ik denk ook dat hij onder Jol een heel stuk beter zal spelen dan onder Marco.
Rhapsodymaandag 6 juli 2009 @ 21:38
quote:
Op maandag 6 juli 2009 21:37 schreef FireFox1 het volgende:

[..]

Ik denk ook dat hij onder Jol een heel stuk beter zal spelen dan onder Marco.
Dat denk ik ook. Helaas hebben we dat nog niet kunnen (!) zien, kan niet wachten tot de serieuze wedstrijden beginnen.
bloodysundaymaandag 6 juli 2009 @ 21:38
quote:
Op maandag 6 juli 2009 21:37 schreef FireFox1 het volgende:

[..]

Ik denk ook dat hij onder Jol een heel stuk beter zal spelen dan onder Marco.
Ik denk dat het hele team beter gaat spelen onder Jol dan onder Marco. Met alle respect voor MvB, maar het was wel een waardeloze trainer.
FireFox1maandag 6 juli 2009 @ 21:40
quote:
Op maandag 6 juli 2009 21:38 schreef Rhapsody het volgende:

[..]

Dat denk ik ook. Helaas hebben we dat nog niet kunnen (!) zien, kan niet wachten tot de serieuze wedstrijden beginnen.
Waarom was hij er afgelopen zaterdag niet bij? Interland verplichting of een (kleine) blessure?

1 van de redenen waarom ik afgelopen zaterdag naar de Toekomst ging was onder andere om Sulejmani aan het werk te zien.
bloodysundaymaandag 6 juli 2009 @ 21:42
quote:
Op maandag 6 juli 2009 21:40 schreef FireFox1 het volgende:

[..]

Waarom was hij er afgelopen zaterdag niet bij? Interland verplichting of een (kleine) blessure?

1 van de redenen waarom ik afgelopen zaterdag naar de Toekomst ging was onder andere om Sulejmani aan het werk te zien.
Net terug van EK<21
FireFox1maandag 6 juli 2009 @ 21:48
quote:
Op maandag 6 juli 2009 21:42 schreef bloodysunday het volgende:

[..]

Net terug van EK<21
Dacht ik al
BliksemSchigtmaandag 6 juli 2009 @ 22:24
http://www.b92.rs/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2009&mm=07&dd=06&nav_id=369847

Google Translate in het kort: Atletico wil Obradovic ook hebben, Ajax heeft nog altijd de beste papieren. Morgen wordt er weer onderhandeld en dan moet er meer duidelijkheid zijn. Zijn zaakwaarnemer zou dan naar Amsterdam komen om het voor het einde van de week rond te maken, en hij heeft er vertrouwen in dat er een overeenkomst zal komen.
TheJanitormaandag 6 juli 2009 @ 22:30


Hehe die Urby zal wel gedacht hebben: zat ik maar in m'n nieuwe Mercedes
Dvm86maandag 6 juli 2009 @ 22:33
quote:
Zdenek Grygera staat in de warme belangstelling van Fiorentina. De verdediger komt bij Juventus niet of nauwelijks voor in de plannen van de nieuwe trainer Ciro Ferrara en mag bij een goed bod dan ook vertrekken.

Inmiddels hebben Fiorentina en Juventus de eerste gesprekken over Grygera achter de rug en wordt er een spoedig akkoord verwacht. De Tsjechische verdediger zelf wist vreemd genoeg niets af van de gesprekken over zijn persoon, beweert zaakwaarnemer Zdenek Nehoda.

"Om eerlijk te zijn weet ik hier niet zo heel veel vanaf", vertelt Nehoda in gesprek met Football Italia. "Fiorentina heeft mij nog niet gebeld en ik weet niet hoe het ervoor staat met de onderhandelingen tussen beide clubs. Ik moet hier nog met Juventus over praten dus kan nu niet te veel zeggen."

De 29-jarige Grygera heeft nog een contract tot medio 2012 in Turijn, waar hij reeds twee seizoenen achter de rug heeft. Daarvoor speelde de mandekker, die zowel op de rechterflank als centraal uit de voeten kan, vier seizoenen voor Ajax. In zijn vaderland speelde de Tsjech voor onder meer Sparta Praag.
Zou altijd welkom moeten zijn
BliksemSchigtmaandag 6 juli 2009 @ 22:33
!
quote:
Dagboek De Lutte (2): Enoh leert van Jol

Ajax trainde maandagavond voor de eerste keer op het gras van sv De Lutte. Tijdens de halverwege opeens kletsnatte oefensessie schaafden de trainers, Martin Jol voorop, aan het tactisch vermogen van de Ajacieden. Eyong Enoh gaf zoals altijd zijn ogen en oren de kost.

Voor Eyong Enoh is het de eerste keer dat hij met Ajax op trainingskamp is in het Twentse dorp. Het bevalt hem goed. ,,Er heerst hier veel rust, de ontvangst is het hotel is prima en het trainingsveld was goed verzorgd’’, zegt de Kameroener na de avondsessie.

Tijdens de training wordt de groep in vieren gedeeld. Twee teams spelen een ‘aanval tegen verdediging’-spel, terwijl de andere twee teams zich op de andere helft van het trainingsveld verder bekwamen in het passen, aannemen, voorzetten en afmaken. Na verloop van tijd wisselen de teams van trainingsonderdeel.

Martin Jol en Danny Blind coachen de teams die de spelvorm afwerken. De aanvallend ingestelde spelers en twee middenvelders moeten openingen zien te vinden in de defensie, die vanzelfsprekend gevormd wordt door de meer verdedigend ingestelde spelers, die ook twee middenvelders voor zich weten. Jol bemoeit zich voornamelijk met de aanval, terwijl Blind zich met name richt op het verdedigende aspect.

Jol zit er bovenop, heeft ook Enoh gemerkt. ,,Communicatie is belangrijk’’, zegt de middenvelder. ,,Op die manier weten we wat er van ons verwacht wordt. Zo kan je beter worden.’’ Enoh is blij met de komst van Jol. ,,Je hoeft niet per se elke coach aardig te vinden, maar je moet wel respect voor hem hebben en naar hem luisteren. Hij is tenslotte de baas. Martin Jol heeft veel ervaring, ik heb hem bij een aantal goede clubs al aan het werk gezien. Zijn komst naar Ajax betekent voor mij een goede kans om beter te worden en te leren.’’

De Kameroener is fris en gretig begonnen aan het nieuwe seizoen. ,,De periode van het nationale team en de vakantie was voorbij en ik wilde graag weer beginnen. Ik vond het belangrijk om snel weer te trainen met het team. We moeten ons goed voorbereiden op het seizoen, dus geef ik elke training honderd procent. Het team wordt zichtbaar beter. We hebben al een goede selectie en met een of twee versterkingen erbij, kan het een heel goed seizoen worden.’’

Halverwege de oefensessie gaat het plots stortregenen. Omstanders die denken dat de training wel eens snel voorbij zou kunnen zijn in dit weer, komen bedrogen uit. Er worden wat regenjacks aangetrokken en de Ajacieden trainen onverstoorbaar, en hard, verder. ,,Maakt niet uit’’, zegt ook Enoh, in het Nederlands, na de training. ,,Alleen voetballen in de sneeuw is voor mij wennen. Regen is geen probleem.''
Enoh !



Hoe lang is die gozer?
N.i.c.kmaandag 6 juli 2009 @ 22:34
quote:
Op maandag 6 juli 2009 19:33 schreef BliksemSchigt het volgende:
Dit topic op AjaxFans over scoutingbeleid, scouts en netwerken bij Ajax is een van de meer interessante topics die ik de laatste tijd heb gelezen op Ajax-fora.

Goed en duidelijk overzicht, al zal een deel ook wel op zijn subjectiviteit gebaseerd zijn, maar het lijkt er in ieder geval op dat hij enigszins weet waar die het over heeft.

Ben benieuwd wat er uit voort gaat komen, zeker als Mino Raiola weer bij Ajax in beeld gaat komen en Jol de komende drie jaar de leiding blijft houden.
dat topic heeft meer inhoud dan hier in een jaar gepost wordt. Dankje voor de tip.
DurQmaandag 6 juli 2009 @ 22:38
Wat zou die Afonso Alves nu moeten kosten eigenlijk?

Ligt lekker in de clinch met middlesbrough!
fuckbuddymaandag 6 juli 2009 @ 22:50
quote:
Op maandag 6 juli 2009 22:38 schreef DurQ het volgende:
Wat zou die Afonso Alves nu moeten kosten eigenlijk?

Ligt lekker in de clinch met middlesbrough!
eerst 4 of 7 miljoen overmaken naar H'veen.
Die krijgen dat nog namelijk van M'brough.. Dus das een dure.
Nashjemaandag 6 juli 2009 @ 22:52
quote:
Op maandag 6 juli 2009 22:24 schreef BliksemSchigt het volgende:
http://www.b92.rs/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2009&mm=07&dd=06&nav_id=369847

Google Translate in het kort: Atletico wil Obradovic ook hebben, Ajax heeft nog altijd de beste papieren. Morgen wordt er weer onderhandeld en dan moet er meer duidelijkheid zijn. Zijn zaakwaarnemer zou dan naar Amsterdam komen om het voor het einde van de week rond te maken, en hij heeft er vertrouwen in dat er een overeenkomst zal komen.
Nice .
FireFox1maandag 6 juli 2009 @ 22:53
quote:
Op maandag 6 juli 2009 22:38 schreef DurQ het volgende:
Wat zou die Afonso Alves nu moeten kosten eigenlijk?

Ligt lekker in de clinch met middlesbrough!
Dat zal nog eens een geweldige aankoop zijn
jnamaandag 6 juli 2009 @ 22:54
Mochten Onyewu en Obradovic komen, hoe moet de verdediging er dan uitzien volgens jullie?
DurQmaandag 6 juli 2009 @ 23:00
quote:
Op maandag 6 juli 2009 22:54 schreef jna het volgende:
Mochten Onyewu en Obradovic komen, hoe moet de verdediging er dan uitzien volgens jullie?
Obradovic is duidelijk, vd wiel ook.

Het hangt er dan van af hoe goed een centrum met Oleguer en Onyewu werkt.
DurQmaandag 6 juli 2009 @ 23:02
quote:
Op maandag 6 juli 2009 22:50 schreef fuckbuddy het volgende:

[..]

eerst 4 of 7 miljoen overmaken naar H'veen.
Die krijgen dat nog namelijk van M'brough.. Dus das een dure.
Zoveel heeft middlesbrough niet te willen denk ik. Volgens mij zitten ze financieel aardig in de problemen. Ze moeten verkopen
BigKahunamaandag 6 juli 2009 @ 23:07
quote:
Op maandag 6 juli 2009 22:50 schreef fuckbuddy het volgende:

[..]

eerst 4 of 7 miljoen overmaken naar H'veen.
Die krijgen dat nog namelijk van M'brough.. Dus das een dure.
Wat heeft een eventuele koper van Alves te maken met wat Middlesbrough nog aan Heerenveen schuldig is?
Enchantermaandag 6 juli 2009 @ 23:11
Was weer aardig stil vandaag , hopen dat er morgen wat meer bekend wordt
Cyberia18maandag 6 juli 2009 @ 23:22
oYomaandag 6 juli 2009 @ 23:30
Obradovic speelt aankomend seizoen voor Ajax. Zaakwaarnemer op uitnodiging van Blind en Jol naar Amsterdam.

Vijf miljoen in twee termijnen, wordt binnen afzienbare tijd door bestuur Partizan fiat voor gegeven.
sjimzmaandag 6 juli 2009 @ 23:31
quote:
Op maandag 6 juli 2009 23:30 schreef oYo het volgende:
Obradovic speelt aankomend seizoen voor Ajax. Zaakwaarnemer op uitnodiging van Blind en Jol naar Amsterdam.

Vijf miljoen in twee termijnen, wordt binnen afzienbare tijd door bestuur Partizan fiat voor gegeven.
bron?
DurQmaandag 6 juli 2009 @ 23:31
quote:
Op maandag 6 juli 2009 23:30 schreef oYo het volgende:
Obradovic speelt aankomend seizoen voor Ajax. Zaakwaarnemer op uitnodiging van Blind en Jol naar Amsterdam.

Vijf miljoen in twee termijnen, wordt binnen afzienbare tijd door bestuur Partizan fiat voor gegeven.
Goede bron?
oYomaandag 6 juli 2009 @ 23:33
een persoonlijke betrouwbare bron gecheckt op ajax netwerk
Prosacmaandag 6 juli 2009 @ 23:33
quote:
Op maandag 6 juli 2009 22:24 schreef BliksemSchigt het volgende:
http://www.b92.rs/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2009&mm=07&dd=06&nav_id=369847

Google Translate in het kort: Atletico wil Obradovic ook hebben, Ajax heeft nog altijd de beste papieren. Morgen wordt er weer onderhandeld en dan moet er meer duidelijkheid zijn. Zijn zaakwaarnemer zou dan naar Amsterdam komen om het voor het einde van de week rond te maken, en hij heeft er vertrouwen in dat er een overeenkomst zal komen.
Ik krijg hier steeds meer een soort plaatsvervangende "dit wordt een anti-climax" gevoel van, omdat het allemaal te makkelijk lijkt.
haydermaandag 6 juli 2009 @ 23:34
wie gaat er donderdag naar HZVV - Ajax?
Itisbangingmaandag 6 juli 2009 @ 23:35
quote:
Velibor Vasovic schreef:

Dit komt helemaal goed voor Ajax. Kan niet anders.

Obradovic speelt aankomend seizoen voor Ajax. Zaakwaarnemer op uitnodiging van Blind en Jol naar Amsterdam.

Vijf miljoen in twee termijnen, wordt binnen afzienbare tijd door bestuur Partizan fiat voor gegeven.
Daar komt het vanaf. En die heeft tot op heden nog een 100% score met nieuws voor dat het in de media verschijnt mbt Obradovic.
oYomaandag 6 juli 2009 @ 23:35
Prosac, wat postiever zijn!
oYomaandag 6 juli 2009 @ 23:36
quote:
Op maandag 6 juli 2009 23:35 schreef Itisbanging het volgende:

[..]

Daar komt het vanaf. En die heeft tot op heden nog een 100% score met nieuws voor dat het in de media verschijnt mbt Obradovic.
inderdaad
Prosacmaandag 6 juli 2009 @ 23:37
quote:
Op maandag 6 juli 2009 23:35 schreef oYo het volgende:
Prosac, wat postiever zijn!
Iedereen is er zo enthousiast over en er verschijnen steeds buitenlandse berichten dat Obradovic alleen naar Ajax zou willen.. echter is er nog niet onderhandeld en gisteren was er nog een bericht van de zaakwaarnemer dat Ajax zich nog niet eens bij de club had gemeld. Vorige week zouden de zaakwaarnemers en Blind/Jol al in Munchen onderhandeld hebben en nu ineens moeten ze toch nog weer naar Amsterdam. Zoveel verschillende dingen. Ik krijg er gewoon een gevoel bij dat het straks voor de Ajax-fan een grote anti-climax gaat worden.
Sethjemaandag 6 juli 2009 @ 23:43
Top als die gozer echt komt
Cyberia18maandag 6 juli 2009 @ 23:45
quote:
Op maandag 6 juli 2009 23:37 schreef Prosac het volgende:

[..]

Vorige week zouden de zaakwaarnemers en Blind/Jol al in Munchen onderhandeld hebben en nu ineens moeten ze toch nog weer naar Amsterdam. Zoveel verschillende dingen. Ik krijg er gewoon een gevoel bij dat het straks voor de Ajax-fan een grote anti-climax gaat worden.
Bron?
BigKahunamaandag 6 juli 2009 @ 23:45
quote:
Op maandag 6 juli 2009 23:43 schreef Sethje het volgende:
Top als die gozer echt komt
Weet niet, ik ken hem niet. Maar de verhalen klinken wel positief.
Prosacmaandag 6 juli 2009 @ 23:47
quote:
Op maandag 6 juli 2009 23:45 schreef Cyberia18 het volgende:

[..]

Bron?
B92, wat steeds als eerste met nieuws rond Obradovic komt.
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2009&mm=06&dd=30&nav_id=368764

staat ook hier in NL
http://ajax.netwerk.to/nieuws/artikel/19448__rss.php

Oh wacht.. dat is met de club, maar de zaakwaarnemers heeft ook in het Ajax topic gestaan, net als het bericht dit weekend dat Ajax nog niet eens met de club gesproken zou hebben.
Enige wat je wel steeds leest is dat Obradovic voorkeur voor Ajax zou hebben..
Itisbangingmaandag 6 juli 2009 @ 23:51
quote:
Op maandag 6 juli 2009 23:47 schreef Prosac het volgende:

[..]

B92, wat steeds als eerste met nieuws rond Obradovic komt.
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2009&mm=06&dd=30&nav_id=368764

staat ook hier in NL
http://ajax.netwerk.to/nieuws/artikel/19448__rss.php

Oh wacht.. dat is met de club, maar de zaakwaarnemers heeft ook in het Ajax topic gestaan, net als het bericht dit weekend dat Ajax nog niet eens met de club gesproken zou hebben.
Enige wat je wel steeds leest is dat Obradovic voorkeur voor Ajax zou hebben..
Als je tijd/zin hebt: http://ajax.netwerk.to/forums/HTML/forum9/2660-2.php#post189811 vanaf daar staan de reacties van die Velibor Vasovic. En ik heb even deze reactie gepakt aangezien het wel heel toevallig is dat het twee maanden later ook voor die prijs lijkt te gaan gebeuren.
Cyberia18maandag 6 juli 2009 @ 23:51
We zien het in de komende dagen wel...

In ieder geval hoop ik met name op de komst van Onyewu.
w00h00maandag 6 juli 2009 @ 23:52
Kan iemand hier een gefundeerde mening over Obradovic geven? Ik heb hem namelijk zelf maar nauwelijks zien spelen en waarschijnlijk ben ik niet de enige hier.

edit: via AN kom ik wel op dit stukje:
quote:
Obradović behoort samen met Kolarov, Kačar en Neven Subotić (Borussia Dortmund) tot de grote verdedigende talenten van Servische komaf. Inmiddels behoort hij al twee seizoenen tot de vaste kern van Partizan. Met die ploeg won hij tot op heden één landstitel en de nationale beker. Bondscoach Radomir Antić haalde de back in september 2008 bij de nationale ploeg en liet hem debuteren tegen de Faeröer Eilanden (2-0). Met een mooi schot in de verre hoek tekende Obradović tijdens zijn vierde interland (tegen Oostenrijk) voor zijn eerste doelpunt. In eigen land wordt de linkspoot geroemd om zijn voorzetten en aanvallende impulsen. "Ivan behoort binnen een paar jaar tot de absolute wereldtop", zei Antić onlangs. "Hij bestrijkt de hele flank en is een typische moderne linksback. Engeland, Spanje, Italië? Dat niveau kan-ie nu al makkelijk aan."
Prosacmaandag 6 juli 2009 @ 23:54
quote:
Op maandag 6 juli 2009 23:51 schreef Itisbanging het volgende:

[..]

Als je tijd/zin hebt: http://ajax.netwerk.to/forums/HTML/forum9/2660-2.php#post189811 vanaf daar staan de reacties van die Velibor Vasovic. En ik heb even deze reactie gepakt aangezien het wel heel toevallig is dat het twee maanden later ook voor die prijs lijkt te gaan gebeuren.
Heeft deze Velibor zich in het verleden eerder bewezen? Of is dit zijn eerste keer "inside information" op een Ajax forum. Hij meldt in mei zelf 5 miljoen en nu in juli ook zelf dat het misschien toch 5 miljoen gaat worden. Dus valt er nog weinig peil op te trekken.
Daar waar de media steeds over hogere bedragen spreekt.
DurQmaandag 6 juli 2009 @ 23:55
quote:
Op maandag 6 juli 2009 23:52 schreef w00h00 het volgende:
Kan iemand hier een gefundeerde mening over Obradovic geven? Ik heb hem namelijk zelf maar nauwelijks zien spelen en waarschijnlijk ben ik niet de enige hier.

edit: via AN kom ik wel op dit stukje:
[..]


Klinkt als een nieuwe Maxwell
Cyberia18maandag 6 juli 2009 @ 23:58
quote:
Op maandag 6 juli 2009 23:52 schreef w00h00 het volgende:
Kan iemand hier een gefundeerde mening over Obradovic geven? Ik heb hem namelijk zelf maar nauwelijks zien spelen en waarschijnlijk ben ik niet de enige hier.

edit: via AN kom ik wel op dit stukje:
[..]
http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=77033

Verder dan dit kom ik niet.
Itisbangingmaandag 6 juli 2009 @ 23:59
@Prosac als je beetje in dat topic leest kan je zien dat hij iedere keer met bepaalde informatie komt die een dag later in bepaalde media te lezen valt. Uitgaande van het topic is dat allemaal net iets te toevallig om het niet serieus te nemen. Maar het enige wat wij kunnen doen is afwachten !
Prosacdinsdag 7 juli 2009 @ 00:01
quote:
Op maandag 6 juli 2009 23:59 schreef Itisbanging het volgende:
@Prosac als je beetje in dat topic leest kan je zien dat hij iedere keer met bepaalde informatie komt die een dag later in bepaalde media te lezen valt. Uitgaande van het topic is dat allemaal net iets te toevallig om het niet serieus te nemen. Maar het enige wat wij kunnen doen is afwachten !
Zou kunnen dat hij voor die media schrijft. Ik vind het zelf niet overtuigend genoeg om te zeggen dat door die berichtjes het wel 100% rond komt.
Wat ik zeg.. het lijkt wel een beetje "te" makkelijk. In de nederlandse media is er niks "eigens" verschenen, alles komt van B92. Ajax-minded krant de Telegraaf heeft er nog niet eens aandacht aan besteed dacht ik.
bloodysundaydinsdag 7 juli 2009 @ 00:02
quote:
Op maandag 6 juli 2009 23:00 schreef DurQ het volgende:

[..]

Obradovic is duidelijk, vd wiel ook.

Het hangt er dan van af hoe goed een centrum met Oleguer en Onyewu werkt.
vd Wiel lijkt me niet zo zeker. Als er een speler beter is krijgt die de voorkeur in mijn ogen, ongeacht of het jeugd is of niet.
Dat het niet goed is voor zijn ontwikkeling lijkt me duidelijk.
BliksemSchigtdinsdag 7 juli 2009 @ 00:03
quote:
Op maandag 6 juli 2009 23:51 schreef Cyberia18 het volgende:
We zien het in de komende dagen wel...

In ieder geval hoop ik met name op de komst van Onyewu.
De komst van een linksback - we hebben er momenteel geen - lijkt me toch echt wat belangrijker dan een dure Amerikaan, een type dat we wel al hebben in de persoon van Oleguer.
BliksemSchigtdinsdag 7 juli 2009 @ 00:04
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 00:01 schreef Prosac het volgende:

[..]

Zou kunnen dat hij voor die media schrijft. Ik vind het zelf niet overtuigend genoeg om te zeggen dat door die berichtjes het wel 100% rond komt.
Wat ik zeg.. het lijkt wel een beetje "te" makkelijk. In de nederlandse media is er niks "eigens" verschenen, alles komt van B92. Ajax-minded krant de Telegraaf heeft er nog niet eens aandacht aan besteed dacht ik.
Heeft echt wel al in De Telegraaf gestaan. Ook in het AD.
bloodysundaydinsdag 7 juli 2009 @ 00:05
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 00:03 schreef BliksemSchigt het volgende:

[..]

De komst van een linksback - we hebben er momenteel geen - lijkt me toch echt wat belangrijker dan een dure Amerikaan, een type dat we wel al hebben in de persoon van Oleguer.
Hij is transfervrij hè, alleen z'n salaris kan idd wel is hoog zijn.
Itisbangingdinsdag 7 juli 2009 @ 00:06
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 00:01 schreef Prosac het volgende:

[..]

Zou kunnen dat hij voor die media schrijft. Ik vind het zelf niet overtuigend genoeg om te zeggen dat door die berichtjes het wel 100% rond komt.
Wat ik zeg.. het lijkt wel een beetje "te" makkelijk. In de nederlandse media is er niks "eigens" verschenen, alles komt van B92. Ajax-minded krant de Telegraaf heeft er nog niet eens aandacht aan besteed dacht ik.
Het is pas 100% zeker als het op Ajax.nl staat. Maar we zullen zien. Zijn laatste reactie daar was dit:
quote:
Velibor Vasovic schreef:
Het concrete bod van Atletico (vanmorgen per fax binnengekomen, volgens Ivan Tomic) ligt zelfs aanmerkelijk hoger dan de op handen zijnde deal tussen Partizan en Ajax.

Daarom is er een meeting op directie niveau ingelast. Ook als je de volgende info er bij betrekt:

Damjanac wil zijn pupil graag naar Ajax brengen, omdat -zoals diverse malen al verteld- de voorkeur van Ivan bij Ajax ligt. Ik vermoed echter dat er nog een reden achter zit. Misschien binnenkort daar meer over.
Prosacdinsdag 7 juli 2009 @ 00:06
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 00:04 schreef BliksemSchigt het volgende:

[..]

Heeft echt wel al in De Telegraaf gestaan. Ook in het AD.
Daarom zeg ik ook dacht ik.. kon het me zo niet herinneren, meestal lees ik 's ochtends de groot uitgemeten berichtjes wel.
hayderdinsdag 7 juli 2009 @ 00:10
hopen dat er morgen positief gerommel uit amsterdam komt
Jaszadinsdag 7 juli 2009 @ 00:10
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 00:06 schreef Prosac het volgende:

[..]

Daarom zeg ik ook dacht ik.. kon het me zo niet herinneren, meestal lees ik 's ochtends de groot uitgemeten berichtjes wel.
Ga je is druk maken over Groningen
Prittdinsdag 7 juli 2009 @ 00:11
Van der Wiel - Onyewu - Vertonghen - Obradovic

Silva - Wielaert - Oleguer - Schilder/Blind/Vertonghen

In welke volgorde dan ook qua basis, in principe alles goed dubbel bezet.
Prosacdinsdag 7 juli 2009 @ 00:12
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 00:10 schreef Jasza het volgende:

[..]

Ga je is druk maken over Groningen
Valt weinig druk over te maken momenteel, het zal pas losbarsten als Berg vertrokken is, maar misschien ook gewoon helemaal niet.

Ik wou alleen maar aangeven waar mijn gevoel van mogelijke anticlimax voor jullie vandaan kwam.
Prosacdinsdag 7 juli 2009 @ 00:13
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 00:11 schreef Pritt het volgende:
Van der Wiel - Onyewu - Vertonghen - Obradovic

Silva - Wielaert - Oleguer - Schilder/Blind/Vertonghen

In welke volgorde dan ook qua basis, in principe alles goed dubbel bezet.
Zou inderdaad niet verwonderlijk zijn als Ajax direct weer een vertrokken speler voor een paar miljoen aantrekt.

(Schilder speelt voor NAC)
Cyberia18dinsdag 7 juli 2009 @ 00:14
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 00:11 schreef Pritt het volgende:
Van der Wiel - Onyewu - Vertonghen - Obradovic

Silva - Wielaert - Oleguer - Schilder/Blind/Vertonghen

In welke volgorde dan ook qua basis, in principe alles goed dubbel bezet.
Je vergeet Boulah!

Prittdinsdag 7 juli 2009 @ 00:17
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 00:13 schreef Prosac het volgende:

[..]

Zou inderdaad niet verwonderlijk zijn als Ajax direct weer een vertrokken speler voor een paar miljoen aantrekt.

(Schilder speelt voor NAC)
Ach ja spelers in de kantlijn zie ik soms over het hoofd.
bloodysundaydinsdag 7 juli 2009 @ 00:19
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 00:14 schreef Cyberia18 het volgende:

[..]

Je vergeet Boulah!

bloodysundaydinsdag 7 juli 2009 @ 00:19
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 00:11 schreef Pritt het volgende:
Van der Wiel - Onyewu - Vertonghen - Obradovic

Silva - Wielaert - Oleguer - Schilder/Blind/Vertonghen

In welke volgorde dan ook qua basis, in principe alles goed dubbel bezet.
Vertonghen op middenveld en Oleguer op die positie.
FireFox1dinsdag 7 juli 2009 @ 00:21
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 00:14 schreef Cyberia18 het volgende:

[..]

Je vergeet Boulah!


Welke idioot dat gerucht ooit heeft verspreid....
Cyberia18dinsdag 7 juli 2009 @ 00:23
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 00:21 schreef FireFox1 het volgende:

[..]

Welke idioot dat gerucht ooit heeft verspreid....
Nou ja hij is wel benaderd door Ajax.
FireFox1dinsdag 7 juli 2009 @ 00:27
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 00:23 schreef Cyberia18 het volgende:

[..]

Nou ja hij is wel benaderd door Ajax.
Als je de media moet geloven heeft Ajax wel 1000 spelers benaderd.
Cyberia18dinsdag 7 juli 2009 @ 00:35
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 00:27 schreef FireFox1 het volgende:

[..]

Als je de media moet geloven heeft Ajax wel 1000 spelers benaderd.
Eerder gelinkt. Van Boulahrouz is in ieder geval duidelijk dat Ajax naar hem heeft geïnformeerd.
TheZapsterdinsdag 7 juli 2009 @ 00:37
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 00:14 schreef Cyberia18 het volgende:

[..]

Je vergeet Boulah!


Wat moeten we met een verdediger, die een aantal maanden per jaar geblesseerd is?
DatMeenJeNietdinsdag 7 juli 2009 @ 00:42
quote:
Ajax ver met linksback Atouba (HSV)
Door MAARTEN WIJFFELS
AMSTERDAM - Thimothée Atouba moet de eerste aanwinst van Ajax worden in dit seizoen. De 27-jarige linksback wordt transfervrij overgenomen van Hamburger SV.

Atouba speelde 37 interlands voor Kameroen en kwam behalve in de Bundesliga ook al uit in het Engelse Premiership. Daar speelde hij in het seizoen 2004-2005 voor Tottenham Hotspur, de club waar de huidige Ajax-trainer Jol hem leerde kennen.

Jol werkte ook afgelopen seizoen bij HSV met Atouba, die weer fit is bevonden na een langdurige blessureperiode. Hij scheurde afgelopen seizoen zijn achillespees.

Dat Atouba transfervrij kan worden overgenomen van HSV, is omdat hij in Hamburg niet is ingegaan op een voorstel om zijn aflopende contract tegen dezelfde financiële voorwaarden te verlengen.

HSV deed hem een aanbieding op hetzelfde niveau, in de maanden dat de Afrikaan revalideerde van zijn achillespeeskwetsuur. Die liep Atouba op in oktober 2008 in het UEFA Cup-duel met Zilina, in dezelfde poule als waarin Ajax zat.

Atouba is 1.91 meter lang en 80 kilo zwaar en zou meteen de langste veldspeler in de selectie van Jol worden. Die zoekt behalve naar routine ook naar ‘body’ om Ajax weerbaarder te maken. In zijn hele profcarrière speelde Atouba 236 competitiewedstrijden voor vier clubs.
AD.nl

Wat een boutaankoop zou dat zijn..
Silenusdinsdag 7 juli 2009 @ 00:44
Ik ken deze gast niet, wat voor speler is het?

Overigens, voor er weer met 'boutaankoop' ( )wordt gesmeten, deze man is dus transfervrij.
TheZapsterdinsdag 7 juli 2009 @ 00:48
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 00:42 schreef DatMeenJeNiet het volgende:

[..]

AD.nl

Wat een boutaankoop zou dat zijn..
Hopelijk niet een gevalletje Kuffour
DatMeenJeNietdinsdag 7 juli 2009 @ 00:49
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 00:44 schreef Silenus het volgende:
Ik ken deze gast niet, wat voor speler is het?

Overigens, voor er weer met 'boutaankoop' ( )wordt gesmeten, deze man is dus transfervrij.
Het tekengeld en zijn salaris maakt hem alles behalve goedkoop. Ik vind het een hele matige speler en mentaal is het ook niet helemaal 100 %: stak ooit zijn middelvinger een aantal keer uit naar het publiek na een wissel. Kreeg er nog rood voor ook.

En dit zou moeten betekenen dat Obradovic niet komt, dat lijkt me een enorme aderlating.
bloodysundaydinsdag 7 juli 2009 @ 00:49
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 00:44 schreef Silenus het volgende:
Ik ken deze gast niet, wat voor speler is het?

Overigens, voor er weer met 'boutaankoop' ( )wordt gesmeten, deze man is dus transfervrij.
Als Ajax moet teren op spelers die transfervrij zijn weet ik het niet meer dat zou voor een club als Ajax niet moeten uit maken.
TheZapsterdinsdag 7 juli 2009 @ 00:50
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 00:49 schreef DatMeenJeNiet het volgende:

[..]

Het tekengeld en zijn salaris maakt hem alles behalve goedkoop. Ik vind het een hele matige speler en mentaal is het ook niet helemaal 100 %: stak ooit zijn middelvinger een aantal keer uit naar het publiek na een wissel. Kreeg er nog rood voor ook.

En dit zou moeten betekenen dat Obradovic niet komt, dat lijkt me een enorme aderlating.
Die gozer! Daar word je niet vrolijk van inderdaad
Aanvoerderdinsdag 7 juli 2009 @ 00:50
Goh, hij is eens geblesseerd geweest. Dat kan je van de halve selectie van Ajax zeggen. Voorderest zien de feiten er niet overdreven bout uit. Transfervrij, waarom niet. En dat Jol meer body wil juich ik alleen maar toe. Ik roep al jaren om wat flinkere spelers. (en nee, niet flink als in Verhoeven )
bloodysundaydinsdag 7 juli 2009 @ 00:50
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 00:49 schreef DatMeenJeNiet het volgende:

[..]

Het tekengeld en zijn salaris maakt hem alles behalve goedkoop. Ik vind het een hele matige speler en mentaal is het ook niet helemaal 100 %: stak ooit zijn middelvinger een aantal keer uit naar het publiek na een wissel. Kreeg er nog rood voor ook.

En dit zou moeten betekenen dat Obradovic niet komt, dat lijkt me een enorme aderlating.
Deed Suarez dat ook niet eens?
Cyberia18dinsdag 7 juli 2009 @ 00:51
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 00:42 schreef DatMeenJeNiet het volgende:

[..]

AD.nl

Wat een boutaankoop zou dat zijn..
Verdedigend flut, iemand met een kort lontje, veel te druistig, steeds een waardeloze voortzetting eenmaal opgekomen.

Man o man wat een armoede.
bloodysundaydinsdag 7 juli 2009 @ 00:52
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 00:51 schreef Cyberia18 het volgende:

[..]

Verdedigend flut, iemand met een kort lontje, veel te druistig, steeds een waardeloze voortzetting van een actie.

Man o man wat een armoede.
Zou misschien wel goed zijn voor oorlog in het veld
Silenusdinsdag 7 juli 2009 @ 00:54
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 00:49 schreef bloodysunday het volgende:

[..]

Als Ajax moet teren op spelers die transfervrij zijn weet ik het niet meer dat zou voor een club als Ajax niet moeten uit maken.
Waar staat dat Ajax alleen maar transfervrije spelers kan aantrekken? Conclusie slaat nergens op.
En daarbij, Ajax heeft geen onuitputtelijke geldboom op De Toekomst staan. Er moeten nog meer posities beter bezet worden dan alleen de LB.
Tim86dinsdag 7 juli 2009 @ 00:56
Atouba heeft onder Jol gewerkt en de beste man weet echt wel wat voor vlees hij in de kuip zou halen..
Silenusdinsdag 7 juli 2009 @ 00:56
Bericht van VI uit februari 2008:
quote:
Huub Stevens heeft toegezegd dat Thimothee Atouba kan terugkeren in de selectie van Hamburger SV. De verdediger, die te laat terugkeerde van het toernooi om de Afrika Cup, moet echter eerst weer volledig fit worden.

Atouba is dit seizoen voortdurend omstreden. Zo eindigde een conditietest begin januari negatief, stak hij zijn middelvinger al eens op naar de HSV-fans en beledigde hij het bestuur van de Hamburgse club. HSV-manager Dietmar Beiersdorfer zegde de Kameroener daarom afgelopen vrijdag voorlopig de wacht aan.

In Bild biedt Huub Stevens Atouba nieuwe hoop: 'Als hij voor de volle honderd procent fit is, neem ik hem weer in de selectie op. Hij is nu genoeg bestraft.' De verdediger werd voor zijn wangedrag door zijn werkgever beboet met zestigduizend euro.

Zondag onderging de international een niet al te ingrijpende blaasoperatie. Binnenkort wordt hij weer op het trainingsveld verwacht.
Ok, prima.

edit: en ook:
quote:
Zware straf Atouba voor elleboogstoot
19 september 2007
Hamburger SV-speler Timothee Atouba is door de tuchtcommissie van de Duitse voetbalbond zwaar bestraft voor de elleboogstoot die hij afgelopen weekend uitdeelde in de wedstrijd tegen Eintracht Frankfurt. De verdediger is voor vier duels geschorst.

Atouba deelde een elleboogstoot uit aan tegenstander Albert Streit, nadat Streit hem in zijn ballen geknepen had. Het incident ontging arbiter Gräfe, maar op basis van televisiebeelden besloten de Duitse voetbalbond Atouba te straffen. De verdediger mist hierdoor de komende competitiewedstrijden tegen 1.FC Nürnberg, Borussia Dortmund, VfL Wolfsburg en Arminia Bielefeld


De eerste die een positief nieuwsbericht over 'm weet te vinden krijgt een biertje van me!
Cyberia18dinsdag 7 juli 2009 @ 00:58
quote:
Op maandag 6 juli 2009 23:37 schreef Prosac het volgende:

[..]

Ik krijg er gewoon een gevoel bij dat het straks voor de Ajax-fan een grote anti-climax gaat worden.
Tsja...

Daar lijkt het wel op ja.
bloodysundaydinsdag 7 juli 2009 @ 00:58
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 00:54 schreef Silenus het volgende:

[..]

Waar staat dat Ajax alleen maar transfervrije spelers kan aantrekken? Conclusie slaat nergens op.
En daarbij, Ajax heeft geen onuitputtelijke geldboom op De Toekomst staan. Er moeten nog meer posities beter bezet worden dan alleen de LB.
Heb ik ook niet gezegd maar al zou Ajax nu moeten teren op transfervrije spelers zou het niet best zijn. En iedere topclub haalt wel is een transfervrije speler.
bloodysundaydinsdag 7 juli 2009 @ 00:59
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 00:56 schreef Silenus het volgende:
Bericht van VI uit februari 2008:
[..]

Ok, prima.

edit: en ook:
[..]



De eerste die een positief nieuwsbericht over 'm weet te
vinden krijgt een biertje van me!
Wat heeft Stevens nou te maken met HSV?

-edit- zie het al was oud bericht.
KirkLazarusdinsdag 7 juli 2009 @ 00:59
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 00:48 schreef TheZapster het volgende:
Kuffour
Ah prima, hoef ik het niet nog eens te posten.

Overigens staan er flink wat filmpjes op YouTube waarin hij loopt te klootviolen in de verdediging. Sjesus.



Tim86dinsdag 7 juli 2009 @ 01:02
Die filmpjes zijn wel droog Kirk, maar je wil ze niet zien bij je eigen club aangezien het vast een keer flink mis gaat

Dit is die middelvinger trouwens:
Cyberia18dinsdag 7 juli 2009 @ 01:02
Wat er ook nog gaat gebeuren, ik ga weer met vertrouwen het seizoen in.

Silenusdinsdag 7 juli 2009 @ 01:03
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 00:59 schreef KirkLazarus het volgende:

[..]

Ah prima, hoef ik het niet nog eens te posten.

Overigens staan er flink wat filmpjes op YouTube waarin hij loopt te klootviolen in de verdediging. Sjesus.
Hahaha oh god, ik ben nu al fan!

Uitermate soepel lost 'ie dit op. Zijn perfect getimede kopbal uit het eerste filmpje (of wilde 'ie gewoon even dansen?) vind ik nu al historisch.
FireFox1dinsdag 7 juli 2009 @ 01:04
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 00:59 schreef KirkLazarus het volgende:

[..]

Ah prima, hoef ik het niet nog eens te posten.

Overigens staan er flink wat filmpjes op YouTube waarin hij loopt te klootviolen in de verdediging. Sjesus.




Jezus, wat een clown
TheZapsterdinsdag 7 juli 2009 @ 01:04
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 01:03 schreef Silenus het volgende:

[..]

Hahaha oh god, ik ben nu al fan!

Uitermate soepel lost 'ie dit op. Zijn perfect getimede kopbal uit het eerste filmpje (of wilde 'ie gewoon even dansen?) vind ik nu al historisch.
Lachen ja,totdat hij het bij ons doet
DatMeenJeNietdinsdag 7 juli 2009 @ 01:04
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 00:59 schreef KirkLazarus het volgende:

[..]

Ah prima, hoef ik het niet nog eens te posten.

Overigens staan er flink wat filmpjes op YouTube waarin hij loopt te klootviolen in de verdediging. Sjesus.



Dat vind ik nog wel het ergste aan hem. Hij is zo ongelofelijk nonchalant.
Superhelddinsdag 7 juli 2009 @ 01:04
Weet hij meer dan jullie?

prima aankoop van ajax weer, die eliaa

bout 5 hours ago from mobile web

http://twitter.com/wilfrieddejong
jnadinsdag 7 juli 2009 @ 01:05
Dit wordt een gevalletje Colin. Wordt al uitgefloten voordat ie er is
Silenusdinsdag 7 juli 2009 @ 01:06
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 01:04 schreef Superheld het volgende:
Weet hij meer dan jullie? ;o

prima aankoop van ajax weer, die eliaa

bout 5 hours ago from mobile web

http://twitter.com/wilfrieddejong
Die zit denk ik nu aan z'n vierde fles wijn ofzo.

Overigens vinden ze het op het HSV-forum wel jammer dat 'ie weggaat, ook al is het een 'Vollidiot'. Nou, het zal me benieuwen.
TheZapsterdinsdag 7 juli 2009 @ 01:07
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 01:06 schreef Silenus het volgende:

[..]

Die zit denk ik nu aan z'n vierde fles wijn ofzo.

Overigens vinden ze het op het HSV-forum wel jammer dat 'ie weggaat, ook al is het een 'Vollidiot'. Nou, het zal me benieuwen.
Die gaan hun clown missen natuurlijk, wij hebben Sno al, dus nog een clown erbij
w00h00dinsdag 7 juli 2009 @ 01:08
Oh mijn god . Ik hou me hart vast en ik zie het morgenvroeg wel...
Radegastdinsdag 7 juli 2009 @ 01:08
Echt hoor, liever Urby linksback dan zo'n joker.
Tim86dinsdag 7 juli 2009 @ 01:09
En op een zwarte zaterdag (no pun intended) spelen we dan met Sinouh, Atouba en Sno...soepel
Silenusdinsdag 7 juli 2009 @ 01:11
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 01:08 schreef Radegast het volgende:
Echt hoor, liever Urby linksback dan zo'n joker.
Ik vraag me af of Atouba in zijn carrière ooit een tegenstander overeind heeft geholpen nadat 'ie was gestruikeld, vervolgens z'n man liet lopen om daarna een tegendoelpunt te zien. Met andere woorden, gaan we elkaar nu allemaal na lopen blaten aan de hand van een paar youtoubefilmpjes of kent iedereen daadwerkelijk alle voor- en nadelen van deze man?
Cyberia18dinsdag 7 juli 2009 @ 01:12
Dan ontvang je 10 miljoen voor Vermaelen en verwacht je daarvoor een goede vervanger voor terug, komen ze met zo'n drol aankakken.

It's a disgrace. Werkelijk waar.
TheZapsterdinsdag 7 juli 2009 @ 01:13
Een jeugdspeler kan toch niet minder zijn dan deze droeftoeter?
Frankz0rzdinsdag 7 juli 2009 @ 01:14
Wtf Atouba Dat is ook weer zo'n uit de lucht gegrepen gerucht lijkt mij. Zeker na het zien van die filmpjes

Velibor Vasovic @ AN zal ook niet uit zijn nek lullen m.b.t Obradovic, hij heeft er tot nu toe nog nooit naast gezeten
FireFox1dinsdag 7 juli 2009 @ 01:17
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 01:12 schreef Cyberia18 het volgende:
Dan ontvang je 10 miljoen voor Vermaelen en verwacht je daarvoor een goede vervanger voor terug, komen ze met zo'n drol aankakken.

It's a disgrace. Werkelijk waar.
Marco wilde ook meer "body" met Sno. Nou, iedereen weet onderhand wat voor fiasco dat is geworden

Transfervrij leuk en aardig, maar zo gooi je weer pak em beet 1,5 miljoen weg aan salarissen en dat soort onzin. We hebben al 8 spelers rond dwarrelen die hun salaris absoluut niet waard zijn
Aanvoerderdinsdag 7 juli 2009 @ 01:22
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 01:04 schreef DatMeenJeNiet het volgende:

[..]

Dat vind ik nog wel het ergste aan hem. Hij is zo ongelofelijk nonchalant.
Nonchalant, maar hij komt er in die filmpjes wel mee weg.
Aanvoerderdinsdag 7 juli 2009 @ 01:24
Ik ga lekker slapen en ik wacht het allemaal af. Die overkill aan geruchten. Volgende week maandag maar weer eens het Ajax-topic bekijken, want het schiet nu echt niet op.
TheZapsterdinsdag 7 juli 2009 @ 01:24
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 01:22 schreef Aanvoerder het volgende:

[..]

Nonchalant, maar hij komt er in die filmpjes wel mee weg.
Al die keren dat het fout gaat ,staan niet op internet natuurlijk.
Aanvoerderdinsdag 7 juli 2009 @ 01:26
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 01:24 schreef TheZapster het volgende:

[..]

Al die keren dat het fout gaat ,staan niet op internet natuurlijk.
Blunders komen juist op internet. Denk maar aan VDV met z'n terugspeelbal. Daar kan deze jongen niet aan tippen denk ik.
Jaszadinsdag 7 juli 2009 @ 01:33
ATOUBA, die steekt middelvingers naar ze eigen fans op, optyfen.
Aanvoerderdinsdag 7 juli 2009 @ 01:35
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 01:33 schreef Jasza het volgende:
ATOUBA, die steekt middelvingers naar ze eigen fans op, optyfen.
Ik steek ook m'n middelvinger op naar Duitsers.
TheZapsterdinsdag 7 juli 2009 @ 01:37
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 01:26 schreef Aanvoerder het volgende:

[..]

Blunders komen juist op internet. Denk maar aan VDV met z'n terugspeelbal. Daar kan deze jongen niet aan tippen denk ik.
Tenzij het zo speciaal is dat het nu een keer goed gaat.
Silenusdinsdag 7 juli 2009 @ 01:40
Even tussen alle Atoubaperikelen door, voor het slapen gaan een uitstekend sfeerverslag van dhr. D.J. Appelmoes vanuit De Lutte. Eerst enkele spannende sfeerbeelden van de training, dan de officiële Sambawedstrijd en we sluiten af met 'Drie vragen aannnn...Luis Suarez'. Suarez houdt van bitterballen.
R-m-adinsdag 7 juli 2009 @ 01:58
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 01:40 schreef Silenus het volgende:
Even tussen alle Atoubaperikelen door, voor het slapen gaan een uitstekend sfeerverslag van dhr. D.J. Appelmoes vanuit De Lutte. Eerst enkele spannende sfeerbeelden van de training, dan de officiële Sambawedstrijd en we sluiten af met 'Drie vragen aannnn...Luis Suarez'. Suarez houdt van bitterballen.

Jezus, wat een bedroevend filmpje
TheZapsterdinsdag 7 juli 2009 @ 02:03
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 01:58 schreef R-m-a het volgende:

[..]

Jezus, wat een bedroevend filmpje
Als ik Suarez was geweest ,had ik meteen mijn zaakwaarnemer gebeld ,om een transfer te regelen na zo'n interview.
anon_10041401dinsdag 7 juli 2009 @ 03:56
Ajax! Ajax! Wie wordt er dit jaar de grootste concurrentie van Ajax?

De medische staf?
De spelers?
AZ?
PSV?
Twente?
oYodinsdag 7 juli 2009 @ 05:44
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 00:11 schreef Pritt het volgende:
Van der Wiel - Onyewu - Vertonghen - Obradovic

Silva - Wielaert - Oleguer - Schilder/Blind/Vertonghen

In welke volgorde dan ook qua basis, in principe alles goed dubbel bezet.
schilder is verkocht kerel
goed op de hoogte jij
Dr.Daggladinsdag 7 juli 2009 @ 06:26
Ik wil Obradovic als linksback .
BliksemSchigtdinsdag 7 juli 2009 @ 07:38
Tjezus, Atouba . Nou ja, aan de andere kant zal Jol wel weten waar ie mee bezig is.

En wederom een naam compleet uit de geruchten gehouden .

Overigens meldt de Telegraaf dat Ajax bij de verkoop van Huntelaar een percentage nog krijgt, en dat een vertrek niets uitmaakt voor de bonussen die Real zou betalen in de komende 5 seizoenen.
Dvm86dinsdag 7 juli 2009 @ 07:45
quote:
AMSTERDAM - Een eventueel vertrek van Klaas-Jan Huntelaar bij Real Madrid heeft geen nadelige gevolgen voor Ajax. De Amsterdammers kwamen een half jaar geleden een transfersom met de Koninklijke overeen die gedeeltelijk was opgebouwd uit prestatiecomponenten. Ajax heeft destijds laten vastleggen dat de bonussen voor vijf jaar (de lengte van Huntelaars contract) gelden en zijn gebaseerd op de prestaties van Real, ongeacht waar de Nederlander speelt.

Zo lijkt Ajax zelfs garen te spinnen bij het aantrekken van Albiol, Kaka, Cristiano Ronaldo en Karim Benzema. Mogelijk incasseert Ajax ook een percentage van de eventuele nieuwe transfersom van Huntelaar. „We worden er in elk geval niet slechter van”, zegt een woordvoerder. „We hopen echter ook dat het Klaas-Jan goed gaat.”
Sno II zal wel invaller voor Obradovic worden.
sjimzdinsdag 7 juli 2009 @ 07:48
Atouba
Dvm86dinsdag 7 juli 2009 @ 07:49
quote:
NEW YORK - Ajax is nog steeds in de markt om Oguchi Onyewu in te lijven. "Het is één van de clubs die zich officieel heeft gemeld", zegt Lyle Yorks, de zaakwaarnemer van de 27-jarige Amerikaan, die benadrukt dat de centrale verdediger de tijd zal nemen om zijn nieuwe club te bepalen. "Eind volgende week zal hij zijn keuze bekendmaken. En Ajax is een serieuze optie."

De Amsterdammers hebben echter stevige concurrentie van diverse topclubs in Italië, Spanje en Engeland. Sinds gisteren prijkt ook de naam van het kooplustige Real Madrid op het lijstje geïnteresseerden. Volgens El Mundo Deportivo is de verdediger van Standard Luik het alternatief voor Alvaro Arbeloa, die de Madrilenen nog niet wisten los te weken bij FC Liverpool.
Telegraaf
#ANONIEMdinsdag 7 juli 2009 @ 07:51
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 00:56 schreef Tim86 het volgende:
Atouba heeft onder Jol gewerkt en de beste man weet echt wel wat voor vlees hij in de kuip zou halen..
Hij gaat steeds mee naar de clubs van Jol. Ben daar niet zo kapot van, spelers die de coach volgen. Ken m verder niet zo goed, ben benieuwd.
sjimzdinsdag 7 juli 2009 @ 07:54
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 07:51 schreef TUFKAL het volgende:

[..]

Hij gaat steeds mee naar de clubs van Jol. Ben daar niet zo kapot van, spelers die de coach volgen. Ken m verder niet zo goed, ben benieuwd.
Dat zal dan de eerste keer zijn hoor
Toen hij van Tottenham naar HSV ging was Jol nog steeds trainer van Tottenham.
Dr.Daggladinsdag 7 juli 2009 @ 07:55
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 07:45 schreef Dvm86 het volgende:

[..]

Sno II zal wel invaller voor Obradovic worden.
Dat mag ik toch wel hopen ja. Al zou het wel typisch voor Ajax zijn om zo'n talentvolle jongen te laten lopen....
En op zich is het niet verkeerd om 2 spelers voor 1 positie te hebben..
Ik hoop iig heel erg hard dat Obradovic ook komt. . Al ben ik bang dat die niet meer gaat komen.
BliksemSchigtdinsdag 7 juli 2009 @ 07:59
Atouba haal je niet voor de bank...
BliksemSchigtdinsdag 7 juli 2009 @ 08:01
AFC Ajax #1355: Atouba of Obradovic. Sinouh of Verhoeven.