FOK!forum / Big Brother Archief / [b]Het langverwachte topic, met Bart(je weet wel van BB)[/b]
Jumparoundmaandag 17 januari 2000 @ 23:54
Hier kom thet dan, eindelijk is bart zover dat hij zich in cyberspace gaat begeven, nu is het grote vraag maar raak voor een knaak topic voor geopend verklaar,en als inleiding zal bart hier wat gaan vertellen (let wel, een beetje rustig aan, anders is voor ons de lol er ook snel af):

Hoi, hier lult de enige echte staatssecretaris van het ministerie van minderheden en kolonisatie. Ik heb geen flauw idee wat iedereen van me denkt op internet, maar ik zal m'n best doen om de komende tijd wat informatie over mezelf en m'n acties het net op te gooien. Ik kan alleen nog niet zo heel snel typen, en tegelijkertijd probeer ik nog wat (voor mij nieuwe ) afleveringen van BB terug te kijken.
Maar als er dus iemand is die me wat vragen wil stellen over bijvoorbeeld mijn 'manager', die een ouwe leraar van me is, of over andere zaken die blijkbaar erg leven bij jullie, dan ben je vrij om onder het adres van m'n broertje (sjoerd) een beetje tegen me aan te lullen, en als ik denk dat er iets rechtgezet moet worden , zal ik dat naar alle waarschijnlijkheid ook gaan doen. Dus, kom maar op!
Mijzelf alvast verheugend op mijn eerste electronische post verblijf ik in de buurt van een computer...
toedels, bart

---
be all my sins remembered

emmydinsdag 18 januari 2000 @ 00:09
YES Hier heb ik op gewacht! Bart op het net!Lekker laat nog, maar je hebt toch niet veel anders te doen.
Hier spreekt trouwe Bart-fan Emmy (ik heb je ook gemaild op je Big-Bart site!, ik zal wel ergens tussen de duizenden jonge meiden staan), maar dit praat makkelijker.
Ik geloof dat je het echt bent (er is maar 1 'staatssecretaris' en met Jumparound zit het ook wel snor), dus ik barst maar los met vragen wat me op het hart ligt:
-Hoe is het met je Bart? Heb je het rustig of druk?
-Lekker naar de kapper geweest? (zag ik in Geld voor je leven) en een mooi motorjack gekocht of had je die al?
-Hoe vind je sabine d'r haar? Of het je het liever normaal?
-Heb je echt een reis naar Zimbabwe gekregen?
-Ga je nog met Sabine op vakantie naar dat onbewoonde eiland?
-Is die manager een beetje te vertrouwen?
-Wist je in het BB-huis al dat ze met die website bezig waren?
-had je al eerder het plan om een buitensport/survival bedrijf op te zetten?
-Of hebben ze dat bedacht buiten jou om?
Zo, dat was een beginnetje (je kunt immers niet zo snel typen), ik ben benieuwd wat je ons allemaal te vertellen hebt.
Groetjes van Emmy

R@bdinsdag 18 januari 2000 @ 00:41
Tja, eeh Hallo ??

Wat vind/vond je ervan dat Veronica die KOTS beelden zo expleciet heeft uitgezonden (en welke nog steeds op mijn site in geuren en kleuren te bewonderen zijn )

Wist je dat de beruchte bedscene met Sabine zo duidelijk in beeld was gebracht (toen je nog in het huis zat)

Gezien je poulariteit onder vooral vrouwen neem ik aan dat de relatie met Sabine geen lang leven beschoren is ?? (hoeft niet beantwoord)

En om dan maar in stijl af te sluiten
__________________________
Ouwe lullen moeten weg, ouwe lullen moeten weg, ouwe lullen staan alleen maar in de weg
_____________________________
Kees van Kooten en Wim de Bie


Kozzmicdinsdag 18 januari 2000 @ 00:44
Emmy heeft al zo'n lading vragen afgevuurd dat ik eigenlijk haast niks meer heb toe te voegen (tenminste, beantwoord al haar vragen maar eerst, dan zien we als je daar klaar mee bent wel weer verder ).

Nou vooruit, eentje dan...
- Heb je dat Shakespeare-boek nog helemaal uit gelezen?

Ritornodinsdag 18 januari 2000 @ 00:51
Hi Bart,

Nog van harte gefeliciteerd met je "overwinning" !!

Ik heb eigenlijk maar een paar vraagjes, nl.: Wordt je nu niet gek van het feit dat iedereen maar wil weten hoe het met jou en Sabine is? Wat jullie gedaan hebben en wat jullie nog gaan doen? Verder kreeg het idee dat je het helemaal niet leuk vond dat Sabine in de Playboy stond (Ik zou het zelf nl. absoluut niet leuk vinden). Is dat ook zo?

Groetjes,

Stefan

P.s. Jumparound, nog bedankt voor je bijdrage aan het Fok!Forum !!

Kangaroodinsdag 18 januari 2000 @ 01:48
Bart? welke Bart? Bort Boos? ohhh Bart! Eerlijk gezegd heb ik niks te vragen, want wat valt er nou te vragen dan "wat ga je doen met het geld?' (ik lever maar meteen het antwoord: 'Gaat je geen flikker wat aan') en ben je nog steeds verliefd op Sabine.. Wat kan het me eigenlijk bommen Dus ik ga niks vragen alleen maar zeggen dat ik BB een supersaai programma vond, maar dat jullie wel gigantisch veel leuke stof hebben gegeven om hier op het forum over te praten. We hebben de boel psychologisch uitgekleed, iedereen geanalyseerd, grappen gemaakt, jullie afgeluisterd in het huis, Veronica de huid volgescholden, Veronica bestempelt als een vies stel manipulators, de huispsycholoog tot een kwakzalver bestempeld, mp3's gemaakt, homepages gemaakt met zin en onzin, bewoners de grond in gestampt dan wel opgehemeld, kortom wij hebben ons prima vermaakt Niet helemaal zoals Veronica in gedachten had, maar hun mening is van generlei waarde, hooguit om weer aan te kunnen tonen dat ze toch echt een stel vieze ratten zijn . Nou, ik wil je in elk geval bedanken voor jouw aandeel in de discussies hier. En mocht je hier negatieve zaken tegen komen in het archief, bedenk dan maar dat jullie in het BB huis niks anders waren dan een stel karikakturen neergezet door Veronica en volgens mij weinig van doen met de echte realiteit. En mocht dat wel zo zijn... ach, wie de schoen past die trekke hem aan Doe de andere bewoners in elk geval de hartelijke groeten en zeg ze maar dat ze de boel met een grote zak zout moeten bekijken.

Groetjes Bert (Kangaroo)

Moordinsdag 18 januari 2000 @ 02:42
Hey Bart !
Zoals Kangaroo hierboven al treffend beschreef: ook ik ben 1 van degenen, die jullie op dit Forum helemaal suf-geanalyseerd hebben, VOO volledig platgebrand op elk detail wat maar mogelijk was, en als je daar een extreem van wil zien, moet je hier maar ff op klikken:
http://209.163.248.153/forum/NonCGI/Forum21/HTML/002707.html

De Topic heet "Bart is de Mol van BB" en gaat dus speciaal over 'wat sommigen van jouw positie in het BB-huis dachten', met name ondergetekende.
Verder niet zoveel vragen eigenlijk, behalve dat ik je heel graag eens persoonlijk zou spreken, omdat ik na 3 maanden het gevoel heb, dat je in ieder geval een goede kennis van me bent. Noem het maar vreemd, het is gewoon zo - voor jou verbazing, voor ons, aan deze kant van de beeldschermen, een langzaam maar dagelijks gegroeide verbondenheid, die maar moeilijk los te laten is zolang er niet eens een fatsoenlijke reunie gehouden wordt, vanzelfsprekend met jullie aanwezigheid.

Bedankt voor het intensieve kijkje in jouw "leven", dwz. wat daarvan in de BB-setting naar buiten kwam. Zelf zal je nog wel vaker je verbazen als je de beelden terugziet.
Vergeten doe ik je niet meer,

Moor.

[Dit bericht is gewijzigd door Moor (Datum 18 Januari 2000).]

HiZdinsdag 18 januari 2000 @ 02:58
Tjeempie,

Hallo Bart, en gefeliciteerd met je overwinning. Op TV heb je een aantal keer gezegd dat je niks begreep van de hype rond BB. Nu je ondertussen alweer bijna 3 weken een vrij man bent en wat kans hebt gekregen een beetje rond te kijken (bijvoorbeeld hier op FF), begrijp je wat meer van de hype ?

Voor mij persoonlijk was BB vooral leuk omdat ik er hier lekker over door kon praten en analyseren. Naar het programma kijken deed ik vooral om hier mee te kunnen praten, niet andersom.

Nog een laatste vraagje: waarom ben jij eigenlijk van de ex-bewoners het minst op TV te zien? Hoe verhoudt jouw wens tot privacy zich met je contractuele verplichtingen?

Greetz

Hans

Pericodinsdag 18 januari 2000 @ 03:23
Bart,

als (een van de schaarse) fervent Willem verdediger en aanhanger hier op het forum moet mij van het hart dat ik het klasse van jou en je familie vind dat je de negatieve reacties van het publiek op Willem te vuur en te zwaard bestrijdt en gelukkig de gemonteerde beelden van de afleveringen nuanceert en met name ook expliciet Willems 106 dagen creatieve kookkunst prijst. Echt tof, het siert je!

emmydinsdag 18 januari 2000 @ 10:01
Dag Bart, daar ben ik alweer, ik was nog wat vergeten:
-waarom ben je na de middelbare school ooit naar Amerika gegaan?
-waarom ben je uit het leger gestapt?
-waarom had je die foto van jezelf meegenomen in het BB-huis?
-waarom wil je eigenlijk zo graag naar Afrika? wat ga je daar doen?
-vond jij die weekopdrachten niet af en toe belachelijk?
Nog een tiP; als je toch die BB-videobanden aan het bekijken bent, zoek dan na elke aflevering even de bijbehorende column op, die Nico Dijkshoorn (Doordevil) erover maakte, dan kun je je echt gek lachen! http://home.wanadoo.nl/doordevil/.
Nu je dit forum hebt gezien en als je die columns leest, Dan snap je misschien beter waarom Big Brother een hype is geworden, het hele gedoe eromheen was veel interessanter dan het programma zelf.
Groetjes, Emmy
PLANIXdinsdag 18 januari 2000 @ 10:55
Beste Bart,
Allereerst nog gefeliciteerd en bedankt voor de vele uren kijkplezier (en soms ergernis) die jij en de andere bewoners mij hebben gegeven. Ik hoop dat je inmiddels je leven weer enigszins terug hebt
Enkele vragen nu :
In een van je gesprekken met een van de 'psychologen' in de DBK heb je destijds aangegeven dat je pas na het Big Brother project zou kunnen vertellen wat je hebt geleerd van deze periode. Graag zou ik van je weten of je daar op dit moment al wat over kan zeggen.

Na het vertrek van Sabine heb je naar het gevoel van velen veel meer je 'karakter' in deze 'reality soap' ontwikkeld, heb je dit zelf ook zo ervaren en indien ja op welke wijze heeft dit denk jijzelf bijgedragen aan het 'winnen' van het programma.
In hoeverre heb jij werkelijk respect voor de programmamakers en redactie van BB ?
Toelichting : tijdens je verblijf in het huis heb je je volgens velen t.o.v hun erg loyaal en trouw volgens de regels opgesteld. Was dit uit jouw overtuiging voor de noodzaak voor gezag, orde en regels van bovenaf of speelde je het 'spel' van de redactie gewoon mee uit opportunistische overwegingen ?

Alvast bedankt voor je moeite.

Is2Funkydinsdag 18 januari 2000 @ 11:07
Beste Bart,

Gefelici zou ik zeggen.. Mijn vragen gaan hoofdzakelijk over het Veronica (BB) beleid dat gevoerd werd t.a.v. 'de regels'.
Mij is in de discussies en de uitzendingen niet duidelijk geworden welke rol de BB-redactie speelde in sommige initiatieven die genomen werden.
- Was die invloed er en zo ja, hoe groot is die geweest?
- Hoe zat het nu precies met 'de microfoon die open bleef staan'. Jullie zouden op het punt gestaan hebben om te vertrekken na smadelijke beledigingen van de regie. Is dit gebeurd, en wat is er dan gezegd? Wat is er gedaan om de gemoederen te sussen?
- Wanneer je alle banden gezien hebt, kun je ons vertellen wat we NIET gezien hebben en wat toch het vermelden waardis (grote scheldpartij met bianca ofzo )

Bart alvast dank voor je energie om deze vragen (en bovenstaande) te beantwoorden en succes met je leven..

Dennis

tHe RuLeRdinsdag 18 januari 2000 @ 11:30
He Bart,

Hoe vonden jullie de actie met onze vissen???

Heb je wel een beetje goed voor Gert-Jan gezorgd? Bij voorbaat dank,

Gert-Jan

P.S. Heb je zo'n zelfcomplex dat je je eigen naam niet eens met een hoofdletter schrijft?

Barbiedinsdag 18 januari 2000 @ 11:42
Hé Bart, TOF dat je hier komt rondneuzen, ik hoop dat je net zo veel lol aan beleeft als dat ik al die tijd heb gehad!


Oh enne..Jump.. in je titel meoet je eerst de /b doen en als afsluiting de b (heb ik ook net geleerd) kijk maar [/b]zo dus

SHIT mislukt! Nou snap ik er echt niets meer van


3 uur later, een nieuwe poging
met dank aan w.o.r.

------------------
Shiny, happy people holding hands? Don't think so, I want everybody off the bus and I want the shiny people over here and the happy people overthere, okay? Dennis Leary.

[Dit bericht is gewijzigd door Barbie (Datum 18 Januari 2000).]

Little Sisterdinsdag 18 januari 2000 @ 11:56
Nounou,wat 'n vragenvuur.Ik kan niet eens 'n vraag bedenken.Ik wil wel even zeggen dat je niet naar die kapper had moeten gaan-ben 't niet met 'm eens-maar dat motorjack is wel weer erg okee.Daar hou ik 't dan maar bij(ik hou wel van 'n diepzinnig gesprek).
Ludodinsdag 18 januari 2000 @ 11:58
Nou, met dank aan Jumparound, ff testen:

Bart is Bart niet!

BadGirldinsdag 18 januari 2000 @ 12:10
Of wordt dit weer zo'n lekkermakertje en dat iedereen zijn vraag stelt en nooit meer een antwoord krijgt?

Ludodinsdag 18 januari 2000 @ 12:27
quote:
op 01-18-2000 om 12:10 PM schreef BadGirl het volgende:
Of wordt dit weer zo'n lekkermakertje en dat iedereen zijn vraag stelt en nooit meer een antwoord krijgt?

Ik zou zeggen: beloofd is beloofd!

quote:
Van Jumparound - 05 Januari 2000 @ 13:17. (236)
......mnaar ik kan nu alvast verzekeren dat als er ook maar een keer tussen staat dat bart niet bart is dan kap ik er mee. Dit is geen dreigement, dit is een statement.

w.o.r.dinsdag 18 januari 2000 @ 14:07
Krijgen we nu weer zo'n discussie over de ware identiteit van de posters? Wat schieten we daar nou mee op mensen? Liever geef ik iedereen het voordeel van de twijfel dat ze niet liegen over wie ze zijn - wetend dat ik mogelijk voor de gek word gehouden. En wat dan nog? Het is toch een leuk idee dat je kunt praten met een van die mensen die we maandenlang hebben geobserveerd? Dat idee is voor mij leuk genoeg om het risico van een 'afgang' te riskeren. Dus bij deze: Bart, welkom bij Fok.

* w.o.r. geeft Bart wel even twee tips voor meer geloofwaardigheid: (1) geef eens antwoord op de vragen (2) trek het Fokshirt van je broer eens aan en post de foto..


Als je wilt weten hoe hier over je gepraat wordt, raad ik je aan alle berichten van de laatste maanden op te vragen (kun je onderaan de pagina instellen) en aan het begin te beginnen... dan kun je leuk zien hoe de meningen zich hebben ontwikkeld. Ben benieuwd of je je kunt vinden in de Voer voor Psychologen topics.

Mijn vraag: heb je, tijdens je verblijf in het huis, of daarvoor, mediatraining gehad?

Ik vind dit eigenlijk niet zo blijken uit de interviews die je na BB hebt afgegeven, maar ben nog steeds onder de indruk van wat je in de laatste uitzending deed. Ik heb nog nooit in de geschiedenis van de Nederlandse televisie meegemaakt dat iemand, primetime, tijdens een goed bekeken programma, gedurende 1 minuut vol in beeld was met zijn of haar gezicht en dat IN VOLLEDIGE STILTE. Perfect! Betere propaganda kun je je niet wensen! Ik ben met je eens dat het winnen van BB op zich niet zo'n geweldige prestatie is, maar vind dit optreden wel degelijk een applausje waard!

* w.o.r. geeft Bart een staande ovatie..

Zou het erg leuk vinden als je ons wat antwoorden geeft...

By the way, Jump, nu ik zelf even heb geëxperimenteerd met vette letters: je code klopt wel, maar topics in de topiclijst zijn altijd vet! Waarschijnlijk werkte het daarom niet?

[Dit bericht is gewijzigd door w.o.r. (Datum 18 Januari 2000).]

BadGirldinsdag 18 januari 2000 @ 14:39
Dus...Ludo...als ik het goed begrijp...mocht Jumpinhetrond niet meer terugkomen...dan komt dat door jou...? Omdat jij zei dat Bart Bart niet is...?

Stouterd!

Ludodinsdag 18 januari 2000 @ 14:43
Ludo is nou eenmaal een Fox Mulder typje:
trust no1
Beppiedinsdag 18 januari 2000 @ 14:49
Hoi Bart.


------------------
Geniet van het leven, het is al later dan je denkt!

[Dit bericht is gewijzigd door Beppie (Datum 18 Januari 2000).]

mimidinsdag 18 januari 2000 @ 14:50
Hai Bart, ik heb eigenlijk ook niet echt een vraag, het lijkt me inderdaad handig als je eerst de vragen beantwoord die al gesteld zijn. Maar dan moet je wel reageren natuurlijk want zo schiet het niet echt op, straks weer 3 topics vol met vragen zonder antwoorden, kom op Jump, vertel je broertje even hoe het hoort.
Ossiedinsdag 18 januari 2000 @ 14:59
Inderdaad Mimi. Zo vallen we vast weer in herhaling. Maar Bart, hartstikke leuk dat je iets van je hebt laten horen hier en het zou nog hartstikke veel leuker zijn als je onze vragen op tijd beantwoord voordat het er 100 tegelijk zijn en dan is de lol er inderdaad voor je af. Ikke zal er maar geen meer vragen voordat het er nog meer worden.
Ik wil je wel laten weten dat ik altijd met plezier naar BB gekeken heb!!
bogusdinsdag 18 januari 2000 @ 15:02
Hoi Bart,

allereerst gefeliciteerd met je overwinning. Je hebt elke aflevering van BB kleur gegeven, waardoor we hier met z'n allen er weer eindeloos over door konden lullen, analyseren en schelden

Mijn vraag: Zou je iets meer over Big-Bart kunnen vertellen? Slimme marketing om de gegevens van arme belangstellenden te bemachtigen (zoals beweerd wordt) of is het een constructief, volledig met jouw instemming gemaakt project?

Mvg,

bogus. (gerard)

ps, ik ben blij te lezen dat je ook in de gaten hebt hoe VOO de boel belazerd heeft door veelvuldig gebruik te maken van beeldmanipulaties (denk aan hoe Willem werd neergezet, en hoe vervolgens half Nederland er achter aan liep). Persoonlijk was dat het 'hotste' facet van BB, de manier warop VOO het hele gebeuren produceerde. Je bent een slimme jongen, Bart

YPPYdinsdag 18 januari 2000 @ 16:48
Haai Bart,

Hoe vind je het dat je al deze vragen moet beantwoorden.
Veel succes met je eigen bedrijf en de groetjes aan Jump!

Dododinsdag 18 januari 2000 @ 20:07
Beste Bart,

waarom denk jij zelf dat je Big Brother gewonnen hebt?

ReBadinsdag 18 januari 2000 @ 20:14
Omdat zijn fans op hem hebben gestemd, die hij nu in de kou laat staan.

Lees ook:
http://home.kabelfoon.nl/~reba/bart/

ReBa

Dododinsdag 18 januari 2000 @ 20:37
quote:
op 01-18-2000 om 08:14 PM schreef ReBa het volgende:
Omdat zijn fans op hem hebben gestemd, die hij nu in de kou laat staan.

Lees ook:
http://home.kabelfoon.nl/~reba/bart/

ReBa


Beste ReBa, ik vroeg het aan Bart, niet aan jou. Niet voor je beurt spreken alsjeblieft!
( )

[Dit bericht is gewijzigd door Dodo (Datum 18 Januari 2000).]

tinadinsdag 18 januari 2000 @ 20:45
Hi Bart,

Heeft Jumpesjoerd je al verteld hoe veel ik van hem hou? Echt tof broertje heb je

Maarre....
1. Hoe was het nou om te ontdekken dat je weldegelijk een MOLTON op je bed hebt liggen??
2. Heb je veel gezien van andere ex bewoners bij bijvoorbeeld Barend en van Dorp en Paul de Leeuw enzo en wat vind je van PdL als Ruud? (jammer dat dat nu net afgelopen was toen jij er uit kwam.)
3. Heb je al veel van dit forum gelezen? en wat vind je er van ? ....Je moet dan wel teruggaan naar de goede oude tijd natuurlijk...zeg maar 1999...toen het hier nog errug gezellig was. De uitzending verslagen en Doordevil columns en natuurlijk de streamverslagen en Oliebol2000!!!!

Ik hoop je 3 februari bij de Fokforum reunie hier op het net te "zien" en je toffe broertje natuurlijk ook. Bye Bye

Sanseveriadinsdag 18 januari 2000 @ 21:36
Hi Bart, leuk dat je er bent (was?), nou ja we zullen het maar op bent houden, maar je had er wel ff een dagje voor vrij kunnen maken....
Of had je deze stortvloed van vragen ook niet verwacht?

De vragen zijn al gesteld. Ik wacht lekker de antwoorden af....
groet, San.

Zeldadinsdag 18 januari 2000 @ 21:40
Hey BRUTE BART!!!
Nog Gefeliciteerd enzo, ik wou je alleen vragen eigenlijk of je die mensen nog gekwetst had ofzoiets met je anti-kerstmis feest in dat BBhuis. Want je had toen gezegd dat je de reden van je anti-kerst gedoe niet wilde zeggen omdat je dan mensen buiten het huis zou kwetsen ofziets?!
Doei Michelle

Sephirothdinsdag 18 januari 2000 @ 22:37
* Sephiroth vindt dat Bart?! wel heel langzaam typt.

Wil alleen weten welk nieuwsfeit van je tijd in het huis je het meest verbaasde, schokte, opluchte, o.i.d. toen je dit na thuiskomst hoorde.

Plannerdinsdag 18 januari 2000 @ 22:50
Hallo Bart,

Zijn er zo niet genoeg vragen?

* Planner denkt dat we genept worden.

Of Bart heeft na alle aandacht zo'n behoefte aan privacy dat hij naar verre oorden is vertrokken om voorlopig even niet terug te komen.

Bart (als jij het bent), waar ga je voor kiezen; voor het grote geld of voor je privacy?

Pinballdinsdag 18 januari 2000 @ 22:58
Doet me denken aan die Edah reclames:

"I'm not the real Bart, i'm actually a lot cheaper.
But that cheap pindakaas at Edah's is definitely the real Calvé"

* Pinball denkt dat 't echt Bart is, typische bart-actie om lekker tegendraads alle antwoorden gewoon per PTT te versturen .

Jumparounddinsdag 18 januari 2000 @ 22:59
Beste Fokforummers, ik weet waar dit op uit gaat draaien, en ja bart is er, maar niet hier, op dit moment en dat is 22:56 volgens mijn computer is hij "ergens" in het land, en dit heeft de reden dat hij het nogal druk heeft. Hierbij wil ik ff een stop aanvragen totdat bart tijd heeft om die vragen te beantwoorden. Ik zal hem daar natuurlijk bij helpen, maar het toeval wil dat ik net van school af ben dus even wat andere dingen aan mijn hoofd heb. Ik zal aan bart vragen of hij er tempo achterzet, maar hij komt vannavond, en ik denk, morgen ook niet thuis, dus tot die tijd zal hij wel niet kunnen reageren.

Ik vraag jullie begrip hiervoor.

R@bdinsdag 18 januari 2000 @ 23:06
We wachten rustig af, zijn we nu wel gewend


Rob


Ossiedinsdag 18 januari 2000 @ 23:13
Hè, wa jammer nou!!
Maar lief dat ik ben, zal ik geduldig blijven wachten.

* Ossie vind dat dat het wel waard is.

Ossiedinsdag 18 januari 2000 @ 23:18
quote:
op 01-18-2000 om 12:51 AM schreef Ritorno het volgende:
Verder kreeg het idee dat je het helemaal niet leuk vond dat Sabine in de Playboy stond (Ik zou het zelf nl. absoluut niet leuk vinden). Is dat ook zo?

Antwoord op deze vraag vind je trouwens bij het "interview met Bart" topic. Hoef je op dat antwoord tenminste niet zo lang te wachten

BooBooSandinsdag 18 januari 2000 @ 23:28
quote:
op 01-18-2000 om 10:59 PM schreef Jumparound het volgende:
volgens mijn computer is hij "ergens" in het land, en dit heeft de reden dat hij het nogal druk heeft.

Ik vraag jullie begrip hiervoor.


Comprensivamente tutti Jumpi,

Maar kun je misschien FF aan je computer vragen waar "ergens" Jump ?
Mischien zijn er Fok!kertjes die daar ergens in de buurt wonen en zelf ff een kijkje willen nemen.

Dododinsdag 18 januari 2000 @ 23:30
quote:
op 01-18-2000 om 10:59 PM schreef Jumparound het volgende:
Beste Fokforummers, ik weet waar dit op uit gaat draaien, en ja bart is er, maar niet hier, op dit moment en dat is 22:56 volgens mijn computer is hij "ergens" in het land, en dit heeft de reden dat hij het nogal druk heeft. Hierbij wil ik ff een stop aanvragen totdat bart tijd heeft om die vragen te beantwoorden. Ik zal hem daar natuurlijk bij helpen, maar het toeval wil dat ik net van school af ben dus even wat andere dingen aan mijn hoofd heb. Ik zal aan bart vragen of hij er tempo achterzet, maar hij komt vannavond, en ik denk, morgen ook niet thuis, dus tot die tijd zal hij wel niet kunnen reageren.

Ik vraag jullie begrip hiervoor.


Voortaan misschien ietsje beter plannen, Jump?

dasalizdinsdag 18 januari 2000 @ 23:38
Ik reisde vol verwachting en spanning af naar dit topic... las alle postings door en...

Zit nu met meer vragen dan ik had, en allen onbeantwoord

* dasaliz denkt dat hij nooit meer een Bart topic gaat lezen!.

Ach... misschien ook wel... Ik zie het wel.

Ossiedinsdag 18 januari 2000 @ 23:40
Ik wil ook een computer die mij zegt waar Bart is!!
Charismadinsdag 18 januari 2000 @ 23:54

Nou hebben we eindelijk Jumparound weer op het forum met een berichtje van Bart erbij ( wie dat niet wil geloven kan andere topics bekijken en reageren ) en dan worden er nog twijfels gekweken??( sorry Ludo )Jumparound vraagt jullie te reageren en /of vragen te stellen en om begrip. Laten we dan ook samen proberen deze begrip op te brengen Ik vind het leuk dat er weer een beetje leven in het BB forum word geblazen door dit TOPIC te plaatsen ?
Heb verder ook geen vragen ( alleen een , die heb ik aan big-bart gemaild) dus ik wacht gewoon rustig af met dank aan Emmy die al alles op een rijtje gezet heeft .
Roachewoensdag 19 januari 2000 @ 00:57
Jumparound, betaal jij je broer ook grof geld gezien je hem op deze grove wijze exploiteert? (deze meen ik maar half-half)
Duiveltjewoensdag 19 januari 2000 @ 09:31
KIJK, en daarom vind ik er hier geeen FOK! meer aan ...
Jongens jullie moeten blij zijn dat Bart uberhaupt de tijd er voor neemt om hiet bij FOK! iets neer te zetten......
Dat het wat langer duurt , is toch logisch , je leest hoort en ziet overal , hoe druk de bewoners zijn om het hele land af reizen om zo veel mogelijk fans te bereiken...
Maar hier is Bart zelfs bereid om antwoord te geven op jullie vragen ...
Ik vind het hartstikke gaaf , dat Bart de moeite neemt , waarschijnlijk onder druk van Sjoerd om toch maar ff de moeite nemen om naar deze side gegaan....
Hij heeft niet zoals heel veel van ons , de tijd om uren achter een pc te zitten......


BART en SJOERD laa je nie gek makûûû , door een paar kinderachterige leden van dit forum !!!

Groetjes van Carrie ...

BadGirlwoensdag 19 januari 2000 @ 10:56
Blij zijn omdat Bart de moeite doet hiernaartoe te komen????????????

Sorry maar WTF is hij dan wel niet?
Laat HIJ maar blij zijn dat WIJ aan hem zoveel aandacht besteden! HIJ zou zich zo in zijn eer aangetast moeten voelen dat ie iedere vraag hier beantwoord.

Ga nou toch weg...een paar kinderachtige mensen hier...wie is er nou kinderachtig hier eigenlijk, wie komt hier nou steeds roepen dat zijn big broer ons komt vereren met een bezoekje?
En wie blijkt zich steeds maar weer niet aan zijn woord te kunnen houden?
En dan de schuld schuiven op mensen die hem niet geloven?
Die Jumpinhetrond hoor, niet WIJ!

En ga maar lekker duizend vragen stellen, zonde van je tijd want een antwoord krijg je toch niet.

Ik heb hier maar 1 ding op te zeggen:

hooligan, rebel, bengel, oplichter, steve brown!

Ludowoensdag 19 januari 2000 @ 11:24
quote:
op 01-19-2000 om 10:56 AM schreef BadGirl het volgende:

1. Sorry maar WTF is hij dan wel niet?
2. wie is er nou kinderachtig hier eigenlijk
3. wie komt hier nou steeds roepen dat zijn big broer ons komt vereren met een bezoekje?
4. wie blijkt zich steeds maar weer niet aan zijn woord te kunnen houden?
5. En dan de schuld schuiven op mensen die hem niet geloven?

En ga maar lekker duizend vragen stellen, zonde van je tijd want een antwoord krijg je toch niet.


ja, waarom doe je het dan?

oops, da's weer een vraag.

stom, vergeef je me?

poep, weer één.


Badgirl, jij doet me denken aan Bluf. Ken je die?

(en weer één)

R@bwoensdag 19 januari 2000 @ 11:25
quote:
op 01-19-2000 om 09:31 AM schreef Duiveltje het volgende:


KIJK, en daarom vind ik er hier geeen FOK! meer aan ...

Jongens jullie moeten blij zijn dat Bart uberhaupt de tijd er voor neemt om hiet bij FOK! iets neer te zetten......


door een paar kinderachterige leden van dit forum !!!



He he he LOL

Rob

dutchiewoensdag 19 januari 2000 @ 11:34
Goh Badgirl, is de eerste keer dat ik je zo'n felle ondertoon bij je bespeur. Normaal ben je alleen cynisch, maar nooit zo.
Misschien last van die ene week in de maand ?
lilywoensdag 19 januari 2000 @ 11:36
quote:
op 01-19-2000 om 10:56 AM schreef BadGirl het volgende:
Ik heb hier maar 1 ding op te zeggen:


Badgirl..je haalt me de .."woorden" uit de mond.

Little Sisterwoensdag 19 januari 2000 @ 11:38
Sjongejonge,waar maken jullie je druk om?Hr. Bart beantwoordt jullie vragen niet meteen-goh!Misschien als je ook online was op 't moment dat 't topic geopend werd wel.Ik neem aan dat hij niet 'n hele nacht gaat lopen wachten op reacties.Dat antwoord zal heus wel komen,zo niet pech hebben.Ga lekker je energie ergens anders in pompen.Dat ga ik nu ook doen,dag.

Ossiewoensdag 19 januari 2000 @ 11:41
verwijderd door mijzelf

[Dit bericht is gewijzigd door Ossie (Datum 19 Januari 2000).]

BooBooSanwoensdag 19 januari 2000 @ 12:14

from "Better Days" by Bruce Springsteen

[Dit bericht is gewijzigd door BooBooSan (Datum 19 Januari 2000).]

Kangaroowoensdag 19 januari 2000 @ 12:34
Jump, je bent een aardige vent maar een beetje onnadenkend. Als Bart bereid is om enkele vragen te beantwoorden, zorg er dan ook voor dat hij ze ook KAN beantwoorden. Nu lijkt het erop dat je ons zit blij te maken met een dooie mus, en da's niet zo positief. Wacht voortaan met posten totdat Bart het de dag daarna of zo ook echt beantwoord, of in elk geval iets van zich laat horen.
Ludowoensdag 19 januari 2000 @ 12:42
quote:
op 01-19-2000 om 11:38 AM schreef Little Sister het volgende:
Sjongejonge,waar maken jullie je druk om?Hr. Bart beantwoordt jullie vragen niet meteen-goh!Misschien als je ook online was op 't moment dat 't topic geopend werd wel.


"Van Jumparound - 17 Januari 2000 @ 23:54."
Hmmmmm, op dat moment was Ludo online, maar mijn vragen zijn toen niet beantwoord.

Bolletjewoensdag 19 januari 2000 @ 14:16
bart?baaaaaaaart?Baaaaaaaaaaaart????
volgens mij komt ie niet meer.....
BART??????????????
jumparoundsjoerd??????
Hawkwindwoensdag 19 januari 2000 @ 14:35
Zou het dan toch allemaal niet waar zijn.........