Nee, lijkt me ook niet. Maar iedere euro is er eentje.quote:
Vrees ik ook, maar hoop van wel. We kunnen dat goed gebruiken.quote:
Aan wie is hij dan verkocht?quote:Op maandag 6 juli 2009 11:29 schreef oYo het volgende:
Ogararu is verkocht, Luque gaat gewoon weer naar Spanje, zijn aan het afronden.
quote:Hoor net van een vriend van hem dat ie gisteren op weg was na Amsterdam om te onderhandelen. Het was op dat moment voor 80% rond. Nu is het afhankelijk van de laatste onderhandelingen mbt salaris e.d. Hij kiest er in eerste instantie voor om te voetballen en niet direct voor het geld van Madrid dus.
Dus na dit trainingskamp kunnen we de selectie voor 09/10 verwachten? ben benieuwd wie er allemaal afvallen.quote:Op maandag 6 juli 2009 11:18 schreef oYo het volgende:
De selectie vertrekt vanmiddag richting hotel De Bloemenbeek in De Lutte voor een zesdaags trainingskamp. Ajax speelt tijdens het trainingskamp drie oefenduels. Dinsdag staat een wedstrijd tegen algeheel amateurkampioen WKE op het programma. HZVV is donderdag de tegenstander van de ploeg van Martin Jol en zaterdag wordt het trainingskamp afgesloten met een oefenduel tegen Huizen. Tussendoor traint de selectie op de velden van sv De Lutte.
Selectie trainingskamp De Lutte:
Maarten Stekelenburg
Kenneth Vermeer
Marco Bizot
Gregory van der Wiel
Oleguer
Jan Vertonghen
Rasmus Lindgren
Urby Emanuelson
Miralem Sulejmani
Ismaïl Aissati
Bruno Silva
Luis Suarez
Rob Wielaert
Toby Alderweireld
Dario Cvitanich
Eyong Enoh
Siem de Jong
Vurnon Anita
Jan-Arie van der Heijden
Evander Sno
Jeffrey Sarpong
Daley Blind
Dennis Rommedahl
Mitchell Donald
Kennedy
Marvin Zeegelaar
Darko Bodul
Ik ook.quote:Op maandag 6 juli 2009 11:48 schreef bloodysunday het volgende:
Ik zag liever Luque mee gaan naar de Lutte dan Kennedy![]()
Bron?quote:Op maandag 6 juli 2009 11:29 schreef oYo het volgende:
Ogararu is verkocht, Luque gaat gewoon weer naar Spanje, zijn aan het afronden.
iedereen denk ik, maar het lijkt me dat ook de prijs/kwaliteit verhouding hier een rol speelt.quote:Op maandag 6 juli 2009 11:48 schreef bloodysunday het volgende:
Ik zag liever Luque mee gaan naar de Lutte dan Kennedy![]()
Jol zei dat daar wel enkele onverwachte namen bij zullen zitten.quote:Op maandag 6 juli 2009 11:47 schreef Jnk18 het volgende:
[..]
Dus na dit trainingskamp kunnen we de selectie voor 09/10 verwachten? ben benieuwd wie er allemaal afvallen.
Ik vind het sowieo raar, want er gaat 27 man mee naar de Lutte.. Ofwel bijna de hele selectie met paar afvallers + jeugd.quote:Op maandag 6 juli 2009 11:53 schreef TAV74 het volgende:
[..]
iedereen denk ik, maar het lijkt me dat ook de prijs/kwaliteit verhouding hier een rol speelt.
Het gaat Onyewu niet om het geld, anders ging hij wel naar Engeland of Fenerbahce. De vraag is of zo'n speler er trek in heeft om puur vanwege het feit dat hij uit de VS komt naar Real wil.quote:Op maandag 6 juli 2009 11:56 schreef w00h00 het volgende:
http://www.elmundodeporti(...)ativa-a-arbeloa.html
Als hij een keer een strakke voorzet zou geven in plaats van die waardeloze slappe boogballetjes..quote:Op maandag 6 juli 2009 12:00 schreef Pritt het volgende:
Rommedahl kan nog wel eens handig zijn op het einde van een wedstrijd om het uit te counteren.
quote:Op maandag 6 juli 2009 12:23 schreef Parttimeboterham het volgende:
http://link.marktplaats.nl/263320360
Een paar ton zou al een hele meevaller zijn. Kostenloos en in samenspraak het contract laten ontbinden lijkt me een illusie.quote:Op maandag 6 juli 2009 11:12 schreef Barca het volgende:
[..]
Hopelijk krijgen we daar dan nog 3 tot 4 miljoen voor.
omgquote:Op maandag 6 juli 2009 12:23 schreef Parttimeboterham het volgende:
http://link.marktplaats.nl/263320360
Dit is echt zo 2004quote:Op maandag 6 juli 2009 12:23 schreef Parttimeboterham het volgende:
http://link.marktplaats.nl/263320360
Flauw.quote:Op maandag 6 juli 2009 12:23 schreef Parttimeboterham het volgende:
http://link.marktplaats.nl/263320360
Kan me zomaar indenken dat het wel ter sprake is gekomen, weet alleen niet of Danny het ook zo gezegt heeft als Elia nu voordoet...quote:Op maandag 6 juli 2009 12:30 schreef twi het volgende:
Grappig dat Elia nu ineens voor velen de boosdoener is. Toen ik het las dat Ajax vanuit zichzelf de suggestie deed om op welke manier dat ook (ofwel zakelijk, ofwel door bepaalde uitspraken te doen in de pers) een transfer te forceren, zat ik hier toch wel met wat plaatsvervangende schaamte. Dat hoor je niet te doen, hoe de situatie ook ligt.
Verder moet Elia niet mauwen dat Ajax hem blijkbaar niet wilde hebben "omdat ze dan wel meer hadden geboden". Het is niet altijd Kerstmis, Eljero. Het is onzin om flink meer te bieden dan de afspraak die jij hebt gemaakt met Munsterman, de geldbomen reiken nu eenmaal niet tot de hemel en de onwillendheid van Twente om op een normale manier te onderhandelen maakte het bieden van meer geld ook niet aantrekkelijk.
Kortom, alleen maar verliezers in deze partij. Twente krijgt bijster weinig geld, ADO krijgt het geld in termijnen (dat kan blijkbaar nu ineens wel, nu Twente het moet betalen in plaats van ontvangen) en Twente heeft het zo ver weten te duwen dat zelfs de ouders van Elia iets moeten afstaan. En Ajax heeft blijkbaar weer willen leunen op een arbitragezaak. Erg treurig, allemaal.
quote:Op maandag 6 juli 2009 12:23 schreef Parttimeboterham het volgende:
http://link.marktplaats.nl/263320360
Zou wel iets voor Ajax zijn om pas over 1 week te gaan onderhandelenquote:Op maandag 6 juli 2009 12:36 schreef Black-Death het volgende:
Zou trouwens wel een epic fail zijn als Ajax alsnog naast Obradovich grijpt
En Cisse.quote:Op maandag 6 juli 2009 12:51 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Zou wel iets voor Ajax zijn om pas over 1 week te gaan onderhandelenEn dan er idd naast grijpen
Net als bij Sahar.
Hij zal het iig ontkennen, denk ik.quote:Op maandag 6 juli 2009 12:47 schreef Mangoworks2002 het volgende:
[..]
Kan me zomaar indenken dat het wel ter sprake is gekomen, weet alleen niet of Danny het ook zo gezegt heeft als Elia nu voordoet...
Maar bij die vind ik het niet ergquote:
Dit ben ik met je eens, maatje.quote:Op maandag 6 juli 2009 12:57 schreef Merkie het volgende:
Dat mensen nog kunnen lachen om voetballers/trainers die aangeboden worden op Marktplaats, heb je een verstandelijke handicap ofzo? Serieus. Denk eens even na of het wel echt grappig is, en ga niet als een josti op de ""-smiley rammen. Je lijkt wel een kind dat voor het eerst op internet komt
.
Zo, dat is mijn zegje.
quote:Op maandag 6 juli 2009 12:57 schreef Merkie het volgende:
Dat mensen nog kunnen lachen om voetballers/trainers die aangeboden worden op Marktplaats, heb je een verstandelijke handicap ofzo? Serieus. Denk eens even na of het wel echt grappig is, en ga niet als een josti op de ""-smiley rammen. Je lijkt wel een kind dat voor het eerst op internet komt
.
Zo, dat is mijn zegje.
quote:Op maandag 6 juli 2009 12:57 schreef Merkie het volgende:
Dat mensen nog kunnen lachen om voetballers/trainers die aangeboden worden op Marktplaats, heb je een verstandelijke handicap ofzo? Serieus. Denk eens even na of het wel echt grappig is, en ga niet als een josti op de ""-smiley rammen.
Zo, dat is mijn zegje.
Nee, je bent gewoon te dom om humor te onderscheiden van pogingen tot humor. Jij bent zeker zo iemand die bij elke flauwe grap in Transformers 2 dubbel ligt. Gewoon, omdat het een flauwe grap is, en dan moet je lachen toch? Vooral niet zelf nadenkenquote:Op maandag 6 juli 2009 13:00 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Jammer genoeg heeft niet iedereen zo een geniaal gevoel voor humor als jij.
Elmundo is ook weer zo'n roddelkrant met een random berichtquote:Op maandag 6 juli 2009 11:56 schreef w00h00 het volgende:
http://www.elmundodeporti(...)ativa-a-arbeloa.html
Blijkbaar heb je het artikel niet goed gelezen van de TELEGRAAF of de VI.quote:Op maandag 6 juli 2009 12:55 schreef Scorpie het volgende:
Joh, Ajax heeft tegen Elia gezegd dat ze niet verder gingen dan 8 miljoen, en dat hij het zelf maar met Jopie moest oplossen, waarna Elia begon te miepen in de media.
Over Onyewu, gok ik zo?quote:Op maandag 6 juli 2009 11:36 schreef Nashje het volgende:
Weer een leuk geruchtje gaande. Betrouwbaar of niet.
[..]
Amen!quote:Op maandag 6 juli 2009 12:57 schreef Merkie het volgende:
Dat mensen nog kunnen lachen om voetballers/trainers die aangeboden worden op Marktplaats, heb je een verstandelijke handicap ofzo? Serieus. Denk eens even na of het wel echt grappig is, en ga niet als een josti op de ""-smiley rammen.
Zo, dat is mijn zegje.
Eh, nee.quote:Op maandag 6 juli 2009 13:03 schreef Wopper1 het volgende:
13:00 uur persconferentie?
Mensen verschillen nou eenmaal en als jij dat niet inziet prima maar val mij er niet mee lastig. Meteen mensen die een ander gevoel voor humor hebben als dom te betitelen ben je nog dommer dan de mensen die jij als dom ziet. Als je t niet leuk vind dan reageer je toch niet! Daar ben je namelijk slim genoeg voor toch?quote:Op maandag 6 juli 2009 13:01 schreef Merkie het volgende:
[..]
Nee, je bent gewoon te dom om humor te onderscheiden van pogingen tot humor. Jij bent zeker zo iemand die bij elke flauwe grap in Transformers 2 dubbel ligt. Gewoon, omdat het een flauwe grap is, en dan moet je lachen toch? Vooral niet zelf nadenken.
Eén iemand slingert het ergens volslagen uit de lucht gegrepen het topic in en het gaat een eigen leven leiden.quote:
Goed gegokt. Jij moet naar Holland Casino!quote:
Dat gaat vaak zo met geruchten he.quote:Op maandag 6 juli 2009 13:10 schreef rompompom het volgende:
[..]
Eén iemand slingert het ergens volslagen uit de lucht gegrepen het topic in en het gaat een eigen leven leiden.
Lijkt me een goed plan. Ik wilde all1 even wat duidelijk maken.quote:Laten we het hier vooral niet over humor en smaak gaan hebben, trouwens. Dan zijn we over zes jaar nog niet uitgeouwehoerd.
Hij heeft ook de Belgische nationaliteitquote:Op maandag 6 juli 2009 13:11 schreef Nashje het volgende:
[..]
Goed gegokt. Jij moet naar Holland Casino!
Bedenk me nu trouwens dat Onyewu niet per definitie naar Real gaat. Tuurlijk is dat aantrekkelijker, maar hoe zit dat met die nationaliteiten momenteel bij Real? Daarnaast lijkt me dat Onyewu ook graag wil spelen op het WK (hoewel ze bij Team VS dan gelijk de beste verdediger mis zouden lopen).
quote:Op maandag 6 juli 2009 12:23 schreef Parttimeboterham het volgende:
http://link.marktplaats.nl/263320360
Wat voor een type speler is het eigenlijk?quote:Op maandag 6 juli 2009 13:18 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Hij heeft ook de Belgische nationaliteit
quote:Op maandag 6 juli 2009 13:18 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Hij heeft ook de Belgische nationaliteit
Nee, technisch is het niet de beste. Maar wel een beest.quote:Op maandag 6 juli 2009 13:22 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Wat voor een type speler is het eigenlijk?
Type Stam? Ik krijg niet het idee dat het een technisch goede verdediger is.. Maar een lange verdediger die mede door zijn fysiek de mogelijkheid heeft een corner "onschadelijk" te maken bijv.
Maar misschien zit ik er naast?!
Altijd leuk, met je zatte kop iets roepen, waar vervolgens iedereen op reageertquote:
Er is een leuke verkoop promo gemaakt. Misschien hadden ze die bij de advertentie moeten plaatsen dan was er waarschijnlijk al lang een bod geweest.quote:
Dan moeten ze alles gewoon weigeren behalve Ajax.quote:Op maandag 6 juli 2009 13:49 schreef BliksemSchigt het volgende:
http://www.derf.com.ar/despachos.asp?cod_des=274528&ID_Seccion=31
Prediger gaat deze week kiezen waar hij wil voetballen, Boca, Benfica of Ajax. Hij wil gaan voor de club waar hij zich het meest kan ontwikkelen en in beeld blijft voor de selectie van Argentinie. Ajax heeft wel het meest geboden als transfersom.
ik weet niet of je ooit amateurvoetbal hebt gespeeld, maar er zit altijd wel een grote lange sterke kerel bij die niet kan voetballen.. maar die verdraait goed van pas komt bij het verplaatsen van de doelen.quote:Op maandag 6 juli 2009 13:47 schreef Rhapsody het volgende:
Wat ik niet goed snap is dat Sno toch bij de 'Lutte selectie' zit.
Jol heeft hem toch ook zien spelen...?
met een beetje pech gaat Onyewu naar Fenerbahce, Prediguer naar Benfica, Sinouh naar Ajax en Obradovic naar Tottenhamquote:Op maandag 6 juli 2009 13:51 schreef BigKahuna het volgende:
[..]
Dan moeten ze alles gewoon weigeren behalve Ajax.
Ik ben bang dat hij naar Benfica gaat.
quote:Op maandag 6 juli 2009 13:39 schreef TheJanitor het volgende:
Nou ik ben benieuwd naar de nieuwe speler vandaag
[ afbeelding ]
Ja maar dan hoeft ie toch niet als speler opgenomen te worden in de organisatie?quote:Op maandag 6 juli 2009 13:51 schreef DJ_Ryow het volgende:
[..]
ik weet niet of je ooit amateurvoetbal hebt gespeeld, maar er zit altijd wel een grote lange sterke kerel bij die niet kan voetballen.. maar die verdraait goed van pas komt bij het verplaatsen van de doelen.
Goed nieuws, volgende winterstop en zomer dus weer wat Afrikanen op proef.quote:Stekelenburg: de ogen van Ajax in Afrika
Met het WK in Zuid-Afrika in aantocht heeft Ajax de band met Ajax Cape Town verstevigd. Maarten Stekelenburg is sinds januari hoofd opleidingen van de filiaalclub in Kaapstad. 'Ik heb het gevoel dat Ajax deze club heel serieus neemt.'
Kort voor zijn vertrek naar Kaapstad zei Stekelenburg: ''Ik ga er onbevangen heen.'' Vijf maanden later is hij in Nederland, voor twaalf dagen, vanwege de winterstop in Zuid-Afrika. ''Maar ik ga straks met heel veel plezier en ambitie terug. Ik heb het idee dat mijn aanwezigheid zinvol is en dat Ajax Cape Town belangrijk kan zijn voor Ajax.''
Het raamwerk van Ajax staat nog, ontdekte Stekelenburg in zijn eerste periode op Ikamva, het complex dat dezelfde naam draagt (Toekomst) als de jeugdaccommodatie in Amsterdam. ''Maar je merkt ook dat er een tijdje geen of weinig Nederlanders hebben gewerkt. Dat zie je bij voorbeeld aan de manier van spelen van de zes opleidingselftallen: te vaak de lange bal, een soort voetbal dat vooral leunt op kracht en snelheid, een meer Afrikaanse speelstijl. We moeten dat langzaam weer 'verajaxen'. Een verzorgde opbouw, goed positiespel. Dat doe je door daar elke dag, bij elke training, de nadruk op te leggen, bij zowel de trainers als de spelers.''
Ajax heeft de laatste jaren iemand in Kaapstad gemist die met 'Ajax-ogen' naar spelers kan kijken. ''En dat heb ik de voorbije tien jaar op De Toekomst geleerd,'' zegt Stekelenburg. ''Neem Eyong Enoh, die met zijn specifieke kwaliteiten iets toevoegt aan de selectie van Ajax. Hij is uiteindelijk vorig jaar via Cape Town in Amsterdam terechtgekomen na een tip van Hans Vonk, maar hij had eerder op stage moeten komen bij Ajax. Die processen moeten beter verlopen.''
Eerder al maakten de Zuid-Afrikanen Benni McCarthy en Steven Pienaar de overstap van Kaapstad naar Amsterdam, maar net als de Kameroener Enoh hebben die twee nooit in de jeugdteams van het Ajax-filiaal gespeeld. ''Opleiden is een kwestie van jaren,'' zegt Stekelenburg. ''En de club is pas tien jaar bezig. Ik ga nog twee jaar vol aan de slag en dan hoop ik dat mijn werk tastbare resultaten oplevert, maar mijn missie is geslaagd als Ajax het tegen die tijd belangrijk vindt dat ik een opvolger krijg.''
ijdens de strijd om de Confederations Cup zat geen speler van Cape Town in de nationale ploeg van Zuid-Afrika. ''Maar in de nationale jeugdelftallen zijn we wel goed vertegenwoordigd,'' zegt Stekelenburg. ''Er is veel talent in Kaapstad. Als die jongens zich doorontwikkelen, kunnen ze het niveau van Ajax aan. Maar om die talenten al op vijftienjarige leeftijd naar Amsterdam te sturen, dat is nogal een overgang. Nog even los van de kosten die daaraan zijn verbonden.''
''Daarom is het zo belangrijk dat Cape Town een goede opleiding heeft. Op Ikamva moeten de spelers volwassen worden, ook qua persoonlijkheid. Het is een voorwaarde dat onze jeugdspelers naar school gaan. Met het beloftenelftal, jongens van negentien jaar, ben ik begonnen met lessen in life skills, sociale vaardigheden.''
Ajax Cape Town werd tien jaar geleden opgericht. Ajax beheert 51 procent van de aandelen, maar de club bedruipt zichzelf. Het doel was, en is, om het niveau van het eerste elftal - dat uitkomt in de hoogste divisie, de Premier League - met zelfopgeleide voetballers omhoog te brengen. Dat gaat met horten en stoten. Met de aanstelling van Stekelenburg moet die opleiding weer een impuls krijgen.
''Ik heb mijn eerste periode in Kaapstad vooral gebruikt om zo veel mogelijk indrukken op te doen. Net als in Amsterdam worden de voetballertjes met een busje gehaald voor de trainingen. Ik ben een paar keer met zo'n busje meegereden, om te zien waar en onder welke omstandigheden die jongens leven. Ik ben bij een aantal van hen thuis geweest, in de townships. Ik vind het moeilijk uit te leggen wat je dan aantreft. Je moet dat met eigen ogen zien. Hokjes waarin drie gezinnen tegelijk leven, kinderen slapen op de grond. Maar de ontvangst is overal even hartelijk.''
''Ik ben ook wel een paar keer alleen in de townships geweest. Was geen probleem. Ik vind de ophef over het gebrek aan veiligheid overdreven. Al zijn er plekken in Kaapstad waar je beter niet kunt komen, of die je 's avonds laat moet mijden. Maar geldt dat niet voor elke grote stad?''
Stekelenburg heeft niet het gevoel dat hij er alleen voor staat bij Cape Town. ''Ik ervaar dat Ajax de club in Kaapstad serieus neemt. Ik heb minimaal eens per maand contact met technisch manager Danny Blind en als zich hier een probleem voordoet, kan ik bij de directie in Amsterdam terecht en dan wordt er werk van gemaakt. Ajax heeft niet zo lang geleden een nieuwe deal gesloten met Adidas en daarin is ook Cape Town meegenomen. Dat zegt genoeg.''
Dat nog niet alle teams in de nieuwe sponsorkleding rondlopen, is hem wel een doorn in het oog, maar Stekelenburg weet inmiddels dat hij zich er niet door moet laten frustreren. ''Ik kom uit een wereld waarin alles tot in de puntjes geregeld moet zijn. Als de jeugdspelers van Ajax na de vakantie terugkomen, ligt alles voor ze klaar. In Afrika is een afspraak niet altijd een afspraak. Over een uur is morgen, en morgen is volgende week. Maar de mensen genieten wel van het leven. En dat zouden wij misschien ook wat vaker moeten doen: genieten.'' (JOP VAN KEMPEN/DICK SINTENIE)
Betekent het einde voor Javier Martina dus; aangezien Rommedahl en Kennedy wel mee zijn op trainingskamp. Zegelaar maakte op mij in die samenvattingen ook wel een meer dan behoorlijke indruk.quote:Kans voor Zeegelaar en Blind
AMSTERDAM - Met een stapel dvd's van duels van Ajax trok Martin Jol zich terug in zijn huis in Spanje. Hij was net aangesteld als trainer en de Hagenaar wilde zich een beeld vormen van de voetballers die hij onder zijn hoede zou krijgen.
Van sommige spelers waren de plussen en minnen snel duidelijk, maar van anderen was nauwelijks beeldmateriaal beschikbaar. Zoals van Daley Blind (19) en Marvin Zeegelaar (18), die zaterdag in de oefenwedstrijd tegen de Zuid-Afrikaanse filiaalclub Ajax Cape Town (3-2) de kans kregen zich te profileren.
Beide jeugdspelers debuteerden vorig seizoen onder trainer Marco van Basten. Blind kwam tot vijf wedstrijden, Zeegelaar werd na één bekerduel (Volendam) niet meer opgeroepen voor de A-selectie. Blind: "Ik heb het afgelopen jaar geleerd dat niet altijd alles meezit."
De laatste stap van de jeugdopleiding is misschien wel de grootste en de moeilijkste: aanhaken bij het niveau van het eerste elftal. Blind forceerde zichzelf en liep tijdens het wintertrainingskamp in Portugal een liesblessure op door overbelasting. "Want je gaat niet tegen de trainer zeggen dat je het niet kunt bijbenen. Het is eerder andersom: je hebt het gevoel dat je als jonkie overal vooraan moet lopen. Dat is een wijze les geweest."
Blind speelde zaterdag de eerste helft linksback, een positie waarvoor Ajax op dit moment geen specialist in huis heeft. "Ik heb er zelf voor het laatst gestaan in de C1, vijf jaar geleden. Maar ik houd me voor elke rol aanbevolen, want ik wil slagen bij Ajax. Met die instelling train ik ook."
Zeegelaar, een stevige linksbuiten, kwam de tweede helft binnen de lijnen. Hij leverde meteen een fraaie voorzet af die door Siem de Jong werd ingekopt (2-0).
Nu de komst van Eljero Elia van de baan is - hij verkast voor vijf jaar naar HSV - nemen de kansen voor een langer verblijf in de A-selectie toe voor Zeegelaar. Hij hoort in elk geval tot de vierentwintig veldspelers die deze week meegaan op trainingskamp naar De Lutte, net als Blind. (DICK SINTENIE)
quote:Update 13.50 uur: Eerste bod Ajax op verhoeven afgewezen
Volgens het Noordhollands Dagblad heeft Volendam inmiddels een eerste bieding van de Amsterdammers op Verhoeven ontvangen, en ook meteen afgewezen. “Als Ajax Jeroen écht graag wil hebben, dan moeten ze onze prijs voor hem betalen en niets minder. Wij zijn er helemaal niet blij mee als Jeroen vertrekt, want hij is onze aanvoerder en bovendien een boegbeeld van de club”, stelt manager Peter Wijker.
“De komende jaren moet hij een belangrijke rol in ons elftal gaan vervullen. En bovendien: vind maar eens een goede vervanger een maand voor de start van de competitie”, vervolgt hij. De doelman zelf ziet een terugkeer wel zitten. “Mijn zaakwaarnemer Jan Kabalt heeft inmiddels contact gehad met Ajax. Ajax is een topclub, wie dan geen interesse heeft... Eerst moeten de clubs eruit zien te komen, dan is het mijn beurt om met Ajax te praten.”
Misschien moet Blind even melden dat het nu aan Verhoeven is om een duit in het zakje te doen.quote:
Klinkt goed. Wat dat betreft komt het goed uit dat het WK volgend jaar is. In dat opzicht kunnen we wellicht leuk winkelen in Europa over twee jaar als het EK weer nadert. Het betere garnituur is bij Ajax redelijk zeker van speeltijd, in de Nederlandse competitie val je snel op als je goed bent en de eindtoernooien zijn mooie argumenten om daar voor te kiezen.quote:Op maandag 6 juli 2009 13:49 schreef BliksemSchigt het volgende:
http://www.derf.com.ar/despachos.asp?cod_des=274528&ID_Seccion=31
Prediger gaat deze week kiezen waar hij wil voetballen, Boca, Benfica of Ajax. Hij wil gaan voor de club waar hij zich het meest kan ontwikkelen en in beeld blijft voor de selectie van Argentinie. Ajax heeft wel het meest geboden als transfersom.
en een fles punica. Dan zit je wel goed.quote:Op maandag 6 juli 2009 14:06 schreef TAV74 het volgende:
verhogen naar een knaak en 2 bossen wortelen dan maar?
quote:Op maandag 6 juli 2009 14:07 schreef BigKahuna het volgende:
Jol is het gewoon zat dat iedereen hem dik noemt. Dus haalt ie Verhoeven.
Ik vraag me dan echt af hoe hoog zo'n bod zal zijn. Veel meer dan een paar ton zal het niet zijn toch? Ik bedoel, Volendam heeft toch geen geld en wij beginnen altijd met een jodenfooi.quote:
Naar verluidt gaat het om ¤79,95. Te betalen in vier halfjaarlijkse termijnen.quote:Op maandag 6 juli 2009 14:15 schreef Silenus het volgende:
[..]
Ik vraag me dan echt af hoe hoog zo'n bod zal zijn. Veel meer dan een paar ton zal het niet zijn toch? Ik bedoel, Volendam heeft toch geen geld en wij beginnen altijd met een jodenfooi.
Ik zou meer dan 2 ton al opmerkelijk vinden voor een keeper die je als 3e doelman wil inzetten.. hou dat die Bizot zo lang bij de selectie, of Sinouh of Timmer voor een half jaartje.. of Westerveld..quote:Op maandag 6 juli 2009 14:15 schreef Silenus het volgende:
[..]
Ik vraag me dan echt af hoe hoog zo'n bod zal zijn. Veel meer dan een paar ton zal het niet zijn toch? Ik bedoel, Volendam heeft toch geen geld en wij beginnen altijd met een jodenfooi.
ben ik met je eens ja ouwe.quote:Op maandag 6 juli 2009 14:17 schreef Barca het volgende:
Vind dat de selectie te veel kwaliteit en te weinig kwaliteit heeft.
Beste keuze zou Timmer zijn ja. Ja, hij heeft het kut gedaan bij feyenoord. Maar wie niet? Met een beetje verdedigers er voor komt dat wel goed bij ons. Daarnaast: hoe vaak speelt onze 3e keeper nou?quote:Op maandag 6 juli 2009 14:17 schreef Prosac het volgende:
[..]
Ik zou meer dan 2 ton al opmerkelijk vinden voor een keeper die je als 3e doelman wil inzetten.. hou dat die Bizot zo lang bij de selectie, of Sinouh of Timmer voor een half jaartje.. of Westerveld..
Zoveel opties, waarom geld uitgeven voor een 3e doelman.
Tenzij je weet dat hij wel eens 2e doelman zou kunnen worden.
als ze maar niet per kilo moeten betalen...quote:Op maandag 6 juli 2009 14:06 schreef TAV74 het volgende:
verhogen naar een knaak en 2 bossen wortelen dan maar?
Het zou een uitspraak van Cruijff kunnen zijn.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |