abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator / Miss SHO zondag 5 juli 2009 @ 13:11:43 #1
22592 crew  Ole
pi_70664655
dit is een verkapt ik zoek een huis/kat-oppas topic


Altijd belangrijk als je huisdieren hebt: wat doe je met de vakanties?
Meenemen zou leuk zijn, maar is met katten in de meeste gevallen geen optie.
Honden kun je uit logeren doen, of naar een goed pension brengen.

situatie van TS:
Tot nu voor kort waren mijn katten met zijn tweeen, en was het voldoende als er elke dag iemand langskwam om ze eten te geven. Echter, eentje is in november overleden.

Mijn kat van 15 is in mei een week alleen geweest, natuurlijk wel met iemand die eten gaf (meerderen zelfs). Maar toen ik thuiskwam was ie zo overstuur, zo zielig!
Nu ga ik in de zomer niet weg, maar wil er wel even uit in oktober. Het liefst zou ik dan eigenlijk iemand in huis hebben. Nu kan ik 20 mensen vinden die eten willen geven, maar hoe vind je iemand die ook in huis wil verblijven?

Iemand tips?

[ Bericht 9% gewijzigd door Ole op 06-07-2009 13:48:34 ]
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  zondag 5 juli 2009 @ 13:14:26 #2
68576 eleusis
fokked op kidz
pi_70664743
Tvp
Ik in een aantal worden omschreven: Ondernemend | Moedig | Stout | Lief | Positief | Intuïtief | Communicatief | Humor | Creatief | Spontaan | Open | Sociaal | Vrolijk | Organisator | Pro-actief | Meedenkend | Levensgenieter | Spiritueel
  zondag 5 juli 2009 @ 13:15:03 #3
132098 Xebber
Immer Intelligent
pi_70664762
Ik heb peetouders ( ) voor mijn hond. Mensen die ik 100% vertrouw. Daar kan mijn hond heen als ik er zelf op uit ga. Deze mensen zijn al wat op leeftijd, en gaan zelf nooit op vakantie.

Voor mijn hond is dat ook vakantie. Deze mensen hebben een tuin die 10 keer zo groot is als de mijne, en is compleet afgesloten. Ze kan daar naar hartelust buiten rennen, rondbanjeren en spelen.
Op woensdag 15 juni 2011 01:02 schreef Bluezz het volgende:
Xeb heeft altijd gelijk, Staal
  Moderator / Miss SHO zondag 5 juli 2009 @ 13:17:39 #4
22592 crew  Ole
pi_70664826
quote:
Op zondag 5 juli 2009 13:15 schreef Xebber het volgende:
Ik heb peetouders ( ) voor mijn hond. Mensen die ik 100% vertrouw. Daar kan mijn hond heen als ik er zelf op uit ga. Deze mensen zijn al wat op leeftijd, en gaan zelf nooit op vakantie.

Voor mijn hond is dat ook vakantie. Deze mensen hebben een tuin die 10 keer zo groot is als de mijne, en is compleet afgesloten. Ze kan daar naar hartelust buiten rennen, rondbanjeren en spelen.
Mijn ouders hebben zelf geen hond meer omdat ze 5 maanden per jaar weg zijn. Maar als ze thuis zijn hebben ze regelmatig 'pleeghonden' Ze wonen pal aan het park, en nemen de honden dan ook mee naar bos of strand. Zoiets is perfect inderdaad!
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_70664844
Mijn twee katten gaan bij mijn moeder logeren, ze moeten het daar met een grote slaapkamer (7x4) doen ivm andere huisdieren. Maar ze krijgen meer dan genoeg aandacht en ze zijn zeker niet slechter af dan in een pension o.i.d..

Heb je geen neefjes of nichtjes o.i.d. van een jaar of 17 of die nog studeren? Met een volle koelkast en wat zakgeld\ oppasvergoeding is dat vaak wel een succes.
  Moderator / Miss SHO zondag 5 juli 2009 @ 13:54:58 #6
22592 crew  Ole
pi_70665845
Ja daar zit ik aan te denken.
Mijn huis ligt nl ook nog eens midden in het centrum, dus wat dat betreft wel gunstig ook. Ze hebben niet eens een taxi nodig
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_70666665
Er zijn websites waar je in contact kunt komen met mensen die wel op je huis/dieren/planten willen passen in ruil dat ze je huis kunnen gebruiken om ook wat van de omgeving ofzo te bekijken. Die mensen zijn dus ook op vakantie dan in jou huis maar ze verzorgen ook alles. En volgens mij worden die mensen wel gescreend die in je huis komen. Die website weet ik trouwens niet meer maar dat kun je vast wel ergens vinden op google.
  Moderator / Miss SHO zondag 5 juli 2009 @ 14:45:45 #8
22592 crew  Ole
pi_70667304
Ok ik ga even googlen.
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  Eurovisie Songfestival Queen zondag 5 juli 2009 @ 14:54:19 #9
163650 Greys
pi_70667537
Ik zou dat nooit durven, vreemden in huis Niet dat ik bang ben dat ze er met mijn spullen vandoor gaan, maar of ze de kat niet laten ontsnappen enzo en of ze er wel echt goed voor zorgen.
Wij hadden hier onlangs tijdens ons weekje vakantie de schoonouders in huis die voor hond en kat zorgden. Dat was natuurlijk perfect, maar dat kan en wil ik niet elke keer vragen. Of voor langere tijd dan een weekje. Heb nog geen idee hoe ik dat in de toekomst op zou lossen. Misschien als ik een weekendje naar Landal o.i.d. zou gaan dat ik zowel de hond als de kat zou meenemen.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  Moderator / Miss SHO zondag 5 juli 2009 @ 14:55:56 #10
22592 crew  Ole
pi_70667578
Ik vind dat eigenlijk ook niks. Ik kan beter op tijd beginnen met rondvragen. Moet toch iemand te vinden zijn die een weekje gratis in de binnenstad wil verblijven?
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  Eurovisie Songfestival Queen zondag 5 juli 2009 @ 14:57:58 #11
163650 Greys
pi_70667638
quote:
Op zondag 5 juli 2009 14:55 schreef Ole het volgende:
Ik vind dat eigenlijk ook niks. Ik kan beter op tijd beginnen met rondvragen. Moet toch iemand te vinden zijn die een weekje gratis in de binnenstad wil verblijven?
Lijkt me wel! Zeker als je er ook nog een vergoeding tegenover zou stellen (hetzelfde als dat je bv bij een pension kwijt zou zijn). Dan verdienen ze nog een stapcentje ook. Daarbij een volle koelkast en fijn onderdak in de binnenstad lijkt me dat je dat wel moet lukken
(En toch is het moeilijker dan je denkt he. Want je moet dus altijd ruim op tijd weten wanneer je weg gaat).
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  Moderator / Miss SHO zondag 5 juli 2009 @ 15:00:55 #12
22592 crew  Ole
pi_70667716
Ja, en mijn grote vriend moet diegene wel een beetje aardig vinden, anders wordt het nog niks
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_70667760
Wij wilden zo'n huisoppas voor onze hond en katten, maar uiteindelijk ook niet gedaan hoor. We vinden het eng omdat onze hond heel sterk is, en vreemden hebben dat niet zo gauw door, tot hij dus heel hard aan de riem trekt, weg hond! En met de katten is het natuurlijk eng dat ze maar geen deuren open laten staan. Maar sommige mensen vinden het wel prettig zo'n oppas en als je kat een buitenkat is, dan is dat natuurlijk niet zo'n probleem.
pi_70667789
Kun je niet ergens een oproepje op internet plaatsen? Kattenplaza oid? Ik ben momenteel ook op 2 katten aan het passen omdat het baasje geemigreerd is en de katten pas in augustus mogen vliegen. Deze katten zitten overigens wel bij mij thuis.
  Moderator / Miss SHO zondag 5 juli 2009 @ 15:04:43 #15
22592 crew  Ole
pi_70667814
Heb wel wat op marktplaats gezien inderdaad. Kattenplaza is misschien wel een goed idee!
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_70668391
Hmmm weet hier nog niet wie de vakantie erger gaan vinden.. De katten of ik.. Katten vinden het niet leuk als wij er zijn, maar zonder mijn katten zomaar twee weken weg (of een hele nacht) zie ik ook niet zitten.
Alleen in je dromen ben je vrij..
Pinterest: pinterest.com/jolandadj/
  Moderator zondag 5 juli 2009 @ 17:09:09 #17
121347 crew  senesta
Risicovol
pi_70671870
Mijn broertje past altijd op mijn dieren en ik altijd op die van hem
JoOlz: "So much good shit in senesta's head, I call it Ideahhrea."
  zondag 5 juli 2009 @ 18:24:08 #18
252240 Duderella
Snobs have more fun
pi_70674613
Ik heb tijdens vakanties altijd mensen in huis. Niet altijd de hele vakantie, maar in elk geval een deel. Tot nu toe zijn het bekenden, maar het mogen van mij net zo goed wildvreemden zijn. Dus als het ooit niet viavia lukt, ga ik zeker te rade op zo'n oppas-website (weet iemand er eentje trouwens?).
Verder schakel ik ook wel een professionele oppas in (die komt dan elke dag even dikbetaald voeren & aaien) en vrienden van ons helpen ons ook wel eens uit de brand. Zeker als er in een vakantie gedeeltelijk mensen in huis zijn, maak ik me dan geen zorgen om de katten.

O trouwens, ik weet dat er in Den Haag bijvoorbeeld een organisatie is die buurtbewoners met elkaar in contact brengt voor dierenoppas. Gebeurt dan met gesloten beurs, met het idee dat je dezelfde dienst ook verleent.
Freudian slips: when you say one thing, but mean your mother.
pi_70678056
Wij hebben nogal een 'moeilijk' hondje (slaapt slecht alleen, doet lelijk tegen kinderen, is superklein dus kan snel ontsnappen etc. etc.).

Wanneer we een weekendje weg gaan heb ik twee fijne adresjes waar ie altijd terecht kan: bij mijn ouders en bij goede vrienden.
Maar in de zomervakantie heb ik altijd een probleem, want de goede vrienden gaan mee op vakantie en mijn ouders vinden drie weken oppassen een beetje te veel van het goede. Mijn vader is dol op onze hond, maar heeft zelf nog een fulltime baan en wil tijdens zijn eigen drie weken vakantie ook dagjes weg of op vakantie. Dat is dus ook geen optie.

Tot nu toe (Harley is twee inmiddels) hebben we hem uit logeren gedaan terug bij de fokker. Daar wordt ie prima verzorgd, maar we hebben wel enorm veel 'last' wanneer we weer terug komen van vakantie om hem weer terug in het goede ritme te krijgen.
Helaas heb ik tot nu toe geen andere opties gevonden, dus voorlopig blijven we maar even terugvallen op de fokker (maar daar moeten we wel een flinke vergoeding voor betalen).
Alleen met zelfspot kun je overleven...
  Moderator / Miss SHO zondag 5 juli 2009 @ 19:57:31 #20
22592 crew  Ole
pi_70678061
Gewone oppas is het probleem ook niet, maar wil nu liever iemand die hier ook slaapt. Hij was echt zo zielig vorige keer
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  zondag 5 juli 2009 @ 23:17:43 #21
252240 Duderella
Snobs have more fun
pi_70685465
quote:
Op zondag 5 juli 2009 19:57 schreef Ole het volgende:
Gewone oppas is het probleem ook niet, maar wil nu liever iemand die hier ook slaapt. Hij was echt zo zielig vorige keer
Nou, zorg dan dat je iemand in huis krijgt! Kan op jouw locatie echt niet moeilijk zijn. Je hele emailbestand al eens gemaild met een leuk en wervend aanbod? Als je het goed verpakt (en het ook gewoon leuk aanpakt, dus wat Greys zei: koelkast vol, zakcentje desnoods) zijn er vast mensen die het heerlijk vinden!

Wij hebben hier zelfs een 'brochure' gemaakt ('Resort Parkplatz') met tips voor dagjes weg, leuke restaurantjes etc. Begon als grap, maar het is toch ook wel echt leuk om het mensen naar de zin te maken als ze hier zijn. Ik zet ook altijd standaard een pakket streekproducten klaar enzo.
Freudian slips: when you say one thing, but mean your mother.
  zondag 5 juli 2009 @ 23:28:50 #22
48646 Poeke
Lief-heb-ster
pi_70685878
Heb je even ge-pmt
Faber quisque fortunae suae.
Uit Eindhoven
pi_70689068
Cavia's gaan naar mijn moeder.

En voor het aquarium komt familie om de dag langs.
Blood runs through your veins, that's where our similarity ends.
In the end all you can hope for. Is the love you felt to equal the pain you've gone through.
  maandag 6 juli 2009 @ 02:08:00 #24
252240 Duderella
Snobs have more fun
pi_70689194
quote:
Op maandag 6 juli 2009 01:45 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
Cavia's gaan naar mijn moeder.

En voor het aquarium komt familie om de dag langs.
Ik denk dat Ole daar wel wat mee kan.
Freudian slips: when you say one thing, but mean your mother.
  Moderator / Miss SHO maandag 6 juli 2009 @ 08:38:23 #25
22592 crew  Ole
pi_70690089
quote:
Op maandag 6 juli 2009 02:08 schreef Duderella het volgende:

[..]

Ik denk dat Ole daar wel wat mee kan.
Nou en of!!!

Poeke heeft pm
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')