quote:En dan wordt jij zwetend wakker.
Op dinsdag 16 april 2002 16:16 schreef MoJo het volgende:
Hmm, handig.Je zet gewoon 100 antilianen in een gymzaal, 's avonds, geeft ze allemaal een geweer, en doet het licht uit.
GLG
quote:Je hebt op zich wel gelijk maareh als ze met het schieten bezig zijn heb je vette kans dat er onschuldige mensen bij betrokken raken.
Op dinsdag 16 april 2002 09:51 schreef Strolie75 het volgende:
Zolang ze elkaar afmaken heb ik er weinig problemen mee eigenlijk.Criminelen bedoel ik, niet Antillianen.
quote:Misschien heeft dat te maken met het feit dat het juist strategie van veel asielzoekers is om zo lang mogelijk in Nederland te blijven hangen, om keer op keer in beroep te gaan, om de eigen papieren te "verliezen"?
Op dinsdag 16 april 2002 16:32 schreef Good_Looking_Gobling het volgende:[..]
Vindt je? Hoe weet je dat? Ik hoor verhalen dat een boel asielzoekers jarenlang niet mogen werken in afwachting van goedkeuring of afkeuring van hun asiel aanvraag. De Beambte zegt dat het in een paar maanden gefixed is maar na vier jaar hebben ze meestal nog geen antwoord. Hoe bedoel je 'kans' ?
GLG
quote:Ik zeg toch niet voor niks "die antillianen" daar bedoel ik dus die uit het krantenbericht mee
Op dinsdag 16 april 2002 15:52 schreef Good_Looking_Gobling het volgende:[..]
alle Antillianen?!?!?!?
GLG
quote:GLG heeft wat moeite met lezen, zeker als hij zn allochtoontjes weer eens moet verdedigen...
Op dinsdag 16 april 2002 16:42 schreef GEsTOoRD het volgende:[..]
Ik zeg toch niet voor niks "die antillianen" daar bedoel ik dus die uit het krantenbericht mee
quote:6
Op dinsdag 16 april 2002 16:03 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Ze moeten tegenover Rosenmuller z'n villa eens een AZC bouwen, dan piept die rukeend wel anders.
quote:Ga je nu alle topics doorspitten en tellen? Zoek een echte hobby...
Op dinsdag 16 april 2002 17:12 schreef Lithion het volgende:[..]
6
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |