"Ik kies bewust"-logo'squote:Op vrijdag 3 juli 2009 09:00 schreef tralalala het volgende:
Eens!
En die pauper "Ik kies bewust" logo's.![]()
Nog even en alle vette dingen worden verbannen uit de supermarkt, omdat dikke mensen zich niet kunnen beheersen.
Laatst was er nog in opspraak dat dikkere mensen in aanmerking zouden moeten komen voor een vergoeding voor sportenquote:Op vrijdag 3 juli 2009 09:00 schreef tralalala het volgende:
Eens!
En die pauper "Ik kies bewust" logo's.![]()
Nog even en alle vette dingen worden verbannen uit de supermarkt, omdat dikke mensen zich niet kunnen beheersen.
Frituren zonder vet? Dat is toch gewoon grillen?quote:Op vrijdag 3 juli 2009 09:14 schreef de_boswachter het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
WTF...........![]()
![]()
![]()
![]()
Het is de schuld van HALSEMA en vriendinnen !11![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ja daar word ik schijt ziek vanquote:Op vrijdag 3 juli 2009 09:25 schreef dagdag het volgende:
Ligt het trouwens aan mij, of is chips tegenwoordig ook niet meer te vreten omdat het zogenaamd in minder vet en zonnebloem olie gebakken is ?
Neem een McDonald's over zonder de Light frisdrankquote:Op vrijdag 3 juli 2009 09:33 schreef Gupje het volgende:
Zullen we een supermarktketen beginnen die principieel geen light producten verkoopt
Light zit wel wat in, zero niksquote:Op vrijdag 3 juli 2009 09:33 schreef Dragorius het volgende:
Oh enneh, kan iemand mij ook even uitleggen wat het verschil is tussen Cola Light en Cola Zero?
Light krijg je sneller kanker van.quote:Op vrijdag 3 juli 2009 09:33 schreef Dragorius het volgende:
Oh enneh, kan iemand mij ook even uitleggen wat het verschil is tussen Cola Light en Cola Zero?
quote:Op vrijdag 3 juli 2009 09:35 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Light krijg je sneller kanker van.
Ach... Ik heb wel geleefd.quote:Op vrijdag 3 juli 2009 09:37 schreef Jumparound het volgende:
mooizo, BoWa krijgt het binnekort aan zn hart, veel vet en heel druk maken
Ga zo door BoWa
Veel verschil ook !quote:Op vrijdag 3 juli 2009 09:38 schreef Gupje het volgende:
Light
Voedingswaarde per 100 ml
* energetische waarde
* 0,8 kJ (0,2 kcal)
* eiwitten
* 0 g
* koolhydraten (waarvan suikers)
* 0 g (0 g)
* vetten
* 0 g
* verzadigde vetzuren
* 0 g
* voedingsvezels
* 0 g
* natrium
* 0,01 g
Zero
Voedingswaarde per 100 ml
* energetische waarde
* 1,3 kJ (0,3 kcal)
* eiwitten
* 0 g
* koolhydraten (waarvan suikers)
* 0 g (0 g)
* vetten
* 0 g
* verzadigde vetzuren
* 0 g
* voedingsvezels
* 0 g
* natrium
* 0,01 g
Ach, overdrijven is ook een vak BoWa, ik als carnivoor vind een maaltijdsalade óók lekker, het is maar net wat je er instopt.quote:Op vrijdag 3 juli 2009 09:39 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Ach... Ik heb wel geleefd.
Goed gegeten en niet elke dag met een zure sik aan tafel omdat er weer wat gras (geitenvoer) op mijn bord lag... Want het is tegenwoordig een trend om gezond te eten !!
Ik eet wat ik lekker vind en als ik daardoor 5 jaar korter leef... So be it.
Ik heb tenminste niet elke dag met een zure bakkes mijn natuurlijke voeding door mijn keel hoeven prakken
Meer Aspartaam, waar je overigens vergeetachtig van word.quote:Op vrijdag 3 juli 2009 09:40 schreef Dragorius het volgende:
Dus in Zero ziet "iets" wat het meer calorien geeft
Je zal maar op de afdeling Development werken van Coca Cola, damn
Coca Cola Zero is voor (metro) mannen die graag Coca Cola Light dronken, maar niet met een flesje Light in de hand gezien wilden worden.quote:Op vrijdag 3 juli 2009 09:33 schreef Dragorius het volgende:
Oh enneh, kan iemand mij ook even uitleggen wat het verschil is tussen Cola Light en Cola Zero?
Dat is dus de redenquote:Op vrijdag 3 juli 2009 09:42 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Coca Cola Zero is voor (metro) mannen die graag Coca Cola Light dronken, maar niet met een flesje Light in de hand gezien wilden worden.
Coca Cola Light is immers sinds de introductie al gericht op een vrouwelijk publiek (glazenwasser commercial uit de jaren 90 bijv.).
Vandaar dus ook de over-the-top reclames van Coca Cola Zero waar de mannelijkheid vanaf spat (Break-up as it should be!).
Dat de smaak een beetje verschilt is bijzaak.
Een goede salade is inderdaad lekker. Maar geef me geen salade die bewust bereidt is om "light" te zijn.quote:Op vrijdag 3 juli 2009 09:41 schreef Jumparound het volgende:
[..]
Ach, overdrijven is ook een vak BoWa, ik als carnivoor vind een maaltijdsalade óók lekker, het is maar net wat je er instopt.
Wildgroei aan light? Je hoeft het niet te kopen, gaat vanzelf weer weg
ik let wel op mn gewicht, maar ga zeker geen light producten kopenquote:Op vrijdag 3 juli 2009 09:46 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Een goede salade is inderdaad lekker. Maar geef me geen salade die bewust bereidt is om "light" te zijn.
Ik mot die rommel niet.
Toch wel brood met omega 45 vetzuren, besmeerd met light boter zonder verzadigde vetten, en belegd met vetvrij vleeswaren of light kaas ?quote:Op vrijdag 3 juli 2009 10:08 schreef wikwakka2 het volgende:
Ik eet alleen maar bammetjes, door mijn moesje gesmeerd.
Precies, want ik moet wel aan de calorietjes denken, he?quote:Op vrijdag 3 juli 2009 10:12 schreef justmattie het volgende:
[..]
Toch wel brood met omega 45 vetzuren, besmeerd met light boter zonder verzadigde vetten, en belegd met vetvrij vleeswaren of light kaas ?
Dan krijg jij het ''ik kies bewust stickertje''quote:Op vrijdag 3 juli 2009 10:13 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
Precies, want ik moet wel aan de calorietjes denken, he?
't Was zeker zo'n hippe snol die denkt populair over te komen door 'tjips' te zeggenquote:Op vrijdag 3 juli 2009 10:25 schreef Casos het volgende:
Zo was er laatst een muts op de radio, die wilde stickers op de chipszakken plakken. Groen = goed, geen vet e.d., geel = kans nog net, rood = vet, niet doen, slecht.
Haar motivatie: Als mensen de zakken met chips bekijken, dan kiezen ze voor groen, want die zijn gezond. NEE, muts, als ik kies voor chips, dan kies ik degene die lekker zijn. Ik eet geen chips omdat ze zo goed voor me zijn of zo gezond zijn, nee, die eet ik omdat ik het lekker vind.
Oja, zij noemde het trouwen tjips, en geen sjips. Zegt imo ook al genoeg. Tjips zitten in computers, sjips zijn om te vreten.
More love, less handlequote:Op vrijdag 3 juli 2009 11:04 schreef Nacho. het volgende:
Ze hebben tegenwoordig ook Ben & Jerry's Light, wat is dat?
Klopt, en het slaat nog aan ook anders was het product al lang weg.quote:Op vrijdag 3 juli 2009 09:42 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Coca Cola Zero is voor (metro) mannen die graag Coca Cola Light dronken, maar niet met een flesje Light in de hand gezien wilden worden.
Coca Cola Light is immers sinds de introductie al gericht op een vrouwelijk publiek (glazenwasser commercial uit de jaren 90 bijv.).
Vandaar dus ook de over-the-top reclames van Coca Cola Zero waar de mannelijkheid vanaf spat (Break-up as it should be!).
Dat de smaak en ingrediënten een beetje verschillen is bijzaak.
Precies dat, ze willen ons stiekem vergiftigen via de zooi die ons verkopen.quote:Op vrijdag 3 juli 2009 12:02 schreef Aaargh! het volgende:
Ook de niet-light producten worden heel sneaky aangepast.
Vroeger was b.v. Spa & Fruit Orange echt ontzettend lekker, tot er opeens op de verpakking stond "geen suiker toegevoegd" oid. Neem je een slok, GAT-VER-DAMME, aspartaam.
Maar zeker bij een merk als Spa verwacht je toch een zuiver product en geen halve chemische fabriek in je glas ?quote:Op vrijdag 3 juli 2009 12:33 schreef Barachem het volgende:
[..]
Precies dat, ze willen ons stiekem vergiftigen via de zooi die ons verkopen.
(...)
Idd. Niet te kanen.quote:Op vrijdag 3 juli 2009 09:42 schreef Dragorius het volgende:
Net zoiets als boter light. BOTER LIGHTWAAROM!!??!?!?!!?!?
quote:
Moet je voor de grap eens twee weken 3 blikjes cola light per dag drinken, en er dan opeens cold turkey mee stoppen. Dat is niet fijnquote:
Ja inderdaad.. ik vertrouw het spul ook voor geen meter.quote:Op vrijdag 3 juli 2009 15:07 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
Moet je voor de grap eens twee weken 3 blikjes cola light per dag drinken, en er dan opeens cold turkey mee stoppen. Dat is niet fijnen dat komt niet alleen door de caffeïne.
quote:Op vrijdag 3 juli 2009 11:58 schreef Barachem het volgende:
Terechte klacht, die light zooi is des duivel's handwerk.
Ja, veel minder vet, maar wel een teringzooi aan andere troep die niet goed voor een mens is.
Het schijnt zo te zijn dat een goede en gebalanceerde voeding met genoeg vlees, groente, vet en zo min mogelijk koolhydraten het beste is voor de mens.
De mens heeft geen koolhydraten nodig om te leven, wel vet.
Mensen die verschil tussen koolhydraten en vetten maken.quote:Op vrijdag 3 juli 2009 11:58 schreef Barachem het volgende:
Terechte klacht, die light zooi is des duivel's handwerk.
Ja, veel minder vet, maar wel een teringzooi aan andere troep die niet goed voor een mens is.
Het schijnt zo te zijn dat een goede en gebalanceerde voeding met genoeg vlees, groente, vet en zo min mogelijk koolhydraten het beste is voor de mens.
De mens heeft geen koolhydraten nodig om te leven, wel vet.
quote:Op vrijdag 3 juli 2009 17:31 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Mensen die verschil tussen koolhydraten en vetten maken.Onzin dus.
Het gaat erom wát voor koolhydraten en vetten je inneemt. Complexe koolhydraten en onverzadigde vetten zijn goed. Dit betekent niet dat je uberhaupt geen simpele koolhydraten en verzadigde vetten moet nemen, maar in mindere mate. Transvet is echter een no go, dit verklaart de hart en vaat problemen bij dikke veel friturende mensen. Transvet hoopt zich op in de aderen en wordt amper afgebroken.
Wat jij dus zegt is onzin, koolhydraten zijn de belangrijkste energiebronnen van het lichaam.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |