FOK!forum / Literatuur, Taal en Kunst / Wat is jouw vakantie-boeken-lijst..?
tafelpootdonderdag 2 juli 2009 @ 18:07
De zomervakantie is in zicht. Tijd om drie weken niet in de tijd van je baas FOK! vol te spammen. In je zwembroek, met een pilsje hele dagen niks doen.

Een uitgekeken kans om de boeken die al zo lang op je te-lezen lijstje staan een keer daadwerkelijk te gaan lezen. Zelf, zo moet ik eerlijk bekkennen, heb ik nog geen flauw idee welke boeken ik in mijn koffer ga stoppen.

Wellicht dat jullie me wat tips kunnen geven. Post in dit topic je lijstje met boeken die je in de vakantie wilt gaan lezen.

Succes,
Tafelpoot
Bootje84donderdag 2 juli 2009 @ 18:14
jouW....
Quirdonderdag 2 juli 2009 @ 18:17
>> TTK
FastFox91donderdag 2 juli 2009 @ 18:20
Hugo Borst - Alle ballen op een Heintje en waarschijnlijk vraag ik aan m'n vader z'n beste boek die hij bij zich heeft en uit heeft, als we op vakantie zijn.
IHVKdonderdag 2 juli 2009 @ 22:37
Past beter in TTK. Als ze hem daar willen.
Bilmiyoremvrijdag 3 juli 2009 @ 00:34
Hard boiled wonderland en het einde van de wereld
DaMartvrijdag 3 juli 2009 @ 07:19
quote:
Op donderdag 2 juli 2009 18:14 schreef Bootje84 het volgende:
jouW....
Aangepast.

En mijn stapel ongelezen boeken (wat dus ook de boeken zijn die ik tijdens mijn twee losse weken vakantie deze zomer zou kunnen gaan lezen), bestaat uit:

Gabriel Garcia Marquez - Kroniek van een aangekondigde dood
Patrick Suskind - Het parfum
J. Bernlef - Hersenschimmen
Ellen Kushner - Het privilege van het zwaard

.
Thy...vrijdag 3 juli 2009 @ 10:13
Een vergeelde hardcover George Orwell omnibus uit 1989 met daarin Animal Farm, 1984 en nog twee verhalen waarvan ik de namen niet meer weet. Tweedehands boekenwinkels