Het moet niet gekker worden. Vandaag een item op Radio 1: onderzoek naar vakantiegedrag van senioren tijdens vakantie in eigen land. Onderzochte categorieën:
Senioren van 45 tot 50
Senioren van 50 tot 55
Senioren van 55 tot 65
Senioren vanaf 65
Nou ben ik 45 jaar en word gofferdegoffer zomaar ingedeeld in het hokje van Senioren. Terwijl ik op Pinkpop loop te kicken op Kyteman, The Killers en Franciscus Ferdinandusse. Terwijl ik op tv Glastonbury vooral waardeerde vanwege Pendulum en Kasabian. Terwijl ik helemáál niet in Nederland op vakantie ga of wil gaan. Terwijl ik fysiek fitter ben dan ooit en mentaal bloedig scherp.
En mijn 9 jaar jongere vriendin hoor ik ook nergens over klagen
En nu niet gaan zeiken dat ik naar de Senioren-zender Radio 1 luister!!! Want dat doe ik zodat ik 'ze' in de gaten kan houden en erbij ben als 'ze' me ineens in het kolerehokje van de "senioren" stoppen.
Klacht: randdebielen die menen dat je boven de 45 jaar geen K meer kunt of wilt en uitgeblust de maatschappij alleen maar tot last bent.
[ Bericht 0% gewijzigd door mazeind op 01-07-2009 20:35:30 ]
"A man who views the world the same at 50 as he did at 20 has wasted 30 years of his life."- Muhammed Ali