Opgelost.quote:Op maandag 29 juni 2009 23:17 schreef Sigmund666 het volgende:
TS is jaloers dat er nooit met hem wordt gedate
En dan Engels studeren, huichelaar.quote:Op maandag 29 juni 2009 23:21 schreef superworm het volgende:Die reacties ook weer hè. Ik heb inderdaad nooit dates. Ik heb afspraken, en als het een date is noem ik dat een afspraakje. Waarom overal rücksichtslos Anglicismen strooien als er perfecte Nederlandse termen bestaan?
Ja maar dat drinken of shoppen heet een date.quote:Op maandag 29 juni 2009 23:30 schreef pmdomela het volgende:
Terechte klacht.
Dates zijn afspraakjes met sex (of tenminste dat moet de bedoeling zijn). Anders ga je gewoon 'wat drinken', 'even shoppen', of weet ik veel wat.
een afspraak. een sociale aangelegenheid. een sociale verplichting. of je bouwt je zin anders op en je zegt 'ik ga donderdag wat drinken'. hoe moeilijk kan het zijn?quote:Op dinsdag 30 juni 2009 00:49 schreef B.E.D het volgende:
[..]
Ja maar dat drinken of shoppen heet een date.
Je zegt toch niet: ik heb donderdag een 'wat drinken', nee je zegt: ik heb donderdag een date.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |